• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חשבונות בנק ללא עמלות, ובלי תנאים [מעודכן לאוגוסט 2022]

@yossik

שמה יש גם אותיות קטנות כמו מינימום שימוש+משכורת וכו' ?

כרגע זו האלטרנטיבה היחידה שנשארה לי
[כשתחזור להיות זמינה]
בביאונליין אין אותיות קטנות למעט פעולות ישירות בסניף פיזי ע״י פקיד/ה.

אבל לא כרגע ממש... הדף לא זמין
ננסה להעביר את החשבון הישן לשם
כתבתי על זה לפני כמה עמודים (גם את מי שצוטטתי)
זה מה שאמר לי הפקיד בבנק כשפתחתי חשבון.
לא ניסיתי באמת, אז אני מניח שאתה צודק (משום מה אני סומך עליך יותר מאשר על פקיד בבנק :) )
כתבתי על זה כאן, סרקתי וקישרתי את מסמך התנאים שהבנק החתים אותי, קרא אותו - זה קצר, אין שום ספק אפילו.
(תבדוק על מה אתה חתמת כי ייתכן שהתנאים השתנו מעט)

קראתי ב2 עמודים האחרונים
בתכל'ס אני מבין שרק בי הפועלים - ללא עמלות?
אני בבנק אגוד כבר הרבה שנים ובשנה אחרונה התחיללו לגבות ממני עמלות (כרגע במסלול של 8 פעולות ב10 שח ואם אבצע העברה זה"ב יגבו עוד עמלה של כ6 שח בנוסף למסלול)
אז הגיע הזמן שאתחיל לבדוק כדי לעבור בנק אחר שנותן פטור מעמלות,
אם דרוש מינימום - אז מקווה שכלל הכנסות ולא רק מהמשכורת. כי המשכורת שלי די נמוכה...

ובעניין בי-פועלים מה המקסימום ניתן לעשות העברה בנקאית באינטרנט? (אצלי מקסימום 10K בבנק אגוד ומעבר לזה דרוש אישור בנקאי)

סתם שאלה (לי כרגע לא רלוונטי כי אני אמריקאי), אבל למה פפר לא אופציה? נראה שאנשים נרתעים מזה ואם מדובר בסה"כ במשכורת ובהעברות בנקאיות, לא רואה בדיוק למה.

סתם שאלה (לי כרגע לא רלוונטי כי אני אמריקאי), אבל למה פפר לא אופציה? נראה שאנשים נרתעים מזה ואם מדובר בסה"כ במשכורת ובהעברות בנקאיות, לא רואה בדיוק למה.
לי אישית הרתיעה נובעת כי מרגיש לי שזה קצת "גימיקי" למשוך את דור ה-Y לדיגיטל ואז להרים עוד שנה שנתיים את העמלות מבלי שישימו לב.
יש גם את העניין הזה
http://www.alonsave.co.il/ביט-פפר-פיי-פייבוקס

יש גם את העניין הזה
לא רלוונטי בכלל לפפר.
פפר פיי היא חיה אחרת לגמרי.

למרות שלא קשור לנושא הנדון, אבל שים לב שזה משפיע רק על אנשים שיש להם עמלת שורה בפועל. כלומר על אנשים שיש להם חשבון בפפר זה בכלל לא משפיע.

לא רלוונטי בכלל לפפר.
פפר פיי היא חיה אחרת לגמרי.

למרות שלא קשור לנושא הנדון, אבל שים לב שזה משפיע רק על אנשים שיש להם עמלת שורה בפועל. כלומר על אנשים שיש להם חשבון בפפר זה בכלל לא משפיע.
https://www.themarker.com/markets/1.5962939

חשבתי שזה מצריך "חשבון בנק" מאחורה...

כדי לקבל תשלומים. אני מעביר תשלומים באמצעות פפר פיי וכרטיס אשראי חוץ בנקאי.

