• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כדאיות של ביטוח חיים ואכ״ע

בלהבלה

משתמש רגיל
דירוג
153
המעסיק שלי משלם עבור ביטוח חיים, בגובה 0.2% מהשכר כל חודש (בפועל אני משלם על ההטבה הזאת רק את המס, באיזור 35 ש״ח לחודש). הפיצוי הוא 36 משכורות.

האם זה נחשב לתמורה טובה למחיר עבור ביטוח חיים?

אני רווק בלי ילדים. מתישהו בעתיד זה בטח ישתנה, אבל לא בעתיד הקרוב. יש הגיון בכלל בביטוח חיים במצבי?

המעסיק שלי גם משלם עבור ביטוח אכ״ע, בגובה 0.35% מהשכר כל חודש (כנ״ל אני משלם רק את המס, באיזור 60 ש״ח לחודש). הפיצוי הוא 75% מהשכר. חשוב לציין שזה אמנם נחשב בתור הפרשות ל״גמל״ (לפחות לפי מה שכתוב בתלוש שלי), אבל זה לא בא על חשבון הפרשות אחרות כמו פנסיה וכו׳.

האם זה נחשב תמורה טובה למחיר עבור ביטוח אכ״ע?

כנראה שבעתיד הקרוב אעבור מקרן פנסיה לקופת גמל. האם זה סוגר לי את פינת הביטוח שאצטרך לרכוש?

עריכה: אולי כדאי גם לציין שיש לי כיסוי נכות מינימלי (37.5%) בפנסיה, עולה לי בערך 50 ש״ח לחודש. אין כיסוי שארים.

נערך לאחרונה ב:
המעסיק שלי משלם עבור ביטוח חיים, בגובה 0.2% מהשכר כל חודש (בפועל אני משלם על ההטבה הזאת רק את המס, באיזור 35 ש״ח לחודש). הפיצוי הוא 36 משכורות.
מסקירה שעשיתי בעניין בשבוע האחרון
ביטוח חיים לאדם הממוצע-בריא [ 97-צנחנים :) ]
בן 38~ לא מעשן על מיליון ש"ח עולה באיזור ה-50 ש"ח. הפניקס/AIG, לא בדקתי את השאר.
. הפיצוי הוא 75% מהשכר. חשוב לציין שזה אמנם נחשב בתור הפרשות ל״גמל״ (לפחות לפי מה שכתוב בתלוש שלי), אבל זה לא בא על חשבון הפרשות אחרות כמו פנסיה וכו׳.
צריך לבדוק אם זה אכ"ע - עיסוק ספציפי, כלומר אם אתה מאבד את היכולת שלך לעבוד בעבודה הנוכחית או שזה אכ"ע כללי, כלומר אם נכרתו לך הידיים+רגליים+יכולת לדבר ככה שזה קצת ביטוח פחות סקסי.
כמו כן יש עוד כמה משתנים, שחרור מהפקדות, מתי הביטוח נכנס לתוקף,פרנצ'יזה, וכו' וכו'
זה בערך להגיד שיש לך ביטוח על רכב ואתה רוצה לדעת אם זה "טוב". מבלי שנדע איזה רכב, שנה, נהגים וכו'
האם זה נחשב תמורה טובה למחיר עבור ביטוח אכ״ע?
תלוי עניין העיסוק שלך, מאבטח מטוסים באל-על ישלם פי 10 ממך אם אתה סופר ציפורים למחייתך.
כי הוא זקוק לכל החושים שלו ומספיק שתהייה ציפורן חודרנית בזרת, הוא כנראה לא יוכל לעבוד, בניגוד לסופר הציפורים שפחות בסיכון...

אם אתה עובר מקרן פנסיה לקופת גמל ואין ילדים ואינך רוצה שמישהו ירוויח על מותך, אז אין לך צורך בביטוח חיים.
אם אתה עובר מקרן פנסיה לקופת גמל ואתה רוצה אכ"ע לדעתי יש מעסיקים שמשלמים על זה חיצונית, הייתי מוודא שזה עיסוק ספציפי וכמה עולה להגדיל.
יש גם את האפשרות להשאיר את זה בקרן פנסיה ולהשתמש במטרייה ביטוחית (קישור לפנסיוני-נדב נרו יאיר)

