• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

טלפון טיפש\מסורס לילדים

adamshalev

מודרטור
דירוג
23,045
הילדה בת 7.5 בכיתה ב׳, כבר כמה פעמים עלה הצורך ליצור איתה קשר בבית ספר או בחוג (או שהיא תיצור איתנו קשר).
רוצים לקנות לה טלפון ״טיפש״, סטייל הנוקיה של פעם, בלי אפלקיציות ואינטרנט. רק שיחות והודעות.
לא פוסל גם אפשרות של טלפון חכם מסורס, אבל נראה לי טלפון טיפש יעשה את העבודה באותה מידה, יעלה פחות (ויכאב פחות בכיס אם וכאשר בוודאות הוא ישבר או יאבד), ובוודאות יחזיק מעמד הרבה היותר זמן בין הטענות. לא הייתי רוצה שהילדה תצתרך לדאוג להטעין אותו כל יום ויום.

אשמח לשמוע מהנסיון שלכם, הצעות לטלפון טיפש, טלפון חכם מסורס ודרך איזה חברה כדאי לעשות מנוי שיהיה זול (בלי דאטא?).

נערך לאחרונה ב:
אתה יכול למעשה לקנות גם היום נוקיה כמו של פעם. לדוגמא נוקיה 110. ולדעתי הכל חברות מציעות מסלולים מסורסים כשרים.

עדיין מוכרים בארץ Nokia 105.
לא יודע אם יש עדיין להשיג את הדגמים עם מסך לא צבעוני (יותר אורך חיים לסוללה).

מטעינים פעם בשבוע \ כמה ימים (תלוי עד כמה היא תשחק בסנייק)

למנוי - בעיקר תלוי בשימוש. בדרך כלל החבילה הבסיסית של גולן מספיקה, ונדמה לי שיש חבילות דומות לרמי לוי והוט.
יש קצת הבדלים ביחס של כמות השיחות\סמס בחבילה הבסיסית, אחרי כמה חודשים תדעו מבין החבילות הבסיסיות השונות מה מתאים לכם.

אם ממש מדברים קצת (ובעיקר מקבלים שיחות, לא מוציאים), אפשר לרכוש סים פריפייד בלי תשלום חודשי בכלל. יש לזה חסרונות:
1. עדיין צריך לחדש כל כמה זמן.
2. המחירים בשמיים - מספיק שיום אחד היא נתקעת וצריכה להוציא שיחה של שעה, וכבר היה עדיף לשלם שנה במסלול אחר...
3. לא בטוח שאפשר לנייד למספר רגיל כשהיא תגדל.

אם ממש מדברים קצת (ובעיקר מקבלים שיחות, לא מוציאים),
אין טעם לקנות פריפייד, כדאי סים רגיל עם תוכנית זולה בסגנון ''לא דיברת לא שילמת'' אם יש עדיין דבר כזה, או תוכנית של 20 שח (אני ברמי לוי ב-20 או 30 שח, לא זוכרת בדיוק)

לא יהיה שום אינטרס לילדה לסחוב כזה טלפון, היא לא תענה לכם לעולם, כולם יצחקו עליה. ומי שאין לו WhatsApp מוצא את עצמו מנודה.
תמצאו טלפון משומש ממישהו, יש כאלה בלי סוף.

לא יהיה שום אינטרס לילדה לסחוב כזה טלפון, היא לא תענה לכם לעולם, כולם יצחקו עליה. ומי שאין לו WhatsApp מוצא את עצמו מנודה.
תמצאו טלפון משומש ממישהו, יש כאלה בלי סוף.
אין להם בכיתה עדיין טלפונים, בטח לא וואטסאפ. זה רק כדי שיהיה לה דרך ליצור איתנו קשר במידת הצורך.

בכל חנות טלפונים יש ב~80 שקל טלפונים טיפשים עם הודעות ושיחות בלבד, לחלקם יש אינטרנט אבל מאוד מוגבל בפונקציונליות שלו.
מנוי ב019 ב10-20 שקלים וסיימת.

אין לכם טלפון ישן שלכם?
תכלס זה יצא הכי זול :> ולהתכתב איתכם בווצאפ יכול לדרבן אותה לכתוב.

מה לגבי שעון kidiwatch?

אין להם בכיתה עדיין טלפונים, בטח לא וואטסאפ
זה הזמן ליזום...
אחרי שתמצאו מכשיר טוב בלי וואטסאפ, תשכנעו עוד הורים לקנות.
ככה הסטנדרט בכיתה יהיה טלפון טיפש.

אחרי שלחלק ניכר מהבנות יש כבר סמארטפון, הסוסים ברחו מהאורווה.

מה לגבי שעון kidiwatch?
זה הכי סיוט מבחינת הטענה (כל הסמארטווטצס). וסתם יכביד ויציק על היד. הטלפון יהיה בתיק בית ספר ולא יפריע ולא יבלוט.

