• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חשבונות בנק ללא עמלות, ובלי תנאים [מעודכן לאוגוסט 2022]

בפפר זה לא היה קורה.
גם בפועלים ביט זה לא היה קורה..
עדיף להשוות תפוח לתפוז מאשר תפוח לגרעיני חמניה ;)
וברצינות, בשרשור על פפר יש רשימה מכובדת של פונקציות חסרות.

גם בפועלים ביט זה לא היה קורה..
עדיף להשוות תפוח לתפוז מאשר תפוח לגרעיני חמניה ;)

פועלים ביט היא המקבילה של Pepper Pay ומשמשת להעברת כספים בלבד.
פפר הוא חשבון בנק דיגיטלי המקביל לפועלים בי-אונליין.

בלאומי טוטאל דיגיטל (שלצערינו כבר סגור למצטרפים חדשים) התהליך היה הרבה יותר פשוט (לפחות כשאני הצטרפתי, לפני כ5 שנים).
התקשרו מהסניף הדיגיטלי וקבעו איתי פגישה (בסניף פיסי כלשהו של לאומי לבחירתי).
כשהגעתי בשעה שקבענו, הנציג של הסניף הדיגיטלי כבר חיכה לי בסניף ואפילו שריין לנו חדר. ישבתי איתו 5 דקות, חתמתי על הטפסים וזהו.
חבל שלאומי הפסיקו עם השרות הזה...

ניסיתי היום לפתוח חשבון בפועלים בי אונליין. היה לי מוזר שאין כפתור הצטרפות בדף, אבל בכל זאת התקשרתי לבנק הפועלים כדי להתקדם.

לאחר כמה שאלות ובירורים, הבחור שענה אמר שאין דבר כזה יותר פועלים בי אונליין, וש"אפשר לפתוח חשבון דיגיטלי אבל הוא כמו חשבון רגיל מבחינת עמלות רק שהוא יותר דיגיטלי" (אל תשאלו אותי מה זה אומר) ובכל מקרה כדי לפתוח חשבון כזה צריך לגשת לסניף בת"א ולהיפגש עם בנקאי.

מכיוון שחיפשתי חשבון ללא עמלות לא ראיתי טעם להתקדם.

ניסיתי היום לפתוח חשבון בפועלים בי אונליין. היה לי מוזר שאין כפתור הצטרפות בדף, אבל בכל זאת התקשרתי לבנק הפועלים כדי להתקדם.

לאחר כמה שאלות ובירורים, הבחור שענה אמר שאין דבר כזה יותר פועלים בי אונליין, וש"אפשר לפתוח חשבון דיגיטלי אבל הוא כמו חשבון רגיל מבחינת עמלות רק שהוא יותר דיגיטלי" (אל תשאלו אותי מה זה אומר) ובכל מקרה כדי לפתוח חשבון כזה צריך לגשת לסניף בת"א ולהיפגש עם בנקאי.

מכיוון שחיפשתי חשבון ללא עמלות לא ראיתי טעם להתקדם.

אני גם בדיוק על המדוכה ובהמלצת @yossik חשבתי גם על הנ"ל, מבין שאיחרתי את המועד... :(
אנא עדכני אם מצאת משהו בסגנון, אני מחכה ליום שאוכל לעוף מלאומי

אנא עדכני אם מצאת משהו בסגנון, אני מחכה ליום שאוכל לעוף מלאומי
יש אפשרות להצטרף לדיסקונט טאצ'ר בעזרת טופס אונליין אבל רציתי לדבר איתם קודם לוודא ולתאם ציפיות. מחכה שיחזרו אליי. אעדכן.

יש כמובן את פפר שלא מצא חן בעיניי תהליך ההרשמה ומידת הזמינות והסדר שלהם, אז עליהם ויתרתי כרגע, אבל הם אופציה.

אין דבר כזה יותר פועלים בי אונליין,
מאוד מאכזב.
זה מעורר סימן שאלה לגבי החשבונות הקיימים, האם בעתיד הקרוב יחלו להיות מחויבים בעמלות.
יש אפשרות להצטרף לדיסקונט טאצ'ר בעזרת טופס אונליין אבל רציתי לדבר איתם קודם לוודא ולתאם ציפיות.
מה את רוצה לדעת? זה חשבון רגיל לכל דבר, מניסיון. הנושא היחיד הוא שצריך לאחר פתיחת החשבון להתייצב פיזית באופן חד פעמי להסרת המגבלות.

אני כבר תקופה ארוכה בפועלים לא משלם עמלות.
פשוט פעם אחת התקשרתי ואמרתי שאני עובר ליהב בגלל העמלות כל חודש.
אמרו לי קח שנה פטור.
וככה כל שנה אני מחדש את הפטור באיום של מעבר ליהב. שיחה של 5 דק' מקס' עם נציג/ה.

