• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חשבונות בנק ללא עמלות, ובלי תנאים [מעודכן לאוגוסט 2022]

כיצד שולחים שאלות במייל? לא ראיתי אפשרות באתר, ולא שלחו לי שום כתובת...
בתוך האתר/חשבון עצמו. יוסיק צודק, באמת עונים מהר ובצורה לא אופיינית בעליל לישראל2019

כיצד שולחים שאלות במייל? לא ראיתי אפשרות באתר, ולא שלחו לי שום כתובת...
לוחצים על הטאב ׳דואר׳ שולחים שאילתה לבנקאי.

זה הדבר הראשון שניסיתי אבל נפתח לי דף ריק (בכרום). עכשיו כשוידאתם שזו הדרך ניסיתי גם פיירפוקס, אותו דבר. בשלב הזה עברתי לאקספלורר וראו זה פלא - הטאב עובד מצוין. פתחתי את הקונסולה בכרום וראיתי את זה:

קוד:
about:blank:1 Refused to display 'https://login.poalimbeonline.co.il/ng1-portals/bo/he/mails#/folders/0' in a frame because an ancestor violates the following Content Security Policy directive: "frame-ancestors *.bankhapoalim.co.il".

הסיבה היא שהאתר נכתב עבור הדומיין הרגיל, בעוד שבי אונליין עובד דרך login.poalimbeonline.co.il, אז דפדפנים שאשכרה שומרים על אבטחה לא עובדים... עלוב :roll:

EDIT1 מה שכן, נראה שאפשר ללחוץ על "שירות ותמיכה" ומשם "למשלוח פניה (24 שעות ביממה)" ונפתח טופס דומה, אם כי לא זהה, כך שאני לא בטוח שמדובר באותו דבר.

EDIT2 לא חשבתי שזה אפשרי, אבל העליבות עלתה שלב. ניסיתי לדווח על השגיאה והוא לא נתן לי כי היו "תווים לא חוקיים" בבקשה (וגם זה בהתחלה הופיע סתם בתור "שירות לא זמין", אבל לצערי יש לי נסיון רב עם מתכנתים גרועים כך שידעתי לנחש את הבעיה). הייתי צריך "לעברת" את השגיאה ולבקש שיואילו בטובם לשלוח לי כתובת מייל שואכל לשלוח אליה את השגיאה האמיתית :roll:

נערך לאחרונה ב:
זה הדבר הראשון שניסיתי אבל נפתח לי דף ריק (בכרום). עכשיו כשוידאתם שזו הדרך ניסיתי גם פיירפוקס, אותו דבר. בשלב הזה עברתי לאקספלורר וראו זה פלא - הטאב עובד מצוין. פתחתי את הקונסולה בכרום וראיתי את זה:

קוד:
about:blank:1 Refused to display 'https://login.poalimbeonline.co.il/ng1-portals/bo/he/mails#/folders/0' in a frame because an ancestor violates the following Content Security Policy directive: "frame-ancestors *.bankhapoalim.co.il".

הסיבה היא שהאתר נכתב עבור הדומיין הרגיל, בעוד שבי אונליין עובד דרך login.poalimbeonline.co.il, אז דפדפנים שאשכרה שומרים על אבטחה לא עובדים... עלוב :roll:

EDIT1 מה שכן, נראה שאפשר ללחוץ על "שירות ותמיכה" ומשם "למשלוח פניה (24 שעות ביממה)" ונפתח טופס דומה, אם כי לא זהה, כך שאני לא בטוח שמדובר באותו דבר.

