• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כרטיסי אשראי ישראליים חינמיים

דור ה-Z

משתמש בכיר
דירוג
1,476
לאחרונה, שמתי לב שמאוד הזנחתי את הידע שלי אודות כרטיסי אשראי (לא שאני משתמש בהם יותר מדי, אני בעיקר משתמש בכרטיס דביט פשוט), וחבל.
התחלתי לקרוא על הנושא, וגיליתי כמה כרטיסים מעניינים וחינמיים, ואשמח לדעת אם יש עוד:
1. כרטיס "כזה אני רוצה"-https://www.max.co.il/cards/card/2867-אני מניח שאין צורך לפרט אודותיו בפורום זה :)
מבחינתי, ההטבה המשמעותית ביותר היא ההנחה שמקנה הגיפט קראד ברשתות הבית של FOX (לרבות FOX ו-American Eagle)-הנחה של 16.5%-שיותר משתלמת מהמועדון שלהם, לתדהמתי.
עוד הטבות מעניינות-1% עמלת המרה של מט"ח, צבירת נקודות למועדוני טיסה, "פינוקים" וכו'
2. כרטיס "אנשים ומחשבים"- https://he.americanexpress.co.il/cards-clubs/thepeoplecard/
בעיקרון, אין בו משהו מעניין מדי חוץ מעוד כרטיס אשראי חינמי ותוכנית הטבות משלו. נראה שההטבה הכי מעניינת בו זה ההטבות של מועדון "יחד" (המועדון של הרופאים בישראל?).
חיסרון פוטנציאלי הוא שמדובר בכרטיס של אמקס, שלא ממש מתקבל בכל מקום בארץ.
3. כרטיס אשראי של Pepper-כרטיס אשראי ללא שום הטבות, מובטח שיהיה חינמי לתמיד, אבל מוגבל רק לפפר.
עריכה: מישהו יודע האם מאז הקמת מקס, כרטיסי האשראי החדשים של פפר עדיין מגיעים ללא שום הטבות?
4. חיפשתי את הכרטיס "Free" שהנפיקו בזמנו לאומי קארד, כי הוא בא עם הבטחה להיות חינמי לכל החיים במקור (מותנה בצפייה בפירוט אונליין, למיטב זכרוני), אבל לא מצאתי אותו באתר של מקס. מישהו מכיר חלופה פוטנציאלית חוץ בנקאית (עם הבטחה להיות חינמי לתמיד, כאמור)?

מוזמנים להוסיף לרשימה כרטיסי אשראיי חינמיים (לתמיד/עד להודעה חדשה) שפתוחים להצטרפות לכולם

- כרטיס אשראי כאל שופרסל. יש הנחה של 125 ש"ח בקנייה אחת בשופרסל + 5 מוצרים לבחירתך ב-10% קבועים + 5% על מותגי שופרסל והטבות נוספות. ללא דמי כרטיס לשנה בלבד (כנ"ל לגבי דמי מועדון בשופרסל). אולי מי שקונה מספיק עם הכרטיס יקבל את דמי ההנחה שוב אם יתקשר לפני שנגמרת השנה.

אתה בטוח שאנשים ומחשבים עדיין ללא דמי כרטיס (ביררת/הזמנת)? באתר זה לא מצוין (לעומת כרטיסים אחרים) והוא לא מופיע באתר של אנשים ומחשבים. עריכה: אני רואה שזה כן מצוין באתר אבל בתיאור בלבד. בכל מקרה אתקשר לבדוק כי ההטבה הזאת:
  • כניסה חינם לטרקלין דן בטרמינל 3 בנתב"ג, בכפוף לחיוב חשבונך בגין עסקאות בבתי עסק בסך של 2,000 ₪ ומעלה במועד החיוב האחרון בהורדת קוד קופון (בכפוף לתקנון)
די משתלמת

אולי מי שקונה מספיק עם הכרטיס בטח יקבל את דמי ההנחה שוב אם יתקשר לפני שנגמרת השנה.
אחרי שנה אפשר להתמקח איתם ל1 ש"ח בחודש כל עוד ביצעת רכישה 1 לפחות בכרטיס באותו החודש.

עדיין בקשר ל-cal שופרסל, בדיוק אתמול התקשרתי וביקשתי לבטל את הכרטיס כי התחילו לגבות ממני דמי כרטיס. מיד היא ביקשה וקיבלה אישור מאחראי לכך שכל עוד אני קונה בלפחות 13 ש"ח בחודש, אקבל זיכוי מלא על דמי הכרטיס (שהם 13 ש"ח בחודש).

