• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כרטיסי סים חו"ל

גם ניווט כבישים לאורך מאות קילומטרים?
מאיר אריאל אמר פעם, "לפעמים כשאתה לא יוצא פראייר, אתה לא יוצא בכלל" , יש מצבים בחיים שעדיף להיות ריאלי מסולידי.
אם אתה כבר נוסע עם טלפון חכם, קנה סים ואולי תימנע מגלישה אופליין, לא נעים להתברבר בשעת לילה מאוחרת.
כאילו, זה כיף גדול לעצור ולהתחיל לשאול אנשים [אני אישית נוסע בלי נייד] השאלה אם הבן/בת זוג זורמת
ואם הילדים מאחורה חסרי סבלנות, זה ה-10יורו הכי לא משתלמים שחסכת אולי.
* אם גם נפטרים מהרכב ורוצים להשתמש בתחבורה ציבורית, און-ליין יכול לתת לך את הדרך הקצרה/מהירה ביותר לאותו רגע...

למה את מתכוון מאפס?
הרגת אותי. מאפס = Maps.
יש מצבים בחיים שעדיף להיות ריאלי "מסולידי"
אין שום דבר לא ריאלי בניווט אופלייני בעזרת GPS. ההפך נכון, יש הרבה מצבים שבהם אין קליטה, או סתם בעיה, ואם יש לך רק ניווט אונלייני אתה באמת תקוע. עם ניווט אופלייני, כל עוד יש לך בטריה ו-GPS פעיל, אתה יכול למצוא את דרכך.

אין שום דבר לא ריאלי בניווט אופלייני בעזרת GPS
לא דיברתי על סוגיית ה-GPS, דיברתי על האם לחסוך סים או לאו.
GPS זה טוב ומגניב אבל אם יהיה פקק בדרך אז הוא חסך 10 אירו אבל נסע בדרך ארוכה יותר ...

לא דיברתי על סוגיית ה-GPS, דיברתי על האם לחסוך סים או לאו.
GPS זה טוב ומגניב אבל אם יהיה פקק בדרך אז הוא חסך 10 אירו אבל נסע בדרך ארוכה יותר ...
לידע כללי, באוסטריה, משלמים על מדבקה בשביל לעלות על האוטוסטרדה. לפי מספר ימים.
לעומת שוויץ שזה x לכל השנה מ1/1 עד 31/12. לא משנה לכמה זמן הגעת.

כשאוניברסיטאות בפגרה (אולי גם כשהן פעילות ויש חדרים פנויים) אפשר לשכור חדר בכמה יורו.

כשאוניברסיטאות בפגרה (אולי גם כשהן פעילות ויש חדרים פנויים) אפשר לשכור חדר בכמה יורו.
אפשר גם לרדת מהמטוס ולתפוס טרמפים :)

אפשר גם לרדת מהמטוס ולתפוס טרמפים :)
מנסה להחליט...
לענות ברצינות או עם סרקזם.
מדובר בטיול אופנועים של 2 חברים ובת זוגי.
מעבורת ליוון ורכיבה עד דרזדן, חזרה דרך איטליה. חודש באירופה.
לא כולם מטיילים במלון הכל כלול/מאורגן.

https://photos.app.******/CD5PH2VNUpcDtYuk6

וכן, יש מי שמטייל בטרמפים, עושה טרקים וישן בCouchsurfing, זה שאתה לא, לא הופך את זה לפחות טיול או פחות חוויתי.

נערך לאחרונה ב:
הרגת אותי. מאפס = Maps.

אין שום דבר לא ריאלי בניווט אופלייני בעזרת GPS. ההפך נכון, יש הרבה מצבים שבהם אין קליטה, או סתם בעיה, ואם יש לך רק ניווט אונלייני אתה באמת תקוע. עם ניווט אופלייני, כל עוד יש לך בטריה ו-GPS פעיל, אתה יכול למצוא את דרכך.
בדיוק מה שקרה לי לפני כשבוע וחצי, בדרך לשדה התעופה בפראג, נכנסנו למנהרה ארוכה מאוד. לא היה אינטרנט, אבל בזכות אופציית ניווט אוףליין, יכולנו להמשיך עם המפה שהתוותה לנו ולראות איפה לצאת מהמנהרה.

אני ממליץ על maps.me האפליקציה מאפשרת להוריד מפה לפי מדינה אחזור בתוך המדינה, אפשר לעשות ניווט ברכב ברגל או באופניים, במפה אפשר לראות גם שבילי הליכה והיא מבוססת על open street map, יש במפה המון נקודות ציון כמו חנויות סופרים מלונות.

