• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

"חתרנות" - המחולל הסמוי מאחורי הפנטזיות הדינדיבידואליות כמו עצמאות כלכלית/המחאה החברתית?

פרובוקטור

תגובה מובנת וצפויה מאדם שתוכן הפוסט חושף את מערומיה של תפיסת עולם המשרתת אותו.. לכאורה.

חבר'ה עם יותר חומר שחור בקורטקס.. השמיעו קולכם בבקשה :)

קחו עוד נקודה אפשרית (שימו לב, כתבתי "אפשרית") למחשבה:

ניתן לצפות מהדקה ה-02:37 - https://www.youtube.com/watch?v=N3yopxfAiZc

לאחר מכן ניתן לצפות בזה - https://www.youtube.com/watch?v=Ol_MRCNB1A8

וכעת אפשר לצפות בזה - https://www.youtube.com/watch?v=Y5l7Z87bK7g

תהיתי לעצמי, האם קיים קשר בין הדברים? אני גם מאוד אמביוולנטי בעניין, כי הרי תנאי המשחק במדינה הזאת מאוד לא הולכים לקראת אזרחי המדינה בלשון המעטה, כך שאני יכול להבין את הכעס והתסכול בענייני הגז בלי שום קשר לחתרנות, אם קיימת. מצד שני, אני מודע להיגיון שבניצול נקודה זו למען אינטרסים של מדינות אויב.

נ.ב. - איני מאמין בתוכן הערוץ "לאומנות" ולא רואה בעצמי כרגע כאדם לאומני. יחד עם זאת, הילך החשיבה מסקרן אותי ואני מעוניין לברר האם באמת כך מתנהלת גיאו-פוליטיקה.

למה אתה לא מסביר בצורה פשוטה מה הטענה שלך? אין לי בעיה עם פרובוקציות (בהנחה שזה המחולל הסמוי מאחורי הפוסט הזה) אבל לא ברור לי מה בדיוק אתה טוען וככה אי אפשר לנהל דיון שאתה כה כוסף אליו

למה אתה לא מסביר בצורה פשוטה מה הטענה שלך?

"חתרנות" - המחולל הסמוי מאחורי הפנטזיות הדינדיבידואליות כמו עצמאות כלכלית

בגדול הוא טוען שהסולידית היא בעצם סוכן אירני(או מדינת אוייב כלשהיא)שמטרת העל שלו היא לפרור ולהשמיד את המדינת ישראל מבפנים.

בגדול הוא טוען שהסולידית היא בעצם סוכן אירני(או מדינת אוייב כלשהיא)שמטרת העל שלו היא לפרור ולהשמיד את המדינת ישראל מבפנים.

לא ממש. האמת שאני גם לא טוען כלום, שים לב שהכותרת של הפוסט הזה מסתיימת בסימן שאלה :)
אני תוהה בדיוק כמוכם.

אז כמו גולם, גם את את חלק מהתפיסות שלך הסרטונים הללו סותרים?

למה אתה לא מסביר בצורה פשוטה מה הטענה שלך?

כיוון שאין שום טענה, אני בסך-הכל מעוניין לדון על הנושא. אנא פעל כמצוותך שלך - לנצח תתהה ;)
גם אשמח להצטרף אליך, לתהייה..

נערך לאחרונה ב:
לא ממש. האמת שאני גם לא טוען כלום
לא הבנתי איך מצד אחד אתה טוען לא ממש ,ומשמע שיש דברים בגו ,ומצד שני אתה אומר גם שאתה לא טוען כלום. לי זה נשמע כמו סתירה מיניה וביה. כאילו אתה בעצמך לא יודע מה אתה רוצה לטעון. וככה אי אפשר לפתח שום דיון.

שרשור ראוי למחיקה.

מהיום אתה סתם ישי גם כאן
למה מהיום ולמה כאן - בכל מקום ובכל זמן אני סתם עוד אחד שמתעניין במה שיש לאנשים האינטליגנטיים של הפורום להעשיר את הידע שלי
ולענייננו, כל פעם שהוא שואל שאלה או כותב משהו ההרגשה היא שהוא מנסה לשלהב ופחות מחפש לשמוע תשובה

לא ממש. האמת שאני גם לא טוען כלום, שים לב שהכותרת של הפוסט הזה מסתיימת בסימן שאלה
ועדיין הכותרת אמורה להוביל לדיון...מה הייתי אמור להבין מהכותרת והסרטונים אחריה?
אז כמו גולם, גם את את חלק מהתפיסות שלך הסרטונים הללו סותרים?
אני גם מתקשה להבין איזה תפיסות הסרטונים האלה סותרים.

ולמעות "הדיון" לא אני לא חושב שמאחורי אתר הסולידית או אפילו המחאה החברתית בארץ עומדים סוכנים זרים של מדינות אוייב.

אני לא חושב שמאחורי אתר הסולידית או אפילו המחאה החברתית בארץ עומדים סוכנים זרים של מדינות אוייב.
לגבי המחאה החברתית, אין לי ספק שיש לא מעט מימון עמותות זר בעניין, אבל לצערי וירוס ה"משהו בחינם" חזק באופן טבעי בציבור הישראלי.

בואו נדאג לדיון מרתק בנושא :)
אחלה. תכתוב משהו כדי שיהיה מרתק. מה האינפוט שלך לדיון? הכותרת?
ראיתי עכשיו סרטון של 17 דקות והאמת כל מה שהוא אומר יכול להיות משנה סדורה ונכונה, רק שבשבילי זה בולשיט.

מה הנושא? מה בסרטונים האלה יכול לסתור תפיסות שלי?
חבל שאתה לא ברור יותר. תצביע על משהו קונקרטי לדיון
+1.

Back
למעלה