• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כמה גולשים פעילים יש באתר? אשמח לדעתכם: איך אתם רואים את החיים

• פותח הנושא Lian
  • פורסם בתאריך
אני כל הזמן חושבת על זה שהקורונה היא בעיה ארעית וקטנה שתחלוף אחרי זמן לא רב. הבעיה הרצינית היא שאנחנו מתייחסים בצורה זוועתית לעולם שאנחנו חיים בו, וכל עוד הכסף ימשיך להניע את העולם, נגיע מהר מאוד למצב אפוקליפטי שבו המצוקה תהיה הרבה יותר רצינית, והניצחון על הקורונה יהפוך להיות חסר משמעות

יהיה בסדר בסוף, אבל מה שאני מאוד מקווה שיצא מכל המצב שסוף סוף ממשלות יקשיבו למדע ויקימו פרוטוקולים ויממנו חקר מגפות ויעזרו לאנשים שנלחמים את המלחמה הזאת כבר עשרות שנים(ולא חודשים) לעזור לנו(הצעת צפייה: הסדרה pandemic בנטפליקס שעלתה לפני מספר חודשים), להקשיב קצת יותר לביל גייטס ואנשי המדע במקום לטראמפ ואנשי הכסף יכול להיות ההבדל הדק בין האם המין האנושי יזכה לחיות בשנת 3020 או לא.

להקשיב קצת יותר לביל גייטס ואנשי המדע במקום לטראמפ ואנשי הכסף
משעשע שגייטס, האדם השני הכי עשיר בעולם, נחשב אצלך בקבוצה של אנשי המדע, לעומת טראמפ שלא נמצא אפילו בין 500 הגדולים ⁦:)

משעשע שגייטס, האדם השני הכי עשיר בעולם, נחשב אצלך בקבוצה של אנשי המדע, לעומת טראמפ שלא נמצא אפילו בין 500 הגדולים ⁦:)
מניח שהבנת שכוונתי לא הייתה שגייטס מדען אלא שהוא תומך בהם כלכלית רבות אבל בנוסף עוזר מאוד שגייטס לא אדם יהיר שהדבר היחיד שמעניין אותו זה לצייץ בטוויטר כל מחשבה שנייה שעולה לו לראש(שאני בטוח שיכולות ליצור אחלה של דיון) ולהעדיף שהמניות רק יעלו לנצח אלא גם ללמוד איך לשפר את העולם ומה האתגרים שיש לנו ולעזור להתגבר עליהם עם הרבה מאוד כסף + הרבה מאוד עזרה בפיתוח וקידום רעיונות ויזמות בעזרת תחרויות ומלגות.
העמותה של melinda gates עשתה לאנושות הרבה יותר ממה שטראמפ יעשה כנראה בכל שנות הנשיאות שלו(שלדעתי לאור ההתנהלות ה"מדהימה" שלו) לא יהיו רבות.
ממליץ בחום לראות את המיני סדרה inside bill's brain ולראות את ההשקעות והתרומות המעולות של העמותה שלו(שאגב בסדרה pandemic קבוצה שמפתחת חיסון אונברסלי לכל הflu strains שקיימים קיבלה סכום נכבד שהביא לה להמשיך לחקור כ4 שנים אם אני זוכר נכון)

נערך לאחרונה ב:
לגבי ביל גייטס והמניעים שלו
לא יודע אם זה הסיבה אבל הוא
דוחף כבר כמה שנים את הרעיון של
תעודת זיהוי דיגיטלית עולמית
ואגב "ארגון הבריאות העולמי "נשמע
כמו משהו שהאו"ם הקים ומתחזק
רק שלא בדיוק
המממן השני בגודלו בעולם אחרי ממשלת
ארהות הברית הוא ביל גייטס
יותר מאשר כל שאר המדינות...
וזה אומר דרשני בעברית..