אני תמיד קונה סים מקומי אבל מוריד את המפה של אותה המדינה לפני בHERE לגיבוי, והשתמשתי מספר פעמים בגיבוי הזה, למשל הדוכן של הסים המקומי בשדה התעופה היה סגור אז ביום הראשון לא היה לנו סים.

אנשים משלמים אלפי ש״ח על טיול לחו״ל ואנשים ממליצים להם לוותר על אינטרנט בשביל לחסוך 50 ש״ח??
אינטרנט בהחלט יכול לשדרג את חווית הנסיעה (בין אם למצוא את המסלול הקצר ביותר ללא פקקים, בין אם לספק ניווט כשנמצאים בתוך הערים הגדולות ולדעת בדיוק איזה קו אוטובוס/מטרו צריך לקחת. או לחפש משהו בגוגל)

אנשים משלמים אלפי ש״ח על טיול לחו״ל ואנשים ממליצים להם לוותר על אינטרנט בשביל לחסוך 50 ש״ח??
אינטרנט בהחלט יכול לשדרג את חווית הנסיעה (בין אם למצוא את המסלול הקצר ביותר ללא פקקים, בין אם לספק ניווט כשנמצאים בתוך הערים הגדולות ולדעת בדיוק איזה קו אוטובוס/מטרו צריך לקחת. או לחפש משהו בגוגל)
זה מה שנקרא התעסקות בטפל, אם אתה לא רוצה הפרעות, תפעיל מסנן שיחות ואל תתחבר לוואטס אפ ו פייסבוק

עם כל חבילות הסלולר שיש היום שכוללות חו"ל, באמת שווה להתעסק בלקנות סים מקומי?
להוט למשל יש חבילה של 49 ש"ח לחודש (לשנה) שכוללת 2 גיגה בחודש גלישה בחו"ל (+דקת שיחה נכנסת/יוצאת בבחו"ל בכ90 אג).
אאל"ט לגולן יש גם חבילה דומה, ולדעתי גם לשאר החברות.

לי יש סים של EE. סים בריטי שמתאים לכל אירופה.
כשיש לי או לחבר/משפחה נסיעה לחו"ל, פשוט מטעינים אותו באתר ב-5 פאונד עד 15 פאונד (1 גיגה עד 5 גיגה) כולל שיחות ומסרונים חופשי בכל האיחוד האירופי ובריטניה. החבילה היא לחודש ימים.

ככה אפשר להשאר עם חבילה של 29 ש"ח לחודש בלי חו"ל וספציפית בנקודת זמן מסויימת להוסיף כמה שקלים לנסיעה.
תכל'ס ב-2 נסיעות האחרונות
שבוע באירופה כל פעם כולל ניווט, שיחות ווטסאפ כולל וידאו וגלישה בדפדפן עלו לי פחות מגיגה כל פעם.
אם אתה נוסע הרבה לחו"ל אז משתלם אולי חבילה של הוט או גולן, אבל אם אתה נוסע ספורדי - פחות משתלם.

@יוסי מערוף, מה עלות הסים עצמו ואיך אפשר להשיג אותו?
עלות הסים נגזרת מהתשלום הראשוני של הטעינה (מינימום 5 פאונד)
כאשר אפשר אחרי זה לטעון אותו אפילו בפאונד אחד לחבילה מאוד בסיסית של 100 מגה או משהו כזה.
שמעתי שניתן להשיג אותו בארץ בכל מיני חנויות/יבואנים. אני אישית קיבלתי מחבר שהיה בנסיעה ללונדון וקנה אותו בשדה בדוכן שלהם.

אני לא מבין...
אנשים מוציאים אלפי שקלים על טיול וממליצים להם לוותר על קפה הפוך ב-15 יורו בשדה התעופה?
על שדרוג החדר לסוויטה ב-10 יורו ללילה?
באיזה שלב מותחים את הגבול?

אמר לי פעם אדם שטס הרבה... אנשים הגיעו עד לאלפים, הוציאו אלפי שקלים ועכשיו מתקמצנים על העליה ברכבל.