EDIT2 לא חשבתי שזה אפשרי, אבל העליבות עלתה שלב. ניסיתי לדווח על השגיאה והוא לא נתן לי כי היו "תווים לא חוקיים" בבקשה (וגם זה בהתחלה הופיע סתם בתור "שירות לא זמין", אבל לצערי יש לי נסיון רב עם מתכנתים גרועים כך שידעתי לנחש את הבעיה). הייתי צריך "לעברת" את השגיאה ולבקש שיואילו בטובם לשלוח לי כתובת מייל שואכל לשלוח אליה את השגיאה האמיתית :roll:

איפה הלכת אח יקר?
מצ"ב תמונה להמחשה

התמונה המצורפת היא תוצאה של לחיצה על אייקון המעטפה שמעלה תמצית ורק כשלוחצים על איזה משהו הוא נפתח בפריסה מלאה.
אבל, הטאב בצד שמאל למעלה אמור להפתח בגודל מלא עם היסטוריה ופילטרים ועכשיו הוא לא עובד.
בדקתי אופציה אחרת, ניתן להכנס גם דרך הלינק הזה וזה עובד. זאת הכניסה לאתר הרגיל.
לםני כחודש התלוננתי על משהו וענו לי שהאתר נמצא בתהליכי שדרוג.

ניסיתי לדווח על השגיאה והוא לא נתן לי כי היו "תווים לא חוקיים" בבקשה (וגם זה בהתחלה הופיע סתם בתור "שירות לא זמין", אבל לצערי יש לי נסיון רב עם מתכנתים גרועים כך שידעתי לנחש את הבעיה)
מזכיר בעיה קודמת:
https://www.hasolidit.com/kehila/threads/חשבונות-בנק-ללא-עמלות-ובלי-תנאים.5958/page-2#post-183634

לגבי בעית ה-CSP, שונה אבל מזכיר מקרים מסוימים בעבר שנהגתי להוריד PDFים של מכתבים מהאתר ע"י עריכה ידנית של URL הקובץ.

התמונה המצורפת היא תוצאה של לחיצה על אייקון המעטפה שמעלה תמצית ורק כשלוחצים על איזה משהו הוא נפתח בפריסה מלאה.
אבל, הטאב בצד שמאל למעלה אמור להפתח בגודל מלא עם היסטוריה ופילטרים ועכשיו הוא לא עובד.
בדקתי אופציה אחרת, ניתן להכנס גם דרך הלינק הזה וזה עובד. זאת הכניסה לאתר הרגיל.
לםני כחודש התלוננתי על משהו וענו לי שהאתר נמצא בתהליכי שדרוג.
ההיסטוריה והפילטרים הם הבעיה הקטנה, מה שחשוב הוא שבשני המקרים (גם האיקון שציין שלומי וגם האתר הרגיל שאתה ציינת) אתה מקבל אפשרות ל"בקשה חדשה" שעושה רושם שהיא יותר מוגבלת ומצומצמת מ"כתוב מייל לבנקאי" של בי אונליין: https://imgur.com/a/scZTfB5.

לגבי בעית ה-CSP, שונה אבל מזכיר מקרים מסוימים בעבר שנהגתי להוריד PDFים של מכתבים מהאתר ע"י עריכה ידנית של URL הקובץ.
ניסיתי להחליף את הדומיין, לא עובד (מניח שהאותנטיקציה נעשית מול דומיין ספציפי). כאמור אקספלורר עובד, אני מנחש שאפשר גם עם כרום שהורץ עם --disable-web-security. ואולי אפילו EDGE...

זה הדבר הראשון שניסיתי אבל נפתח לי דף ריק (בכרום). עכשיו כשוידאתם שזו הדרך ניסיתי גם פיירפוקס, אותו דבר.
הבעיה נפתרה היום.

הבעיה נפתרה היום.
כן, גם אצלי. אגב זו התשובה שקיבלתי מהם:
תודה שפנית אלינו.במענה לפנייתך מיום 12/09/2019 11:04במענה למצב שאתה מתאר תמיד תוכל להכנס לחשבונך גם מאתר הבנק הראשי bankhapoalim.co.il כמו כן תוכל ליצור קשר עם תמיכת האינטרנט בטלפון *2409 או 03-6501228 בימים א-ה בין השעות 09.00-19.00 ובימי שישי וערבי חג 09.00-13.00במידה ואתה צריך להדפיס משהו בדחיפות כתוב לי ואנסה להדפיס ולשלוח לך כמובן ללא עלותבתודהצוות Be Online
כלומר התעלמות מוחלטת מתוכן הבקשה שלי (בה ציינתי באופן מפורש שיש לי WORKAROUND), התעלמות מהבקשה עצמה (העברה לגורם הטכני שיפתור את העניין), והצעת מיטיגציה לא טובה (בדומיין bankhapoalim.co.il כאמור אין אפשרות לשלוח בקשה כמו בבי אונליין). בקיצור, שירות לקוחות טיפוסי בישראל.