מזל שיש את בנק יהב חחח

(גילוי נאות: אין לי מליונים בבנק, רחוק מאד מזה, יותר בכיוון של שכיר עם משכנתא ...)

וככה כל שנה אני מחדש את הפטור באיום של מעבר ליהב
ככה עשיתי בעצמי במשך 4 שנים. רק שבמקום איומים לעבור ליהב, קיבלתי את הפטור במקור בתור עובד (חיצוני) של הבנק והארכתי אותו שוב ושוב. כן כן, גם עובד בבנק מקבל פטור לשנה מסכנה.
בסוף החלטתי שנמאס לי לזכור לרענן אותו כל שנה וביקשתי לקבל אותו לתקופה ארוכה יותר או שאעבור. לא מיצמצו.
התחלתי תהליך מעבר ליהב ובסוף הגעתי לסניף בפועלים כדי להעביר את הכסף אליו ולסגור את החשבון. פתאום מצמצו הרבה הרבה וקראו למנהל הסניף, שבעצמו אמר לי שלמרות כל המצמוצים הוא לא יכול לתת לי פטור ליותר משנה גם אם הייתי נשאר.
לפחות עכשיו אני ביהב ולא צריך לחדש שום דבר פעם בשנה, בלי איומים ומצמוצים.

ככה עשיתי בעצמי במשך 4 שנים. רק שבמקום איומים לעבור ליהב, קיבלתי את הפטור במקור בתור עובד (חיצוני) של הבנק והארכתי אותו שוב ושוב. כן כן, גם עובד בבנק מקבל פטור לשנה מסכנה.
בסוף החלטתי שנמאס לי לזכור לרענן אותו כל שנה וביקשתי לקבל אותו לתקופה ארוכה יותר או שאעבור. לא מיצמצו.
התחלתי תהליך מעבר ליהב ובסוף הגעתי לסניף בפועלים כדי להעביר את הכסף אליו ולסגור את החשבון. פתאום מצמצו הרבה הרבה וקראו למנהל הסניף, שבעצמו אמר לי שלמרות כל המצמוצים הוא לא יכול לתת לי פטור ליותר משנה גם אם הייתי נשאר.
לפחות עכשיו אני ביהב ולא צריך לחדש שום דבר פעם בשנה, בלי איומים ומצמוצים.

חשבתי על מעבר ליהב אבל אני מאד מרוצה מפועלים, האפליקציה נוחה מאד, השירות בצ'ט וכו' וכו'.

הייתי לקוח של יהב בעבר. לא התענוג הכי גדול למרות שהם משתפרים לאט לאט. העלו לא מזמן אפליקציה חדשה, אתר חדש למסחר בשוק ההון וכו'

מה את רוצה לדעת?
שזה באמת חשבון ללא עמלות (מה שהתברר כלא נכון בבנק הפועלים)
שאפשר לשייך כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים, הוראות קבע, לבצע העברות בנקאיות וכו'.
Sanity check.

דרך אגב אני כבר הרבה זמן משלמת לישיר לאומי 10 ש"ח בחודש עמלת חשבון (flat rate) והיה לי כרטיס אשראי בנקאי לאומי קארד ופתאום, אחרי שנים רבות שלא שילמתי דמי כרטיס, הם התחילו לגבות 20 ש"ח בחודש דמי כרטיס. הם טוענים שיש איזה החזר חלקי או החזר מלא למי שמוציא מעל 10K בחודש אבל זה לא מתאים לי. בגלל שזה כרטיס אשראי בנקאי, אם אני מבטלת אותו, אני צריכה להוציא כרטיס בנקאי כדי שאוכל לבצע פעולות בכספומט. אז ניצלתי את המומנטום כדי גם לעבור בנק למרות שזה הרבה טירחה לקשר עכשיו את החשבון והכרטיסי אשראי והוראות קבע וכו' למקום חדש, ואז מה אם אצטרך שוב לעבור? אבל הנה אני עושה את זה.

בכל מקרה, זה לא ממש מעניין את בנק לאומי שאני אבטל את כרטיס האשראי או אעזוב. אף פעם לא הצלחתי לקבל מהבנק פטור או הנחה בשום דבר.

מה עמלת המסחר של קניית ני"ע ארה"ב שאתם משלמים בקנייה דרך הבנק?

אני לא מחזיקה ניירות ערך בבנק. זה יקר בהרבה מבתי השקעות חיצוניים דוגמת מיטב דש ואקסלנס.
עכשיו שאני מנסה לעבור בנק קצת יותר קל לי בזכות זה שניירות הערך מוחזקים מחוץ לחשבון הבנק.
אותו הדבר לגבי כרטיסי אשראי בנקאיים / חוץ בנקאיים.

Sanity check.

