1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על בקשת או מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ אישי מבעל הרישיון המתאים.

חדש פה שיתופי עמלות שלי

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י Shahar Raz, ‏19/3/19.

1. Shahar Raz

Shahar Raz משתמש רשום

שלום לכולם אני צעיר בגיל ה22 פלוס סטונדנט רציתי לשתף אתכם בעמלות שלי ודברים שצברתי עד היום
    דבר ראשון יש לי קופת גמל שלוקחים לי לי שם
    דמי ניהול מהפקדה %00.0
    דמי ניהול מחיסכון %0.37
    הוצאות ניהול השקעות %0.17
    אבל תשואה של הקופה לא משהו עושה לי 200 שח בשנה בערך שוקל לעבור לאטשולם שחם

דמי הניהול הפניסיה
    שיעור דמי ניהול מצבירה (שנתי) 0.135% שיעור דמי ניהול מהפקדה( חודשי )0.9%

עכשיו הכרטיס אשראי שלי יש לי ככרטיס אשראי חוץ בנקאי שללאומי קראד FREE ללא עמלות אבל יש עמלות עם אני רוכש מחול 3% ולצערי יוצא לא לי בכמה חודשים כמה מאות שקלים יש לכם דרך לפטור את זה?

עכשיו ברוך ה' אני רוצה לפתוח עוד משהו קטן רוצה תשואה טובה פתחתי פה אשכול יעוץ
    https://www.hasolidit.com/kehila/threads/מיטב-דש-
    %D7%9E%D7%A0%D7%92%D7%A8-%D7%90%D7%95-%D7%A4%D7%A1%D7%92%D7%95%D7%AA-%D7%A4%D7%A8%D7%95.10809/#post-243655

חשוב לציין שאיני מבין הרבה מה שחיפשתי זה דמי ניהול הכי נמוכים וכו..
    אבל אני רוצה תשואות גדולות לא לצפות שישאר לי אותו סכום כי עם כבר עדיף להשאיר בבנק לא?

2. Glazgo

Glazgo משתמש בכיר

ברוך הבא!
    אין צורך להתרברב. ;)
    אלה דמי ניהול נמוכים למדי
    בלי לדעת מה הסכום הצבור התשואה לא אומרת הרבה. מה אם החיסכון שלך הוא שקל אחד, שמייצר לך 200 שקלים בשנה?
    לאיזה מסלול באלטשולר?
    למשל, האם תעדיף לעבור אל "אלטשולר שחם גמל מניות" שעשתה בשנה האחרונה תשואה שלילית (קרי - הפסידה כסף)?

במילים אחרות, מה שאני מנסה לומר שלשמו של בית ההשקעות אין כמעט משמעות. כל בית השקעות מציע מספר מסלולים, והתשואה (והסיכון) בכל אחד מהם משתנה. קודם תחליט מה המסלול שמתאים לך, אז תחפש אותו בבתי ההשקעות השונים ותשווה את דמי הניהול שיציעו לך.
    אם אתה מחפש את דמי הניהול הכי נמוכים כדבריך - ניתן לעבור לאחת מקרנות הפנסיה "ברירת מחדל" שזכו במכרז מהמדינה לאחרונה.
    יופי. תעקוב אחרי התגובות בשרשור שפתחת.
    כולם רוצים תשואות גבוהות - אבל מה שחשוב זה להיות ריאלי בציפיות שלך, ולדעת שפוטנציאל תשואה מוגבר פירושו גם פוטנציאל סיכון מוגבר לאובדן הכספים.

חתול לילה ו-c881 אוהבים את זה.
  3. Shahar Raz

Shahar Raz משתמש רשום

4. FIYaacov

FIYaacov משתמש בכיר

@Shahar Raz להבא רצוי שתסמן רק את הטקסט שאתה רוצה לצטט, תחכה שתקפוץ בועית "צטט הודעה" ותלחץ אליה (בניגוד לכפתור הקבוע בתחתית של כל הודעה).

בכל מקרה, מאוד לא רצוי לענות בתוך הציטוט עצמו אלא מתחתיו.

5. Glazgo

Glazgo משתמש בכיר

ברור לחלוטין, סתם צחקתי. אלה בדיחות של זקנים, אל תתרגש.

מצטרף להמלצתנו של @FIYaacov לגבי הציטוט - כל פעם תצטט משפט אחד רלוונטי ע"י סימונו, ותגיב אחרי הציטוט שנוצר.

זמן לעשות מחקר על במה תרצה להשקיע (מבחינת מסלולים), ואז להשוות את התנאים בבתי ההשקעות השונים.

בהצלחה!

6. קורא הדוק

קורא הדוק משתמש ותיק

תחפש כרטיס של I NEED IT

ומי אמר שאלטשולר יעשו יותר טוב מאותו היום שתעביר אליהם את הכסף ? ומי אמר שהקופה שבה אתה נמצא עכשיו לא תשתפר פלאים מיד לאחר שתמשוך משם את הכסף ?

לא רע בכלל

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
איפה אני יכול לראות את דמי הניהול שהקרן גובה? פינת המשקיעים ‏ביום שבת ב- 17:49
מעבר לאירופה, תיק ההשקעות הפאסיבי שלי פינת המשקיעים ‏15/6/19
איפה לקנות מטבעות זהב בוליון בחו"ל, כספות, סוגי מטבעות פינת המשקיעים ‏27/5/19
שאלה בקשר לדוחות רבעוניים והתקופה שהם יוצאים פינת המשקיעים ‏23/5/19
פתיחת IRA מאיזה סכומים ואיפה? פינת המשקיעים ‏11/5/19
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.