• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

השקעה בתל אביב

Nununu

משתמש רשום
דירוג
5
אני מתלבט לגבי השקעה בדירה בתל אביב.
מחפש איזור שישביח - יבצע קפיצה בערכו,
שאלת מיליון הדולר או השקל,
איפה הייתם ממליצים לי להשקיע, לחפש נכסים רלוונטים?
הדגש הוא על תל אביב
תודה

שכונות מעניינות לדעתי:
מרכז יפו, דרום יפו, שפירא, יד אליהו.
רובע 4 אם יש מתומחר נכון ויש אפשרות לUPSIDE בפינוי בינוי.

שכונות מעניינות לדעתי:
מרכז יפו, דרום יפו, שפירא, יד אליהו.
רובע 4 אם יש מתומחר נכון ויש אפשרות לUPSIDE בפינוי בינוי.
+1.

מוסיף את התקווה שעוברת פרסלציה עכשיו מה שאומר שכל עניין המושע יוסדר כנראה סופסוף (כמובן שיקח זמן), והאיזור יתחיל להיות אטרקטיבי.

מוסיף את התקווה שעוברת פרסלציה עכשיו מה שאומר שכל עניין המושע יוסדר כנראה סופסוף (כמובן שיקח זמן), והאיזור יתחיל להיות אטרקטיבי.
לדעתי כבר מתומחר, פרצלציה לא יהפוך את האיזור לאטרקטיבי, זה בטוח, אבל הוא כן עשוי להוסיף שווי לנכסים בהנחה שזה לא מתומחר כבר במלואו.

לדעתי כבר מתומחר, פרצלציה לא יהפוך את האיזור לאטרקטיבי, זה בטוח, אבל הוא כן עשוי להוסיף שווי לנכסים בהנחה שזה לא מתומחר כבר במלואו.
מסכים לגבי התמחור. מה שכן, ברוב הנכסים הנ''ל אני חושב שמתומחר כבר אלמנט פיתוח שנעשה באיזור.

לגבי התקווה, אתה לא חושב שבהינתן הסדרים בכל נושא הקרקעות, יותר יזמים ירצו ויפעלו באיזור לפרוייקטים של התחדשות?

לגבי התקווה, אתה לא חושב שבהינתן הסדרים בכל נושא הקרקעות, יותר יזמים ירצו ויפעלו באיזור לפרוייקטים של התחדשות?
לדעתי לא. האזור הזה גרוע מכל בחינה:
1. עמוס עובדים זרים.
2. בלי קשר לעובדים הזרים האוכלוסיה שם לא משהו.
3. מאד מאד צפוף שם, יש שם רחובות שלמים בלי מדרכות בכלל.
4. המגרשים שם מאד קטנים יחסית ועם הרבה בעלויות, זה מאד מקשה על הקמה של פרוייקטים, התחדשות בקנה מידה קטן יש שם כבר שנים.
5. אין שם נקודת אחיזה כלשהי, מה יש לחפש שם? ים? אטרקציות? חיי קהילה? בתי ספר טובים? בארים ובתי קפה? למעט שוק התקווה כלום ושום דבר.
6. זו שכונה פשוט מגעילה מבחינה אסתטית.

פלורנטין. ודירות ישנות בצפון הישן ולב העיר.
חבר מבוגר ומאוד אמיד אמר לי כל הדירות שלי תמיד קניתי במקום היקר ביותר (בישראל ועוד מדינות) ותמיד זו היתה ההשקעה הטובה ביותר

ההורים שלי בנו בתקווה לפני עשור, מתוך מחשבה שאוטוטו השכונה הופכת לאטרקטיבית. הם עדיין מחכים.
מה שכן, אחלה תשואת שכ"ד.

ההורים שלי בנו בתקווה לפני עשור, מתוך מחשבה שאוטוטו השכונה הופכת לאטרקטיבית. הם עדיין מחכים.
ממה המחשבה הזאת נבעה? כי כרגע יש שינויים קונקרטיים שאמורים להשפיע על יכולת לבנות ולהקל על פרוייקטים יזמיים. לצד זה כמובן יש את ה"בעיות" שאורי ציין ואני מסכים עם רובן..

מה שכן, אחלה תשואת שכ"ד.
נכון, מגלם את הסיכון באיזור..

ממה המחשבה הזאת נבעה? כי כרגע יש שינויים קונקרטיים שאמורים להשפיע על יכולת לבנות ולהקל על פרוייקטים יזמיים. לצד זה כמובן יש את ה"בעיות" שאורי ציין ואני מסכים עם רובן..
הייתה מחשבה שתופעת המסתננים/פליטים זה עניין שייפתר וכל הבבלת הקבוע על תנופת בניה.
האמת לא זכור לי שהיה קשה באופן מיוחד להרים שם בניין קטן, מבחינת הפרוצדורה.

נכון, מגלם את הסיכון באיזור..
דווקא השוכרים נורמליים, ולמעט חודשיים הדירה לא הייתה ריקה אף פעם.

אני חושבת ששכונת התקווה, שכונת עזרא ויד אליהו אלו השכונות שעוד נשאר להן "בשר על העצם".
שכונת התקווה היא ללא ספק המובילה בסוגייה הזו בגלל תוכנית הפרסלציה והאפשרות בסכומים יחסית קטנים לקנות בתי קרקע,
ובסכומים של דירה חדשה בהוד השרון, בניינונים.
לגבי אסתטיקה, תקראו לי לא נורמלית, אבל אני רואה שם בתוך הצפיפות, בבניה הנמוכה, וברחובות ההולנדים את יוון ואפילו את איטליה- זה יקח זמן אבל זה יקרה. מבחינתי כל יום שעובר ששכונת התקווה נראית בפניי הציבור הרחב כמכוערת מלאת עובדים זרים, זה רווח נקי בשבילי כמשקיעה וכמלוות משקיעים.

