• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חשיפת פרטי שותפי בהשקעה

נתו

משתמש סולידי
דירוג
6
כיצד שותף מוגבל בחברת נדל"ן אמריקאית יוצר קשר עם שאר השותפים המוגבלים.
בחוזה ההתקשרות צורף נספח המציין רק את פרטי ופרטי השותף הכללי.

האם השותף הכללי מחוייב לספק לי את פרטי הקשר של שאר השותפים במצבי

תודה לעונים

מדובר על LLC?

כן, רשום בדלוואר

אני מרענן פה את השאלה היא עדיין ללא מענה
תודה למשיבים

לא מחוייב

לא מחוייב לשתף
אני לא בטוח שאתה צודק אבל אם הם לא מסכימים צריך לתבוע ב Delaware chancery court

) Each member of a limited liability company, in person or by attorney or other agent, has the right, subject to such reasonable standards (including standards governing what information and documents are to be furnished at what time and location and at whose expense) as may be set forth in a limited liability company agreement or otherwise established by the manager or, if there is no manager, then by the members, to obtain from the limited liability company from time to time upon reasonable demand for any purpose reasonably related to the member’s interest as a member of the limited liability company:

(1) True and full information regarding the status of the business and financial condition of the limited liability company;

(2) Promptly after becoming available, a copy of the limited liability company’s federal, state and local income tax returns for each year;

(3) A current list of the name and last known business, residence or mailing address of each member and manager;

אני לא בטוח שאתה צודק אבל אם הם לא מסכימים צריך לתבוע ב Delaware chancery court

) Each member of a limited liability company, in person or by attorney or other agent, has the right, subject to such reasonable standards (including standards governing what information and documents are to be furnished at what time and location and at whose expense) as may be set forth in a limited liability company agreement or otherwise established by the manager or, if there is no manager, then by the members, to obtain from the limited liability company from time to time upon reasonable demand for any purpose reasonably related to the member’s interest as a member of the limited liability company:

(1) True and full information regarding the status of the business and financial condition of the limited liability company;

(2) Promptly after becoming available, a copy of the limited liability company’s federal, state and local income tax returns for each year;

(3) A current list of the name and last known business, residence or mailing address of each member and manager;

טעיתי..
תבקש Operating agreement מהמנהל , זה אמור להופיע

תודה למשיבים

האם הציטוט הינו החוק הכללי בדלוואר המחייב כל חברת LLC להעמיד לרשות חבריה את המידע הנ"ל או שזה צריך להיות כתוב ב Operating agreement
תבקש Operating agreement מהמנהל , זה אמור להופיע
רשימת ה members לא מופיעות ב Operating agreement למעט נספח מצבת המניות בחברה עם מספר המניות של השותף הכללי שהוא חברת LLC אחרת

ב Operating agreement ישנו סעיף בהתאם למצוטט
has the right, subject to such reasonable standards (including standards governing what information and documents are to be furnished at what time and location and at whose expense) as may be set forth in a limited liability company agreement or otherwise established by the manager
בו רשום שהחברה צריכה להחזיק רקורד במשרדי החברה בכתובת בלה בלה.. ולחברים הזכות לעיין במידע ובמסמכים "במשרדי החברה" הכל בכפוף לשיקול דעתו של המנהל

as the general partner deems reasonable, any information which the general partner reasonably believes to be in the nature of trade secrets or other information, the disclosure of which the general partner in good faith believes is not in the best interest of the limited partnership or could damage the limited partnership or its business or which the limited partnership is required by law or by agreement with a third party to keep confidential

האם משמעות הדבר שאני צריך לסור למשרדי החברה או גרוע מכך שהוא יכול למנוע ממני מידע זה על בסיס שיקול דעתו

נערך לאחרונה ב:
תודה למשיבים

האם הציטוט הינו החוק הכללי בדלוואר המחייב כל חברת LLC להעמיד לרשות חבריה את המידע הנ"ל או שזה צריך להיות כתוב ב Operating agreement

