• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ישום מדיניות ההשקעה בארה"ב?

drorcohen

משתמש רשום
דירוג
0
הי,
עקב מעבר לארה"ב אני מתכוון לישם את מה שאני קורא פה בבלוג כבר שנתיים (ותודה לסולידית). מכיוון שאני מנזיל את כל החסכונות (מסיבות מיסוייות אישיות שלי) זאת נקודת זמן מצויינת לקפוץ למים...

מה הם כלי ההשקעה הפסיביים המומלצים בארה"ב? דרך איפה כדאי לנהל את ההשקעה (בנק, ברוקר, באינטרנט...)? מה צפי עלויות (דמי ניהול, קנייה/מכירה, דמי משמרת,....).

בקיצור - כל עצה על איך להיות סולידי בארה"ב תתקבל בברכה,
דרור

דרך איפה כדאי לנהל את ההשקעה (בנק, ברוקר, באינטרנט...)?
אם אתה מצליח להבין את מערכת המסחר שלהם אז Interactive Brokers זה המקום להיות בו.
העמלות שם נמוכות בצורה מטרידה, מניסיון!
ג.נ.
אני סוחר דרכם מהארץ

מה צפי עלויות (דמי ניהול, קנייה/מכירה, דמי משמרת,....)
10 דולר דמי שימוש חודשיים (פטור אם יש לך מעל 100 אלף דולר בחשבון).
מעבר לכך עמלות פעולה מצחיקות כפי שמפורט כאן:
https://www.interactivebrokers.com/en/index.php?f=commission&p=stocks

אתה יכול לקרוא עליהם עוד מנקודת מבת של משקיע מניות דיבידנד כאן:
http://www.dividendgrowthinvestor.c...dendGrowthInvestor+(Dividend+Growth+Investor)

מעבר לכך אם אתה מקובע על דרך עוקבת מדד אז הקרנות של וואנגארד הן מעולות.
אם לא אז תבדוק מה קורה עם מניות דיבידנד.
בהנחה ואתה מקבל אזרחות אמריקאית אז יש סיכוי שלא תצטרך לשלם מס במקור על הדיבידנדים (כגון חשבונות IRA אמריקאיים).

אם אתה מסתכל מעביר לגבולות המצומצמים של שוק ההון, אז אפשרויות רבות נפתחות בפניך בתחומי הנדל״ן, הלוואות עמיתים, והשקעות פרטיות. הכל תלוי במדינה אליה אתה עובר, בסטטוס האזרחות/תעסוקה שלך, בדירוג הקרדיט שלך (וכדאי שתבנה אחד - מתאים לשרשור נפרד), בהון שלך (האם אתה accredited investor) או לא, ומה תזרים המזומנים שלך, לא רק הון (ישפיע למשל על חישוב החזר משכנתא שיאשרו לך).

תודה על התשובות.

אם אתה מסתכל מעביר לגבולות המצומצמים של שוק ההון, אז אפשרויות רבות נפתחות בפניך בתחומי הנדל״ן, הלוואות עמיתים, והשקעות פרטיות.

לענייננו - לא כל כך מעניין אותי דברים מחוץ לשוק ההון (מסיבות מגוונות) אבל יש סיכוי שארצה לקנות בית.

הכל תלוי במדינה אליה אתה עובר, בסטטוס האזרחות/תעסוקה שלך, בדירוג הקרדיט שלך (וכדאי שתבנה אחד - מתאים לשרשור נפרד), בהון שלך (האם אתה accredited investor) או לא, ומה תזרים המזומנים שלך, לא רק הון (ישפיע למשל על חישוב החזר משכנתא שיאשרו לך).

אתה יכול להסביר קצת על accredited investor?

דרור

תודה על התשובות.

לענייננו - לא כל כך מעניין אותי דברים מחוץ לשוק ההון (מסיבות מגוונות) אבל יש סיכוי שארצה לקנות בית.

אתה יכול להסביר קצת על accredited investor?

דרור
קניית בית מגורים על מנת להתגורר בו היא דבר פשוט יותר, אבל גם אז תזדקקו ל-credit history, ואם אין לכם אחת כזו, יכול להיות שלא תוכלו לקבל משכנתא. או אז כנראה שתצטרכו לשכור לשנה עד שתבנו את היסטוריית הקרדיט שלכם באמצעות תשלומי חשבונות וכדומה. זה לוקח זמן.

Accredited investor הוא מונח שמתאר אדם שיש לו הון מספיק או הכנסה שוטפת מספקת שהחוק קבע שבעקבותיהם יש לו גם הבנה פיננסית מספקת כדי לקבל החלטות פיננסיות מושכלות בעצמו ללא הגנת המדינה. כלומר אם אינך עונה להגדרה, למשל, יתכן שאסור לך להשקיע בקבוצת רכישה מסויימת שהיא רק למשקיעים שענו להגדרה. החוק מגדיר את סף הכניסה ואם אינני טועה הוא עומד על הכנסה שנתית של 200 אלף ליליד או 300 אלף לזוג שיש לצפות שתמשיך גם בעתיד, או הון עצמי של מליון דולר, לא כולל בית מגורים (לצרכים מסויימים זה נמוך יותר). מי שעונה להגדרה נפתחות בפניו אפשרויות השקעה מיוחדות ואטרקטיביות. מי שלא נאלץ להשקיע במכשירים מפוקחיםצעל ידי המדינה (למשל באמצעות תשקיפים) אבל מכיוון שאתה רוצה להשקיע בשוק ההון, לא נראה לי שזה צריך להטריד אותך בשלב זה.

