1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

חשבון IRA

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י zina, ‏24/9/20.

data-full-width-responsive="true">
  1. zina

zina משתמש רשום

שלום לכולם,

אני מנהל חשבון השקעות פרטי במיטב ד"ש טרייד ולאחרונה החלטתי להתייעל ולהעביר את קה"ש (בשווי 200K+) לניהול בIRA. פניתי למיטב ד"ש מספר פעמים על מנת לקבל הצעה ואף ביצעו מסלקה אך הם אינם חוזרים אלי ואני מרגיש כרודף אחריהם. לכן אשמח לשמוע איפה אתם מנהלים את הIRA, האם נאלצתם גם אתם למרדף עד לפתיחה ומה דמי הניהול שהציעו לכם?

האם באמת קיים המצב שבתי השקעות לא מעוניינים בחשבונות IRA?

2. נדב

נדב משתמש ותיק

חשבונות IRA "רגילים" מתנהלים בדרך כלל במיטב דש, הלמן אלדובי וקל גמל

כל חברה והמדיניות שלה, אני מניח שבתיק של 200 אלף דמי הניהול בכל החברות יהיו דומים.

(גילוי נאות: אני עובד בהלמן אלדובי. וכאמור מטפלים אצלנו בחשבונות IRA).

לגבי המלצות ודיס המלצות נשאיר את זה ליתר החברים בפורום.

zina ו-yossik אוהבים את זה.
  3. HHH

HHH משתמש בכיר

לי יש חשבונות בהלמן כי הייתי ב-ibi והלמן קנו אותם.
    המערכת שבה קונים ני"ע היא של בנק מזרחי והיא פחות נוחה ממערכות מסחר של בנקים אחרים לדעתי (למשל לא ניתן לקנות ני"ע בלונדון אונליין אלא רק דרך יצירת קשר עם הבנק). חיסרון נוסף הוא חובת התייצבות פיסית בסניף כלשהו של בנק מזרחי כדי לפתוח חשבון. הנציגה של בנק מזרחי הייתה מעולה אבל בסוף בעולם האמיתי בסניף רנדומלי שהיא בחרה עבורי היה צריך לבזבז זמן מיותר כדי להסביר מה אני צריך.
    הנציגים של הלמן מאוד נחמדים אבל לפעמים לא כל כך מקצועיים בתחום ה- ira. רציתי שיניידו לי קופת גמל עוקבת מדד ל- ira וזה לוקח מעל חודש בלי הסבר מוצדק.
    בסך הכל אני מרוצה כי אני לא עושה הרבה פעולות ומדובר בקופות לא פעילות. 99.9% מהזמן לא קורה שום דבר, אני רק צריך לוודא שנכנסו מספיק דיבדנדים לחשבון ולהמיר אותם לשקלים כדי שיוכלו לגבות דמי ניהול.

zina אוהב/ת את זה.
  4. twister

twister משתמש ותיק

היי נדב,

מהו סכום המינימום לפתיחת קרן השתלמות IRA בהלמן אלדובי? יש לי קרן פנסיה מנוהלת אצלכם ובעוד חודש אוכל לפתוח קרן השתלמות, אני מעדיף לנהל את שתי הקרנות בגוף אחד ולא מצאתי מידע על סכום מינימום ב IRA באתר שלכם.

5. נדב

נדב משתמש ותיק

זה תלוי בבנק שבו תנהל את הכספים. בגדול כרגע 200K, אם זה קרוב לזה אפשר לפנות אלי וננסה לסייע.

בקרן השתלמות שמתחילה מ- 0 אני ממליץ לא לפתוח . עדיף שתשקיע במחקה מדד. יחסוך לך התעסקות והמתנה עד שהכסף יקלט בחשבון

1010, twister, OnTheVerge ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
SRET והסיכון (הנוסף) בחשבון margin פינת המשקיעים ‏ביום ראשון ב- 10:11
הגנה מפני פריצות סייבר לחשבון ההשקעות IB פינת המשקיעים ‏12/10/20
פתיחת חשבון בIB למשקיע ירוק פינת המשקיעים ‏10/10/20
השקעה דרך חברה או מהחשבון האישי ודחיית מס פינת המשקיעים ‏7/10/20
אם יש לי כסף בחשבון השקעות ישראלי שלא מושקע בכלום, אני חוטף על זה עמלה? פינת המשקיעים ‏29/9/20
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.