*לא יועץ, רועץ, מייעץ וכו' - יש להתעלם מדברי הנ"ל. יצאו מהקשרם

נערך לאחרונה ב:
כמו שכתבו מעליי, חשוב לוודא שאם יש א.כ.ע זה עבור העיסוק הספציפי שלך (הבנתי מסוכן ביטוח שלרוב זה ככה כאשר עושים בצורה עצמאית, אבל עדיין צריך לוודא).
אתה בעצמך צריך לעשות את החישוב אם זה שווה לך, אבל 2 נקודות שצריך לזכור -
1. בקופת גמל אין ביטוח חיים או א.כ.ע מובנה. את שניהם תצטרך לרכוש עצמאית אם תעבור. כמו שכתבו מעליי, זה המחירים לטווח הגילאים והמצב הבריאותי פחות או יותר (ביטוח של 2 מיליון יעלה בערך פי 2).
2. כאשר נכנסים במצב בריא לביטוח חיים הפרמייה נמוכה, בעוד שאם תיכנס עוד 5-10 שנים ומצבך הבריאותי ישתנה הפרמיה החודשית תשתנה. סתם דוגמא, מכיר מישהו שגילו לו נקודת חן חשודה כמלנומה, וזה הקפיץ לו את הפרמיה כאשר רצה לעשות ביטוח חיים.

לא מייעץ ולא ממליץ וכו'.

צריך לבדוק אם זה אכ"ע - עיסוק ספציפי, כלומר אם אתה מאבד את היכולת שלך לעבוד בעבודה הנוכחית או שזה אכ"ע כללי, כלומר אם נכרתו לך הידיים+רגליים+יכולת לדבר ככה שזה קצת ביטוח פחות סקסי.
כמו כן יש עוד כמה משתנים, שחרור מהפקדות, מתי הביטוח נכנס לתוקף,פרנצ'יזה, וכו' וכו'
זה בערך להגיד שיש לך ביטוח על רכב ואתה רוצה לדעת אם זה "טוב". מבלי שנדע איזה רכב, שנה, נהגים וכו'
מדובר בביטוח לעיסוק הנוכחי, בהייטק

אני חייב לומר שאני לא בקי בכל הפרטים הקטנים יותר, אז אולי יש לי עוד ש״ב לעשות.

אם אתה עובר מקרן פנסיה לקופת גמל ואתה רוצה אכ"ע לדעתי יש מעסיקים שמשלמים על זה חיצונית, הייתי מוודא שזה עיסוק ספציפי וכמה עולה להגדיל.
זה בדיוק מה שקורה כרגע, אני משלם רק את המס על ההטבה

אם אתה עובר מקרן פנסיה לקופת גמל ואין ילדים ואינך רוצה שמישהו ירוויח על מותך, אז אין לך צורך בביטוח חיים.
אני באמת לא חושב שיש כרגע מישהו שיצטרך את הכסף הזה במידה ויקרה לי משהו. גם ככה יש תיק השקעות אז הם יקבלו פיצוי קטן :lol: כמובן שאם היו לי ילדים אז היו לי שיקולים אחרים.

כמו שכתבו מעליי, חשוב לוודא שאם יש א.כ.ע זה עבור העיסוק הספציפי שלך (הבנתי מסוכן ביטוח שלרוב זה ככה כאשר עושים בצורה עצמאית, אבל עדיין צריך לוודא).
זה אכן כך

בקופת גמל אין ביטוח חיים או א.כ.ע מובנה. את שניהם תצטרך לרכוש עצמאית אם תעבור. כמו שכתבו מעליי, זה המחירים לטווח הגילאים והמצב הבריאותי פחות או יותר (ביטוח של 2 מיליון יעלה בערך פי 2).
כאמור כבר יש לי את הביטוחים האלו. את החיים אולי אבטל, לא החלטתי. להבנתי אני לא מחויב להיות עם ביטוח חיים כשאני בקופת גמל, לא? בדיוק כמו שאין לי ביטוח שארים בפנסיה

2. כאשר נכנסים במצב בריא לביטוח חיים הפרמייה נמוכה, בעוד שאם תיכנס עוד 5-10 שנים ומצבך הבריאותי ישתנה הפרמיה החודשית תשתנה. סתם דוגמא, מכיר מישהו שגילו לו נקודת חן חשודה כמלנומה, וזה הקפיץ לו את הפרמיה כאשר רצה לעשות ביטוח חיים.
זה נשמע כמו שיקול חשוב. השאלה היא אם הפרמיה לא תשתנה במילא עם הזמן?

