• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חלונות 7, 8, 10, 11, אנדרואיד, אייפון וכל השאר, שאלות, תשובות , Tricks & Tips

יש נתון בתא הזה או שאמור להיות נתון "אחר" בתא מס6' אם לא נכתב כלום?
אין כלום. אני רוצה שהוא יהיה כמו מראה כל פעם כשאני אכתוב
משהו יופיע בצד שני אותו דבר. כאילו אני כותב את זה גם שם באותה שנייה
[ברור לי שאפשר לעשות קופי פייסט של כל העמודה לעמודה האחרת]

נערך לאחרונה ב:
אין כלום. אני רוצה שהוא יהיה כמו מראה כל פעם כשאני אכתוב
משהו יופיע בצד שני אותו דבר. כאילו אני כותב את זה גם שם באותה שנייה
[ברור לי שאפשר לעשות קופי פייסט של כל העמודה לעמודה האחרת]
הפיתרון בקישור של @yossik

רקע,
אני עומד לרכוש עבור אימי מדפסת/פקס [HP].
אני מתכננן להתקין אצלי ולקנפג הכול כולל בדיקת פקס - שליחה/קבלה.
לאחר מכן להתקין שוב אצלה לאחר שהמדפסת קונפגה כבר.
אני לא רוצה לטרטר את ידידי ולשלוח להם פקסים נסיוניים, לכן, אני מחפש מספר פקס לנסיונות.
אני חושב של HP יש כזה מספר אבל לא יכול לאתר אותו.
תודה.

משום מה, לאחרונה, לינקים שאני מנסה לפתוח דרך תוכנה וואטסאפ-דקסטופ או אפליקציה למחשב של טוויטר פשוט לא נפתחים.
ניסיתי לבדוק בהגדרות אפליקציות של ווינדוס, ניסיתי גם לכבות תוסף נגד פופאפים שהתקנתי לאחרונה והנחתי שהוא הגורם לתופעה, אבל דבר לא עזר.
רעיונות?

לא יודע איך קשור אבל לאחרונה המחשב מטריף אותי - לינקים במייל של טוויטר נפתחים באפליקציה כמו שצריך ואז פתאום מרגע מסוים מתחילים להפתח בדפדפן. אחרי איתחול מחשב זה חוזר לאפליקציה עד הפעם הבאה שזה בוחר לשגע אותי...

לא יודע איך קשור אבל לאחרונה המחשב מטריף אותי - לינקים במייל של טוויטר נפתחים באפליקציה כמו שצריך ואז פתאום מרגע מסוים מתחילים להפתח בדפדפן. אחרי איתחול מחשב זה חוזר לאפליקציה עד הפעם הבאה שזה בוחר לשגע אותי...
עכשיו עשיתי אתחול והסתדר העניין. מקווה שלא רמז לבאות

חייב את עזרתכם.
מוכר את המחשב הנייד , בו כונן של 32 גיגה ו-וינ10 .כרגע אחרי שמחקתי כל מה שאני יכול להעלות על הדעת-כ4 גיגה פנויים.
מנסה לבצע איפוס ומקבל שגיאה -חסרים כ2 גיגה על מנת שתוכל לאפס.....

מה עושים?

נושאים דומים

Back
למעלה