כן, גם אצלי. אגב זו התשובה שקיבלתי מהם:

כלומר התעלמות מוחלטת מתוכן הבקשה שלי (בה ציינתי באופן מפורש שיש לי WORKAROUND), התעלמות מהבקשה עצמה (העברה לגורם הטכני שיפתור את העניין), והצעת מיטיגציה לא טובה (בדומיין bankhapoalim.co.il כאמור אין אפשרות לשלוח בקשה כמו בבי אונליין). בקיצור, שירות לקוחות טיפוסי בישראל.
אני חושב שקיבלת תשובה מספקת. למה להתעקש [דון קישוט] על פרינציפים, וגם היה סוף שבוע אז לקח יום נוסף למענה.
1. הבעיה נפתרה, נכנסתי היום ועובד.
2. הציעו לך עזרה ללא תשלום שזה חריג בחשבונות און ליין ללא עמלות.
יאלה, תזרום...

אני חושב שקיבלת תשובה מספקת. למה להתעקש [דון קישוט] על פרינציפים, וגם היה סוף שבוע אז לקח יום נוסף למענה.
1. הבעיה נפתרה, נכנסתי היום ועובד.
2. הציעו לך עזרה ללא תשלום שזה חריג בחשבונות און ליין ללא עמלות.
יאלה, תזרום...
0. לא התלוננתי על כמות הזמן שחזרו אלי. גם לא ממש התעקשתי מולם על שום דבר ולא נלחמתי נגד טחנות רוח.
1. הבעיה נפתרה, אבל אני יודע את זה רק ממך במקרה, אחרת הייתי יכול להמשיך להשתמש באקספלורר גם עוד שנה. הייתי מצפה מהם שלפחות יעבירו את הבקשה הלאה לגורמים הטכניים (ויעדכנו אותי שכך עשו). שלא לדבר על להודיע לי כשהבעיה נפתרה.
2. אני אמור להגיד תודה על זה שהציעו עזרה ללא תשלום כתחליף למשהו שאמור לעבוד ופשוט לא עובד?

אני לגמרי זורם, רק הבעתי את מורת רוחי כאן בפורום מהשירות הירוד לדעתי...

0. לא התלוננתי על כמות הזמן שחזרו אלי. גם לא ממש התעקשתי מולם על שום דבר ולא נלחמתי נגד טחנות רוח.
1. הבעיה נפתרה, אבל אני יודע את זה רק ממך במקרה, אחרת הייתי יכול להמשיך להשתמש באקספלורר גם עוד שנה. הייתי מצפה מהם שלפחות יעבירו את הבקשה הלאה לגורמים הטכניים (ויעדכנו אותי שכך עשו). שלא לדבר על להודיע לי כשהבעיה נפתרה.
2. אני אמור להגיד תודה על זה שהציעו עזרה ללא תשלום כתחליף למשהו שאמור לעבוד ופשוט לא עובד?

אני לגמרי זורם, רק הבעתי את מורת רוחי כאן בפורום מהשירות הירוד לדעתי...
טוב לשחרר קיטור מידי פעם...

נערך לאחרונה ב:
פועלים בי-אונליין:

1. מסתבר שבימינו אפשר להכנס לחשבון גם מהאתר "הרגיל" של הפועלים, מה שפעם לא היה אפשרי.
2. מסתבר שאם עושים זאת יש אפשרויות נוספות זמינות בחשבון. (כבר ידוע שאתרים הם לא הצד החזק של חברות פיננסיות?)

