• התוכן שלפניכם איננו ייעוץ פיננסי. הוא אולי נחזה ככזה, ואף נשמע ככזה, אבל למרבה הפלא, הוא איננו כזה, וממילא לא יכול להיחשב תחליף לייעוץ מטעם בעל הרישיון המתאים, לרבות ייעוץ מס, ייעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו המיוחדים של כל אדם. מכאן שאין לראות בתכני הפורום המלצה לביצוע פעולות כלשהן בניירות ערך או בנכסים אחרים, וכל הסתמכות עליהם תהיה באחריות הקורא בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחברה בלבד ואין באמור בה כדי לשקף את דעותיה של בעלת האתר.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יש פה אנשים שמעבירים כסף באופן קבוע מארה"ב לישראל?

נעם בלה בלה

משתמש בכיר
דירוג
2,176
משפחה בארה"ב, רוצה להעביר כסף באופן די קבוע למשפחה בארץ. לא משהו חודשי, אבל גם לא פעם בחמש שנים.
סכום יפה, שחבל לי לתת לבנק לנגוס בו עמלה.

אין חשבונות בIB. בואו נשאיר את הדיון על דרכים קונבנציונליות. לא מתכוון להיכנס לקריפטו וכו'.

יש למישהו נסיון עם זה? טרנספרווייז, פייפאל, בנק ישראלי לארג', משהו?

אין חשבונות בIB.
אתה מודע לזה שלא צריך כוחות קסם כדי לפתוח חשבון כזה, נכון?

אופציה אחרת זה כרטיס אשראי אמריקאי, אבל זה טוב רק אם הסכומים הם בגובה הוצאות שותפות וכאלה.

Transferwise יקחו לך משהו כמו 0.6% במרווח. שזה קצת יותר טוב ממה שרוב הבנקים יקחו כברירת מחדל, אבל זה יותר ממה שאפשר להשיג מהבנק אם יש לך יכולת מיקוח ותנאים טובים.
הכי טוב שאי פעם היה לי זה אפס עמלות קבל מטח, אז הדולרים נכנסים ללא ביס לבנק, ו-0.4% מרווח המרה, אז זה מספרים שקיימים בבנק אבל זה די קרוב לתחתית מהמספרים שאני מכיר.

מומלץ Transferwise

משפחה בארה"ב, רוצה להעביר כסף באופן די קבוע למשפחה בארץ. לא משהו חודשי, אבל גם לא פעם בחמש שנים.
סכום יפה, שחבל לי לתת לבנק לנגוס בו עמלה.
לא יודע מה הסכומים כי "יפה" יכול להיות שונה מאוד מאדם לאדם,במידה ומזומן רלבנטי לשימוש שלכם יש את הכרטיס של שוואב שמאפשר למשוך מינימום 1000 ביום(ניתן לבקש הגדלה של הסכום).
העלות הכוללת בערך 0.1 אחוז והחשבון חינמי.

Transferwise יקחו לך משהו כמו 0.6% במרווח
מומלץ Transferwise
יש אפשרות לקבל דולרים מטרנספרווייז ולשמור עליהם כדולרים? אני רואה רק אופציה להמיר. חלק מהכספים מיועדים אצלי לרכישת ני"ע אמריקאים, ככה שהייתי רוצה להעביר את הדולרים לIBI בלי להמיר לשקלים בדרך.
הכי פשוט היה אם הם היו יכולים להעביר לIBI, אבל IBI לא מאפשרים את זה.
טרנספרווייז ייצא יותר זול מבחינת המשפחה ששולחת את הכסף בהשוואה להעברה בינ"ל מהבנק שלהם. אבל האם אני יכול לקבל את זה כדולר?

יש אפשרות לקבל דולרים מטרנספרווייז ולשמור עליהם כדולרים? אני רואה רק אופציה להמיר. חלק מהכספים מיועדים אצלי לרכישת ני"ע אמריקאים, ככה שהייתי רוצה להעביר את הדולרים לIBI בלי להמיר לשקלים בדרך.
טרנספרווייז ייצא יותר זול מבחינת המשפחה ששולחת את הכסף בהשוואה להעברה בינ"ל מהבנק שלהם. אבל האם אני יכול לקבל את זה כדולר?
אם אתה רוצה לקנות ני״ע בדולרים למה אתה לא פשוט משקיע דרך IB? זה יחסוך לך התעסקות בהעברות יקרות של דולרים לארץ (וגם יפתח לך עולם של טוב ב-IB)

אם אתה רוצה לקנות ני״ע בדולרים למה אתה לא פשוט משקיע דרך IB? זה יחסוך לך התעסקות בהעברות יקרות של דולרים לארץ (וגם יפתח לך עולם של טוב ב-IB)
ובמקרה שלך שיש לך דולרים מלכתחילה אז גם שוואב או בית השקעות זר אחר זה סבבה (אם כי אולי יהיה לך יותר יקר להמיר חזרה לשקלים בעתיד)

