• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לאיזו מדינה כדאי להגר למשקיע או פעיל בשוק ההון? (מההיבט של מיסוי)

• פותח הנושא zeev
  • פורסם בתאריך

zeev

משתמש רגיל
דירוג
50
שאלה נשאלת במיוחד לאור הסיכון שאחד מהסוציאליסוים כמו עמיר פרץ [נמחק] או ניסקורן [נמחק] יגיעו לאוצר ועוד יטילו מס רכוש כמו שעמיר פרץ [נמחק] מצהיר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
מתכוון להמשיך להשקיע בע"ה. איני מכיר את הבלוג. אשמח לקישור.
אני בהחלט מקלל במודע את כל הסוציאליסטים כי תנועה סוציאליסטית רצחה יותר מ100 מליון איש יותר מכל תנועה אחרת בוודאי בעת החדשה.

שאלה נשאלת במיוחד לאור הסיכון שאחד מהסוציאליסוים כמו עמיר פרץ [נמחק] או ניסקורן [נמחק] יגיעו לאוצר ועוד יטילו מס רכוש כמו שעמיר פרץ [נמחק] מצהיר.
מחקתי מעט מהטקסט שלך שממש לא הולם את רוח הפורום המכובד. בבקשה להמנע מהשמצות.
תודה על ההקשבה.

נערך לאחרונה ב:
מההיבט של מיסוי, כל מדינת עולם שלישי שקל להעלים בה מיסים. מכל בחינה אחרת, כנראה שאלו לא מדינות שאתה רוצה לחיות בהם.

נשארה עוד "ברכה" לעמיר פרץ

לצערי המודעות לפשעיי סוציאליזם נמוכה למידי. זו תנועה האחראית לרצח של כ150 מליון בני אדם בארץ בהן הגיעה לשלטון, יותר מכל תנועה אחרת, וודאי בעת החדשה. הסוציאליסטים שולטים התקשורת ובאקדמיה במדעי המדינה ודואגים להסתיר את העובדות הזוועתיות אודות הסוציאליסטים.אילו הייתי מקלל נאונאצי איש לא הייה מוחה, לא רואה מדוע נאוסוציאליסט שונה.

בוא נתחיל ברשימת המדינות שלא כדאי לך להגר אליהן :
- אוסטרליה
-שוודיה
-שוויץ
-ניו זילנד
-קנדה
-אירלנד
-ארה"ב
-הולנד
-סלובניה
-נורבגיה
-לוכסמבורג
-גרמניה
-דנמרק
-איסלנד
-אסטוניה
-בריטניה

עכשיו, כמו שאומר הרופא, יש לי בשורה טובה ובשורה רעה....

הבשורה הרעה - אלו הן המדינות שלפי הOECD הכי כדאי להגר אליהם ושלפי כל מדד מוכר מספקות את איכות החיים הטובה ביותר בנמצא על הגלובוס, כלומר אם מתגברים על הפחד המצמית מפלישת הסוציאליסטים לפקולטות למדעי המדינה באקדמיות.

הבשורה הטובה - לפי כיוון התקדמות הדברים הכללי נראה שאתה כבר עכשיו נמצא בדיוק במדינה אליה אתה שואף. אם לא מבחינת המיסוי אז לפחות המלחמה נגד הסוציאליזים בתקשורת והסלחנות המובלעת לניאונאצים (ותודה לבנו של ראש הממשלה ש"הוא לגמרה אח")

• אהבתי
Reactions: HHH
תלוי בסכומים המדוברים ובאופי הפעילות אבל בתכנון נכון אפשר שהמיסוי בפועל יהיה נמוך מאד.

@zeev
יש לא מעט מדינות בהם אין מיסים בכלל או מיסים הקרובים ל0.

ניו זילנד
למעשה בניו זילנד אין מס רווח הון. מקום לא רע בשביל OP.

