• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ידע מספק לפתיחה וניהול תיק השקעות

unrealx

משתמש בכיר
דירוג
595
איזה ידע מינימלי אני צריך כדי להתחיל לפתוח ולנהל את תיק ההשקעות שלי בעצמי?

זה קטע מצחיק. לא צריך כמעט ידע. נניח אדם יכול להחליט שהוא כל פעם שמצטבר סכום מסויים קונה vt, וזהו. החלק הקשה זה לוודא שהבחירה שלך מתאימה לך כלכלית (נניח, מתי צריך הכסף) ונפשית (תנודתיות), כדי שלא תשנה את ההחלטה, תשלם עמלות ותקבע הפסדים. רוב הפורום עוסק בניואנסים שבעצם הרבה פחות חשובים- היכן הכסף מנוהל, מוצרים שונים, ישראלי/אירי/אמריקאי- שזה מבלבל ונראה מסובך, אבל בסוף זה לא מה שחשוב. במילים אחרות, החלק הקשה זה להבין לעומק עד כמה זה בעצם פשוט. לא קל...

ממליץ לעיין בבלוג בפוסט שנקרא "איך להשקיע בבורסה: מדריך למתחילים".
לפני כן הייתי מתחיל אפילו יותר בבסיס עם הפוסט "90 שאלות פיננסיות שהתביישתם לשאול".
מוזמן כמובן לשאול שאלות שיישארו לך אחרי הקריאה (אם כי ממליץ לעיין גם בפוסטים נוספים בבלוג - אתה עוד תראה שהפוסטים מכילים קישורים אחד לשני שמקלים על מחקר מעמיק בכל נושא).

ישראלי/אירי/אמריקאי-

דווקא הנקודה הזו חשובה מאוד מבחינת מס ירושה אפשרי (מבלי להיכנס לויכוח אם הוא נאכף).

במקרה שלי, קודם שללתי אמריקאיות ואחר כך בחרתי מתוך מה שנשאר.

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
H מסחר בשוק ההון - מסחר עם ידע שוק ההון 1
T מקורות ידע מומלצים אוף טופיק 7
C פתיחת חסכון עם 0 ידע/זמן בתחום. שוק ההון 5
אקה הרבה כסף וקצת ידע, מה לעשות? שוק ההון 21
ש חוסר ידע בנושא השקעה באגח שוק ההון 1
ט משכורת גבוהה או להרוויח ידע התפתחות אישית 14
H מה לעשות עם ידע בתכנות? - הכנסה נוספת התפתחות אישית 9
ל ידע חינמי ברשת נדל"ן 0
א בעיה טכנולוגית אולי מישהו ידע? אוף טופיק 7
Yuvalbuz3 מדמח בלי ידע קודם התפתחות אישית 30
ג ידע מעשי לאחר פתיחת חשבון בבית השקעות שוק ההון 13
לא חשוב שמות צריך את דעתכם בנוגע לסמינרים בנושא "ידע פיננסי" מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
Yuvalbuz3 לוחם בן 20 מחפש להעמיק ידע בשוק ההון. שוק ההון 11
ל טעות מתודית במעקב ״שוקולד מריר״ או שאני פשוט חסר ידע? שוק ההון 1
ג שימור ידע ומסקנות אוף טופיק 50
מ כמה ידע דרוש כדי להתחיל? שוק ההון 24
G אני מוכן ללמד אותך תכנות בעד הידע שלך בהשקעות (החלפת ידע הדדי) התפתחות אישית 1
A אין לי ידע בכלכלה ובכלל בנושא השקעות אוף טופיק 10
G פדיון פנסיה - אישה בת 69 עם תזרים אלטרנטיבי מספק. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
tomer111 איזה ערוץ ספורט מספק שידורים חיים כדורגל ישראלי,אירופאי,טורנירי טניס,כדורסל? (ליגות מקצועיות לא בתי ספר) פוסטים מאיכות נמוכה 0
מ העברת קרן IRA מספק אחד לשני כתיק נ"ע שוק ההון 2
O חשבונית מס מספק באנגליה צרכנות פיננסית 3
L הלוואה לפתיחה של עסק שוק ההון 3

נושאים דומים

Back
למעלה