גיליתי את זה עכשיו, כשחיפשתי איך מגיעים להטבת אמזון עם כרטיס אשראי הפועלים (30$ הנחה בקניה ב-90$+).
אזור הטבות כרטיס האשראי קיים רק באתר הרגיל.

פועלים בי-אונליין:

1. מסתבר שבימינו אפשר להכנס לחשבון גם מהאתר "הרגיל" של הפועלים, מה שפעם לא היה אפשרי.
2. מסתבר שאם עושים זאת יש אפשרויות נוספות זמינות בחשבון. (כבר ידוע שאתרים הם לא הצד החזק של חברות פיננסיות?)

גיליתי את זה עכשיו, כשחיפשתי איך מגיעים להטבת אמזון עם כרטיס אשראי הפועלים (30$ הנחה בקניה ב-90$+).
אזור הטבות כרטיס האשראי קיים רק באתר הרגיל.
כן, יש עוד תוספים יעילים וגם הדואר עובד טוב יותר.
שניהם אצלי במועדפים.

חשבתי לרכז כאן מידע על חשבונות בנק בלי עמלות ובלי תנאי סף.
תוכלו לספר על ניסיונכם?

בינלאומי

חשבון ירוק
- לא מצאתי תעריפון.
https://online.fibi.co.il/wps/porta...gment/AnOnlineBanking/AnFibiOnline/AnGreenAcc

פועלים

Be online - לא מצאתי תעריפון.
https://www.bankhapoalim.biz/wps/portal/PoalimPrivate/products?WCM_GLOBAL_CONTEXT=Poalim - Content/poalimsite/beonline/beonline&proceed=1

לאומי
Total Digital
- כבר אי אפשר להצטרף. הם מנסים לדחוף אנשים ל"פפר".
פפר - מחייב שימוש בתוכנה סלולרית.
http://www.pepper.co.il/faq

בנק ירושלים
ביטלו את הפטור מעמלות החל מה-8/2017.

דואר
אין עמלות, יש אגרות. :) כולל על פתיחת חשבון.
הדבר היחיד שאין הוא תשלום חודשי קבוע.

עריכה:
דיסקונט
https://www.hasolidit.com/kehila/posts/159376
אני רוצה לוודא נקודה מעניינת.
מבין כל הבנקים שהוזכרו בשרשור, רק פפר מאפשרים רישום דרך האינטרנט ?

Poalim open

רק פפר מאפשרים רישום דרך האינטרנט ?
חלקם מאפשרים, אבל להסרת מגבלות, כגון סה"כ סכומים בחשבון, צריך לבקר בסניף.
אני משער שפפר מוגבלים בצורה דומה. או אולי אצלם בכלל אי אפשר סכומים גדולים.

אם אני לא טועה האבסורד הוא שזה לחשבון בנק רגיל, ולא לחשבון האינטרנטי (פועלים BE ONLINE) אותו אתה חייב לפתוח פיזית בסניף.

חלקם מאפשרים, אבל להסרת מגבלות, כגון סה"כ סכומים בחשבון, צריך לבקר בסניף.
אני משער שפפר מוגבלים בצורה דומה. או אולי אצלם בכלל אי אפשר סכומים גדולים.
ובפפר יש איזושהן מגבלות ?

כרגע אני אפילו לא מצליח להפקיד לפיקדון היומי באפליקציה (פיקדון של 0.2 אחוז שנתי).

