• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חיזוק שולחן מתנדנד

האזרח הקטן

משתמש בכיר
דירוג
10,951
ברשותי שולחן אוכל שנרכש לפני מספר שנים. השולחן בנוי מארבע רגלי אלומוניום, מסגרת אלומיניום שמחברת בין הרגליים ופלטת זכוכית מעל מסגרת האלומיניום.
עם הזמן השולחן מתחיל להרגיש מתנדנד ולפעמים נראה שאחת הרגליים לא מאוזנת (ואז אני מאזן אותה).
מה הדרך המומלצת לחזק את השולחן ולהבטיח שכל הרגליים יישארו מאוזנות?
אציין שהרצפה מפולסת.

נערך לאחרונה ב:
שיטה בדוקה:
קח פטיש 10 קילו, תכה בכל הכח במרכז השולחן.

איך אתה מאזן אתה הרגליים של השלחן על ידי שאתה מסובב והבעיה היא שזה מסתובב לאט לאט וממילא לא מאוזן?

אם כן אתה יכול לשים דבק חזק כמו סופר 7 וכיוצא בזה ואז לאזן וממילא זה יחזיק הרבה זמן

איך אתה מאזן אתה הרגליים של השלחן על ידי שאתה מסובב והבעיה היא שזה מסתובב לאט לאט וממילא לא מאוזן?
הרגליים הן מלבניות, לא עגולות. אני מיישר את הרגל העקומה עם הפעלת קצת כח.
הבעיה היא שהחיבור בין הרגליים למסגרת קצת רופף.

להוריד את הזכוכית רגע הצידה.
1. לנסות להדביק/לרתך את הרגליים למסגרת.
2. לקנות 4 פינות בפרזול ולתפוס עם ברגים.

2. לקנות 4 פינות בפרזול ולתפוס עם ברגים.
כרגע אין חורים ברגליים. אם אני אקדח בהן חור בשביל להבריג מייצב זווית, מה בכלל יתפוס את הבורג בתוך הרגל?

איך הרגלים מחוברות למסגרת? בלי לדעת את זה או אפילו צילומים של זה, כל תשובה שיתנו לך יכולה להועיל ויכולה להזיק

איך הרגלים מחוברות למסגרת? בלי לדעת את זה או אפילו צילומים של זה, כל תשובה שיתנו לך יכולה להועיל ויכולה להזיק
ממה שאני. זוכר, במסגרת יש פשוט תושבות שלתוכן הרגליים נדחפות. אני אבדוק יותר מאוחר כדי לוודא.

נושאים דומים

Back
למעלה