לא חייב לעשות ביטוח חיים.
הרבה אנשים עם נכסים משמעותיים מוותרים על הביטוח מתוך מחשבה שהיורשים יירשו את מה שצברו.
הפרמיה עולה עם הגיל, אבל לא קופצת כמו באיזשהו מקרה בריאותי משמעותי. צריך לברר על זה עם סוכן.

שוב, לא מייעץ או ממליץ על כלום.

ם זה אכ"ע - עיסוק ספציפי, כלומר אם אתה מאבד את היכולת שלך לעבוד בעבודה הנוכחית או שזה אכ"ע כללי
אם אני לא טועה, קרן הפנסיה כוללת בתוכה אכ"ע כללי, ככה שכרגע, עם אכ"ע כללי + אכ"ע ספציפי, כנראה שמר בלהבלה מכוסה מבחינה זו.
אעבור מקרן פנסיה לקופת גמל
להעביר את כל ההפקדות? לפצל הפקדות? רק את הצבירה? תחשוב/תבדוק את זה עוד קצת מבחינת ההשלכות ומה מתאים לך.

שכיר, שבוחר בקופת גמל:
האם המעסיק מחויב לדאוג לו לאכ"ע או שזה תלוי ברצונו הטוב (סטייל ק. השתלמות)?

@ronen
@קפה שחור
@FIYaacov

שכיר, שבוחר בקופת גמל:
האם המעסיק מחויב לדאוג לו לאכ"ע או שזה תלוי ברצונו הטוב (סטייל ק. השתלמות)?

@ronen
@קפה שחור
@FIYaacov
תגדיר "לדאוג".
אם אתה עובד דרך סוכן של העבודה אז הוא צריך אכן "לדאוג" לך לביטוח. אם אתה הסוכן אז האחריות למצוא את הביטוח היא עליך.

התשלום בכל מקרה יורד מהפרשות המעסיק (כלומר הם על חשבונך), בדיוק כמו התשלום לאכ"ע בביטוח מנהלים.

מהפרשות המעסיק (כלומר הם על חשבונך)
ברשותך, לא הבנתי כהלכה.
נאמר ואני שכיר של רונן.
ברשותי קופת גמל.
אני משתכר 10K בחודש.
18.5%~ מהמשכורת מופרש לפנסיה (שליש ממני 2שליש ממך ~)
חוץ מה-18.5% הנ"ל, אם ארצה אכ"ע זה יירד אוטו' מהם או ש"אוסיף" עוד מכיסי?
האם יש חובה על רונן לוודא שיש לי בתור שכיר שלו אכ"ע?
אם אני רוצה לעשות אכ"ע הוא על חשבוני בלבד או שמא גם על רונן? מה "מקובל"?

חוץ מה-18.5% הנ"ל, אם ארצה אכ"ע זה יירד אוטו' מהם או ש"אוסיף" עוד מכיסי?
התשלום לאכ"ע יורד מה 6.5% הפרשות מעסיק ל"פנסיה".
כלומר אם האכ"ע עולה 0.7% אז המעסיק יעביר 0.7% לביטוח ו 5.8% לגמל.
האם יש חובה על רונן לוודא שיש לי בתור שכיר שלו אכ"ע?
שאלה טובה. לדעתי כן (עד גובה שכר מסויים), אבל לא בטוח שאוכפים את זה.
אם אני רוצה לעשות אכ"ע הוא על חשבוני בלבד או שמא גם על רונן? מה "מקובל"?
הוא על חשבון הפרשות מעסיק לפנסיה (עד תקרה מסויימת. אם הביטוח עולה מעל 1.5% זה יהיה על חשבון המעסיק, עד 2.5% עלות, או משהו כזה).

הוא על חשבון הפרשות מעסיק לפנסיה (עד תקרה מסויימת. אם הביטוח עולה מעל 1.5% זה יהיה על חשבון המעסיק, עד 2.5% עלות, או משהו כזה).
הקופת גמל שלי באלטשולר-שחם
הביטוח אכ"ע שעשיתי נמצא בכלל,
אני צריך לסנכרן בין שני הגופים בשביל לגלות אם העלות היא 1.5%/2.5% ?

הקופת גמל שלי באלטשולר-שחם
הביטוח אכ"ע שעשיתי נמצא בכלל,
אני צריך לסנכרן בין שני הגופים בשביל לגלות אם העלות היא 1.5%/2.5% ?
לא.
אתה צריך לראות כמה אתה משלם על הביטוח עצמו (כלומר לכלל).
אגב, זה אמור להופיע גם התלוש השכר שלך.

