• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כל חסכונתיי לאינטראקטיב

מצב
הנושא נעול.

ram_34545

משתמש רשום
דירוג
0
האם לכם מצידי להעביר את כל חסכונתיי לאינטראקטיב?

יש לי כרגע שני חשבונות השקעה אחד בib והשני בילין מניות
אני מאוד אוהב את ib ואני דיי פסיבי בהשקעות שלי. קניתי 3 etfs וכל חודש משקיע בשלושתם לפי היחס שהחלטתי

אני לא מעוניין לפזר את ההשקעות שלי מחוץ למניות בעיקר בגלל שאין לי זמן להתעסק עם נדל"ן או דברים אחרים.

האם נכון שיהיה גיוון גם ברמת הברוקר?

לדעתי כן.
קראתי פה לא מזמן ש- IB הקפיאה חשבונות של לקוחות רוסים שלה עקב הסנקציות על רוסיה.
טרם בדקתי את נכונות הטענה, אבל עדיף לא להיות תלויים במדינה אחת. בעיקר שבעתיד עלולות להיות סנקציות דומות על ישראל.

לדעתי מיותר, אא"כ אתה מדבר על סכומים גבוהים במיוחד ובהנחה והברוקר אמין, יציב ובעל מוניטין.

למיטב ידיעתי ניירות ערך שאתה מחזיק רשומים על שמך והברוקר הינו רק מתווך, לכן אני לא רואה תועלת בפיזור כזה.

לדעתי כן.
קראתי פה לא מזמן ש- IB הקפיאה חשבונות של לקוחות רוסים שלה עקב הסנקציות על רוסיה.
טרם בדקתי את נכונות הטענה, אבל עדיף לא להיות תלויים במדינה אחת. בעיקר שבעתיד עלולות להיות סנקציות דומות על ישראל.
בהתחשב בזה שלא מזמן בנקים ישראלים הקפיאו חשבונות של ישראלים בעקבות סנקציות אמריקאיות
גם בנקים ובתי השקעות בישראל נמצאים ברשימת ה"מה יקרה אם ארה"ב תחליט להטיל עלי סנקציות"

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
E העברת פוזיציה מפסגות טרייד לאינטראקטיב - הוראות העברה? שוק ההון 2
P מתלבט אם להשאיר בבנק או להעביר לאינטראקטיב שוק ההון 43
מ ההבדל בין אינטראקטיב ברוקר ישראל לאינטראקטיב ברוקר האמריקאי אוף טופיק 13
מ מעביר את התיק השקעות ממיטב דש לאינטראקטיב ברוקר האמריקאי שוק ההון 23
הק995 העברת תיק מאקסלנס לאינטראקטיב צרכנות פיננסית 2
כ העברה דולרית מ-wise לאינטראקטיב שוק ההון 30
O העברת התיק שלי מבנק הפועלים לאינטראקטיב ברוקרס העולמית שוק ההון 4
O ניוד נכסי הון מהבנק לאינטראקטיב ברוקרס העולמית שוק ההון 11