• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

"כשזה מגיע לכסף שלך - באיזה צד אתה בוחר להיות?" (פרסומת של שקל - סוכנות לביטוח)

עומר

משתמש רגיל
דירוג
490
אני רק אשים את זה פה:
V1rG1Hj.jpg

אז אני מבין שהפואנטה היא שמספיק שקל אחד בשביל לפתוח אצלם חשבון השקעות?? :)
(בצחוק אל תרביצו)

אנשים באמת עד כדי כך מפגרים, שהם מושפעים מפרסומות כאלה?

לא מכיר את החברה עצמה, אבל זה נראה כמו פרסומת בשקל (פרוייקט כיתה ט׳ ב-Power point) למוצר בשקל (מי שמחפש לקוחות בורים שכאלו גם יעשה עליהם סיבוב). ושוב, זו לא הערה על החברה הספציפית אותה אינני מכיר, אלא על ז׳אנר זה של פרסומות ומוצרים.

מי שלא מבין כלום... למה שלא יושפע...
סקפטיות בימינו משמשת רק לקידום של תכשירים לצמיחת שיער.
חבל. חייבים להיות סקפטיים כשרואים כל פרסומת שהיא, במיוחד בארץ שכולם מנסים להרוויח עליך כמה שיותר.

אם התחלתי שיחה לגבי שיווק בנושא הלא נכון, אולי פה זה יהיה יותר רלוונטי:
הם משווקים שלוות רוח והימנעות מכאבי ראש שנובעים מ-, השם ישמור, חשיבה ולמידה (שמקורם בעיקר מהלחץ של "מצופה ממני לעשות משהו עם הכסף שלי, הוא לא אמור לשכב סתם בעו"ש...").
מזל שאני לא רוצה את מה שהם משווקים. מזל שישנו מיעוט שבוחן כאלו דברים גם בראציונאל.

יפה שאתה רואה את חצי הכוס המלאה.
אותי זה מבאס שכנראה לרוב האנשים הפרסומת תיראה הגיונית.

זה קל לצחוק על זה מנק' המבט המושכלת שלנו אבל לא מופרך שמישהו שלא מבין שום דבר בשוק ההון יעזר בצד ג' שיקבל החלטות מקצועיות בשבילו.
אחרי הכל כל אחד מאיתנו השקיע ומשקיע זמן לא מבוטל בללמוד את הדברים הללו, וזה לא שהם כה קשים כמו שהם כן מצריכים זמן ללמוד, וכמו בהרבה תחומים הלמידה לא נפסקת אחרי מדריך אחד שקראת אלא זה משהו שצריך לשפר עם הזמן.
יש אנשים שלא משקיעים כי הם לא יודעים איך, השאלות של הבחור בפוסטר זה הדבר האחרון שהם רוצים להתעסק איתו, לכן זה לג'יט לדעתי לשלם עד 1% דמי ניהול כדי שמישהו אחר ינהל את ההשקעות בשבילך אם האלטרנטיב היא לא להשקיע כלל.

זה לג'יט לדעתי לשלם עד 1% דמי ניהול כדי שמישהו אחר ינהל את ההשקעות בשבילך
מסכים. אבל - אלו שלא רוצים להתעסק עם הכסף הם גם בדיוק הטרף הקל שאפשר לגבות מהם הרבה יותר מ-1%, או לבצע עבורם הרבה פעולות רק כדי להרוויח מעמלות ק/מ, או לרכוש עבורם קרנות מתוך ניגוד עיניינים, ועוד כהנה וכהנה מני תעלולים שונים ומשונים.

זה בעיה, אכן חבל שאין לנו בארץ חברות כמו וואנגארד שאתה יכול לשים בידיים שלהם את הכסף שלך בלי דאגות שמנסים לדפוק אותך.

לאחרונה בארוחת צהריים בעבודה מישהו דיבר על זה שהוא שם את הכסף בחיסכון שהציע לו סוכן הביטוח של העבודה, הוא דיבר על זה כמשהו מאוד מוצלח ומומלץ. ביררתי והסתבר שהם לוקחים ממנו 2% (!) דמי ניהול....
כששאלתי אם זה לא נראה לו הרבה יחסית, התשובה הייתה "אני לא מבין בזה". :(

2% ?? וואו זה ממש שוד. מקווה שלפחות ייעצת לו להוריד את דמי הניהול.
ככה אגב גם אני נחשפתי לפוליסת חסכון, דרך סוכן ביטוח בעבודה. חייב להודות שזה היה הכסף הראשון שאי פעם 'השקעתי', כך שלפחות זה עשה משהו טוב.