לא מפריע לכם שאתם הופכים את הפורום למקהלת זומבים? הבנתי שאתם בעד IB, זה לא רלוונטי לכל פוסט כאן, ואם הייתם טורחים לקרוא את ההודעה הראשונה שלי בשרשור הזה הייתם מבינים שזה ספציפית לא רלוונטי גם לדיון הזה. אני לא מרגיש צורך להתנצל ולהסביר למה אין לי חשבון IB בכל שרשור שאני פותח. מי שממש סקרן, יכול לחפש הודעות שלי ולמצוא. אבל חוסר היכולת מלהתאפק ולדחוף את IB בכל הודעה הוא כבר מעבר למעיק.

אם למישהו יש משהו רלוונטי להגיד, אשמח לשמוע. שאלתי שאלה מאוד ספציפית לגבי טרנספרווייז: האם אפשר להעביר דרכם דולרים בלי המרות.

אם יש עוד מישהו שמרגיש שהוא עוד לא עשה מספיק סיגנלינג ורוצה לכתוב IB כמה פעמים, בבקשה בבקשה תמצאו שרשור אחר.

בבקשה בבקשה תמצאו שרשור אחר
לא ברור למה אתה מתעצבן
אתה כועס על מה שכתוב בשירשורים אחרים
אז במקום זאת, תחפש מה נכתב בעבר על Transferwise
זה ששאלת שאלה שכבר נשאלה זאת טעות אישית שלך, זה שהציעו לך משהו, תגיד תודה

לא מבין את המחשבה שמישהו צריך לספק לך את הכפית במידה הנכונה
קח, תנתב את האנרגיות לקריאה
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=Transferwise++פורום+הסולידית

לא מפריע לכם שאתם הופכים את הפורום למקהלת זומבים? הבנתי שאתם בעד IB, זה לא רלוונטי לכל פוסט כאן, ואם הייתם טורחים לקרוא את ההודעה הראשונה שלי בשרשור הזה הייתם מבינים שזה ספציפית לא רלוונטי גם לדיון הזה. אני לא מרגיש צורך להתנצל ולהסביר למה אין לי חשבון IB בכל שרשור שאני פותח. מי שממש סקרן, יכול לחפש הודעות שלי ולמצוא. אבל חוסר היכולת מלהתאפק ולדחוף את IB בכל הודעה הוא כבר מעבר למעיק.

אם למישהו יש משהו רלוונטי להגיד, אשמח לשמוע. שאלתי שאלה מאוד ספציפית לגבי טרנספרווייז: האם אפשר להעביר דרכם דולרים בלי המרות.

אם יש עוד מישהו שמרגיש שהוא עוד לא עשה מספיק סיגנלינג ורוצה לכתוב IB כמה פעמים, בבקשה בבקשה תמצאו שרשור אחר.
מצטער שאני לא עוקב אחריך/יודע על האיבה שלך כלפי IB. אני אדאג לא להגיב לך בעתיד כדי שלא תרגיש צורך לקרוא לי בשמות.

למיטב ידיעתי התשובה כן.

IB מאפשרים לך להעביר כסף בין ישראל לארה"ב בעלות שהיא לפחות פי 10 יותר נמוכה מהמתחרה הכי זול.
לכן, לא משנה כמה תמשיך לשאול על זה, זו התשובה שתמשיך לקבל.
כשיהיה מתחרה אחר שמתקרב איפשהו לאזור של המחיר שלהם, אז אולי יתחילו להזכיר גם אותו.

במקרה של IB והמרות מט"ח מש" ח לדולר באיזה שעה כדאי לעשות את זה והאם צריך אסק וביד ולקנות בלימיט?

פתיחת חשבון ב-IB רק בשביל העברות והמרות מזומן לא יגרור חבות הגשת דוח בישראל.
אבל אם מישהו מעביר בדולרים סכום שמהווה מעל 500K ש"ח (נניח 300K $) רק לצורך המרה לשקלים והחזרתם לבנק, אז הוא כן צריך להגיש נכון?

לא יודע אם זה כבר עלה, אבל צד ג' יכול לשלוח מט"ח ל transferwise (ללא עלות). אח"כ מ transferwise אפשר להעביר ל IB (בעלות זניחה).

