• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

התנתקות מחברת טלוויזיה

Dan100

משתמש סולידי
דירוג
9
באיזו דרך עדיף להתנתק מחברת טלוויזיה? בטלפון? בדואר אלקטרוני? דרך האתר של החברה? באמצעות אתר חיצוני? כך שזה יהיה הכי מהיר ויעיל.
תודה.

אם יש לך ציוד שלהם, שיחת טלפון כדי לתאם את איסוף הציוד. אם זו חברה שרק מספקת שירות ללא ציוד, מייל או שיחת טלפון.

באיזו דרך עדיף להתנתק מחברת טלוויזיה? בטלפון? בדואר אלקטרוני? דרך האתר של החברה? באמצעות אתר חיצוני? כך שזה יהיה הכי מהיר ויעיל.
תודה.
יש את השירות הזה שמציע שירותי ניתוק. לא התנסיתי בעצמי.

ולא לשכוח לבטל את הוראת הקבע דרך חברת האשראי.

ולא לשכוח לבטל את הוראת הקבע דרך חברת האשראי.
לוקח איזה חודשיים פלוס עד שיופיע לו חיוב גמר חשבון בכרטיס האשראי, אז כדאי להמתין עם זה כדי לא להיכנס לבעיות גביה מולם.

לוקח איזה חודשיים פלוס עד שיופיע לו חיוב גמר חשבון בכרטיס האשראי, אז כדאי להמתין עם זה כדי לא להיכנס לבעיות גביה מולם.
אלו חברות "מבולבלות" שנוטות "לטעות", תמיד לאותו כיוון.
אני תמיד בודק בחוזה ואם אין הוראה שמונעת זאת, אני מבטל את הוראת הקבע ומודיע להם שעם סיום היחסים החוזיים, אין הם רשאים עוד לגבות ממני כסף באמצעות כרטיס האשראי שלי שפרטיו אצלם. ככל שהם יחשבו שמגיע להם כסף ממני, הם מוזמנים לפנות אלי במייל או טלפונית עם פירוט החיוב.
אני מעדיף כך, כי אני לא רמאי ומשלם אם יש לי חוב. קשה לי להגיד את אותו הדבר על חברות מסויימות שרבים מאיתנו משלמים להן מדי חודש.

אלו חברות "מבולבלות" שנוטות "לטעות", תמיד לאותו כיוון.
אני תמיד בודק בחוזה ואם אין הוראה שמונעת זאת, אני מבטל את הוראת הקבע ומודיע להם שעם סיום היחסים החוזיים, אין הם רשאים עוד לגבות ממני כסף באמצעות כרטיס האשראי שלי שפרטיו אצלם. ככל שהם יחשבו שמגיע להם כסף ממני, הם מוזמנים לפנות אלי במייל או טלפונית עם פירוט החיוב.
אני מעדיף כך, כי אני לא רמאי ומשלם אם יש לי חוב. קשה לי להגיד את אותו הדבר על חברות מסויימות שרבים מאיתנו משלמים להן מדי חודש.
הן בדרך כלל שולחות את החשבונית לפחות 14 יום לפני החיוב בכרטיס האשראי, אתה יכול לוודא שאין שם הפתעות ואם יש אז יש לך מספיק זמן כדי לטפל בהן.

אגב, הרושם שלי בעשור האחרון הוא שלא היו חיובים על דברים שלא ביקשתי - לפחות בארבע קבוצות התקשורת הגדולות. כן היו העלאות מחיר שעדכנו עליהן בחשבונית והייתי צריך לעקוב אבל לא היו לי חיובי יתר על שירות שלא צרכתי.

נערך לאחרונה ב:
הן בדרך כלל שולחות את החשבונית לפחות 14 יום לפני החיוב בכרטיס האשראי, אתה יכול לוודא שאין שם הפתעות ואם יש אז יש לך מספיק זמן כדי לטפל בהן
אז ודאי שאין בעיה לבטל את הוראת הקבע.
בודקים את החשבון ואם אין בעיה, משלמים באתר. כשעשיתי את זה התברר שאפילו יש הנחה קטנה בדרך הזו.

אז ודאי שאין בעיה לבטל את הוראת הקבע.
בודקים את החשבון ואם אין בעיה, משלמים באתר. כשעשיתי את זה התברר שאפילו יש הנחה קטנה בדרך הזו.
עדיין לא הבנתי איזה יתרון או פתרון יש בדרך שהצעת, אבל אם זה עובד בשבילך, אחלה.

עדיין לא הבנתי איזה יתרון או פתרון יש בדרך שהצעת, אבל אם זה עובד בשבילך, אחלה.
היתרון של הגנה מפני "טעויות" של החברה שהתנתקתי ממנה. אם מהניסיון שלך זה לא יכול לקרות, אז אכן אין בכך תועלת.

באתר אינטרנט של כל ספק שירות (שנמצא תחת רגולציה), יש קישור לדף עם הסבר מפורט על כל הדרכים לביטול התקשרות.

בנוסף, בהסכם התקשרות שלך עם החברה יש פרק שמפרט את כל הדרכים ומועדים לביטול התקשרות.

אני תמיד מעדיף לפנות למייל היעודי.

אם מסיבה כלשהי צריך לדבר עם הנציג, אני גם מבקש ביטול טלפוני, וגם לאחר מכן שולח מייל פולואפ בנוסח - "בהמשך לשיחתי מיום X עם נציג Y, אני חוזר על בקשתי לבטל התקשרות ל Z..."

מעולם לא היו לי בעיות עם זה.

כשאני מתנתק מספק אני מבקש מהספק החדש שיבטל את ההתקשרות שלי עם הקודם.
זה עובד מהר מאוד, פחות משעה...

נושאים דומים

נושאים דומים

Back
למעלה