הקריאייטיב בבסיסו אולי לא רע אבל הביצוע נחות.
הדף נחיתה נראה לא מוצלח במובייל.
ההנעה לפעולה לא הכי חדה.

וסוכנות שקל היא אחת הגרועות שנתקלתי בהן.
לא מייעצת רק חולקת איתכם חוויה רגשית מעברי.

@adamshalev
אמרתי לו את דעתי שזה ממש הרבה וכדאי שיבדוק את זה, הוא היה בשלו שהוא מרוצה והם עשו שנה שעברה תשואה של 8% אז מה איכפת לו מה-2%...
לא התעקשתי, באופן כללי אני מנסה לא לעשות שיחות כלכליות בעבודה.

@Lamur
חחח. כן ברור.
הוא יהיה פחות מרוצה כשהתשואה תהיה שלילית והם יקחו ממנו 2% :)
אני זוכר ב-2011 כשראיתי דוח של קרן פנסיה או משהו שהיה בהפסד (כן, אני נדהם מעצמי שקראתי אז דוחות פנסיה) ותהיתי לעצמי באיזה זכות הם לוקחים ממני כסף אחרי שהם הפסידו לי כסף ......

מעניין. כתבתי פוסט כמעט על כל אחת מה"דילמות" שאותן מעלה הפרסומת. ceteris paribus, אדם שינסה להתמודד עם הדילמות הללו בעצמו, מבלי לשלם לאחרים, בהגדרה יהנה מתשואה גבוהה יותר על השקעותיו, משום שהוא יחסוך את דמי הניהול. מכאן שלדעתי, הפרסומת גובלת בהטעיה.

נ.ב: מלבד זאת אני סבורה שלערבב בין השקעות לביטוח זה רעיון גרוע מאד.

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Gari האם what goes down must come up כשזה מגיע לבורסה ? שוק ההון 7
c881 עוד הוכחה... כשזה לא הכסף שלך, לא באמת אכפת לך לבזבז אותו אוף טופיק 8
A מדד תשומות הבניה ירד לאחר תשלום המדד, האם מגיע לי החזר? נדל"ן 52
c881 כשנציג מכירות אומר לך "אולי לא מגיע לך"... פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
M מאיפה מגיע הרווח? שאלה עקרונית נדל"ן 8
Liron2035 מה עשיתם/מתכננים לעשות כששווי חשבון IB מגיע ל-250K$? שוק ההון 5
I מכירת rsu לאחר עזיבת חברה, מגיע כתלוש שכר? שוק ההון 2
אורן לא הבנתי איך הגיעו לתשואה מצטברת 20.38% כשאני מגיע ל18.74% שוק ההון 10
U הדיוט בתחום, התפטרתי, מה מגיע לי? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 8
ה פנסיה במיטב דש - הכסף שאני מפקיד לא מגיע שוק ההון 29
ע הגדלת ההפרשה מהברוטו לקרן השתלמות עבור שכיר שאינו מגיע לגובה הפטור צרכנות פיננסית 2
הסולידית ה-EUSSR מגיע לסולידית - אנא עזרתכם! אוף טופיק 12
yossik האם מגיע הקץ ליס והוט כפי שאנו מכירים או שהן צריכות לשנות את המודל העיסקי? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 64
c881 המודל הציליאני מגיע לישראל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
ה הגיע הזמן לתת לכסף לעבוד ! יומני מסע אישיים 6
M ביטוח לכסף בברוקרים ישראלים במקרה של פריצה לחשבון פוסטים מאיכות נמוכה 3
מ פקדון לכסף חדש בלבד צרכנות פיננסית 15
L שאלה לגבי מעבר מחשבון דמו לכסף שוק ההון 3
Y חיפוש נתיב השקעה לכסף.. שוק ההון 7
E צריך את עזרתכם בנוגע לכסף פנוי שוק ההון 5

נושאים דומים

Back
למעלה