• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חנויות ומסעדות המאפשרים לפתוח אצלם חשבון ולצבור בו

יבגני_ל

משתמש רגיל
דירוג
388
היי,

בחברה שלי מגיע לעובדים סכום מסויים ביום שאותו הם זכאים לנצל לצורך הזמנת ארוחה בתן ביס.
אם לא ניצלת, אין אופציה לנצל את הסכום של אותו היום ביום אחר.

אני יודע שיש מקומות שניתן לפתוח בהם חשבון לקוח, ולטעון את החשבון כשרוצים בסכום הזה.
בסופו של דבר, ניתן לנצל את היתרה הצבורה בקניה אחת או כמה.

כרגע אני מכיר רק את "שגב אקספרס" שמאפשרים זאת.
אשמח לשמוע אם יש עוד מקומות, ובדגש על חנויות שמאפשרים זאת.
אני מהמרכז.

נערך לאחרונה ב:
לא הבנתי את השאלה ז״א הבנתי אבל אם לחברה שבה אתה עובד יש הסדר עם תן ביס מה התועלת לחפש חברה אחרת כי אז לא תוכל לנצל שום כלום בתן ביס אלא אם לחברה שלך יש הסדר עם ספקים נוספים.

אני אסביר שוב באמצעות דוגמה:

ביום ראשון לא הבאתי אוכל מהבית. הזמנתי אוכל לעבודה דרך תן ביס והחברה שלי סיבסדה לי X מתוך הארוחה. ניצלתי את הטבת הסיבסוד שתקפה רק לאותו היום.
ביום שני הבאתי אוכל מהבית ולא הזמנתי כלום בתן ביס. לא ניצלתי את הטבת הסיבסוד X שתקפה רק לאותו היום.

שגב אקספרס מאפשרים לקחת את כל אותם "ימי שני האלה" ולטעון אצלם את הסיבסוד X לחשבון האישי במסעדה.
כעבור שבוע - שבועיים אפשר לצאת לאחלה ארוחה שם ולשלם רק את השווי מס של הסיבסוד שנצבר.

הייתי רוצה להכיר עוד מקומות המאפשרים זאת, בדגש על חנויות.

שגב אקספרס מאפשרים לקחת את כל אותם "ימי שני האלה" ולטעון אצלם את הסיבסוד X לחשבון האישי במסעדה.
כעבור שבוע - שבועיים אפשר לצאת לאחלה ארוחה שם ולשלם רק את השווי מס של הסיבסוד שנצבר.
אבל אם לשגב אין הסדר עם החברה שבה אתה עובד אז מה תרוויח מזה?

אני אסביר שוב באמצעות דוגמה:

ביום ראשון לא הבאתי אוכל מהבית. הזמנתי אוכל לעבודה דרך תן ביס והחברה שלי סיבסדה לי X מתוך הארוחה. ניצלתי את הטבת הסיבסוד שתקפה רק לאותו היום.
ביום שני הבאתי אוכל מהבית ולא הזמנתי כלום בתן ביס. לא ניצלתי את הטבת הסיבסוד X שתקפה רק לאותו היום.

הייתי רוצה להכיר עוד מקומות המאפשרים זאת, בדגש על חנויות.
איך עושים את זה? צריך להתקשר אליהם או שזה אוטומטית דרך האפליקציה?

באיזור איירפורט סיטי יש המון מקומות- ככה זוגתי הייתה קונה חלב ולחם הביתה.

טבע קסטל - הכי טוב.
תודה! אבדוק. צריך להיות פיזית בחנות בכל רכישה ואז אתה מוגבל לסבסוד היומי או שאפשר לצבור דרך האתר / טלפון?
אבל אם לשגב אין הסדר עם החברה שבה אתה עובד אז מה תרוויח מזה?
לשגב יש הסדר עם תן ביס. זה כל מה שצריך.
איך עושים את זה? צריך להתקשר אליהם או שזה אוטומטית דרך האפליקציה?
ממלאים פרטים דרך האתר, הם יוצרים איתך קשר על מנת ליצור כרטיס, ומשם והלאה טוענים דרך האתר.
באיזור איירפורט סיטי יש המון מקומות- ככה זוגתי הייתה קונה חלב ולחם הביתה.
קצת רחוק לי, אבל אם תתן דוגמה ספציפית, אולי אבדוק.

נערך לאחרונה ב:
תודה! אבדוק. צריך להיות פיזית בחנות בכל רכישה ואז אתה מוגבל לסבסוד היומי או שאפשר לצבור דרך האתר / טלפון?
אשתי מטעינה את שאריות התן ביס דרך הטלפון. לא בטוח מה בדיוק הפרוצדורה, הודעה/אתר. משהו כזה.
צריך לגשת לסניף בשביל לעשות את הכרטיס הנטען פעם אחת.

