• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חיפוש עבודה חדשה כמפתח ג'וניור

• פותח הנושא orpt
  • פורסם בתאריך

orpt

משתמש רשום
דירוג
5
היי לכולם

אני כרגע בעבודה הראשונה שלי כמפתח, נמצא בחברה כבר יותר משנה ומרגיש לי שהגיע הזמן לרענן.
בעיקר בגלל שאני כרגע מפתח יחיד ומאוד רוצה להיות חלק מצוות פיתוח.
השאלה שלי היא איך לעשות את זה בדיוק?
אני בקשר ממש טוב עם המנהלים שלי ואני לא רוצה לעשות משהו שיתפרש כזלזול בטעות...
מתי כדאי להודיע להם שאני מחפש? לפי מה שהבנתי יש סיכוי גדול שיבקשו ממני ממליצים או שמגייסים פשוט ייצרו איתם קשר בעצמם כדי לשאול אותם את דעתם עליי כי רואים בלינקדאין איפה אני עובד כרגע.
אני גם לא רוצה להגיע למצב שאמרתי להם מוקדם מדי ושהם יביאו מחליף לפני שחתמתי על חוזה חדש...

תודה לעוזרים!

ברגע שתחתום במקום החדש תוכל לעדכן אותם ולתת 30 day notice.

עד אז אין לך מה לדבר איתם. לגבי המלצות - תשתמש בהמלצות הקודמות שנתת כשהתקבלת לעבודה הזו.

איך יכול להיות שאתה מפתח יחיד ואתה גם ג'וניור?
מי עושה לך קוד ריוויו? מי עוזר לך?

קודם תבהיר לחברה שאתה בראיונות איתה שהחברה הנוכחית לא מודעת לזה שאתה רוצה לעזוב כדי שלא ידברו איתם וישרפו אותך, ברגע שאתה מוצא וחותם תקבע שיחה עם המנהל שלך ותסביר לו שאתה עוזב ולמה. המלצות יכול להיות בעיה אבל כמו שאמרו לך קודם אפשר להשתמש בהמלצות קודמות או לנסות להסביר שאתה חדש בתחום ולא עבדת עוד בהרבה מקומות.

קודם תבהיר לחברה שאתה בראיונות איתה שהחברה הנוכחית לא מודעת לזה שאתה רוצה לעזוב כדי שלא ידברו איתם וישרפו אותך, ברגע שאתה מוצא וחותם תקבע שיחה עם המנהל שלך ותסביר לו שאתה עוזב ולמה. המלצות יכול להיות בעיה אבל כמו שאמרו לך קודם אפשר להשתמש בהמלצות קודמות או לנסות להסביר שאתה חדש בתחום ולא עבדת עוד בהרבה מקומות.
לדעתי זה רעיון רע מאוד להודיע לפני שהוא מוצא עבודה.
אם ירצו לדבר עם החברה הקודמת בדר"כ ישאלו אותו לפני.
הדבר האחרון שאתה רוצה זה להמשיך לעבוד חצי שנה (או אולי אפילו יותר) כשהודעת כבר שאתה בראיונות, שלא לדבר על זה שאולי כבר יחפשו וימצאו לו מחליף לפני שהוא ימצא עבודה ויגידו לו שלום.

לדעתי זה רעיון רע מאוד להודיע לפני שהוא מוצא עבודה.
אם ירצו לדבר עם החברה הקודמת בדר"כ ישאלו אותו לפני.
הדבר האחרון שאתה רוצה זה להמשיך לעבוד חצי שנה (או אולי אפילו יותר) כשהודעת כבר שאתה בראיונות, שלא לדבר על זה שאולי כבר יחפשו וימצאו לו מחליף לפני שהוא ימצא עבודה ויגידו לו שלום.
לא אמרתי להודיע, אמרתי להגיד לחברה שיש איתה תהליך של ראיונות שהחברה שהוא עובד בה לא מודעת כדי שלא בטעות ידברו איתם

אני כרגע בעבודה הראשונה שלי כמפתח, נמצא בחברה כבר יותר משנה ומרגיש לי שהגיע הזמן לרענן.
בעיקר בגלל שאני כרגע מפתח יחיד ומאוד רוצה להיות חלק מצוות פיתוח.
רעיון טוב. אם אתה ג'וניור שעובד בתור מפתח יחיד סביר מאוד שאתה ממציא פרקטיקות גרועות ומתאמן עליהן עד כדי הרגל. בהצלחה במציאת עבודה!

ברגע שתחתום במקום החדש תוכל לעדכן אותם ולתת 30 day notice.

עד אז אין לך מה לדבר איתם. לגבי המלצות - תשתמש בהמלצות הקודמות שנתת כשהתקבלת לעבודה הזו.

איך יכול להיות שאתה מפתח יחיד ואתה גם ג'וניור?
מי עושה לך קוד ריוויו? מי עוזר לך?
תודה על התגובה.
צוות הפיתוח של החברה מסתכם בCTO ובי.
הוא מקצוען אמיתי, יש קוד רוויו ויש עזרה כשצריך, אבל לא באותה תדירות כמו שהייתי מקבל כחלק מצוות מסודר לפי מה שאני שומע מחברים שעובדים בצוותי פיתוח מסודרים.

