• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כיצד לתמחר ציוד משומש מבית שהולכים להרוס? ארונות , שיש, אמבטיון, מזגנים, ויטרינות , אלומיניום תריסים וכו'

david5248

משתמש רגיל
דירוג
35
כיצד אדע מה המחיר לבקש מקומי ציוד משומש ויד שניה ? כמו אלטיזעכנים. וכו

אני רוצה להציב מחיר ריאלי , ומצד שני לא לצאת פראייר

האם מוכרים גם דוד שמש , קולטים וכו' תודה.

אני רוצה להציב מחיר ריאלי , ומצד שני לא לצאת פראייר
אתה עומד להרוויח איזה מליון ש״ח מפרוייקט תמ״א?
ומה שיעשה אותך פראייר או לא פראייר זה כמה אלפי שקלים מול איזה אלטיזעכן?

זה לא בשבילי. זה בשביל אמא שלי.

והיא לא תרוויח מליון.

מה שאפשר להוציא מהבית ולמכור בנפרד (מקרר, מכונת כביסה, רהיטים) תמכור ביד 2.
דברים אחרים שמחייבים פירוק (אמבטיה, תריסים) כנראה שיקנו בגרושים: מי שירצה לקנות את האלומיניום של המרפסת צריך להשקיע זמן ומאמץ בלפרק ולקחת את זה, לכן המחיר לא יהיה גבוה. כמו כן, תלוי במצב הדירה, אין הרבה תמריץ לקנות מסגרות חלון מבנין בן 40, זה לא ממש פריט מבוקש בשוק.

בית שהולכים להרוס = בית ישן
עצה שלי - שלם לאיזה בעל משאית או מסחרית מספיק גדולה כמה גרושים כדי ש"ינקה" לך את הרהיטים (ויטרינות,שולחנות,כסאות,ארונות) מהדירה.
את הצמודים (מקלחון,ארונות מטבח ושיש, אמבטיון) כדאי לסגור בהסכם עם הקבלן שיפנה (בשלב ההריסה)
לגבי המזגנים, מקווה שהקבלן יסכים לפנות בחינם לא בטוח.

אני די בטוח שמזגנים אפשר יהיה למכור. אולי אפילו, למשל, למתקין מזגנים.

יהיה מעניין לשמוע מה תמצא בסוף לגבי הדברים הקבועים כגון ארונות וחלונות, או דוד וקולטי שמש (שנשמעים רק בערך כמו מזגנים בגלל יותר קושי לפרק ובלאי).

נערך לאחרונה ב:
רוב הסיכויים שיהרסו בפירוק.

ארונות , שיש, אמבטיון, מזגנים, ויטרינות , אלומיניום תריסים​

מזגנים מאיזו שנה? רוב הסיכויים שמדובר במכשירים ישנים עם דירוג אנרגטי Z (לא קיים)
שיש זה למעשה לפי מידה ולך תדע מי רוצה את הצבע/תבנית שיש לאמא שלך בבית.

אני די בטוח שמזגנים אפשר יהיה למכור. אולי אפילו, למשל, למתקין מזגנים.

יהיה מעניין לשמוע מה תמצא בסוף לגבי הדברים הקבועים כגון ארונות וחלונות, או דוד וקולטי שמש (שנשמעים רק בערך כמו מזגנים בגלל יותר קושי לפרק ובלאי).
פירוק מזגן עולה ללקוח החל מ-500 ש"ח (מזגן עילי רגיל כולל פירוק יחידה חיצונית שנמצאת על הקיר החיצוני).
בפירוק יש אתגרים שונים למשל לדאוג שלא יברח הגז (אחרת צריך למלא מחדש גז בעלות של עוד כ-500 ש"ח).
כנראה שמדובר במזגנים ישנים כלומר שווים כמותקנים כמה מאות ש"ח.
לכן פירוק שלהם תוך רצון להרכבה שלהם במקום אחר זה הפסד ולא רווח.

נושאים דומים

Back
למעלה