בעקבות המעבר לארה"ב (ולא רק) - כדאי מאוד שתעיין בבלוג זה (שמכיל את המידע שאתה מחפש אותו):
http://www.mrmoneymustache.com/

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א ישום לאחר קריאה בבלוג. דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 4
א מדיניות מיסוי RSU שוק ההון 2
R קרן נאמנות מדיניות תשלומים "לא מתחייבת לחלוקת תשלומים" שוק ההון 8
A הקמת פורום של p2p / שינוי מדיניות? אוף טופיק 4
P חשבתם פעם להצביע לפי מדיניות כלכלית ? פוסטים מאיכות נמוכה 32
B מיטב דש שינו מדיניות? פוסטים מאיכות נמוכה 5
Liron2035 אג"ח AGGG ושינוי מדיניות השקעה ארוכת טווח (10 שנים) שוק ההון 19
T סגירת מסלול בקרן פנסיה או שינוי מדיניות השקעה תוך גרימה לקיבוע הפסדים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
נ מיטב דש משנה את מדיניות ההשקעה של מסלול מניות פאסיבי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
flower חוק ההסדרים - שינוי מדיניות בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 70
J התלבטות בחיסכון לדירה שניה - עקב שינוי מדיניות למשכון דירה קיימת נדל"ן 8
YizhakF ביזור רחב או מדיניות השקעה מובטחת - משקיעי מניות פאסיבי (בתי השקעות) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
A מדיניות מקום עבודה לגבי מסחר בני"ע של החברה אוף טופיק 4
ה הרכב נכסים מול מדיניות השקעה שוק ההון 1
1337justme שינוי מדיניות whatsapp - מה החלטתם לעשות? אוף טופיק 101
D מדיניות ההטפה שלכם מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 61
י תוצאות סקר שוק: מדיניות ההשקעות בתכנית 'חסכון לכל ילד' של כל קופות הגמל, במסלול הסיכון המוגבר. שוק ההון 31
E מדיניות השקעה שוק ההון 26
T מדיניות דיבידנדים בקרן אי.בי.אי. סל ריט ארה"ב? שוק ההון 1
ס מדיניות תיק ההשקעות שלי שוק ההון 36
כ שינוי מדיניות השקעה- שיקולי מס שוק ההון 1
א מדיניות מיסוי של RSUs מיסים 66
א ירושה עתידית כחלק ממסת הנכסים והשפעה על מדיניות השקעה שוק ההון 11
א מדיניות השקעה - מקרה לא שגרתי (אולי ...) שוק ההון 14
הסולידית מדיניות קישורים חיצוניים בפורום הסולידית שער הקהילה 2
Y אופן ההשקעה באג״ח ממשלתי בינוני/ארוך שוק ההון 2
S מספר שאלות להשוואה בין אפיקי ההשקעה הפופולריים שוק ההון 3
G קרנות ההשקעה של האפוטרופוס הכללי שוק ההון 1
A צריך קצת עזרה בלהבין את אופציות ההשקעה בבלנדר צרכנות פיננסית 2
S מיסוי ריאלי לעומת מיסוי נומינלי - חשיבות אופק ההשקעה. שוק ההון 64
G מחפש את האפיק ההשקעה השני שלי לאחר הACWI של BlackRock שוק ההון 13
E בהנחה לאינפלציה והעלאת ריבית מה אפיקי ההשקעה במט"ח לשמירת ערך הקנייה שוק ההון 15
T ההשקעה ״האלטרנטיבית״ הטובה ביותר שעשיתם התפתחות אישית 43
פ קרן השתלמות מקסום תשואות ע"י פיזור הכסף בין מסלולי ההשקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
O מה אינפלציה תעשה לכדאיות ההשקעה בנדל״ן? ואיך מתגוננים? נדל"ן 29
T התלבטות השקעה בין דירת קבלן לדירת יד 2 (סכום ההשקעה שונה) נדל"ן 3
A תשואה משכר דירה או פוטנציאל עליית הערך - כיצד אתם מתעדפים את ההשקעה שלכם? נדל"ן 15
ש מהם אפיקי ההשקעה/חיסכון הקיימים בשוק? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M חלוקת ההשקעה בניירות ערך לפי מיסוי? מיסים 1
G ייעוץ לגבי גרייס ומיחזור משכנתא למטרות הגדלת הון ההשקעה נדל"ן 3
A 2/3 פריים, האם זה הופך את ההשקעה לנדלן עם 8% תשואה עדיפה על שוק ההון? נדל"ן 34
S תוכנית ההשקעה שלי - פוסט ראשון! שוק ההון 14
דור דורים תזמון/איזון מבוסס שיעור ריבית – ההשקעה של יוסי שוק ההון 0
M בחירת סוג ההשקעה בפלח הסולידי, אשמח לעזרה שוק ההון 4
I יתרונות ההשקעה ב IB שוק ההון 6
A מה אפיק ההשקעה הכי מומלץ לסכום של כ 30,000 ₪ ? שוק ההון 4
I כיצד ניתן להשקיע בשוק ההון ולהצמיד את תשואת ההשקעה למחירי הדירות? נדל"ן 2
M פער קיצוני בין רשימות הנכסים למדיניות ההשקעה שוק ההון 3
N אסטרטגיה לאחר עליה למכור את ההשקעה במניה שוק ההון 18
ר באלו מוצרים פיננסים אפשר להגיע לחוב שעולה על ההשקעה? שוק ההון 15

נושאים דומים

Back
למעלה