רשימת ה members לא מופיעות ב Operating agreement למעט נספח מצבת המניות בחברה עם מספר המניות של השותף הכללי שהוא חברת LLC אחרת

בו רשום שהחברה צריכה להחזיק רקורד במשרדי החברה בכתובת בלה בלה.. ולחברים הזכות לעיין במידע ובמסמכים "במשרדי החברה" הכל בכפוף לשיקול דעתו של המנהל
האם המנהל יכול להטריח אותי עד למשרדי החברה בשביל לקבל מידע זה או יותר גרוע להחליט שהמידע כפוף לשיקול דעתו
אני לא עורך דין אבל הדבקתי זה מהחוק https://delcode.delaware.gov/title6/c018/sc03/

לגבי הפרוצודורה והכל תצטרך לדבר עם עורך דין מקומי

חשבתי שזה יהא עניין שבשגרה ומישהו פה בפורום אולי התנסה עם צורך דומה ויוכל לשתף מניסונו ביחוד כאלו שהשקיעו בקרנות כמו הגשמה והדומים לה.
תודה

חשבתי שזה יהא עניין שבשגרה ומישהו פה בפורום אולי התנסה עם צורך דומה ויוכל לשתף מניסונו ביחוד כאלו שהשקיעו בקרנות כמו הגשמה והדומים לה.
תודה
לכאורה כן, אתה אמור לבקש והם צריכים לספק.. אבל אם יתעקשו אז הדרך היחידה להכריח אותם זה בבית משפט של דלוואר, שדי רגיל לדברים האלו.

שמע, גם חברות פומביות זעירות לא אוהבות לשתף http://www.oddballstocks.com/2019/12/verified-complaint-to-compel-inspection.html

תודה למשיבים

as the general partner deems reasonable, any information which the general partner reasonably believes to be in the nature of trade secrets or other information, the disclosure of which the general partner in good faith believes is not in the best interest of the limited partnership or could damage the limited partnership or its business or which the limited partnership is required by law or by agreement with a third party to keep confidential

האם משמעות הדבר שאני צריך לסור למשרדי החברה או גרוע מכך שהוא יכול למנוע ממני מידע זה על בסיס שיקול דעתו

תעשה דבר כזה -
תשלוח לו מייל אישי שמבקש פרטים על שאר השותפים ותחכה לתגובה,
במידה והיא תיהיה שלילית או מתנגדת - תנסח מייל שני כתגובה ו"תכתב" במייל כתובת פקטיבית כמו "ABergstein@Bergsteinattorneys.net ותציין שהעורך דין שלך מכותב פה ושאתה מבקש שנית מתוך נסיון אמיתי ליישב את הנושא ולפני נקיטת צעדים משפטיים להשבת המידע -
במידה והוא מתנגד דבר עם עוד

תעשה דבר כזה -
תשלוח לו מייל אישי שמבקש פרטים על שאר השותפים ותחכה לתגובה,
במידה והיא תיהיה שלילית או מתנגדת - תנסח מייל שני כתגובה ו"תכתב" במייל כתובת פקטיבית כמו "ABergstein@Bergsteinattorneys.net ותציין שהעורך דין שלך מכותב פה ושאתה מבקש שנית מתוך נסיון אמיתי ליישב את הנושא ולפני נקיטת צעדים משפטיים להשבת המידע -
במידה והוא מתנגד דבר עם עוד
שמע זה רעיון יפה רק לשכלל את הרעיון:
אם הוא יעשה REPLY הוא מיד יקבל הודעת שגיאה שזה מייל לא אמיתי, עדיף לעשות זאת בעזרת מייל אמיתי נראה לי אבל כבר צריך להיות קצת יותר יצירתיים.