אוף, אתם מזכירים לי שאולי כדאי לבדוק אם אני משלמת דמי כרטיס על כרטיס רמי לוי שהנפקתי מתישהו ואיני משתמשת בו כלל....
עריכה: בדקתי ואני עדיין לא משלמת דמי כרטיס - אני רואה שהנפקתי את הכרטיס לפני שנתיים בדיוק, אז מי יודע, אולי החודש הם התכוונו להתחיל לגבות..

נערך לאחרונה ב:
את הפטור הזמני שנותנים הרבה מועדונים אפשר להאריך בקלות.

עדיין לא מצאתי את המועדון שבשבילו מתשלם שאני אצטרך פעם בשנה לרדוף אחרי נציגי שירות לקוחות כדי שיבטלו את העמלות שלו

אה, כמובן כרטיס lifestyle של סופרפארם. שנה ראשונה חינם ואח"כ בקלי קלות הם מאריכים את זה. ויש מתנת הצטרפות די מכובדת לפי מה שנראה באתר שלהם.

זה ממש לא קשה כל כך.
שיחה של בין דקה לחמש דקות. ברוב המקומות אפילו לא ממתינים לנציג אלא רק משאירים טלפון והם חוזרים אליך.

אם אפשר להשיג כרטיס חוץ בנקאי ללא דמי ניהול (לדוג' I need it) זה נראה לי עדיף. חיים הרבה יותר קלים במקרה של מעבר בנק.
בתיאוריה זה אמור לעבוד חלק (לא ניסיתי).
  • הנפקת כרטיס אשראי חדש וטיפול בבקשה להעברת הפעילות בעסקאות מתמשכות.
אם הבנק החדש מנפיק עבורכם כרטיס אשראי, הוא יחתים אתכם על טופס בקשה להעברת פעילות בעסקאות מתמשכות, המתבצעות באמצעות הרשאה לחיוב חשבון, מהכרטיס הישן לכרטיס החדש. הבנק יעביר את המידע על הכרטיס החדש לבנק בו נסגר החשבון וזה יודיע לכל הספקים עמם התקשרתם על ביטול הכרטיס הישן ועל פרטי הכרטיס החדש לצורך חיובו. אם אינכם מעוניינים בכך, תוכלו לבצע את העברת ההרשאות לכרטיסכם החדש באופן עצמאי.

כרטיס אשראי דרך הבנק ללא דמי ניהול.
לא צריך יותר מזה.

רק אצלי בבנק לאומי התחילו לגבות עמלות על כרטיסים ולא מסכימים לבטל (טוענים שזו מדיניות חדשה)?.
ביטלתי אצלהם את הכרטיס וניסיתי במזרחי, ורק דרך מועדון של החברה שבה אני עובד, 'הסכימו' להנפיק לי כרטיס ללא דמי כרטיס, כל עוד אני עובד במקום עבודתי, מה אני מפספס?.

יש לי חוץ בנקאי ללא עמלות, רוצה עוד אחד לגיבוי.

בתיאוריה זה אמור לעבוד חלק
שים לב למה שכתוב יותר למטה:
לאחר שהמנפיק הישן פעל מול הספקים לצורך העברת העסקאות המתמשכות בכרטיס האשראי לכרטיסכם החדש, עליו להודיע לכם, אם יש ספקים שלא פעלו בהתאם להנחייתו והמשיכו להעביר חיובים לכרטיס האשראי הישן שהיה ברשותכם.
ניסיתי את הפרוצדורה הזאת פעמיים - במעבר בנק ובמעבר מכרטיס בנקאי לחוץ בנקאי - ובשני המקרים בערך חצי מהספקים לא הקשיבו להנחיה. מקבלים בסוף דיווח שאומר מה עבר ומה לא.
אבל אחרי שדאגתי שהכל יעבור לחוץ בנקאי, המעבר בנק מאז היה הכי פשוט שבעולם מהבחינה הזאת. עדכון אחד מול חברת האשראי של פרטי החשבון החדש לחיוב, וזהו. לא צריך לסמוך על פקידי בנק או ספקים ואחרי זה לגלות שסגרו לי שירותים כי הוראות קבע לא עברו :(

רק אצלי בבנק לאומי התחילו לגבות עמלות על כרטיסים ולא מסכימים לבטל (טוענים שזו מדיניות חדשה)?
עשו לי את זה בפועלים, זה היה הטריגר הסופי שגרם לי לעזוב אותם.