דרך אגב אני כבר הרבה זמן משלמת לישיר לאומי 10 ש"ח בחודש עמלת חשבון (flat rate) והיה לי כרטיס אשראי בנקאי לאומי קארד ופתאום, אחרי שנים רבות שלא שילמתי דמי כרטיס, הם התחילו לגבות 20 ש"ח בחודש דמי כרטיס. הם טוענים שיש איזה החזר חלקי או החזר מלא למי שמוציא מעל 10K בחודש אבל זה לא מתאים לי. בגלל שזה כרטיס אשראי בנקאי, אם אני מבטלת אותו, אני צריכה להוציא כרטיס בנקאי כדי שאוכל לבצע פעולות בכספומט. אז ניצלתי את המומנטום כדי גם לעבור בנק למרות שזה הרבה טירחה לקשר עכשיו את החשבון והכרטיסי אשראי והוראות קבע וכו' למקום חדש, ואז מה אם אצטרך שוב לעבור? אבל הנה אני עושה את זה.

בכל מקרה, זה לא ממש מעניין את בנק לאומי שאני אבטל את כרטיס האשראי או אעזוב. אף פעם לא הצלחתי לקבל מהבנק פטור או הנחה בשום דבר.

כמוני כמוך,
את עניין הכרטיס אשראי פתרתי בעזרת המלצה של חברים כאן כרטיס אשראי I NEED IT, בלי עמלת כרטיס+עמלת מט"ח זולה יחסית.
אפשר להעביר את כל ההוראות קבע בטלפון...

זה באמת בלי עמלות, אפשר העברות בנקאיות, לא ניסיתי לשייך כ.א. חוץ בנקאי אבל זה חשבון רגיל לכל דבר וענין אז בעיקרון אפשר (שיוך כ.א. חוץ בנקאי זה בסך הכל הרשאה לחיוב חשבון).
בגלל שזה כרטיס אשראי בנקאי, אם אני מבטלת אותו, אני צריכה להוציא כרטיס בנקאי כדי שאוכל לבצע פעולות בכספומט.
בשביל למשוך מזומן אפשר להשתמש בכ.א. חוץ בנקאי
בשביל פעולות אחרות בכספומט (שיקים, סיסמאות וכו') אפשר לקבל כרטיס בנקט אאל"ט זה חינם בכל הבנקים (לפחות בכמה שאני בדקתי).
וסתם כך זה הרגל טוב שכל החיובים הקבועים יהיו על כרטיס חוץ בנקאי.

ממליץ לך בחום כרטיס הייטק-זון במידה ומתאפשר לך (גם בני זוג יכולים) או כרטיס אמקס דרך מועדון אנשים ומחשבים.

כמוני כמוך,
את עניין הכרטיס אשראי פתרתי בעזרת המלצה של חברים כאן כרטיס אשראי I NEED IT, בלי עמלת כרטיס+עמלת מט"ח זולה יחסית.
אפשר להעביר את כל ההוראות קבע בטלפון...
לא שמעתי על i need it. נחמד, תודה.
ראיתי שיש דבר כזה לאומי קארד free ללא עמלות
ובינתיים לשנה הקרובה יש לי כ"א שופרסל ללא דמי כרטיס (שאבטל אם בעוד שנה לא יבטלו את דמי הכרטיס).

ממליץ לך בחום כרטיס הייטק-זון
לבן זוג שלי יש אפשרות, הוא בדיוק מברר איתם לגבי זה. זה פטור מדמי כרטיס לתמיד?

כן. פטור לכל החיים. (זה פטור קולקטיבי ומיועד למועדון הייטקיסטים אז קשה לי מאוד להאמין שכ.א.ל. תחליט לבטל אותו)
אם הבן זוג חבר במועדון זאת אחלה הזדמנות, מה שיפה שברגע והנפקת את הכרטיס גם אם תנטשי את המועדון הפטור יישמר, הם מסונכרים עם המועדון רק בזמן ההצטרפות.
אני עשיתי לאשתי (ביקשו ספח ת.ז. וראש תלוש שכר שלי) אז אם אתם לא בסטטוס נשוי ב.ז. לא יודע אם זה אפשרי אבל בהחלט שווה בירור.

אני לא מחזיקה ניירות ערך בבנק. זה יקר בהרבה מבתי השקעות חיצוניים דוגמת מיטב דש ואקסלנס.
הייתי באקסלנס. הבנק הביא לי פתור מדמי ניהול ועמלות טיפה יותר גבוהות מהבית השקעות בק\מ אז העדפתי כבר להעביר לבנק ולספוג את ההבדל בעלויות של הק\מ. אני עושה פעולות אחת ל2-3 חודשים אז אמרתי שאני אספוג את זה כבר

לא שמעתי על i need it. נחמד, תודה.
ראיתי שיש דבר כזה לאומי קארד free ללא עמלות
לאומי קארד FREE הוא בן דודו הפחות מוצלח של I NEED IT...
אותו דבר רק בלי העמלה המופחתת של ה-1% במקום ה-3% מט"ח.