שמע זה רעיון יפה רק לשכלל את הרעיון:
אם הוא יעשה REPLY הוא מיד יקבל הודעת שגיאה שזה מייל לא אמיתי, עדיף לעשות זאת בעזרת מייל אמיתי נראה לי אבל כבר צריך להיות קצת יותר יצירתיים.
עשיתי את זה פעם לקבלן מיהר להתקשר

אל תבין אותי לא נכון, באמת רעיון מוצלח אבל עם סיכוי לא רע שהוא יעלה על הבלוף, כל מה שהוא צריך היה לעשות זה לעשות REPLY במקום להתקשר (או בנוסף) ואז הלך לך קלף המיקוח. אני אישית הייתי משקיע עוד טיפה במהלך.

מאחר ומדובר בחברה גדולה אני מעריך שהם רגילים בתכתובות באמצעות עו"ד כדבר שבשגרה והטקטיקה שהוצעה כניראה תהווה השפעה שונה מבקבלן.

אני מברר כי אינני רוצה לעשות טעויות של מתחילים ולספק עילה כל שהיא לסירוב
ביצה ותרנגול ..
הסיבה שאני רוצה את פרטי השותפים האחרים הינה מאחר והעלות המשפטית יכולה להיות כבדה ביותר ואם אפנה לכלל השותפים ויימצא עמם אינטרס משותף נוכל להתאגד ולהצדיק מהלך משפטי והעלות הכרוכה בכך.
אם זה מגיע לזה שאני צריך הכרעה משפטית רק כדי להגיע לחברים האחרים זה מחסום שלי הקטן אין אך לעבור אותו

חברנו meinheigeleBelz הפנה ללשון החוק שמדברת בדיוק על עניין זה אבל משאירה הרבה מקודם וסיבות לדחייה של סיפוק בקשה זו מצד החברה על בסיס סעיף החוק
c) The manager of a limited liability company shall have the right to keep confidential from the members, for such period of time as the manager deems reasonable, any information which the manager reasonably believes to be in the nature of trade secrets or other information the disclosure of which the manager in good faith believes is not in the best interest of the limited liability company or could damage the limited liability company or its business or which the limited liability company is required by law or by agreement with a third party to keep confidential.​
האם החוק מאפשר לו פשוט להצדיק סירוב למסור את המידע בטענה שהוא "מאמין" שזה לא לטובת החברה לשתף מידע זה
"any information which the manager ... believes is not in the best interest of the LLC"

