• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

ויזואליזציה של תיק ההשקעות

Octavius

משתמש רשום
דירוג
11
שלום לכולם!
לפני הכל חשוב לי להדגיש שחיפשתי בפורום ולא הצלחתי למצוא פתרון לצורך שעלה לי, בגלל זה אני פותח את הדיון הזה.
אה ואני קורא המון בפורום אבל חדש עם סיפור התגובות, אז שלום לכולם :)

אז קצת עליי - אני בן 23, עם תיק השקעות כבר מסוף תקופת הצבא(איזור גיל 21) שאני משלב בו מדד + מניות שאני קונה ומחזיק + זורק אליו כמעט את כל הכסף שיש לי(היתרון בלהיות בן 23 עם 0 הוצאות בתקופת קורונה), אבל זה דווקא פחות העניין.
משהו ששמתי לב אליו לאחרונה ורציתי לעשות הוא לאזן את התיק מבחינת פיזור, כדי שהוא לא יהיה "תלוי" במנייה/2 מאוד כבדות לעומת השאר, כלומר לקבוע ג"ג מאוד ברור שישמר עם הזמן ולא יהיו ממנו חריגות.

בקיצור - הצורך שלי הוא פשוט יצירה של תרשים עוגה שיציג לי התפלגות של התיק, כדי שאני אוכל לראות יותר טוב איפה צריך לעצור ואיפה להכניס עוד כסף.
נתקלתי בכלי portfolio visualizer ולא הכי הצלחתי להוציא ממנו את זה(אולי כי הגרסא החינמית מאוד מגבילה?).
יצרתי עוגה מדהימה בvisme וניסיתי לממשק אליה קובץ גוגל שיטס עם הנתונים אבל עדיין לא הצלחתי כ"כ לגרום לזה לעבוד.
הייתי מת לאפשרות למשוך את הנתונים האלה ישירות מהתיק בעזרת API אבל אני לא מכיר שלאקסלנס(שאני משקיע דרכם) יש כזה.

למישהו יש רעיון/פתרון לסיפור הזה?