מה אני מפספס?
שבכרטיסים בנקאיים זה hit or miss וגם אם יש פטור אז לרוב הוא מותנה בX שנים או במועדון כלשהו, ולכן במקום לריב עם הפקיד בבנק עדיף ללכת על חוץ בנקאי חינמי (לפחות כל עוד זאת אופצייה קיימת).

יש לי חוץ בנקאי ללא עמלות, רוצה עוד אחד לגיבוי.
תוציא את הכרטיס הראשון ברשימה של פות"ש. אם הוא האחד שיש לך, תוציא את השני.

שבכרטיסים בנקאיים זה hit or miss וגם אם יש פטור אז לרוב הוא מותנה בX שנים או במועדון כלשהו, ולכן במקום לריב עם הפקיד בבנק עדיף ללכת על חוץ בנקאי חינמי (לפחות כל עוד זאת אופצייה קיימת).

תודה!.
אגב, האם אפשר למשוך מחשבון מט"ח (למשל בטיול בחו"ל) באמצעות כרטיס חוץ בנקאי?, הכוונה למשיכת מט"ח קיים, לא להמרה של שקלים למט"ח באמצעות הכרטיס.

כרטיס אשראי ייחודי מבית לאומי MAX לבוגרי האוניברסיטה העברית.
עשיתי לפני כשבועיים...
מבחינתי זה כרטיס האשראי שאיתו אעשה קניות ברשת בכל אתרי חו"ל - ההנחה הכי חשובה לי היא עמלת המרה של מט"ח כ- 1% במקום 2.3% כמקובל.
יש גם את לאומי PayBack הלא רע בכלל (סוג של CashBack כמו Ebates).
ועוד כל מיני פינוקים שאני לא חושב שאשתמש בהם.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
בוגרי האוניברסיטה העברית? קבלו כרטיס עם דוקטורט בהטבות ופינוקים בארץ ובחו"ל
למה דווקא מועדון בוגרי האוניברסיטה העברית?
- מתנת הצטרפות כרטיס giftcard בשווי 75 ש"ח
- פטור מדמי כרטיס
- הטבות טרום טיסה בנתב"ג: כניסה לטרקלין דן ב-30 ₪ תמורת פינוק או כריך ושתיה באילנס תמורת פינוק
- עמלת המרת מט"ח בגובה 1%
- מבצעי 1+1 כל השנה
- הטבה חודשית משתנה
- עד 10% הנחה בקניוני עזריאלי
- הטבה חודשית בקניוני עזריאלי
- ביטוח נסיעות לחו"ל חינם ל-5 ימים
- צבירת נק' למועדוני תעופה
- Priority Pass ללא עלות
- דחיית חיובי מט"ח - שוטף+30 ללא ריבית
- הזמנת מט"ח באתר creditech

מה כולל הכרטיס?
מעבר לכל ההטבות שצפויות לכם, כרטיס max בוגרי האוניברסיטה העברית מציע גם תנאי תשלום ופתרונות אשראי נוחים.

פירוט ההטבות בארץ:
  • מסגרת אשראי נוספת
  • Giftcard executive 16.5% הנחה
  • הנחות שכיף לגלות
פירוט הטבות עזריאלי:
  • עד 10% הנחה בקניוני עזריאלי
  • הטבה חודשית בקניוני עזריאלי
פירוט הטבות חו"ל:
  • הרץ – 13% הנחה בהשכרת רכב בחו"ל
  • ממסי – 10% הנחה קבועה