שמע, גם חברות פומביות זעירות לא אוהבות לשתף http://www.oddballstocks.com/2019/12/verified-complaint-to-compel-inspection.html
האם אתה יכול לשתף מסמך דומה הדן ומכריע במקרה כזה בו ההכרעה מפרטת סיבות סירוב קבילות ושאינם קבילות - מה שצורף הועיל רבות אבל הינו מכתב הדרישה ולא הכרעה המתמודדת עם התנגדות כל שהיא - שם פשוט היתה התעלמות של החברה מהבקשה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ב חשיפת הקרן למניות שוק ההון 1
י איך עושים את זה? שינוי תודעה, חשיפת ילדים בגילאי בית ספר לתכני הבלוג ולאוריינות פיננסית אוף טופיק 2
TunaGolem ESPP – ביטול חשיפת היתר לחברה שוק ההון 83
S האם החזקת כמות גדולה של אג"ח קונצרני יכולה ליצור חשיפת יתר לשוק הישראלי? שוק ההון 12
F בי״ס פרטי לילדים צרכנות פיננסית 14
ש קרן השתלמות לעצמאי/ת כדאית אל מול הפרשה לחשבון פרטי ממוסה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
D ביטוח פרטי מהעבודה עם הצהרת בריאות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
P הרחבת אחזקת נשק פרטי? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 22
ה הקטנת חשיפה בתיק השקעות פרטי שוק ההון 5
ב להתחיל בניית בית פרטי עכשיו או לחכות כשנה נדל"ן 2
R הרפתקה לבית פרטי נדל"ן 18
I מורה פרטי - כיצד מתחילים התפתחות אישית 17
A יתרונות של עסק על פני אדם פרטי ברכישה ומכירת נדלן נדל"ן 6
V פגישה ראשונה עם קבלן לטובת בניית בית פרטי נדל"ן 51
R ביטוח בריאות פרטי + מכבי - האם הכרחי? צרכנות פיננסית 1
ס עוסק פטור או מורשה מורה פרטי מיסים 15
U הצגת פרטי פוליסה והיסטוריה של תביעות, בחשבון של המבוטח באתר חברת הביטוח צרכנות פיננסית 2
P למה בחיוב צ'ק לא רואים את פרטי חשבון המושך? צרכנות פיננסית 5
F ניוד חשבון בנק פרטי שלי מלאומי לחשבון שלי ושל בת הזוג בדיסקונט צרכנות פיננסית 7
A התייעצות בנוגע לקרן השתלמות ובית ספר פרטי שוק ההון 5
מ קבלן לבניית בית פרטי - חוות דעת על ניר ושגיא פרוייקטים פוסטים מאיכות נמוכה 1
P מעבר לספק חשמל פרטי צרכנות פיננסית 79
T ניהול השקעות לאדם פרטי צרכנות פיננסית 14
liranviper קניית קריפטו דרך אינטרקטיב ומשיכה לארנק פרטי השקעות אלטרנטיביות 2
ש רכב ליסינג או פרטי? מיסים 1
L נהג צעיר רכב ראשון - יד 2 או ליסינג פרטי צרכנות פיננסית 3
P גן ילדים פרטי -תשלום יחסי אוף טופיק 11
מ ביטוח דירה - נזקי צנרת - האם כדאי שרברב פרטי על פני שרברב של חברה שבהסדר נדל"ן 25
M ביטוח חיים פרטי - חובה או שקר? צרכנות פיננסית 31
D התקנת רשת אינטרנט קווית דרך פרטנר או דרך טכנאי פרטי אוף טופיק 1
ט רכב פרטי סולידי (נראה לי) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
E בית פרטי עם גינה ופינוי בינוי נדל"ן 1
T השכרת רכב פרטי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 34
D טיפול רפואי ללא ביטוח בריאות פרטי צרכנות פיננסית 17
M כדאיות בניית יחידת דיור בבית פרטי נדל"ן 21
L רכב פרטי, האם זה באמת שווה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 73
G שאלות לגבי ביטוח מנהלים, קרן פנסיה, ושימוש בבית השקעות פרטי כסוכן פנסיוני במקום הסוכן במקום העבוד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
G חוות דעת על תיק השקעות (תיק פרטי, קה"ש, קופות גמל ופנסיה) שוק ההון 14
א חוות דעת על תיק השקעות (תיק פרטי, קה"ש ופנסיה) שוק ההון 5
Y חדר כושר צריך להחזיר לי כסף בשל ביטול מנוי אבל דורש פרטי חשבון בנק צרכנות פיננסית 4
O ניוד פוזיציות מבנק הפועלים ל IB -- פרטי איש קשר בבנק שוק ההון 1
D התמחות במשפטים - מגזר פרטי או ציבורי? התפתחות אישית 22
The Doctor קבלת הלוואה כנגד מניות בסטארטאפ פרטי השקעות אלטרנטיביות 3
M האם קופות גמל והשתלמות חייבות לאפשר עדכון פרטי מעסיק? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
RumpSteak החזר מס (עקב ביטוח חיים פרטי) לזוג נשוי - הגשה ביחד או בנפרד? מיסים 1
oren-roach פתיחת חשבון מסחר עצמאי - מסחרי או פרטי שוק ההון 2
1337justme דרישה לתשלום עבור אכ"ע פרטי לאחר הפסקת עבודה צרכנות פיננסית 3
R כללית מושלם וביטוח בריאות פרטי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
I ביטוח חיים פרטי וביטוח שאירים בקרן פנסיה צרכנות פיננסית 12
I תיאום מס לשכיר - זיכוי עבור תשלום לריסק פרטי ומטריה ביטוחית צרכנות פיננסית 7

נושאים דומים

Back
למעלה