היא הייתה מטעינה במאפה נאמן, אייר קפה, קיורטוש.

בתאגיד ענק אמריקאי אחד הוציאו לא מזמן מייל לכל העובדים שאוסר על כך. קמצנים.

בתאגיד ענק אמריקאי אחד הוציאו לא מזמן מייל לכל העובדים שאוסר על כך. קמצנים.
קשה מאד לתפוס אם הכסף יורד על בסיס יומי, אבל לא שווה את הסיכון כמובן.
מילא שלא נותנים לקנות בכסף חלב הביתה, אבל למה לא לצבור לפחות על בסיס שבועי?

ארקפה אני די בטוח מאפשרים לעשות כזה דבר. יש להם כרטיס נטען ואפשר להטעין דרך סיבוס\תן ביס.
הבאסה היא שיש מינימום הטענה ראשונה של 100 שקל והטעינה לאחר מכן בכפולות של 50 שקל. בעייתי.

הכי נכון זה פשוט לעשות סקר שוק באזור בו אתה גר\עובד. לחפש דרך האינטרנט איזו רשת מסעדות נותנת את ההצעה הכי טובה..

קשה מאד לתפוס אם הכסף יורד על בסיס יומי, אבל לא שווה את הסיכון כמובן.
מילא שלא נותנים לקנות בכסף חלב הביתה, אבל למה לא לצבור לפחות על בסיס שבועי?
הם מקבלים דיווח על כל ההוצאות.

זה משתנה בין החברות ותלוי בהסכם. יש כאלה שזאת הקצבה חודשית, וזה מעוגן בחוזה. יש חברות שזאת הקצבה יומית. בכל מקרה משלמים על זה מס.

יש חברות שנותנות את זה כ"מתנה" לעובד, מבלי שזה יופיע בחוזה, ואז מותר להם להחליט על המדיניות.

הם מקבלים דיווח על כל ההוצאות.

זה משתנה בין החברות ותלוי בהסכם. יש כאלה שזאת הקצבה חודשית, וזה מעוגן בחוזה. יש חברות שזאת הקצבה יומית. בכל מקרה משלמים על זה מס.

יש חברות שנותנות את זה כ"מתנה" לעובד, מבלי שזה יופיע בחוזה, ואז מותר להם להחליט על המדיניות.
אני מכיר את המנגנון. קיים גם אצלנו.
הכוונה שלי היא שאם הספק מדווח ברמה יומית, קשה למעביד לדעת שיש צבירה.
ובלי קשר, לא אוהב "מתנות" ביחסי עבודה. אם יש נוהג בחברה זה חלק מהחוזה גם אם לא כתוב.

הכוונה שלי היא שאם הספק מדווח ברמה יומית, קשה למעביד לדעת שיש צבירה.
דיי קל... טבע קסטל זה סופר... אם מגיעים חיובים משם ברור שזה לא מסעדות אלא סופר. חוץ מזה שהעובדים עשו זאת בסיטונאות. אני מניח, שעד עתה, ידעו, ופשוט העלימו עיין. נורא קל לברר כמה הולך על זה חודשית ושנתית.

לא אוהב "מתנות" ביחסי עבודה. אם יש נוהג בחברה זה חלק מהחוזה גם אם לא כתוב.
מסכים.

אבל כשזה חלק מהתנאים של העובד, למעסיק אין זכות להכתיב לו תכתיבים. כשזאת "מתנה"...

בתכלס זה ממש בקטנה. סתם, מרגיש קטנטני.

יי קל... טבע קסטל זה סופר... אם מגיעים חיובים משם ברור שזה לא מסעדות אלא סופר. חוץ מזה שהעובדים עשו זאת בסיטונאות. אני מניח, שעד עתה, ידעו, ופשוט העלימו עיין. נורא קל לברר כמה הולך על זה חודשית ושנתית.
לקנות בסופר זה באמת להשתין מהמקפצה.
אם העובד רושם בכרטיס בשגב אקספרס אני לא רואה שום דרך שיכולים לעלות על זה בלי חקירה.
בתכלס זה ממש בקטנה. סתם, מרגיש קטנטני.
נכון ולכן אני לא אוהב את כל ה"תנאים" שמעבר לשכר. מילא בשרות המדינה, כל התלוש הוא ישראבלוף, אבל במגזר הפרטי לא צריך להיות כלום מעבר לברוטו, הפרשות חובה ותנאים סוציאליים רשות שסוכמו מראש.

לקנות בסופר זה באמת להשתין מהמקפצה.
אז חייבים לקנות רק ממקום שמכין לך אוכל מוכן ולכן גובה מחיר אסטרונומי?
ואם אני קונה בסופר, אני משתין כל המעסיק שלי שרצה לפנק אותי, ואני בעצם מתכלב...

Back
למעלה