1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על בקשת או מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ אישי מבעל הרישיון המתאים.

התיק החדש שלי

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י משקיע מתחיל, ‏30/5/16.

1. אורי ג.

אורי ג. משתמש בכיר

אופס.
    חצי נחמה :)

adamshalev אוהב/ת את זה.
  2. liranviper

liranviper משתמש בכיר

תודה על ההערות - לקחתי לתשומת לבי. אבל אם זה זניח אז למה ההבדלים בביצועים כל כך לא זניחים?

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/16
  3. Yevgeny

Yevgeny משתמש בכיר

@liranviper רק שים לב שעל אף האופק ההיסטורי הארוך שבחרת, תקופת ההשוואה בפועל היא רק מ-2015, כנראה בשל היעדר נתונים מוקדמים יותר.
    חוץ מזה, אני מניח שמדד הייחוס של REET שונה מהמשקול היחסי הקבוע של VNQ/VNQI שבחרת.

אורי ג. אוהב/ת את זה.
  4. liranviper

liranviper משתמש בכיר

עדיין בשנה וחצי הזו היו הבדלים לא זניחים בכלל, ולפי הטענה של @אורי ג. הם כן היו אמורים להיות.

לגבי המדד ייחוס- לא ברורה לי הכוונה שלך.. (ערכתי פעמיים כי יצאתי מבולבל, סליחה אם נכנסת בזמן העריכות)

5. אורי ג.

אורי ג. משתמש בכיר

זו לא הייתה טענתי, בהחלט יתכנו הבדלים בין 2 התעודות כיוון שהם עוקבים אחרי מדדים שונים, בסה"כ טענתי שכיוון שהתועלת השולית שבפיזור היא פוחתת אין יתרון גדול בפיזור בין יותר מ300 לבין יותר מ700 אחזקות.

liranviper ו-TunaGolem אוהבים את זה.
  6. משקיע מתחיל

משקיע מתחיל משתמש בכיר

לפי מה שבדקתי על השנה האחרונה לא היו הבדלים שכאלה ויכול להיות שהם מוסברים בכך שהדיבידנד של REET גבוה יותר מהדיבידנד המשוקלל של האפשרויות האחרות

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
התיק החדש של MMM פינת המשקיעים ‏1/7/17
מה אתם חושבים על התיק שלי? פינת המשקיעים ‏3/11/19
שימוש בכספי הפיצויים ברצף פיצויים כחלק מהתיק הנזיל ופרישה מוקדמת פינת המשקיעים ‏29/10/19
אשמח לשמוע את דעתך על התיק שלי פינת המשקיעים ‏22/10/19
מה אתם חושבים על התיק שלי? פינת המשקיעים ‏22/10/19
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.