על פניו נשמע כמו כרטיס I need it, מינוס אולי הגיפט קארד 75 ש"ח (אלא אם אני מפספס עוד משהו).
יכול להיות... אין לי מושג כי לא עשיתי סקר שוק מעמיק.
אני לא משלם כלום, שזה הכי חשוב לי.
ובעיקר רציתי עמלת המרת מט"ח מופחתת ברכישות באינטרנט באתרי חו"ל. כרטיס ייעודי נפרד לכך יכול אפילו לעזור למעקב אחרי ההוצאות.
יש אחלה הטבות ללאומי קארד MAס הזה, כמו סרטים 1+1 וכל מיני עניינים.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S חשבון בנק + שני כרטיסי אשראי ללא עמלות? צרכנות פיננסית 1
A שימוש ב-3 כרטיסי אשראי בשביל להשיג הלוואה בריבית 0% שוק ההון 168
פיטר גריפין כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים - מה מהם שווה לכם? צרכנות פיננסית 123
D כרטיסי אשראי וצבירת credit score צרכנות פיננסית 10
grimble grumble התנהלות עם שני כרטיסי אשראי בנקאיים בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 12
X שאלות על כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 13
D כרטיסי אשראי לצבירת נקודות טיסה צרכנות פיננסית 1
ז מה המודל העיסקי של כרטיסי אשראי ללא דמי כרטיס? צרכנות פיננסית 20
Y כרטיסי אשראי אמריקאים ו-credit score במהלך רילוקיישן צרכנות פיננסית 4
N כרטיסי אשראי - הסברים אוף טופיק 2
J ריבוי כרטיסי אשראי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 45
tpr ריכוז הטבות (בנקים, כרטיסי אשראי וכו') צרכנות פיננסית 60
מ כרטיסי אשראי עם הטבות צרכניות צרכנות פיננסית 41
P כרטיסי אשראי עם גם חיוב מט"ח ישיר וגם המרה? צרכנות פיננסית 7
A הזמנת מספר רב של כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 3
Jane Doe כרטיסי אשראי אמריקאיים [ו- credit score אמריקאי] צרכנות פיננסית 3005
א כרטיסי אשראי בטוחים לקנייה באינטרנט צרכנות פיננסית 29
V אפליקציות למעקב אחרי הוצאות - בעיקר כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 1
whybe חיבוץ (churning) של כרטיסי אשראי בארץ צרכנות פיננסית 11
Matias Katz כרטיסי אשראי אוף טופיק 10
ר מעקב אחר חיובי כרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 9
שם משתמש בעייתי כרטיסי מועדון: הונאה או שמשתלם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
מתכנת עוקץ כרטיסי האשראי 2021 - המרכז לגביית קנסות צרכנות פיננסית 145
adamshalev איך מוצאים כרטיסי טיסה בזול לחו״ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
oz1987 כרטיסי סים חו"ל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 47
yossik רכישת כרטיסי טיסה באינטרנט. צרכנות פיננסית 13
אבישי ע חברות כרטיסי האשראי מעלות עמלה על השימוש בחו"ל! עמלה ממוצעת - 3% צרכנות פיננסית 25
א אינטראקטיב ברוקרס - שאלות ניוד, מיסוי וכרטיס אשראי שוק ההון 1
ש כרטיס אשראי חוץ בנקאי עם הטבות צרכנות פיננסית 4
H שיעור ריבית שנתית על יתרת חוב בכרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
A סדר בכרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 12
ד אשראי לחיובים בחו״ל צרכנות פיננסית 1
H סרטון בטיקטוק על גביית חוב ודיון אודות אשראי ונזילות פוסטים מאיכות נמוכה 2
מ תסכול מכרטיס אשראי אמריקאי ראשון צרכנות פיננסית 1
T כרטיס אשראי בינלאומי - לא דרך חברות הסליקה הישראליות? צרכנות פיננסית 4
ע נווד דיגיטלי - אשראי ללא עמלות מטח צרכנות פיננסית 3
N האם אפשר לשלם יתרת אשראי לפני סוף החודש? צרכנות פיננסית 10
N כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
A השפעות של חריגה מהמסגרת אשראי פוסטים מאיכות נמוכה 20
לאץ' תרומה ללא כרטיס אשראי אוף טופיק 1
א האם ניתן להוציא כרטיס אשראי חוץ בנקאי כשאין ברשותי כרטיס בנקאי? צרכנות פיננסית 3
B בנק + כרטיס אשראי עם פורטל ופירוט באנגלית צרכנות פיננסית 1
F תשלום מקדמות מס הכנסה עם כרטיס אשראי אמריקאי מיסים 13
WRLD כרטיס אשראי ראשון צרכנות פיננסית 22
A כרטיס אשראי flycard מסוים צרכנות פיננסית 1
TheOneTech כרטיס אשראי לא יקר לעסקאות מתמשכות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
כ כרטיס אשראי cashback הכי משתלם 2023? צרכנות פיננסית 82
H סליקת אשראי בחינם | איפה הקאץ' צרכנות פיננסית 4
Y חיובים אונליין ביורו או דולר, חשבון מטח, אשראי של הבנק, רק מטבע אחד כל פעם צרכנות פיננסית 17
C הגדלת מסגרת אשראי צרכנות פיננסית 27

נושאים דומים

Back
למעלה