תודה לכולם, עזרתם מאוד

@orpt הטיפ שלי הוא שאל תחפש משרת ג׳וניור. קודם כל, כי המשרות האלה לא קיימות כרגע, אבל גם יש לך ניסיון של מעל שנה. אז פשוט תשווק את עצמך כמפתח עם ניסיון של שנה.
״״ג׳וניור״״ זה הרבה פעמים סתם מילה ריקה מתוכן שמשמעותה ״משרה בשכר פחות מרמת השוק״. אז שכח מהחרטא הזה של ג׳וניור-סניור ופשוט חפש משרה בתור מפתח מן המניין עם שנה ניסיון.

וכמו שציינו לפני, אתה לא מודיע כלום למעסיק הנוכחי עד לחתימה על החוזה. אין לו זכות לדעת ואין לך את החובה לספר לו. (כמו שהוא יכול גם לפטר אותך מחר בלי יותר מדי הסברים).

@orpt הטיפ שלי הוא שאל תחפש משרת ג׳וניור. קודם כל, כי המשרות האלה לא קיימות כרגע, אבל גם יש לך ניסיון של מעל שנה. אז פשוט תשווק את עצמך כמפתח עם ניסיון של שנה.
״״ג׳וניור״״ זה הרבה פעמים סתם מילה ריקה מתוכן שמשמעותה ״משרה בשכר פחות מרמת השוק״. אז שכח מהחרטא הזה של ג׳וניור-סניור ופשוט חפש משרה בתור מפתח מן המניין עם שנה ניסיון.

וכמו שציינו לפני, אתה לא מודיע כלום למעסיק הנוכחי עד לחתימה על החוזה. אין לו זכות לדעת ואין לך את החובה לספר לו. (כמו שהוא יכול גם לפטר אותך מחר בלי יותר מדי הסברים).
הצורך לשאול הגיע מפוסט מסויים שמשהו סיפר שלמרות שהוא ביקש תהליך אנונימי, המגייס/ת פנו לחברה שלו ושאלו עליו וזה יכול ליצור מצב סופר לא נעים לדעתי.
והאמת שאני מתכנן לשלוח למשרות של עד 3 שנות ניסיון.

תודה רבה על הטיפ :)

"ג'וניור" = מועמד ללא ניסיון כלל או קצר יחסית. לדעתי רוב המגייסים\מנהלים יסכימו שאלא אם מדובר בסטארט-אפ רצחני, לא באמת לומדים הרבה בשנה.
אם נתקלת במקומות שההגדרה שלהם דומה לשלך, תנחומיי.

הצורך לשאול הגיע מפוסט מסויים שמשהו סיפר שלמרות שהוא ביקש תהליך אנונימי, המגייס/ת פנו לחברה שלו ושאלו עליו וזה יכול ליצור מצב סופר לא נעים לדעתי.
והאמת שאני מתכנן לשלוח למשרות של עד 3 שנות ניסיון.
זה מקרה נדיר ולא מייצג. אולי מישהו מהגיוס מכיר מישהו בחברה הנוכחית אבל זה לגמרי לא המקרה הכללי.

שווה לשקול את הצד השני. אתה לבד עם הCTO זה אומר שכשאתה מקבל תשומת לב היא שווה זהב. לא יושבים לך על הראש. אתה מתעסק בכל התחומים כי אתה לבד ויש עוד יתרונות. אם תלמד ותשקיע, הניסיון שלך יהיה שווה יותר.
כשתגדלו, אתה תהיה הוותיק ואולי ר"צ צעיר.

בכל מקרה, אל תודיע לפני שאתה סוגר. יכול להיות שהמנהל שלך איש בוגר ויפרגן לך אבל זה יחסית נדיר. חבל לנסות.

"ג'וניור" = מועמד ללא ניסיון כלל או קצר יחסית.
זה הפער בין מצוי לרצוי. ההגדרה שלך, היא הרצוי.
לדעתי רוב המגייסים\מנהלים יסכימו שאלא אם מדובר בסטארט-אפ רצחני, לא באמת לומדים הרבה בשנה.
שנה זה שנה... מה זה ״לומד הרבה״? הבנאדם למד לעשות commits ב-Git? יודע להסביר את הארכיטקטורה של המערכת?
העיקר הוא שרד שם מעל שנה ברצף. עכשיו, שיעוף על חיפוש עבודה אמיתית עם צוות שעובד במתודולוגיה אג׳ילית ושיעשו לו מנטורינג אמיתי.
אם נתקלת במקומות שההגדרה שלהם דומה לשלך, תנחומיי.
אני דווקא מפחד לחשוב באיזה מקומות דווקא אתה נתקלת, עם כאלה עצות

זה מקרה נדיר ולא מייצג. אולי מישהו מהגיוס מכיר מישהו בחברה הנוכחית אבל זה לגמרי לא המקרה הכללי.