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
נ מאוכזב מאוד מהמערכת של IBI טרייד. יש פה אנשים שמשתמשים בה ומרוצים? צרכנות פיננסית 19
? תעזרו לי להבין איך לבחור מדד - עברתי לאיטליה וקונה את התיק מחדש פה שוק ההון 18
F מה אני מפספס פה ? נדלן בארה״ב נדל"ן 37
B שאלות שנדחות בפורום פה אוף טופיק 7
נ מישהו פה מבין במחשבים ניידים? אוף טופיק 8
E יש פה בני 50 פלוס שזוכרים איך זה לצאת להופעה ? אוף טופיק 7
T איפה הקאטצ פה לדעתכם? נדל"ן 6
Tsachi01 לא מבין את יומני המסע פה אוף טופיק 181
E פעם ראשונה שלי פה- מבולבל ומבקש עיצה שוק ההון 90
נ נראה שיש המון אלכימאים חדשים פה,מחפשים איך להפוך מתכת לזהב אוף טופיק 11
tomer111 מישהו פה קנה שטח חקלאי שהופשר לבניה? נדל"ן 8
I האם פה (ב2022) קבור הכלב (סנופי 500)? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 41
ב שאלה על דמי הניהול שמופיעים פה בפורום שוק ההון 33
א יש פה וועדי בתים? קיבלתי עם חשבון המים "צריכה משותפת-חריגה" אוף טופיק 6
ו מישהו מחזיק פה את הקרן העולמית של בלקרוק? שוק ההון 2
נ יש פה בקהל חשב שכר או מי שמכיר את המקצוע? התפתחות אישית 12
ש כמה משקיעים פה בנסדק 100, סנופי, vti והאם לא עדיף רק נסדק 100? שוק ההון 31
ג למה כולם פה נגד מסחר יומי? שוק ההון 66
D משהו פה ממש ממש לא הגיוני פה לגבי ארצות הברית והקורונה! אוף טופיק 1
Wannabe אז מה לעזאזל בעצם קורה פה?! שוק ההון 22
J חדש פה - התלבטות לגבי קורס התפתחות אישית 5
A לאלו פה שמשקיעים בחברות בודדות שוק ההון 8
S הסדר דמי ניהול מטיב בקרן פנסיה - האם יש פה catch? צרכנות פיננסית 2
ImCarryGG מישהו פה הגיש תביעה על פי חוק הספאם? אוף טופיק 70
S יש פה מישהו שמשקיע דרך IB שלח דוחות לבד למס הכנסה? שוק ההון 1
aeh מותר לפרסם פה נכס למכירה ? נדל"ן 21
M נעשה פה ריכוז/השוואה של קרנות פנסיה עם מסלולים מחקי מדד ברוח הסולידית? צרכנות פיננסית 190
B יש פה מישהו שמצליח להכות את השוק? שוק ההון 41
Liron2035 מישהו פה ב-IB וקיבל מייל FYI: Insider / Institutional Purchases שוק ההון 18
י תמא 38/1 - יש פה יזם שעושה/עשה פרויקט כזה? נדל"ן 4
unrealx למישהו פה יצא להתעסק עם "אינטו - רשת חברתית להשקעות נדל"ן"? נדל"ן 1
@ היי חברים, אני חדש פה :) יומני מסע אישיים 0
unrealx מישהו יכול להסביר מה הלך לי פה? שוק ההון 3
DavidA מה ציפיות שלכם לאינפלציה פה? אוף טופיק 7
D מתחיל עסק שמייצא לחו"ל האם אקבל החזרי מע"מ על קניות לעסק פה בארץ? צרכנות פיננסית 16
ב מדוע לא מדברים פה על רכישת ניירות בריטיים? שוק ההון 12
ל היי חדשה פה-על לימודי נהיגה וריטלין אוף טופיק 4
ב מותר לבקש פה המלצה ליועץ? שוק ההון 18
O חרטה מרצף קיצבה - יש פה מישהו שביצע בפועל בהצלחה? צרכנות פיננסית 6
M יש פה מישהו שכבר העביר כספים קיצבתיים במעמד שכיר לניהול אישי (IRA)? צרכנות פיננסית 4
ט יש פה כאלה שמנהלים עצמאית קרן השתלמות ברמת הנייר? צרכנות פיננסית 9
קורא הדוק יש פה מישהו שניסה והצליח להעביר ביטוח מנהלים עם מקדם קבוע מחברה לחברה ? צרכנות פיננסית 14
freeman456 יש פה mgtow's? אוף טופיק 33
J אני קווה שזה בסדר שאני שואל, מישהו פה סוחר דרך פסגות טרייד? שוק ההון 3
Ram Vegas חדש פה פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 72
שרון מישהו פה מבין ב-css? אוף טופיק 16
amit אחח כמה שהעיתונות הכלכלית פה ירודה אוף טופיק 19
yossidiv למישהו פה יצא לעבוד עם Covercy? צרכנות פיננסית 24
Y חדש פה. איך באמת מתחילים + עזרה בתיק פנסיוני שוק ההון 1
סתןלי ת'כסף חדש פה וזקוק לעזרה שוק ההון 31

נושאים דומים

Back
למעלה