זה הזמן ליזום...
אחרי שתמצאו מכשיר טוב בלי וואטסאפ, תשכנעו עוד הורים לקנות.
ככה הסטנדרט בכיתה יהיה טלפון טיפש.

אחרי שלחלק ניכר מהבנות יש כבר סמארטפון, הסוסים ברחו מהאורווה.
רעיון טוב, לעודד יישור קו.

לא משנה מה אתה בוחר, תוודא מול חברת הסלולר שהמכשיר חסום לכל שירות שקיים: אינטרנט, שיחות לחו"ל, הודעות צד ג', שירותי תוכן, המתנה נעימה, הורדת רינגטון, טיפקום וכו'.

זה לא מוקדם מלבצע עם הילדה שיחה על תכנים ראויים ולא ראויים ולבנות את השיח על פני זמן. זה יחול כמובן על כל סוגי המסכים שבשימוש - זו דרכי שאני מעדיפה על פני חסימות מראש.

הילדה בת 7.5 בכיתה ב׳, כבר כמה פעמים עלה הצורך ליצור איתה קשר בבית ספר או בחוג (או שהיא תיצור איתנו קשר).
רוצים לקנות לה טלפון ״טיפש״, סטייל הנוקיה של פעם, בלי אפלקיציות ואינטרנט. רק שיחות והודעות.
לא פוסל גם אפשרות של טלפון חכם מסורס, אבל נראה לי טלפון טיפש יעשה את העבודה באותה מידה, יעלה פחות (ויכאב פחות בכיס אם וכאשר בוודאות הוא ישבר או יאבד), ובוודאות יחזיק מעמד הרבה היותר זמן בין הטענות. לא הייתי רוצה שהילדה תצתרך לדאוג להטעין אותו כל יום ויום.

אשמח לשמוע מהנסיון שלכם, הצעות לטלפון טיפש, טלפון חכם מסורס ודרך איזה חברה כדאי לעשות מנוי שיהיה זול (בלי דאטא?).
לי יש נוקיה עולה סביב 200-250 שקלים, יש חברות שעולה 20 שקלים לחודש שיחות והודעות ללא הגבלה.
הטלפון גם עמיד לנפילות גם אם הסוללה יוצאת ממנו בנפילה. והסוללה מחזיקה מעמד מספר ימים ללא צורך בטעינה.

יש לי נוקיה ישן. [חלקי חילוף עבורי וגם כי אני מפחד שייגמר]
תגיד לי מה הכתובת ואשלח לך.
כל סים היום מגיע עם תוספת [פלסטיק] ככה שזה עדיין תופס.
מטען תוכל לקנות באיביי בדולר [אני פשוט עדיין משתמש בשלי].
אם תרצה חדש, אפנה אותך לספק שלי, 250 ש"ח. דנדש מהקופסא.

בנוגע לסים עצמו:
וי4ג'י , הוטמובייל ושאר החברות יישרו קו, 30 ש"ח אם איני טועה, אלא אם כן יש לך משפחה עובדי חברת חשמל ואז זה 10 ש"ח לחודש.

*היא תצטרך להטעין פעם בשבוע, שבועיים אם מדברת כמה דקות ביום.
**סוללה חדשה עולה 20-40 ש"ח.

נערך לאחרונה ב:

תבדוק את עמותת "תנו לחיות על שקט"
תחפש גם "תנו לחיות על שקט 019"

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א המלצה על טלפון ללא אור כחול מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
Couch Potato טלפון + אינטרנט של בזק צרכנות פיננסית 5
S טלפון לסבא מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
משה גל טלפון אלחוטי מומלץ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 20
G פתרון זול למספר טלפון נוסף? צרכנות פיננסית 4
ט טלפון חדש (משומש) וקבצי קריפטו השקעות אלטרנטיביות 4
de dud טלפון סלולרי סולידי צרכנות פיננסית 1
מתכנת אוזניות עם מיקרופון איכותי לשיחות טלפון בסביבה רועשת מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 16
U שני מספרי טלפון צרכנות פיננסית 63
ב טלפון לא-סיני סולידי צרכנות פיננסית 17
1337justme פתרון לטלויזיה + טלפון קווי לאנשים מבוגרים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 33
nicepo1 מספר טלפון אמריקאי אוף טופיק 29
S טעות במספר טלפון במאגר מידע אוף טופיק 10
Aranchik רכישת טלפון סולידי צרכנות פיננסית 20
ל שיחות טלפון מוזרות אוף טופיק 22
yossik 1-800 מספרי טלפון חינמיים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
stass מה לעשות עם מכשירי טלפון \ סמארטפונים משומשים וישנים? אוף טופיק 8
amidar מסלול טלפון סלולרי צרכנות פיננסית 11
S תיק טיפש לסטודנט יומני מסע אישיים 22
Buffett שוק ההון - כסף חכם מול כסף טיפש שוק ההון 41

נושאים דומים

Back
למעלה