אתה צריך לראות כמה אתה משלם על הביטוח עצמו (כלומר לכלל).
אז אם הביטוח שלי יקר , מעל 1.5% המעסיק משלם עליו? ואם העלות היא מעל 2.5% ? הוא לא משתתף כלל?

אז אם הביטוח שלי יקר , מעל 1.5% המעסיק משלם עליו? ואם העלות היא מעל 2.5% ? הוא לא משתתף כלל?
לא.
עלות הביטוח בגדול יורדת מה 6.5% שהמעסיק מפריש לתגמולים
אני זוכר שהייתה תקנה לגבי ביטוח מנהלים, שלדעתי עדיין תקפה וגם תקפה לגמל (אבל לא בטוח) שאומרת בערך משהו כזה:
המעסיק צריך להפריש לכל הפחות 5% לתגמולים בלבד, ולכל היותר 7.5% לתגמולים + ביטוח.
כלומר ה 1.5% הראשונים מעלות הביטוח יורדים מה 6.5% שהמעסיק מפריש לתגמולים (כלומר על חשבונך) ועלות נוספת (אם יש) עד 1% נוספים הם ע"ח המעסיק (בנוסף ל 6.5% שהוא מפריש)

מאחר וביטוח לרוב לא עובר את ה 1% זה לא באמת משנה. הביטוח הוא פשוט עח הפרשות המעסיק לתגמולים

לא.
עלות הביטוח בגדול יורדת מה 6.5% שהמעסיק מפריש לתגמולים
אני זוכר שהייתה תקנה לגבי ביטוח מנהלים, שלדעתי עדיין תקפה וגם תקפה לגמל (אבל לא בטוח) שאומרת בערך משהו כזה:
המעסיק צריך להפריש לכל הפחות 5% לתגמולים בלבד, ולכל היותר 7.5% לתגמולים + ביטוח.
כלומר ה 1.5% הראשונים מעלות הביטוח יורדים מה 6.5% שהמעסיק מפריש לתגמולים (כלומר על חשבונך) ועלות נוספת (אם יש) עד 1% נוספים הם ע"ח המעסיק (בנוסף ל 6.5% שהוא מפריש)

מאחר וביטוח לרוב לא עובר את ה 1% זה לא באמת משנה. הביטוח הוא פשוט עח הפרשות המעסיק לתגמולים
ואו. יש מצב שהבנתי. תודה רונן.
אלא אם כן הביטוח שלך ממש ממש יקר, ואז יוצא שהמעסיק משתתף איתך ב"חלק קטן" ואתה סופג את השאר?
אם אני (השכיר) צריך להשתתף, זה יורד לי מההפרשות הפנסיונית או פשוט מהמשכורת? מנין הכסף ה"חדש" לביטוח מגיע?

אלא אם כן הביטוח שלך ממש ממש יקר, ואז יוצא שהמעסיק משתתף איתך ב"חלק קטן" ואתה סופג את השאר?
אם הוא ממש יקר אז המעסיק משתתף בחלק די גדול (נניח אם העלות היא 2.5% אז המעסיק משלם 40% מזה)

אם אני (השכיר) צריך להשתתף, זה יורד לי מההפרשות הפנסיונית או פשוט מהמשכורת? מנין הכסף ה"חדש" לביטוח מגיע?
שאלה טובה.
אבל קשה לי להאמין שמישהו משלם מעל 2.5% על אכע. זה כמעט פי 4 ממה שאני שילמתי כשהיה לי ביטוח כזה.
יותר מזה, קשה לי להאמין שמישהו משלם מעל 1.5%

וואו, אנשים
ממש הערתם את עייניי.

עברתי עבודה לפני כשנה וזו היתה הזדמנות מעולה בעבורי להיפטר מביטוח חיים יקר בטירוף לטובת קופת גמל פסיבית, זולה ופשוטה אשר עוקבת ב-100% אחר סנופי.

ידעתי כל הזמן שאני צריכה לסגור את הפינה של א.כ.ע, אבל לא דחוף...
לגבי ביטוח חיים התלבטתי, היות ויש לי אחד במסגרת המשכנתא, ואני לא בטוחה האם יש צורך לשארים ביותר מיזה.