בכל מקרה אם היה לך חשבון בפפר כל הבעיה שמופיעה בכתבה לא הייתה משפיעה עליך. כלומר לא היית משלם את העמלה המדוברת גם אם היית מקבל תשלומים באמצעות האפליקציות השונות.

אגב לגבי טענתך הראשונה שהם מפתים צעירים ויעלו להם בהמשך, לדעתי זה לא המצב. הם פשוט הבינו שמודל הרווח שלהם משתנה, ומנסים להקדים את שאר הבנקים.

פפר-פיי מצריך חשבון בנק מאחורה (רק אם אתה רוצה לקבל כסף מאנשים)
פפר הוא בעצמו חשבון בנק לכל דבר (עם כמה מגבלות קטנות)

בכל מקרה אם היה לך חשבון בפפר כל הבעיה שמופיעה בכתבה לא הייתה משפיעה עליך. כלומר לא היית משלם את העמלה המדוברת גם אם היית מקבל תשלומים באמצעות האפליקציות השונות.
לא רק חשבון בפפר אלא כל חשבון בנק שלא גובה עמלת שורה.
אגב לגבי טענתך הראשונה שהם מפתים צעירים ויעלו להם בהמשך, לדעתי זה לא המצב. הם פשוט הבינו שמודל הרווח שלהם משתנה, ומנסים להקדים את שאר הבנקים
מסכים.
תראה למשל את לאומי דיגיטל והמקבילה של פועלים - שניהם חשבונות בנק חינמיים שכבר קיימים כמה שנים ובינתיים נשארים בחינם (וכנראה גם ישארו).
אחת הסיבות שהם יכולים להרשות לעצמם חשבונות חינמיים היא העלות הנמוכה של חשבונות דיגיטליים - לא צריך סניפים (שכירות וארנונה יקרות מאוד, במיוחד לבנקים) וצריך הרבה פחות פקידים/מנהלים וכו. זה מסתכם להמון כסף.

למה פפר לא אופציה? נראה שאנשים נרתעים מזה ואם מדובר בסה"כ במשכורת ובהעברות בנקאיות, לא רואה בדיוק למה.
נראה לי שהיה דיון בשרשור/ים של זה, אבל מבחינתי, בקיצור, כי אני לא רוצה לעשות דברים בתוכנה על טלפון.

זה לא יכול להיות חשבון ראשון, אבל זה כן יכול להחליף חשבון קיים (כלומר אם כבר יש לך חשבון אחר תוכל לפתוח חשבון פפר ולסגור את הישן).

זה לא יכול להיות חשבון ראשון, אבל זה כן יכול להחליף חשבון קיים (כלומר אם כבר יש לך חשבון אחר תוכל לפתוח חשבון פפר ולסגור את הישן).
הוא דיבר על פפר פיי

מעדכן על פועלים, CHAT עם הנציגה דרך הפייסבוק:

אני: שלום רב, מדוע BE-ONLINE לא פתוח להצטרפות ?

צהרים טובים שלומי, תודה שפנית אלינו. לצורך שדרוג המערכות נסגרה באופן זמני האפשרות להצטרף לחשבון B-ONLINE ופתיחת חשבון מקוון באתר, אנו נשוב לפעילות לפתיחת חשבון מקוון לסניפי הבנק בקרוב, פתיחת חשבון ביאונליין תתאפשר בחודשים הקרובים. ניתן לבצע "הקלקה" של החשבון הקיים לחשבון B-ONLINE. עדן

אני: מה זה אומר "הקלקה" ומה זה אומר "בקרוב" ?

הקלקה הכוונה שבמידה ויש לך חשבון בבנק באפשרותך להסב אותו לחשבון Be online באמצעות הגעה פיזית לסניף. כמו כן, כרגע אין צפי לפתיחת חשבון מקוון אך כאשר יהיה, נפרסם זאת.

אני: אין לי חשבון בנק. מה לעשות ?

באפשרותך לפתוח חשבון בנק בסניף הקרוב לאזור מגורייך ולאחר מכן להסב אותו לחשבון Be online.

