כותבי מאמרי ייעוץ פנסיוני [שאינני מסכים עמם]:

הנושא בפורום 'אוף טופיק' פורסם ע"י הדיוט בכלכלה, ‏6/2/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הדיוט בכלכלה

הדיוט בכלכלה משתמש ותיק

1. כותבים שמסבירים ארוכות שקרן השתלמות פעם היתה רק למטרות השתלמות ומכאן שמה, אבל היום אפשר להשתמש בה לא רק לחיסכון עבור השתלמות.
    2. כותבים שמסבירים ארוכות שביטוח מנהלים יועד במקור למנהלים ומכאן שמו, אבל אתה יכול לעשות אותו גם אם אתה לא מנהל.
    3. כותבים שעדיין מזכירים את העובדה שקופת גמל יועדה כמסלול הוני וקרן פנסיה כמסלול קצבתי, למרות שהחוק השתנה ב-2008 והרלוונטיות של זה לחוסכים חדשים היא אפס, והמידע הזה לא נותן כלום חוץ מלבלבל.

Tal ו-shuli אוהבים את זה.
  2. adamshalev

adamshalev מודרטור

@הדיוט בכלכלה אני לא חושב שזה קביל לכתוב כותרת שקוראת לאלימות, גם לא בצחוק. צריך לכבד את כלל הקוראים ובעלי המקצועות.

3. הדיוט בכלכלה

הדיוט בכלכלה משתמש ותיק

@adamshalev צר לי שההומור המורבידי שלי פוגע בך, אבל אם מחר ידווח בעיתון על יועץ פנסיוני שנמצא הרוג בביתו עם כתובת בדם על הקיר "תפסיק להסביר למה קרן השתלמות זה לא רק להשתלמות!", זה לא הייתי אני.

albert yaron אוהב/ת את זה.
מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.