• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

התייעצות: עו"ד לתביעת נזיקין

• פותח הנושא hog
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

hog

משתמש רשום
דירוג
2
שלום לחברי הפורום.
במקביל לחברות פעילה בפורום, פתחתי את היוזר הזה לטובת ההתייעצות הזו כדי לשמור על דיסקרטיות.
בלי להיכנס יותר מדי לפרטים, אני בלימודי דוקטורט באחת האוניברסיטאות מזה כ-4 שנים. חבלה (פלילית להערכתי) מכוונת ומתמשכת על ידי בעל תפקיד באוניברסיטה השמידה את העבודה שלי בכמה שנים האחרונות (לא השמדה של תוצר העבודה, אלא שכל העבודה שעשיתי בזמן הזה היתה ב"הילוך סרק"). פניה לגורמים האחראים באוניברסיטה הובילה לנסיון טיוח ולא נתנה לי מענה מתקבל על הדעת.
נגרם לי נזק משמעותי מאוד, מבחינת כמה שנות עבודה שהלכו לאיבוד, עוגמת נפש עצומה, ופגיעה חמורה מאוד בקריירה העתידית שלי.
בתוך התלבטות קשה לגבי האפשרויות שלי, נשקלת האפשרות של תביעת נזיקין כלפי האוניברסיטה (להערכתי המטרה שלי היא כמה מאות אלפי ש"ח), וברצוני להתייעץ עם עו"ד מתאימ/ה לגבי האפשרויות שלי, סיכויי ההצלחה, והשלכות של הפעולות העתידיות שלי על סיכויי ההצלחה של תביעה כזו.
אין לי מושג איך למצוא עורך דין מתאים ואיך לסנן. אשמח מאוד לכל ייעוץ לגבי חיפוש עו"ד, כאן או בפרטי. עדיפות לאיזור תל אביב. המלצות ספציפיות יתקבלו בברכה (בפרטי אם יש צורך). נראה לי שזה לא מנוגד לכללי הפורום.
אני חולה מזה (פיזית!) כבר כמה שבועות, ועזרתכם יכולה להציל אותי.
תודה על הקריאה ותודה מראש!

חבלה (פלילית להערכתי) מכוונת ומתמשכת על ידי בעל תפקיד באוניברסיטה השמידה את העבודה שלי בכמה שנים האחרונות (לא השמדה של תוצר העבודה, אלא שכל העבודה שעשיתי בזמן הזה היתה ב"הילוך סרק").
כואב לי הלב לשמוע סיפור כזה. יש לי כמה שאלות:
האם בעל התפקיד הוא זוטר (עובד מעבדה וכו') ?
האם יש מניע סביר למעשה שלו, שאתה יכול להציג במשפט?
מה המנחה שלך אמר על זה?
פניה לגורמים האחראים באוניברסיטה הובילה לנסיון טיוח ולא נתנה לי מענה מתקבל על הדעת.
לא הייתי מצפה לשום תוצאה אחרת.

• אהבתי
Reactions: hog
כואב לי הלב לשמוע סיפור כזה
תודה
האם בעל התפקיד הוא זוטר (עובד מעבדה וכו') ?
לא. ברשותך לא אפרט עוד כדי לא להיחשף בטעות יותר מדי. מפחיד לי כרגע.
יש לי הוכחות, די טובות להבנתי.
לא הייתי מצפה לשום תוצאה אחרת.
כן, התמימות:'(

לא. ברשותך לא אפרט עוד כדי לא להיחשף בטעות יותר מדי. מפחיד לי כרגע.
יש לי הוכחות, די טובות להבנתי.
אני לא מכיר עורכי דין מומלצים אבל אני בטוח שכדאי לקחת אחד שהיה לו ניסיון בתביעה מול אוניברסיטה.
אולי אפשר למצוא אחד כזה דרך אתרים של פסקי דין. פשוט לחפש שמות של עורכי דין בתביעות של האוניברסיטה שלך או של אוניברסיטאות אחרות.
תיפגש עם כמה עורכי דין. אני בטוח שזה יתן לך הרבה יותר אינפורמציה בנוגע לתהליך.

אספקט אחר של התביעה הוא שהיא תהרוס את היחסים שלך עם המנחה ועם האוניברסיטה ולכן במצב כזה אתה בעצם מוכרח לפרוש מהתואר.
זה לא נעים אם כיוונת לקריירה אקדמית אבל אם לא, אז זה לא קריטי בכלל.

אני חולה מזה (פיזית!) כבר כמה שבועות, ועזרתכם יכולה להציל אותי.
תשמור על הבריאות שלך. יש חיים גם לאחר האקדמיה.

נערך לאחרונה ב:
אולי אפשר למצוא אחד כזה דרך אתרים של פסקי דין. פשוט לחפש שמות של עורכי דין בתביעות של האוניברסיטה שלך או של אוניברסיטאות אחרות.
רעיון טוב. אנסה לבדוק.