אני: יש תנאים או דרישות מינימום חוץ מדופק וגיל 18 ?

חשבון בי אונליין הוא חשבון המתאים ללקוחות פרטיים ישראלים, מעל גיל 18 שמבצעים את עיקר הפעילות הבנקאית שלהם בצורה עצמאית. אשמח אם תכתוב לי מהו הסניף הקרוב לאזור מגוריך ומה מספר הטלפון שלך ליצירת קשר על מנת שאוכל להעביר את פניתך לסניף שיצרו עמך קשר ויתאמו עבורך פגישה?

*מעביר מפוסט אחר*

שבוע טוב וחנוכה שמח
לצערי, כחלק מהתייעלות כוללת של בנק אוצר החייל לקראת מיזוגם לבינלאומי, הסניף בו מתנהל חשבוני נסגר ומועבר לטיפול סניף אחר בבנק. השירות בסניף החדש ידוע כנוראי ולכן למרות שהוא ממש קל"ב, מעולם לא חשבנו לעבור אליו.
בנוסף, כחלק מהמעבר סניף בוטלו לנו (ולכל בעלי החשבונות האחרים בסניף המקורי) כל ההטבות שהיו לנו.
הבנק נמצא בשביתה כללית (העובדים בבית) כבר יותר משבועיים מה שמקשה עליי בפעילות השוטפת וגם מתסכל כי נגבו ממני עמלות גבוהות שלא אמורות להגבות כתוצאה מההסכם המקורי (אבל אין עם מי לדבר כי כולם בשביתה)

אני במו"מ בין שלושה בנקים כרגע למעבר: לאומי, איגוד ודיסקונט.
אשמח לשמוע מכם המלצות/דיסהמלצות לגביהם ו/או הצעות מעניינות אחרות
חשוב לי כמובן חשבון ללא עמלות עו"ש, עמלות ני"ע נמוכות (כן אני יודע שאפשר מחוץ לבנק) ונוחות עבודה באינטרנט/אפליקציה.

מעבר לבנק פועלים/ביאון-ליין נשלל בגלל שדורש הגעה פיזית לסניף לפתיחת חשבון וזה אומר שאשתי ואני ניקח שנינו חצי יום חופש בשביל לפתוח חשבון בנק כי בנק הפועלים בעיר שלי פתוח בשעות דפוקות ונמצא במיקום מחורבן.

לעומת זאת בנק איגוד נמצא במרחק הליכה קצר מהבית שלנו ויש סניף של לאומי ומזרחי טפחות בבנין בו אני עובד ובמרחק הליכה קצר מאוד ואשתי עובדת 10 דק' נסיעה ממני :)

תודה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ס התנהלות בהחזקת שני חשבונות בנק למסחר שוק ההון 4
O שני חשבונות עו"ש - מה עדיף, שניהם באותו בנק או כל אחד בבנק אחר? צרכנות פיננסית 12
N השלכות של איחוד חשבונות בנק צרכנות פיננסית 1
H מימוש אופציות, מס יסף ושני חשבונות בנק מיסים 13
ו חשבונות בנק לניהול השקעות צרכנות פיננסית 1
H פתיחת חשבונות בנק לשם הטבות צרכנות פיננסית 9
M חשבונות בנק והכנסה מהאינטרנט צרכנות פיננסית 6
Y האם יש בעיה עם כמה חשבונות בנק? צרכנות פיננסית 24
ל חשבונות בנק של בני זוג אוף טופיק 22
עצמאית יתרונות וחסרונות של שני חשבונות בנק בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 3
K חשבונות ברוקר באירופה לילדים ולי שוק ההון 13
י שכבות בIB. פתרון שאולי יהיה מוסכם. חשבונות נוספים. מיסים 49
ח איך לנהל לבד חשבונות של עוסק מורשה - הוצאות והכנסות מיסים 5
T 2 חשבונות באינטראקטיב שוק ההון 2