יש גם לא מעט מדינות שאני לפחות מחשיב כ-"טובות" יותר מכמה מהרשימה הנ''ל ומציעות מיסים אפסיים או מינימליים.

לצערי המודעות לפשעיי סוציאליזם נמוכה למידי. זו תנועה האחראית לרצח של כ150 מליון בני אדם בארץ בהן הגיעה לשלטון, יותר מכל תנועה אחרת, וודאי בעת החדשה. הסוציאליסטים שולטים התקשורת ובאקדמיה במדעי המדינה ודואגים להסתיר את העובדות הזוועתיות אודות הסוציאליסטים.אילו הייתי מקלל נאונאצי איש לא הייה מוחה, לא רואה מדוע נאוסוציאליסט שונה.

אתה משווה בין עמיר פרץ ליוסף סטאלין, כן?
ספר לי עוד על עשרות המיליונים שעמיר פרץ חיסל והזוועות שהסוציאליסטים באקדמיה ובתקשורת מסתירים מאיתנו.

ספר לי עוד על עשרות המיליונים שעמיר פרץ חיסל והזוועות שהסוציאליסטים באקדמיה ובתקשורת מסתירים מאיתנו.
טרם ניתנה לו הזדמנות תודה לא-ל.
גזל קניין פרטי בהכרח מביא התנגדות וניתן לאכיפה רק באכזריות.

וכן פוטנציאלית אני משווה אותו בהחלט.

@zeev
היטלר, והנאצים, אל מול סתיו שפיר, עמיר פרץ, אורלי לווי. השווה פרט והדגם:

>:D

חברים, בבקשה לא להאכיל את הט... ולהמשיך בדיון המקורי.

יש גם לא מעט מדינות שאני לפחות מחשיב כ-"טובות" יותר מכמה מהרשימה הנ''ל ומציעות מיסים אפסיים או מינימליים.
אשמח לשמוע.

אגב תאורטית הרי שום דבר לא מונע ממני לעבור למדינה עם מיסוי 0 לגור בה כמה שנים לקבל אזרחות למכור את הרוב ולעבור למדינה אירופאית נקי ממס רווח הון לא?

.
אשמח לשמוע.

אגב תאורטית הרי שום דבר לא מונע ממני לעבור למדינה עם מיסוי 0 לגור בה כמה שנים לקבל אזרחות למכור את הרוב ולעבור למדינה אירופאית נקי ממס רווח הון לא?
לא התנסחת כל כך ברור.
אבל 1. המס על בסיס תושבות כמעט בכל המדינות.
2. יש מס יציאה על רווחי הון צבורים..

נ.ב. אני ממש לא טרול. אני פשוט שונא סוציאליסטים שנאה יוקדת ואני יודע היטב מדוע.

