• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

התנתקות מסוכן הביטוח

Dan100

משתמש סולידי
דירוג
9
כשהתחלתי לעבוד במקום העבודה האחרון נפגשתי עם סוכן ביטוח מטעם העבודה ודרכו פתחתי קרן פנסיה וקרן השתלמות. אני כבר לא עובד במקום ההוא וכרגע לא עובד בכלל. אבל באתרים של פנסיה והשתלמות עדיין רשום שהוא סוכן הביטוח שלי. אני לא יצרתי איתו קשר מזמן וכבר ביצעתי בעצמי פעולות בקרן. אני גם לא מעוניין להמשיך עם הסוכן הזה ובכלל מתכוון לבצע הכל לבד. רציתי לדעת, האם כל עוד הוא מופיע כסוכן שלי הוא מקבל עמלות מהכסף שלי שאני לא מודע להן? ואיך אני מוחק אותו מאתרי הקרנות ומתנתק ממנו לגמרי?

הוא לא מקבל שום עמלה אם אתה לא עושה פעולות דרכו. זה חסר משמעות מי רשום בתור הסוכן שלך. אם זה מפריע לך, אתה יכול לבקש מהקרנות למחוק אותו, חלקן מאפשרות לעשות את זה באיזור האישי.

הוא לא מקבל שום עמלה אם אתה לא עושה פעולות דרכו. זה חסר משמעות מי רשום בתור הסוכן שלך. אם זה מפריע לך, אתה יכול לבקש מהקרנות למחוק אותו, חלקן מאפשרות לעשות את זה באיזור האישי.
הבנתי, תודה.

זה חסר משמעות מי רשום בתור הסוכן שלך.
גם אני חשבתי כך. עד שלאחרונה ביקשנו הצעות מגופי פנסיה/קה"ש שונים, ולא רצו לתת כי "רשום שיש קופות דרך סוכנות X/Y/Z שאנחנו עובדים איתם". ורמזו שכדאי קודם לבצע ניתוק מסוכנות קיימת כדי לקבל הצעה משפורת או אפילו להתקדם בתהליך.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
D התנתקות מחברת טלוויזיה אוף טופיק 11
ס התנתקות מחובת תשלום מיסים בפרישה צרכנות פיננסית 92
מ בן משפחה שמשחק משחק מסוכן אוף טופיק 15
נ להתאהב זה לפעמים זול ופחות מסוכן מלהשקיע אוף טופיק 35
ב משכנתא במסלול צמוד מדד - למה נחשב מסוכן? נדל"ן 45
ד מבנה שהיה מסוכן נדל"ן 8
maverick פנסיה - האם זה לא מסוכן מדי להשקיע במסלול מחקה מדד s&p500? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 79
F Tradelines בכרטיסי אשראי אמריקאיים - האם משתלם? כנראה שלא ואולי מסוכן צרכנות פיננסית 10
Y האם מס הירושה שיש בארה"ב של 35% הוא לא מסוכן ואיך להתמודד איתו? שוק ההון 1
M ניוד פנסיה וביטוח מנהלים מסוכן צרכנות פיננסית 9
mr.mo מבנה מסוכן כיצד ניתן לחייב את בעלי הדירות נדל"ן 4
קורא הדוק מה הדבר הכי מסוכן שאתם מחזיקים בתיק ? שוק ההון 216
R מה מסוכן יותר מניות או נדל"ן? שוק ההון 43
mudale222 מה כל כך מסוכן? שוק ההון 4
adamshalev סימולציית מונטה-קרלו (ולמה תיק סולידי מדי עלול להיות מסוכן) שוק ההון 100
א תיק השקעות או תוכנית חיסכון בחברות הביטוח שוק ההון 1
א הביטוח משכנתא מחיב אותי חיוב כפול. נדל"ן 8
U הצגת פרטי פוליסה והיסטוריה של תביעות, בחשבון של המבוטח באתר חברת הביטוח צרכנות פיננסית 2
G מעבר בין מסלולי הביטוח בקרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
S עזרו לי לקבל החלטה לגבי הביטוח הסיעודי צרכנות פיננסית 40
O הפעלת ביטוח נסיעות לחו"ל - אופן התייחסות חב' הביטוח לבן/בת זוג לצורך כיסוי הוצאות צרכנות פיננסית 3
סול אשמח לדעתכם על הביטוח שלי (ניתן לשינויים) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
ה האם חברות הביטוח נמנעות מעבודה ישירות מול לקוחות עם סוכן? צרכנות פיננסית 12
Y האם יש סיבה להמשיך את הביטוח חיים? צרכנות פיננסית 4
א האם ביטוח מנהלים באמת לא כדאי ומה האינטרס של חברות הביטוח? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 20
S למה לשים לב לפני שעוברים לביטוח בריאות קבוצתי ומבטלים את הביטוח הפרטי? צרכנות פיננסית 0
ע הבדלים בין טופס 161 (יתרות פיצויים) לבין דוח נזילות של חברת הביטוח הפנסיוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M ניוד תכולה של ביטוח מנהלים לקפ"ג IRA? בלי לסגור את הביטוח? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 4
מ מסמך השוואת ביטוחי בריאות של לשכת סוכני הביטוח צרכנות פיננסית 2
ת שאלה מעולם הביטוח (רכב) הגיוני שאם קיבלתי הצעת מחיר מסוכנות צרכנות פיננסית 5
Michel קצבה מוכרת/קצבה מזכה. הסדרת הנושא עם חברת הביטוח פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 155
F סיכונים אפשריים בהעברת פרטי ת.ז. לחברות הביטוח למטרת קבלת הצעת מחיר צרכנות פיננסית 24
ע מהי קרן י' בחברות הביטוח? שוק ההון 1
S עלות הביטוח לסיכוני נכות בפנסיה קפצה פי 2 בשנה צרכנות פיננסית 3
A התנהלות גרועה של סוכנות הביטוח- מה לעשות? צרכנות פיננסית 4
י עלות הביטוח בקרן פנסיה צרכנות פיננסית 11
Myrath סיכויי תביעה מול הביטוח הפרטי כאשר אין ממצאים קליניים צרכנות פיננסית 11
ב מינוף בשוק ההון, באחלה תנאים, באמצעות פוליסת חיסכון בחברת הביטוח? שוק ההון 23
P האם כל חברות הביטוח+פיננסים זזות כמו צבים מתים? צרכנות פיננסית 20
י פוליסות חיסכון בחברות הביטוח שוק ההון 3
adamshalev הר הביטוח - אתר חדש של משרד האוצר צרכנות פיננסית 15
נ עליה במחירי הביטוח לרכבים ישנים ללא מערכות בטיחות מתקדמות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 53
tomer111 מה ההשלכות של פרישה בגיל 60 ומדוע אני לא מצליח לשכנע את סוכן הביטוח לשנות את גיל הפרישה לזה? אוף טופיק 3
פ המפקחת על הביטוח והפנסיה צרכנות פיננסית 3
c881 אזהרה של המפקחת על הביטוח צרכנות פיננסית 0
מלכה פוליסות החיסכון של חברות הביטוח צרכנות פיננסית 30

נושאים דומים

Back
למעלה