שווה לשקול את הצד השני. אתה לבד עם הCTO זה אומר שכשאתה מקבל תשומת לב היא שווה זהב. לא יושבים לך על הראש. אתה מתעסק בכל התחומים כי אתה לבד ויש עוד יתרונות. אם תלמד ותשקיע, הניסיון שלך יהיה שווה יותר.
כשתגדלו, אתה תהיה הוותיק ואולי ר"צ צעיר.

בכל מקרה, אל תודיע לפני שאתה סוגר. יכול להיות שהמנהל שלך איש בוגר ויפרגן לך אבל זה יחסית נדיר. חבל לנסות.
שקלתי גם את הצד השני כמובן, למדתי המון אבל עדיין אני מרגיש שיכולתי להתפתח יותר בצוות.
תודה על התגובה!

אני דווקא מפחד לחשוב באיזה מקומות דווקא אתה נתקלת, עם כאלה עצות
לא התכוונתי להעליב אותך. התכוונתי שאם יש מקומות שמשתמשים בהגדרה הזו לג'וניור אז זה לא מקום שצריך לעבוד בו ואם עבדת במקום כזה אז באמת תנחומי.

סורי אם נעלבת. כנראה לא הסברתי את עצמי כמו שצריך.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
H עצה לגבי חיפוש עבודה התפתחות אישית 14
ptom חיפוש עבודה במשבר התפתחות אישית 29
ח חיפוש עבודה לאחר קבלה לעבודה אוף טופיק 9
M איך מתחילים תהליך חיפוש עבודה לטובת רילוקיישן בהייטק? אוף טופיק 7
א חיפוש עבודה בתחום ה BI התפתחות אישית 0
ה חיפוש באתר מאיה/פאנדר שוק ההון 1
N חיפוש מדד לפי מניות שוק ההון 6
א חיפוש משרות שלא דורשות תואר ראשון התפתחות אישית 2
F חיפוש ני"ע והבנת הרכב קרן נאמנות שוק ההון 8
deussex תהליך חיפוש דיירים וחתימה על חוזה - לבד או דרך סוכן נדל"ן + עו"ד נדל"ן 27
Michel חיפוש עובדת סיעודית לאימי אוף טופיק 13
Y חיפוש בדוחות כספיים צרכנות פיננסית 1
Y חיפוש בדוחות כספיים אוף טופיק 1
S חיפוש משרה ראשונה בפיתוח תוכנה כאשר אין ניסיון רלוונטי התפתחות אישית 11
Tsachi01 חיפוש שם לערוץ יוטיוב מבלי להפר זכויות יוצרים אוף טופיק 1
F מאבק באנטישמיות - חיפוש עמותה אוף טופיק 2
N חיפוש ניירות מתאימים שוק ההון 9
Y מנוע חיפוש ETF או קרן מחקה? שוק ההון 7
benjamin דירה דרך הצבא vs חיפוש עצמי vs מחיר למשתכן בתכנית החדשה נדל"ן 17
משקיעה בפוטנציה חיפוש קרן השתלמות - מבולבלת שוק ההון 10
חתול לילה חיפוש נתונים היסטורים של תעודות סל שוק ההון 2
Y חיפוש נתיב השקעה לכסף.. שוק ההון 7
oz1987 חיפוש דירת שותפים צרכנות פיננסית 22
ג חיפוש פוסט- כל צורות ההשקעה באגח האפשריות שוק ההון 1
S חיפוש בפורום? בצורה יעילה אוף טופיק 5
פ חיפוש ETF's צוברות ו/או מחלקות באתרים השונים שוק ההון 3
משה חיפוש יועץ השקעות באזור בית שמש שוק ההון 0
G חיפוש etf צוברת וקרנות קנדיות שוק ההון 29
I חיפוש שותף מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
L חיפוש קרנות וסיווגים שוק ההון 0
ק "העברת" משכנתא לאחר הפסקת עבודה נדל"ן 2
D האם ניתן להשאיר RSU ב-ESOP לאחר עזיבת מקום עבודה? שוק ההון 2
R שמירת דמי ניהול בקרן פנסיה לאחר עזיבת מקום עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
T מתי הזמן הכי טוב לעזוב עבודה? התפתחות אישית 19
S תביעת אובדן כושר עבודה מהפנסיה אוף טופיק 5
M תשלום מעביד לביטוח אובדן כושר עבודה - האם אפשרי גם חלק השכר שמופנה לפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
עידו ג הצעת עבודה - חברה מפוקפקת? אוף טופיק 7
M פנסיה- תביעת אובדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
T עבודה ראשונה בתחום אחרי התואר התפתחות אישית 1
A מנסה למצוא עבודה ולא מצליח התפתחות אישית 86
E פנסיה או רק פוליסת אובדן כושר עבודה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
עידו ג עבודה/למידה מרחוק התפתחות אישית 17
ק אובדן כושר עבודה קרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
ד ביצעתי רצף פצויים ולא מצאתי עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
edangz החזר מס עבודה באילת מיסים 0
B עבודה ראשונה בהייטק התלבטות קופג או קרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 20
ד החזר מס לשכיר עם הכנסות ממספר מקומות עבודה מיסים 1
B תושבת חוץ וחידוש ויזת עבודה. אוף טופיק 3