yossik

מודרטור
דירוג
12,885
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y פלטפורמת מסחר למסחר עצמאי בסכומים של כ-20 אלף שקלים ברוקרים ופלטפורמות מסחר 3
R מעבר לארה"ב עם ויזת L (עם תהליך מיידי של גרין קארד לאחר ההגעה)- מה עושים עם הפנסיה וקרנות ההשתלמות? מיסים 0
ד הגדלה משמעותית של תיק לטווח ארוך - מאיפה להתחיל שוק ההון 2
ת מנפיקי קרנות הסל הישראליות "גונבות" מהציבור סכום של מעל 150 מיליון ש"ח בשנה שוק ההון 6
D מחקה סנופי 500- טבלה בין כל האפשרויות של דמי ניהול ופרמטרים חשובים נוספים שוק ההון 19
E קופת גמל להשקעה - האם לשנות מסלול בתקופה של ירידות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
ה חדלות פרעון של בורסת קריפטו שוק ההון 5
נגב מחקה מדג s&p500 בפנסיה של מנורה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
M הוצאות 'סוף שנה' של אלקטרוניקה ופחת מיסים 4
D ביקשתי לקבל פירוט של חישוב ביטוח הנכות מקרן הפנסיה וקיבלתי בתגובה ענו לי שאין אפשרות לשלוח פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
deussex איך ההורים שלכם (דור הפנסיה) שומר על ערך הקניה של הכסף שלהם בבנק ? שוק ההון 16
A מרגיש מחוץ למשחק של שוק ההון - דווקא בגלל הפורם והטוויטר של הסולידית.... שוק ההון 108
ש איך מסכמים את העלות הכוללת של המשכנתא שהסתיימה? נדל"ן 0
Z דיווח מס שנוכה לפי טופס 867 בטופס 1301 של רשות המיסים מיסים 1
F נפילה ארוכה של מדד תא - ביומד שוק ההון 8
F שאלה לגביי impact של מיסוי ריאלי צמוד למדד המחירים לצרכן \ צמוד למטבע זר שוק ההון 8
ה לעבוד בישראל vs אירופה בשוק של היום התפתחות אישית 7
I מס ירושה ממניות אמריקאיות בבנק ישראלי - האם מניות אמריקאיות בחשבון בנק ישראלי של אזרח ותושב ישראלי שמת, ימוסו או ידווחו לרשויות בארה"ב?! מיסים 8
freakazoid האם דמי הניהול של VOO התייקרו? שוק ההון 3
F קניית מניות של ishares - סליקה נדחתה - לאן הלך הכסף? שוק ההון 3
Tsachi01 קבלת אזרחות גרמנית לנכד של ילידי גרמניה אוף טופיק 4
B קרן השתלמות - IRA בדמי ניהול של 0.35% או עוקב S&P ב-0.18% + קופת גמל מול פנסיה משלימה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
I איפה ניתן למצוא דמי ניהול של תעודות סל שוק ההון 5
A ספארק של מיטב - בטיחות חלשה ברוקרים ופלטפורמות מסחר 5
I קרנות שקליות של בלאקרוק או קרנות איריות שוק ההון 10
א יש עוד טעם להשקיע את החלק הכי סולידי בתיק בקרנות של אג"ח ממשלתי? שוק ההון 45
P הבנת האפליקציה של interactive brokers ברוקרים ופלטפורמות מסחר 3
rockafeller אי הגשה של דוח שנתי למס מיסים 7
I קופת גמל בסכום קטן לאחר פשיטת רגל של מעסיק לשעבר צרכנות פיננסית 1
ל מחיר למשתכן 2022 מהו השם העדכני של הפרויקט? נדל"ן 1
G מחפש את האפיק ההשקעה השני שלי לאחר הACWI של BlackRock שוק ההון 13
P העברת זכויות לאחר זכיה של בן משפחה נדל"ן 0
M מיסוי של הסכום מעל תקרת ההפקדה הפטורה לאחר משיכה מקה"ש IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
S משיכת תגמולים מקרן פנסיה + קרוב משפחה מדרגה ראשונה עם נכות קבועה של 100% שוק ההון 7
M במניית BST של Blackrock. שוק ההון 19
A העברה של שקלים מישראל ליורו בחשבון באירופה צרכנות פיננסית 15
E שינויים במסמכי ניכוי סוף שנה של הבנקים הישראלים מיסים 7
פ היכן ניתן למצוא נתונים היסטוריים על שינויים בתשואת הדיבידנד של מדדים ושל קרנות סל? פוסטים מאיכות נמוכה 1
א מעקב אחרי s&p500 עם השקעה חוזרת של דיבידנדים שוק ההון 2
1337justme שימוש באשראי של בן הזוג (זוג נשוי) צרכנות פיננסית 30
D קרן השתלמות ממונפת של אלטשולרר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
מ אחריות הברוקר במקרה של פריצה לחשבון ברוקרים ופלטפורמות מסחר 52
T ניוד חלקי של קרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
I החזר מס- השפעה של משיכת פיצויים מיסים 6
פ תאריך ערך של הפקדה בקרן השתלמות/גמל/פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
ל תואר בטכניון - או קורס משולב של infinity labs ותעשייה האווירית? התפתחות אישית 24
ה האם יש השהייה בין השער של קרן סל עוקבת מדד חו"ל ל ETF המקביל? שוק ההון 18
נ מדוע בעולם מוחים על הפגיעה באזרחים והסבל של הלא לוחמים דווקא במלחמה באוקריאנה אוף טופיק 45
T יוקר המחיה בכלל ומשבר הדיור בפרט והשפעתו על קבלת החלטות של הדור הצעיר ביחס למדינה אוף טופיק 23
T "ריבית נקובה מיועדות" במדיניות השקעה של קרן פנסיה - מה פירוש? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0

נושאים דומים

למעלה