• אהבתי
Reactions: ITS
מניח שהבנת שכוונתי לא הייתה שגייטס מדען אלא שהוא תומך בהם כלכלית רבות אבל בנוסף עוזר מאוד שגייטס לא אדם יהיר שהדבר היחיד שמעניין אותו זה לצייץ בטוויטר כל מחשבה שנייה שעולה לו לראש(שאני בטוח שיכולות ליצור אחלה של דיון) ולהעדיף שהמניות רק יעלו לנצח אלא גם ללמוד איך לשפר את העולם ומה האתגרים שיש לנו ולעזור להתגבר עליהם עם הרבה מאוד כסף + הרבה מאוד עזרה בפיתוח וקידום רעיונות ויזמות בעזרת תחרויות ומלגות.
העמותה של melinda gates עשתה לאנושות הרבה יותר ממה שטראמפ יעשה כנראה בכל שנות הנשיאות שלו(שלדעתי לאור ההתנהלות ה"מדהימה" שלו) לא יהיו רבות.
ממליץ בחום לראות את המיני סדרה inside bill's brain ולראות את ההשקעות והתרומות המעולות של העמותה שלו(שאגב בסדרה pandemic קבוצה שמפתחת חיסון אונברסלי לכל הflu strains שקיימים קיבלה סכום נכבד שהביא לה להמשיך לחקור כ4 שנים אם אני זוכר נכון)
אני ממליץ לנער מעצמך את הנצנצים
האינטרס של ביל גייטס הוא לא האינטרס שלך
אל תחשוב אחרת, כי אתה תיפול למחשבה "שאיכפת לו ממך"
כל הקרנות הללו זאת מכבסת כספים במעטפת פילנטרופית ואם תמשיך לצפות בטלויזיה ומיינסטרים מדיה אתה תחשוב שהוא ה savior שלך
הוא לא, הוא רק רוצה להשתמש בך כדי להוציא את התוכנית שלו אל הפועל
מבחינתו אתה ה Subject , רק שאתה לא רץ על גלגל קטן מפלסטיק

הוא רק רוצה להשתמש בך כדי להוציא את התוכנית שלו אל הפועל
עושה רושם שאתה לא מאמין שאדם יכול לרצות את טובת האנושות באופן כללי. נכון, זה לא שכל אחד מהסובייקטים מעניין אותו אבל להריץ ולשלם על פיתוחים שיכולים לעזור לכלל זה לא משהו שנחשב בעיניך ראוי?

לו ביל גייטס באמת היה מעוניין בטובת הציבור, כיצד הוא היה פועל אחרת? כיצד אני הייתי יכול לדעת שהוא באמת מעוניין לקדם את טובת האנושות ולא רק ליצור digital id זדוני?
@קפה שחור

אבל ברור שיש בדבר כזה גם הרבה טוב וגם הרבה סכנות.
אוי נו, איזה שטויות. אם על מה שלינקקת מדובר אז קשה לי להאמין על @קפה שחור שזה מה שמציק לו. כולנו עם סמארטפונים, לכולנו יש זיהוי במערכות וקשה לנו לדמיין מה זה כשאתה פשוט לא קיים במערכת.
הפכו את גייטס לסורוס החדש?

אוי נו, איזה שטויות. אם על מה שלינקקת מדובר
אני לא רואה אפשרות אחרת,זה הפרויקט שגייטס מקדם......כמובן שאפשר להציג אותו בדרכים שונות ואני לא ידבר בשם אף אחד אחר.
כולנו עם סמארטפונים, לכולנו יש זיהוי במערכות וקשה לנו לדמיין מה זה כשאתה פשוט לא קיים במערכת.
נכון ועדיין הרבה אנשים מאוד לא אוהבים את המנגנונים האלה שיכולים לשמש למעקב(לדוגמא ת.ז\דרכון ביומטרי).
שיהיה ברור אני לא מציג עמדה אני מאמין שבגדול הוא רוצה לעשות טוב, ראיתי כמה תאוריות על גייטס שנשמעות ממש הזויות ושמעתי על התוכנית הזאת אני רק משתף כי שאלת מה זה.
הפכו את גייטס לסורוס החדש?
תריצי חיפוש בגוגל,נראה שבגדול כן,רק בלי האנטישמיות אבל זה רק בגלל שהוא לא יהודי :) .

ועדיין הרבה אנשים מאוד לא אוהבים את המנגנונים האלה שיכולים לשמש למעקב(לדוגמא ת.ז\דרכון ביומטרי).
גם אני לא אוהבת ביומטרי אבל כאן מדובר על כאלה שבכלל לא רשומים במערכת ולכן לא יכולים לקבל שום שירות, קיצבה או כל דבר אחר.