בהצלחה יקירה

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ס התנהלות בהחזקת שני חשבונות בנק למסחר שוק ההון 4
O שני חשבונות עו"ש - מה עדיף, שניהם באותו בנק או כל אחד בבנק אחר? צרכנות פיננסית 12
N השלכות של איחוד חשבונות בנק צרכנות פיננסית 1
H מימוש אופציות, מס יסף ושני חשבונות בנק מיסים 13
ו חשבונות בנק לניהול השקעות צרכנות פיננסית 1
H פתיחת חשבונות בנק לשם הטבות צרכנות פיננסית 9
M חשבונות בנק והכנסה מהאינטרנט צרכנות פיננסית 6
Y האם יש בעיה עם כמה חשבונות בנק? צרכנות פיננסית 24
ל חשבונות בנק של בני זוג אוף טופיק 22
עצמאית יתרונות וחסרונות של שני חשבונות בנק בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 3
K חשבונות ברוקר באירופה לילדים ולי שוק ההון 13
י שכבות בIB. פתרון שאולי יהיה מוסכם. חשבונות נוספים. מיסים 49
ח איך לנהל לבד חשבונות של עוסק מורשה - הוצאות והכנסות מיסים 5
T 2 חשבונות באינטראקטיב שוק ההון 2
H פיצול מכירת RSU לשני חשבונות מיסים 1
י השכרת דירה כאשר שכר הדירה כולל חשבונות - כיצד להגן מפני ניצול יתר נדל"ן 10
ב איחוד חשבונות מסחר שוק ההון 2
D סגירת חשבונות של אקסלנס שוק ההון 1
כנשר ניהול חשבונות - כיצד אתם מקבלים חשבונות לתשלום? צרכנות פיננסית 25
הנולד וולס פרגו סוגרים חשבונות לתושבים מחוץ לארה"ב? צרכנות פיננסית 41
1337justme חשבונות נפרדים בנישואין אוף טופיק 67
Sheldon_Cooper יחס בין חשבונות שוק ההון 6
1337justme העברת כספים בין חשבונות - כיצד להמנע מטעויות של הבנק? אוף טופיק 8
א מיסוי חשבונות בחו"ל, איך זה עובד ? מיסים 8
נ קונה דירה מסרב להעביר חשבונות על שמו, נשארו על שם המוכר אוף טופיק 36
H שאלה לגבי הלוואות בשני חשבונות בבנקים שונים צרכנות פיננסית 8
Cfy קיזוז מס בין חשבונות בבעלות שונה שוק ההון 9
B חשבונות חסכון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
ר גבייה מדיירים - כולל חשבונות או לא? נדל"ן 6
N איחוד חשבונות עם אזרח אמריקאי תושב חו"ל מיסים 2
S מחפש המלצה למנהל/ת חשבונות לעסק קטן מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
P צעד קטן גדול - הנהלת חשבונות לבדי התפתחות אישית 7
C שאלה על Flow של פתיחת חשבונות מסחר ומיסוי שוק ההון 1
מ איחוד חשבונות מסחר של בני זוג צרכנות פיננסית 35
מ עצמאים - ניהול חשבונות לבד עם עם רו"ח? צרכנות פיננסית 10
א שני אנשים שלושה חשבונות צרכנות פיננסית 61
עידן200 הסבר לגבי תיאומי מס ודוח מס עבור מספר חשבונות השקעה שוק ההון 21
א כמה חשבונות באיגוד שוק ההון 79
כ הבדל במיסוי דיבידנד חו"ל בין 2 חשבונות שוק ההון 13
מ מה לעשות עם חשבונות פנסיה קטנים שוק ההון 6
קפיטליסט_מרושע המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
A חשבון בנק ללא עמלות עוש ודמי כרטיס צרכנות פיננסית 5
עלילה מסלול שעבוד נכס לחברת ביטוח (ולא בנק) נדל"ן 5
N העברת דולרים מPayPal לחשבון בנק שקלי צרכנות פיננסית 6
BittLover בנק יהב פקדונות שוק ההון 4
R העברת מט״ח מפידליטי לחשבון בנק בארץ שוק ההון 3
מ קנייה של S&P500 דרך בנק הפועלים(חשבון הייטקזון) או מיטב/IBI? שוק ההון 10
א האם יש דרך/אפליקציה למשוך נתוני בנק לגוגלשיטס? פוסטים מאיכות נמוכה 1
iTayb הטבות הצטרפות לחשבונות בנק צרכנות פיננסית 4
ע חשבון בנק באירופה לתושב ישראל עם דרכון אירופאי צרכנות פיננסית 2

נושאים דומים

Back
למעלה