ערב הסעודית
קטאר
איחוד האמירויות
כווית

בחלק ממדינות אלה אין מסים בכלל, סוציאליזם וודאי ווודאי שאין שם ורמת החיים מעולה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א עד לאיזו רזולוציה לרדת במעקב הוצאות? צרכנות פיננסית 5
א אגח מדינה ריבית משתנה - ביטוח נגד תסריט ההפיכה? שוק ההון 3
M דמי ניהול בפנסיה לעובדי מדינה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
א עובד מדינה במשרד ממשלתי? צרכנות פיננסית 3
ס איך מתנהלת מדינה עם איסור הוצאת כספים לחו"ל? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 12
פ אג"ח ארה"ב מדינה - איך לקנות פוסטים מאיכות נמוכה 2
א איך יכול להיות שאג"ח מדינה לא צמוד עם מח"מ גבוה נותן תשואה נמוכה\דומה למק"מ? שוק ההון 2
B עובד מדינה - חודשה האפשרות להפקדה לביטוח מנהלים, קרן פנסיה וקופת גמל במעמד עצמאי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
מ למה בעצם אג"ח מדינה צמודות יורדות כרגע? שוק ההון 2
G איך משפיע ירידת המדד על אג"ח מדינה צמוד ? שוק ההון 7
ה אג"ח מדינה שוק ההון 8
א האם התפרסם נתון רלוונטי לאינפלציה היום ? למה אג"ח מדינה שיקלי ירד מהותית ? שוק ההון 2
א קרן מחקה אגח מדינה מדורג שוק ההון 3
TheOneTech מינוי מוטב שלא יכול לבקר מדינה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
מ מדינה לפרישה מוקדמת פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 21
מ האם מימושי רווחי הון נספרים בתוצר (צמיחה) של מדינה? שוק ההון 0
Aslan אג"ח מדינה - אודה לעזרתכם שוק ההון 29
F מימון פתיחת עסק / ערבות מדינה צרכנות פיננסית 14
F שאלה בנושא מימון / ערבות מדינה אוף טופיק 1
D מס שנוכה במקור אצל מדינה שלישית מיסים 21
W למה אג״ח מדינה ארוך טווח נופל בשנה האחרונה ושנה נוכחית? שוק ההון 3
M מה הדרך הטובה ביותר להשקיע בכלכלה של מדינה? שוק ההון 1
מומו הברווז קרנות אג"ח מדינה - פערים שוק ההון 4
Mr. pink דרוש ברוקר זר לתושב מדינה זרה צרכנות פיננסית 2
א מדינה מומלצת לפתיחת חשבון השקעות זר צרכנות פיננסית 11
S מדד של איזו מדינה הביא את התשואה הכי גרועה מאז 2008 ויש לו נייר ערך שעוקב אחריו מאז שוק ההון 11
א אג"ח מדינה כללי של ארה"ב שוק ההון 8
א אגח מדינה ארוך ארה"ב עם קופון שוק ההון 5
א עו"ד עובד מדינה מתלבט התפתחות אישית 27
M עובד מדינה או שוק האזרחי? התפתחות אישית 18
א קרן מחקה אגח מדינה ארוך שוק ההון 3
G חלק סולידי - אג"ח מדינה בישראל - צמוד מדד או לא? שוק ההון 5
amidar האם לעובד מדינה ותיק לא יכול להיות הרבה כסף? (באופן חוקי...) אוף טופיק 114
א MTF מדינה שוק ההון 14
omri36 השתלמות ופנסיה לעובדי מדינה צרכנות פיננסית 28
Myrath קבלת מספר עמית בקרן הפנסיה/קליטה כעובד מדינה אוף טופיק 5
א להחזיק אג"ח מדינה ב2017 זה טירוף ? שוק ההון 6
Odysseus [קופת גמל] לעובדי מדינה צרכנות פיננסית 12
T איך מחשבים גודל שוק של מדינה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
whybe הטבות עובדי מדינה בנושא השקעות צרכנות פיננסית 14
I אג"ח מדינה עם ריבית שלילית שוק ההון 22
א קרן מחקה מדד שווקים מתעוררים מחזיקה אג"ח מדינה? מדוע ולמה? שוק ההון 1
D שימוש מכוון במס הכנסה כאג״ח מדינה יעודי? צרכנות פיננסית 57
R חשיפה לסל מדדי מניות עולמיים עם קרן מובטחת - האם כדאי? שוק ההון 32
M באיזה שלב כדאי לפנות לאנשי מקצוע (עו"ד, שמאי, מעצב פנים, קבלן שיפוצים) נדל"ן 9
oferM איך כדאי לבנות את עזה מחדש ? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 6
M הצעת שכר חדשה, גלובלי או יסוד + שעתי. מה כדאי? התפתחות אישית 11
M איך כדאי למשוך RSU פירותי? בפעימה אחת או פעימות קטנות? מיסים 27
O דיבידנדים מול מדדים בהקשר של יציאה לחופש כלכלי - איך כדאי להתנהל דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 88
S קרן השתלמות IRA חדשה עם הפקדות לעצמאי - איפה כדאי לפתוח? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1

נושאים דומים

Back
למעלה