החיים קצרים מכדי לבלות אותם בתביעות.
הרי אתה לא מחפש את הפיצוי הכספי, אלא להרגיש שהעוול שנעשה לך יתוקן. הפגיעה כבר נעשתה ושום פיצוי כספי לא יחזיר לך שנים אבודות.
המחיר של לבלות שנים בתביעות מול גוף בעל משאבים כמו אוניברסיטה הוא גדול וסביר שהוא לא ההשקעה הנכונה ביותר של הזמן שלך (התשואה הצפויה על הזמן שלך היא נמוכה).
הצעתי: השלם את הדוקטורט, נצל את השנה האחרונה ליצירת קשרים עם חברי סגל אחרים, מצא מה אפשר להציל מהעבודה (טכניקות שפיתחת?) מצא מה למדת בשנים האחרונות שאתה יכול למנף הלאה. מה שלא הורג מחשל.

כמו כן, שווה לעשות חשבון נפש בראש רגוע איך הגעת למצב הזה. תסתכל קדימה (והצידה) לא אחורה.

הרי אתה לא מחפש את הפיצוי הכספי, אלא להרגיש שהעוול שנעשה לך יתוקן.
העוול לא יתוקן, אבל פיצוי כספי בהחלט יכול לעזור, והוא גם באמת מוצדק כי לנזק שנגרם לי בהחלט יש השלכות כלכליות.
המחיר של לבלות שנים בתביעות מול גוף בעל משאבים כמו אוניברסיטה הוא גדול וסביר שהוא לא ההשקעה הנכונה ביותר של הזמן שלך (התשואה הצפויה על הזמן שלך היא נמוכה).
ראשית, סיכוי גדול שהאוניברסיטה תעדיף להגיע לפשרה, כי אם הסיפור יתפרסם זה לא יעשה לה טוב, בלי קשר לתוצאות התביעה (זה ישרת את טובת כל הצדדים, וזה מתייחס גם להצעה של @sogi לחפש עו"ד שניצח בתביעות מול האוניברסיטה: יש יתרון למי שלא הגיע לזה כלל).
שנית, יתכן. אבל נראה לי שהדבר הנכון לעשות הוא להתייעץ עם עו"ד לפני קבלת החלטות חפוזה.
הצעתי: השלם את הדוקטורט, נצל את השנה האחרונה ליצירת קשרים עם חברי סגל אחרים, מצא מה אפשר להציל מהעבודה (טכניקות שפיתחת?) מצא מה למדת בשנים האחרונות שאתה יכול למנף הלאה. מה שלא הורג מחשל
נכון לחלוטין, אבל לא סותר בהכרח.
כמו כן, שווה לעשות חשבון נפש בראש רגוע איך הגעת למצב הזה
המטרה לא היתה לפגוע בי. באופן עקום כלשהו אולי אפילו להיפך.

‐----------------

בכל מקרה: ברור לי שבפורום יש נטיה לייעץ לאנשים באופן כללי במקום לענות על השאלה (וגם אני עושה את זה הרבה פעמים), ובאמת יש לי הערכה למי שאכפתי ומנסה לענות/לעזור. אבל בכל זאת- סביר שיש בפורום מי שמכיר/ה עו"ד שיכולים להיות רלוונטיים: אשמח מאוד להכוונה והמלצות לגבי עו"ד מתאים לטיפול במקרה באופן כללי או לפחות להתייעצות ראשונית.
אשמח גם לתיוג של חברי וחברות פורום שיכולים אולי להכיר.
@אלרונד (כנראה לא התחום אבל אולי מכיר) @חסכונית (אין לי מושג מה התחום)
שוב תודה למגיבים ותודה מראש.

ברור לי שבפורום יש נטיה לייעץ לאנשים באופן כללי במקום לענות על השאלה (וגם אני עושה את זה הרבה פעמים), ובאמת יש לי הערכה למי שאכפתי ומנסה לענות/לעזור. אבל בכל זאת- סביר שיש בפורום מי שמכיר/ה עו"ד שיכולים להיות רלוונטיים: אשמח מאוד להכוונה והמלצות לגבי עו"ד מתאים לטיפול במקרה באופן כללי או לפחות להתייעצות ראשונית.
שוב תודה למגיבים ותודה מראש.
יפה כתבת.

יהיה מאוד מעניין ללמוד מנסיונך ולשמוע איך הסיפור נגמר. עדכן אותנו בעוד חמש שנים ...
בהצלחה!

• אהבתי
אני לא מבין כל כך בדיני נזיקין, אבל אני אתעניין אצל חברים. בטח אוכל למצוא עו"ד מומלץ.
אגב בתביעה כזו על פניו הייתי הולך לאחד המשרדים המובילים. הבעיה העיקרית היא העלות הנלוות..
בכל אופן אבדוק לך ואשיב תשובה.