אתמול קראתי כאן והבנתי שהחובה לביטוח אכע חלה על המעסיק, והוא למעשה "מסתבך" בסיפור הזה. בבירור עם מחלקת השכר עלה שאכן כך, זו חןבת המעסיק, וחשבת השכר לא היתה מודעת לכך.

בהתאם לאמור היא מבקשת את היערכותי לביטוח אכע בהקדם האפשרי.

אז קודם כל, תודה רבה שהארתם את עיני ועינייה.

שנית, מה הדרך הנוחה והזולה לביטוח כזה? דרך סוכן או עצמאית? לאילו קריטריונים לשים לב?

עברתי עבודה לפני כשנה וזו היתה הזדמנות מעולה בעבורי להיפטר מביטוח חיים יקר בטירוף לטובת קופת גמל פסיבית, זולה ופשוטה אשר עוקבת ב-100% אחר סנופי.
אין קשר בין ביטוח חיים יקר בטירוף לבין המוצר הפנסיוני שלך, את/ה יכול/ה שיהיה לך ביטוח חיים זול מאד ועדיין לחסוך בקופת גמל/פנסיוני.

לגבי ביטוח חיים התלבטתי, היות ויש לי אחד במסגרת המשכנתא, ואני לא בטוחה האם יש צורך לשארים ביותר מיזה.
הביטוח חיים למשכנתא הולך לבנק\לא לשארים. אם יש לך קופת גמל וביטלת את הביטוח חיים אז לשארים אין ביטוח.
שנית, מה הדרך הנוחה והזולה לביטוח כזה? דרך סוכן או עצמאית? לאילו קריטריונים לשים לב?
כאן
כאן
מנסיוני, חייב סוכן באכ"ע בניגוד לביטוח ריסק (לדוג').
לשים לב:
שאת/ה בהגדרה העיסוקית הרצויה לך.
יש כאלו שנכנס לתוקף רק לאחר 3 חודשים או אחרי כמה ימים.
שחרור הפקדות וכו'.
לסוכן יש 20-30אחוז כל שנה לתת לך. לזכור ליצור עמו קשר בדיוק עוד שנה לקבל את ההנחה שוב.

[מזכיר רק שיש אכ"ע גם דרך קרן פנסיה שהוא זול בהרבה]

אין קשר בין ביטוח חיים יקר בטירוף לבין המוצר הפנסיוני שלך, את/ה יכול/ה שיהיה לך ביטוח חיים זול מאד ועדיין לחסוך בקופת גמל

הופס, התפספס לי
ביטוח מנהלים יקר בטירוף
כמובן שאין קשר בין ביטוח חיים למוצר הפנסיוני :>

הביטוח חיים למשכנתא הולך לבנק\לא לשארים. אם יש לך קופת גמל וביטלת את הביטוח חיים אז לשארים אין ביטוח.

זו למעשה השאלה שאני שואלת את עצמי, ואחדד: נניח שכעת אנו משלמים 6K ש"ח לחודש עבור המגורים בדירה (תשלום משכנתא חודשית, לצורך הענין). בקרות מקרה הביטוח, הביטוח הולך לבנק, קרי, המשכנתא מסולקת, והשארים יכולים להמשיך להתגורר בדירה ללא עלות נוספת. כלומר, הכיסוי הביטוחי הינו שווה ערך לקצבה חודשית של כ-6K לחודש, ליתרת תקופת המשכנתא.

ההוצאות החודשיות שלנו, נכון להיום, הן בערך כפול מסכום זה. כלומר, כ50% מגורים ועוד 50% כל היתר. כלומר, בהינתן שבן הזוג השני יכול להמשיך לעבוד - זה ניראה לי איכשהו הגיוני. במצב של חלילה פטירת 2 בני הזוג, זה אכן קרייסס כי הילדים כניראה לא יכולים לפרנס את עצמם, אבל זה קרייסס בכל מיקרה:'(:'(:'(

בקיצור, איך באמת מגדירים מה הצורך?