אז נסכם... חוויה חד פעמית (רכבל באלפים, רכבת מהירה ביפן, מסעדת 3 כוכבי מישלן), תהנה.
יוםיום (אינטרנט, קפה...), שיחשב מה שרוצה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
שם משתמש בעייתי כרטיסי מועדון: הונאה או שמשתלם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
S חשבון בנק + שני כרטיסי אשראי ללא עמלות? צרכנות פיננסית 1
A שימוש ב-3 כרטיסי אשראי בשביל להשיג הלוואה בריבית 0% שוק ההון 168
פיטר גריפין כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים - מה מהם שווה לכם? צרכנות פיננסית 123
D כרטיסי אשראי וצבירת credit score צרכנות פיננסית 10
grimble grumble התנהלות עם שני כרטיסי אשראי בנקאיים בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 12
X שאלות על כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 13
D כרטיסי אשראי לצבירת נקודות טיסה צרכנות פיננסית 1
ז מה המודל העיסקי של כרטיסי אשראי ללא דמי כרטיס? צרכנות פיננסית 20
Y כרטיסי אשראי אמריקאים ו-credit score במהלך רילוקיישן צרכנות פיננסית 4
מתכנת עוקץ כרטיסי האשראי 2021 - המרכז לגביית קנסות צרכנות פיננסית 145
N כרטיסי אשראי - הסברים אוף טופיק 2
J ריבוי כרטיסי אשראי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 45
ד כרטיסי אשראי ישראליים חינמיים צרכנות פיננסית 148
adamshalev איך מוצאים כרטיסי טיסה בזול לחו״ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
tpr ריכוז הטבות (בנקים, כרטיסי אשראי וכו') צרכנות פיננסית 60
מ כרטיסי אשראי עם הטבות צרכניות צרכנות פיננסית 41
P כרטיסי אשראי עם גם חיוב מט"ח ישיר וגם המרה? צרכנות פיננסית 7
A הזמנת מספר רב של כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 3
Jane Doe כרטיסי אשראי אמריקאיים [ו- credit score אמריקאי] צרכנות פיננסית 3025
א כרטיסי אשראי בטוחים לקנייה באינטרנט צרכנות פיננסית 29
V אפליקציות למעקב אחרי הוצאות - בעיקר כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 1
yossik רכישת כרטיסי טיסה באינטרנט. צרכנות פיננסית 13
whybe חיבוץ (churning) של כרטיסי אשראי בארץ צרכנות פיננסית 11
Matias Katz כרטיסי אשראי אוף טופיק 10
אבישי ע חברות כרטיסי האשראי מעלות עמלה על השימוש בחו"ל! עמלה ממוצעת - 3% צרכנות פיננסית 25
ר מעקב אחר חיובי כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 9
מ סים וירטואלי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 28
מ המלצות על סים ראוטר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
cypriano de rore סים בינלאומי צרכנות פיננסית 32
S סים כפול מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 11
amidar מחפש מידע לגבי סים מקומי - במקסיקו צרכנות פיננסית 2
JaywalkerPenguin קרנות מחקות ישראלית למדדי חו"ל שוק ההון 5
מ האם החזקת קרן סל ישראלית מחקה מדד חו"ל שווה להחזקת כספים בחו"ל שוק ההון 1
H חו"ל פרנק שווייצרי כיצד להתנהל כספית צרכנות פיננסית 6
Homer תיק סולידי חו"ל - אשמח להערות והארות שוק ההון 3
L מיסוי ריאלי/נומינלי על מניות חו"ל, מכירה רעיונית מיסים 3
פ קיזוז דיוידנדים חו"ל עם הפסד הון מחו"ל ללא חבות מס מיסים 3
ר יצירת קשר עם שירות לקוחות- אינטראקטיב חו"ל פוסטים מאיכות נמוכה 1
I קיזוז הפסדים מועברים בנספח חו"ל, 1301/1327 מיסים 5
H עזרה במציאת קרן השתלמות פאסיבית מדדי חו"ל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
R קביעת שער הדולר בקרנות חו"ל שוק ההון 5
A קנית קרן על מדדי חו"ל מנוטרלת או לא מנוטרלת: שוק ההון 6
ש קרנות השתלמות מוטות חו"ל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
א השתלמות מדדי חו"ל וחששות מנפילת השקל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
G תמהיל השקעה ישראל - חו"ל שוק ההון 3
Z טופס 1322 ני״ע חו״ל. בהסבר למילוי (סעיף6) אומר שצריך טפסים נפרדים למה שנמכר עד יוני ולמה שנמכר אחריו. האם אכן מקפידים על זה? מיסים 15
N קרן פנסיה לאזרח ישראלי תושב חו"ל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
M אתרי נתונים וסטטיסטיקות על תעודות חו"ל שוק ההון 11
ה האם יש השהייה בין השער של קרן סל עוקבת מדד חו"ל ל ETF המקביל? שוק ההון 18

נושאים דומים

Back
למעלה