אני ממליץ לנער מעצמך את הנצנצים
האינטרס של ביל גייטס הוא לא האינטרס שלך
אל תחשוב אחרת, כי אתה תיפול למחשבה "שאיכפת לו ממך"
כל הקרנות הללו זאת מכבסת כספים במעטפת פילנטרופית ואם תמשיך לצפות בטלויזיה ומיינסטרים מדיה אתה תחשוב שהוא ה savior שלך
הוא לא, הוא רק רוצה להשתמש בך כדי להוציא את התוכנית שלו אל הפועל
מבחינתו אתה ה Subject , רק שאתה לא רץ על גלגל קטן מפלסטיק
מכל הראיונות והדברים הכתובים שלו שקראתי אני מאמין לו שהוא עם חזון ומטרה אמיתית למען האנושות ולא רודף כסף למטרת הכסף, כמו אילון מאסק, עד שאני לא אראה דברים שיגרמו לי לחשוב אחרת אין לי סיבה לא לחשוב שהם ובאפט בין האנשים הכי חשובים למין האנושי שלנו לשנים הבאות, אם יש לך הוכחות סותרות מוזמן לשלוח פה לכולנו שנראה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
L מטה-פורום - שרשורים ארוכים פעילים אוף טופיק 6
N סיעור מוחות - ביטוחי מנהלים לא פעילים צרכנות פיננסית 2
Z סיווג רווחי הון בבורסה אצל משקיעים פעילים שוק ההון 50
C שאלת תם בקשר לעמלות מסחר עצמאי דרך ההנחה באתר אוף טופיק 1
ה חיפוש באתר מאיה/פאנדר שוק ההון 1
לאץ' שינוי סטטוס באתר מחיר למשתכן/דירה בהנחה נדל"ן 2
לארוצה ETF עם טיקר שלא מופיע באתר Invesco שוק ההון 2
U הצגת פרטי פוליסה והיסטוריה של תביעות, בחשבון של המבוטח באתר חברת הביטוח צרכנות פיננסית 2
O קניית אגרות חוב של ממשלת ארה"ב ישירות באתר treasurydirect שוק ההון 10
ת מדוע באתר "כלכליסט" כבר אי אפשר לקרוא תגובות? פוסטים מאיכות נמוכה 1
A דוחו"ת של חברת "ריט 1" באתר ביזפורטל: שוק ההון 1
M מה זה אומר "אין מסחר" באתר מאיה? שוק ההון 6
deussex הגשת בקשה להחזר מס מקוונת, שנתקע באמצע באתר מיסים 3
E מערכת פניות הציבור באתר האינטרנט של רשות המסים (מפ"ל) לא עובדת מיסים 2
ת בבואי לשלם היום ארנונה באתר-שגיאה. אז לחצתי שוב - האם תשלום ירד פעמיים? מיסים 9
ד מה ההבדל בדיוק בין -נדל"ן קרן ריסק,קרנות חוב וקרן נד"לן.מה ההבדל בין שלושתם?מה כול אחד מהם בדיוקוכן איפה בכלל משקיעים בהם-באתר הבנק שלי למשל?? השקעות אלטרנטיביות 1
ס הפרשי שער בפועל גבוהים מהמפורסם באתר הבנק צרכנות פיננסית 0
ל הדרכה באתר אוף טופיק 7
G חישוב מחיר מניה בהתאם לשווי שוק באתר מאיה שוק ההון 37
klayhamn עצמאי עם לקוחות באתר פרילנסינג? צרכנות פיננסית 2
E Xplace- האם מישהו התנסה באתר? אוף טופיק 1
L איך אני מבצעת פירעון מוקדם לעסקה באתר של ישראכרט? מישהו שעשה? צרכנות פיננסית 39
L האם ניתן לבדוק באתר ממשלתי עיקול על חשבון בנק? וצ'ק בחשבון מעוקל צרכנות פיננסית 2
א התייעצות לגבי שידור דו״ח באתר מס הכנסה שוק ההון 8
Oracle פירוט עסקאות בכ.אשראי חוץ בנקאי, באתר הבנק צרכנות פיננסית 12
Z כנס בנושו מיסוי הבורסה היום בבורסה. האם יש דרך לצפות ONLINE באתר כלשהו? אוף טופיק 3
ש היי מחפש את דו"ח הביצועים של "שוקולד מריר" מהשנים האחרונות ולא מוצא באתר שוק ההון 5
Y הבורסה העלתה מחשבון עמלות באתר צרכנות פיננסית 6
Jenia29 קניתי דירת סטודיו באתר סקי בגאורגיה (New Gudauri) נדל"ן 53
א פרישה מוקדמת-עזרה לחדשה באתר :) פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 60
Z עלות המרת מטבע בIBKR. באתר שלהם מופיע 0.002%, מינימום 2$ צרכנות פיננסית 1
adamshalev בעלי IRA של הלמן אלדובי יכולים לראות עכשיו דוחות באתר צרכנות פיננסית 12
א בעיות באתר של מיטב דש צרכנות פיננסית 6

נושאים דומים

Back
למעלה