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ס התנהלות בהחזקת שני חשבונות בנק למסחר שוק ההון 4
O שני חשבונות עו"ש - מה עדיף, שניהם באותו בנק או כל אחד בבנק אחר? צרכנות פיננסית 12
N השלכות של איחוד חשבונות בנק צרכנות פיננסית 1
H מימוש אופציות, מס יסף ושני חשבונות בנק מיסים 13
ו חשבונות בנק לניהול השקעות צרכנות פיננסית 1
H פתיחת חשבונות בנק לשם הטבות צרכנות פיננסית 9
M חשבונות בנק והכנסה מהאינטרנט צרכנות פיננסית 6
Y האם יש בעיה עם כמה חשבונות בנק? צרכנות פיננסית 24
ל חשבונות בנק של בני זוג אוף טופיק 22
עצמאית יתרונות וחסרונות של שני חשבונות בנק בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 3
K חשבונות ברוקר באירופה לילדים ולי שוק ההון 13
י שכבות בIB. פתרון שאולי יהיה מוסכם. חשבונות נוספים. מיסים 49
ח איך לנהל לבד חשבונות של עוסק מורשה - הוצאות והכנסות מיסים 5
T 2 חשבונות באינטראקטיב שוק ההון 2
H פיצול מכירת RSU לשני חשבונות מיסים 1
י השכרת דירה כאשר שכר הדירה כולל חשבונות - כיצד להגן מפני ניצול יתר נדל"ן 10
ב איחוד חשבונות מסחר שוק ההון 2
D סגירת חשבונות של אקסלנס שוק ההון 1
כנשר ניהול חשבונות - כיצד אתם מקבלים חשבונות לתשלום? צרכנות פיננסית 25
הנולד וולס פרגו סוגרים חשבונות לתושבים מחוץ לארה"ב? צרכנות פיננסית 41
1337justme חשבונות נפרדים בנישואין אוף טופיק 67
Sheldon_Cooper יחס בין חשבונות שוק ההון 6
1337justme העברת כספים בין חשבונות - כיצד להמנע מטעויות של הבנק? אוף טופיק 8
א מיסוי חשבונות בחו"ל, איך זה עובד ? מיסים 8
נ קונה דירה מסרב להעביר חשבונות על שמו, נשארו על שם המוכר אוף טופיק 36
H שאלה לגבי הלוואות בשני חשבונות בבנקים שונים צרכנות פיננסית 8
Cfy קיזוז מס בין חשבונות בבעלות שונה שוק ההון 9
B חשבונות חסכון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
ר גבייה מדיירים - כולל חשבונות או לא? נדל"ן 6
N איחוד חשבונות עם אזרח אמריקאי תושב חו"ל מיסים 2
S מחפש המלצה למנהל/ת חשבונות לעסק קטן מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
P צעד קטן גדול - הנהלת חשבונות לבדי התפתחות אישית 7
C שאלה על Flow של פתיחת חשבונות מסחר ומיסוי שוק ההון 1
מ איחוד חשבונות מסחר של בני זוג צרכנות פיננסית 35
מ עצמאים - ניהול חשבונות לבד עם עם רו"ח? צרכנות פיננסית 10
א שני אנשים שלושה חשבונות צרכנות פיננסית 61
עידן200 הסבר לגבי תיאומי מס ודוח מס עבור מספר חשבונות השקעה שוק ההון 21
א כמה חשבונות באיגוד שוק ההון 79
כ הבדל במיסוי דיבידנד חו"ל בין 2 חשבונות שוק ההון 13
מ מה לעשות עם חשבונות פנסיה קטנים שוק ההון 6
קפיטליסט_מרושע המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
A חשבון בנק ללא עמלות עוש ודמי כרטיס צרכנות פיננסית 5
עלילה מסלול שעבוד נכס לחברת ביטוח (ולא בנק) נדל"ן 5
N העברת דולרים מPayPal לחשבון בנק שקלי צרכנות פיננסית 6
BittLover בנק יהב פקדונות שוק ההון 4
R העברת מט״ח מפידליטי לחשבון בנק בארץ שוק ההון 3
מ קנייה של S&P500 דרך בנק הפועלים(חשבון הייטקזון) או מיטב/IBI? שוק ההון 10
א האם יש דרך/אפליקציה למשוך נתוני בנק לגוגלשיטס? פוסטים מאיכות נמוכה 1
iTayb הטבות הצטרפות לחשבונות בנק צרכנות פיננסית 4
ע חשבון בנק באירופה לתושב ישראל עם דרכון אירופאי צרכנות פיננסית 2

נושאים דומים

Back
למעלה