חתונה של עמית לעבודה

הנושא בפורום 'מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות' פורסם ע"י הראבאקיסט, ‏9/9/18.

1. הראבאקיסט

הראבאקיסט משתמש סולידי

אהלן

לאחרונה התקבלתי לעבודה חדשה. לראשונה בחיי אני עובד בהיי טק ולמרות שאני לא מתקרב למשכורות של הילדים שעובדים שם בתור מתכנתים אני מרוויח טוב (ביחס לממוצע במשק) כי מתברר שכל החקלאות בעולם עוברת דיגיטציה מטורפת (בישראל עוד לא ממש, לפחות לא מאיפה שאני מגיע), ויש תקן מפנק מאוד למישהו שיודע להסביר איך וכמה מדבירים ומשקים ואיך לזהות מחלות ביבול וגם יודע להשתמש באקסל...

מפה לשם, שבוע אחרי שהגעתי כבר קיבלתי הזמנה ראשונה לחתונה. אני בקושי יודע מה השם של הבחור. מצד אחד אני רוצה להישאר שם להרבה זמן כי זה מקום באמת טוב לעבוד בו וממה שראיתי האנשים נהדרים, אז אני רוצה להשתלב. בנוסף, לא משנה מה תהיה העלות הכוללת של כל הסיפור (הנסיעות והמתנה) זה משהו שעם המשכורת הנוכחית אכסה בפחות מיום עבודה. מצד שני זה לא מעט כסף ואני לא מכיר את הבן אדם ולא בטוח בכלל אם הוא נתן לי הזמנה כדי לא להעליב אותי או נתן לי הזמנה כי הוא מצפה שאגיע. הרבה אנשים יהיו בחו"ל ולא יגיעו.

בחתונה האחרונה הייתי לפני משהו כמו שש שנים. אני לא סובל בחתונות, כי סה"כ יש אוכל, אלכוהול ומוזיקה, אבל גם לא מת על הסיפור.

מה אתם אומרים? ללכת או לא?

2. adamshalev

adamshalev מודרטור

וודאי ללכת. יעזור לך להשתלב מהר יותר, ואלו אנשים שאתה תבלה איתם את רוב שעותיך הערות בשנים הקרובות. יחסים טובים בעבודה חשוב יותר מכמה מאות שקלים.

Stardust, artist, ThemaN ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  3. הראבאקיסט

הראבאקיסט משתמש סולידי

טוב נו. אז כמה נותנים בחתונות היום? אם כבר אני הולך וזה בשביל יחסים טובים אני כנראה שמעדיף גם לא לתת בדיוק את המינימום.

4. adamshalev

adamshalev מודרטור

https://www.mitchatnim.co.il/kamakesef/

הראבאקיסט ו-naftul21 אוהבים את זה.
  5. בת העמק

בת העמק משתמש בכיר

צחקתי...בהצלחה!

הראבאקיסט אוהב/ת את זה.
  6. הראבאקיסט

הראבאקיסט משתמש סולידי

אז עבודה בהיי טק מתבטאת רק בעשרה שקלים יותר בצ'ק?..
    יצא 350. זה המינימום או הממוצע או מה זה? משום מה ציפיתי שזה יהיה משמעותית יותר גבוה

7. adamshalev

adamshalev מודרטור

זה ההמלצה.
    350 זה אחלה. גם 300.

8. גרהם

גרהם משתמש בכיר

נסה לברר מה השאר עושים. כל מקום והנוהג שלו. ייתכן ורק הקרובים הולכים והשאר נותנים מתנה או משהו דומה.

הראבאקיסט אוהב/ת את זה.
  9. yossik

yossik מודרטור

דילמה -
    כחדש במקום העבודה יש ערך למינגלינג, יצירת קשרים ולשמוע רכילות פוליטיקה בזעיר אנפין של הארגון.
    ומצד שני, וכבר דיסקסנו כאן בפורום, שזו מכה ועונש שחלק מהסולידים איכשהו משתדלים לדלג ולעבור לסדר יום.
    אז תעשה חושבים ותבדוק מה מתאים לך.
    מסכים עם:

הראבאקיסט אוהב/ת את זה.
מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
חתונה "סטנדרטית" לא מנופחת - דוגמה שלנו מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏8/9/16
״חתונה״ סולידית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏19/8/18
במקום צ'ק לחתונה: מחפש ספר למתחילים בנושא השקעות לטווח ארוך מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏24/5/18
טיפים לחתונה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏2/4/18
חתונה סולידית? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏4/1/16
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.