• אהבתי
אני לא מבין כל כך בדיני נזיקין, אבל אני אתעניין אצל חברים. בטח אוכל למצוא עו"ד מומלץ.
אגב בתביעה כזו על פניו הייתי הולך לאחד המשרדים המובילים. הבעיה העיקרית היא העלות הנלוות..
בכל אופן אבדוק לך ואשיב תשובה.
תודה!
גם שמות של משרדים גדולים רלוונטיים יעזרו. אני לגמרי קלולס בזה, ניסיתי להסתכל על משרדים מומלצים/מדורגים אבל לא הצלחתי להבין מי בכלל יכול להתאים.

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
נ התייעצות - משכירים, אתם עושים חוזים עם עו"ד? נדל"ן 23
L התייעצות על תיק קיים שוק ההון 11
ח תיכנון תיק | התייעצות שוק ההון 3
S דירה להשקעה- התייעצות נדל"ן 17
S שדרוג דירה - התייעצות האם לקחת משכנתא ובאיזה סכום נדל"ן 13
D התייעצות לפני רכישת דירה להשקעה נדל"ן 1
ה תיק פרישה עבור אמא (67) התייעצות לגבי הקצאת נכסים והתנהלות שוטפת פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 1
S התייעצות לגבי העברת קופת גמל לIRA שוק ההון 29
י שידרוג דירה להשקעה- התייעצות נדל"ן 5
Dany74q התייעצות - מזעור עמלות מט"ח בהעברה דולרית מנאמן (IBI) צרכנות פיננסית 4
J התייעצות לגבי הקצאת נכסים שוק ההון 16
M התייעצות - האם כדאי למכור תעודות סל ישנות עם דמי ניהול גבוהים? שוק ההון 14
ח תעריפי מסחר בבנק שלי אחרי מיקוח - התייעצות שוק ההון 13
T התייעצות - השפעה של הקמת מפעל מחזור פסולת ענק על ערך הדירה נדל"ן 4
י התייעצות לגבי קניית שליש דירה נדל"ן 9
נ התייעצות - השקעה בצומת אונו במחיר פרסיל נדל"ן 35
ס התייעצות לאחר פגישה עם סוכן מטעם העבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
T התייעצות - סגירת הלוואה או המשך חיסכון צרכנות פיננסית 4
M התייעצות - קניית דירה להשקעה בפסגת רמות ב"ש נדל"ן 8
א התייעצות לגבי איזון תיק מבחינת הרכב מטבעות שוק ההון 2
ז אבטחת מידע - התייעצות התפתחות אישית 8
S התייעצות - מעבר ל-IRA (קרן השתלמות + קופת גמל) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
צ התייעצות לגבי קניית נדל"ן בחו"ל נדל"ן 2
ר התייעצות לגבי מיקסום השקעות עם הכנסה חודשית נמוכה - יש רעיונות? שוק ההון 1
G התייעצות על אסטרטגיית השקעות נזילה שוק ההון 1
R התייעצות שוק ההון 0
O התייעצות לחיסכון פנסיוני לבני 60+ שוק ההון 4
T התייעצות לגבי השקעה בשוק ההון בישראל לתושב חוץ שוק ההון 3
C התייעצות בנושא מיחזור משכנתא קיימת (צמודה להחריד) נדל"ן 27
E התייעצות לגבי הון פנוי, סגירת הלוואת פריים או השקעה באפיקים אחרים נדל"ן 9
T התייעצות לגבי מעבר מארה"ב לאירופה (לא אזרח אמריקאי, לא תושב ישראל, כן אזרח של מדינת באיחוד האירופי) אוף טופיק 1
M התייעצות לגבי קרן סל נאסדק של אינבסקו שוק ההון 5
dudde162000 התייעצות בנוגע פיצול חיסכון פנסיוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
B התייעצות לגבי העברת הפנסיה וקרן ההשתלמות למסלול מחקה מדד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
T התייעצות לגבי קרן מנוהלת שוק ההון 7
D התייעצות על דמי ניהול בקרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
A התייעצות לגבי פנסיה ללא הפקדות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
F התייעצות מחיר למשתכן כפר קאסם נדל"ן 12
ה התייעצות על פיזור תיק ופיזור השקעה בהתחשב במצב שוק ההון 13
K התייעצות , חושב לעבור למקום אחר פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 12
צ התייעצות לגבי משכנתא ראשונה נדל"ן 39
וינסנט התייעצות לגבי 2 קרנות נאמנות אג"חיות שוק ההון 9
ס תמ"א 38 חיזוק מבנים - תחילת פרוייקט התייעצות נדל"ן 14
A התייעצות בנוגע לקרן השתלמות ובית ספר פרטי שוק ההון 5
T התייעצות מיסוי, קנייה ומכירת דירה בזמן קצר נדל"ן 10
A התייעצות לגבי חלופות להשקעה ב ETF לאג"ח ארה"ב שוק ההון 6