ותודה על התשובה המפורטת, אבדוק את הקישורים ואחזור.
הרעיון של ביטוח אכע דרך הפנסיה לא קורץ לי, על אף שהו זול, בעיקר בגלל שהוא לא בתחום העיסוק והסיכוי למימושו נמוך מאוד ( מעדיפה לשלם קצת יותר ולקבל ביטוח)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
F כדאיות של 20/80 לעומת דירה קיימת? (+אקסל מתנה) נדל"ן 64
וינסנט כדאיות השקעה בחלק הסולידי של התיק שוק ההון 19
IAmSam חישוב כדאיות של פרישה מרצון עם מרכיב פיצויים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
A כדאיות והערכה של ייעוץ פנסיוני בתשלום פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
T חישוב כדאיות עזיבה של אינטרקטיב ישראל לטובת ib העולמי שוק ההון 3
שם משתמש בעייתי האם זה שהשקל עולה ביחס לדולר יכול להשפיע על כדאיות של מדד s&p500? שוק ההון 2
S כדאיות סגירת הלוואה כנגד נכס מניב לעומת אחזקה של אג"ח\מזומן נדל"ן 17
D בחינת כדאיות של דירה. הקאצ' - יש לי שבוע! נדל"ן 4
י כדאיות רכישה של בית במצב שלד נדל"ן 4
S כדאיות של קופת גמל ומייק משקיע לראשונה צרכנות פיננסית 7
tomchoook כדאיות של הפיכת קרן השתלמות לתיק ממוסה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
A השכרות רכב מזדמנות - כדאיות של CAR2GO ודומיהם מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 30
E איך אתם מכמתים כדאיות של רכישה? אוף טופיק 13
V קה"ש: כדאיות של לעבור מ SP500 ל IRA שוק ההון 4
S כדאיות של פק״מ ריבית גבוהה שוק ההון 6
bobby כדאיות של רכישת אג"ח אמריקאי 10 שנים בתיק ממוסה וב-IRA שוק ההון 14
M כדאיות אחזקה של מניות מהעבודה שוק ההון 95
yancuk רכב חברה - כדאיות צרכנות פיננסית 14
עידו ג הבדלי דמי ניהול בקרן אירית - כדאיות שוק ההון 6
T כדאיות העברת כספים מקופת גמל לפנסיה כללית? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
י כדאיות התקנת חימום תת רצפתי בדירה להשקעה מקבלן נדל"ן 11
כ עצמאי - כדאיות הטבות מס מקרן פנסיה \ גמל ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
P כדאיות ביטוח רכב צרכנות פיננסית 6
J כדאיות קופת גמל במעמד עצמאי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 19
A מעבר לקטנוע חשמלי - כדאיות כלכלית לעומת חסרון טווח הנסיעה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
י כדאיות מעבר לIKBR שוק ההון 7
O איך לחשב כדאיות זכייה במחיר למשתכן מול שכירות ? נדל"ן 9
S הטבות מס בשכר לא מבוטח⁩ - כדאיות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 20
נ כדאיות זכיה במחיר למשתכן נדל"ן 3
R מחיר למשתכן אשקלון - כדאיות עסקה נדל"ן 12
א מישהו יכול להמליץ על ספר כדאיות השקעות בנדלן? פוסטים מאיכות נמוכה 0
jinjiy כדאיות מחזור משכנתאות נדל"ן 28
D כדאיות ביטוח חיים צרכנות פיננסית 8
א השקעה באג"ח ארה"ב - כדאיות ומיסוי שוק ההון 5
O כדאיות ביטוחים, אשמח לשמוע את דעתכם פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
יבגני_ל כדאיות ביטוח אבדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
Z מה הן מדינות הכי כדאיות מבחינת מס רווח הון? מיסים 10
T חישוב כדאיות הקדמת תשלומים לקבלן נדל"ן 14
C חישוב כדאיות לקיחת הלוואה והחזר משכנתא נדל"ן 9
A כדאיות רישום למחיר מטרה כעת - סיכויי זכייה נדל"ן 5
M כדאיות הרחבת דירה להשקעה נדל"ן 20
T כדאיות פתיחת עוסק פטור לשכיר עם שכר גבוה מיסים 21
הדבורה מיה כדאיות לסגירת משכנתא נדל"ן 20
E כדאיות מחיר למשתכן נדל"ן 8
S כדאיות\שיקולי מס ב"הסבת" הדירה הראשונה כדירה להשקעה נדל"ן 19
ל כדאיות מחזור משכנתא עזרתכם. נדל"ן 6
M כדאיות בניית יחידת דיור בבית פרטי נדל"ן 21
G כדאיות דחיית בקשה להחזרי מס מיסים 8
A שכיר: כדאיות הפרשה לפנסיה על בונוס ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
משקיע בתבונה כדאיות לקיחת הלוואה מקופת גמל להשקעה לצורך קניית דירה להשקעה נדל"ן 9

נושאים דומים

Back
למעלה