יחידת השתתפות ב- ALO

AM-PM

משתמש ותיק
דירוג
206
למי שלא מכיר מדובר בקרן השקעות דיי נחמדה בתחום של טכנולוגיות בלוקצ׳יין מתקדמות כאשר ההשקעה היא במתכונת של יחידת השתתפות ….הקרן מחזיקה במעל 100 סטארטפים בתחום הבלוקציין
יחידת השתתפות היא המינימום והיא ברף מאוד גבוה
(310 אתריום /900k)…..כרגע אצלי ללא דמי ניהול
אני בהליך של הסטת חלק מהתיק לתחום וזה דיי קורץ לי מבחינת הפיזור שם והיכולת גם להשפיע על מדיניות ההשקעה בהצבעה אנונימית דיגיטלית כחבר
מישהו מכיר/שמע/ניסה?

adamshalev

מודרטור
דירוג
22,016
כמעט מליון דולר טיקט? אתה ברצינות עושה את זה?
כמה דברים:
- לא יודע שום דבר על הקרן. להפקיד לארנק קריפטו מיליון דולר בגלל משהו שקראת באינטרנט זה טירוף מוחלט. על השקעות בסדר גודל כזה אנשים מעסיקים עורכי דין, רואי חשבון ועושים DD רציני. לא חיפוש בגוגל.
- מה לגבי חוקי qualified - accredited investors?
- השקעתי ב blockchain capital לפני כמה שנים כשהטוקן בעלות שלהם היה סחיר בבורסה. בשלב כלשהו הם נהיו כפופים לרגולציה של accredited investors. הם ביטלו את הטוקן הישן, והנפיקו טוקן חדש שקול, אבל בשביל להמיר את הטוקן הישן לחדש אתה צריך לעשות תהליך KYC ולעמוד בתנאים של accredited investors שזה סרט, והטוקן עבר מלהיות סחיר בבורסה נורמלית ללהיות קרוב לבלתי סחיר בעליל בבורסה לא נורמלית. קרי - אפילו כשלא מדובר בעוקץ, אתה יכול to get royally fu**ed.

dani91

משתמש ותיק
דירוג
818
כבר רואה סרטון של coffeezilla על זה...

mudale222

משתמש בכיר
דירוג
1,769
עם סולם לא הייתי נוגע בזה.

AM-PM

משתמש ותיק
דירוג
206
אתה ברצינות עושה את זה?
קרי - אפילו כשלא מדובר בעוקץ, אתה יכול to get royally fu**ed.
תודה על התגובה העניינית….אני עדיין בשלבי הגישושים אז לא הולך לזרוק שום כסף ולקוות לטוב….העולם הזה של הבלוקצ׳יין עדיין חדש ומלא באינפורמציה שספק אם כרגע יש לי זמן להבין ולעכל הכל בזמן קצר אז המטרה יותר להרחיב אופקים בתחום ….בכל מקרה המטרה בסופו של דבר היא להסיט חלק קטן מהתיק אצלי להשקעות אלטרנטיביות ובסיכון יותר גבוה (זה יכול להיות מניות פרטניות/השקעות בסטארט אפ בשלבי סיד/בלוקצ׳יין וכ״ו)
כל רעיון יתקבל בברכה

נושאים דומים

למעלה