תקראו לי לא נורמלית, אבל אני רואה שם בתוך הצפיפות, בבניה הנמוכה, וברחובות ההולנדים את יוון ואפילו את איטליה
סתם בעלת דימיון מאד פורה.

4. המגרשים שם מאד קטנים יחסית ועם הרבה בעלויות, זה מאד מקשה על הקמה של פרוייקטים, התחדשות בקנה מידה קטן יש שם כבר שנים.

אני חושב שזו הבעיה העיקרית , ומפה נובע כל השאר

מי שמפנטז על פרצלציה לא מבין את הבעיה של עשרות יורשים (דור שלישי) על מגרש של 100 מר שקיימת שם בהרבה מגרשים, כאשר בהרבה מקרים אח אחד השתלט על המגרש (בהסכמה שבשתיקה של כולם) למרות שעקרונית הוא שייך לכולם וכעת מדובר על דור שני ושלישי כבר שלא בהכרח מקבל את ההסכמה שבשתיקה

לגבי אסתטיקה, תקראו לי לא נורמלית, אבל אני רואה שם בתוך הצפיפות, בבניה הנמוכה, וברחובות ההולנדים את יוון ואפילו את איטליה- זה יקח זמן אבל זה יקרה. מבחינתי כל יום שעובר ששכונת התקווה נראית בפניי הציבור הרחב כמכוערת מלאת עובדים זרים, זה רווח נקי בשבילי כמשקיעה וכמלוות משקיעים.

מסכים לגבי המשפט הראשון, גם אני חושב שהתקוה מקום לא רע בכלל לגור (כמשקללים העלויות) לצעירים או מבוגרים ללא ילדים

יש לי שוכרים צעירים סטודנטים שמאד מרוצים שם

לגבי המשפט שני, אין ספק שהדירות שם נותנות תשואה נאה, אבל אם את קונה דירה שם, קחי בחשבון שפתאום יכול לצוץ יורש אלמוני שאף אחד לא שמע עליו ולטעון שמי שמכר לך את הדירה לא מורשה לעשות זאת, צריך לעשות עבודת בילוש רצינית כדי לקנות דירה מסכנה שם, וגם אז , זה לא בטוח

אם יש איפשהו באזור הרגשת חו"ל זה ביפו, ברחובות שליד הנמל. פשוט כיף לטייל.

אני חושב שזו הבעיה העיקרית , ומפה נובע כל השאר

מי שמפנטז על פרצלציה לא מבין את הבעיה של עשרות יורשים (דור שלישי) על מגרש של 100 מר שקיימת שם בהרבה מגרשים, כאשר בהרבה מקרים אח אחד השתלט על המגרש (בהסכמה שבשתיקה של כולם) למרות שעקרונית הוא שייך לכולם וכעת מדובר על דור שני ושלישי כבר שלא בהכרח מקבל את ההסכמה שבשתיקה
נתחיל מהסוף כן החלקות קטנות אבל אם הן לא היו כאלה, התמחור היה אחר, לא לשכוח מדובר על תל אביב בכל זאת.
אני מופתעת מהאמירה שלך על הפרצלציה, ממש לא מדובר על פנטזיות, איתי כבר יצרו קשר מהעירייה בנוגע לבנין שלי.
בנוגע לסיכונים שמנית הם קיימים אבל עם שלייקס של מומחים רציניים ניתן להמנע מעסקאות בעייתיות.

זה שלב אחר באבולוציה של התחדשות השכונה. שכונת התקווה עדיין מאוד בתולית, בגלל סוגיית הפרסלציה שעיקבה אותה במשך שנים.
עיריית תל אביב מדברת על עליית ערך של כ-30 אחוז בסיום התהליך.
אגב בנווה צדק עוד יותר יפה לדעתי לפחות, השאלה רף הכניסה במחיר וכמה יש עוד בשר על העצם.

נערך לאחרונה ב:
יהיה היטל השבחה?
שאלה טובה,
במשך שנים לא נגבה היטל השבחה בתקווה בשל היותה במעמד של איזור פיתוח, בהדרגה התחילו לגבות את היטל ההשבחה במקרים מסוימים.
מכל האינפורמציה שקיבלתי עד עכשיו לא דובר על מהלך מיסויי כזה.

ממש ככה, בדיוק הייתי שם אתמול, המחירים בהתאם.
יהיה היטל השבחה?
לא חושב, לא מוסיפים זכויות, בסה"כ מסדירים את הבעלות על הקרקע.
אגב בנווה צדק עוד יותר יפה לדעתי לפחות, השאלה רף הכניסה במחיר וכמה יש עוד בשר על העצם.
לגמרי חו"ל, גם התושבים בשכונה בימים כתיקונם באחוזים גבוהים הם תושבי חוץ והמחירים אי שם בסטרטוספירה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א השקעה בדירה בתל אביב נדל"ן 44
ה השקעה פסיבית במניות בתל אביב פוסטים מאיכות נמוכה 20
א בחירת מכשיר השקעה בתל אביב 25 שוק ההון 8
Avi W האם השקעה בתל בונד היא סולידית? שוק ההון 19
D התלבטות בין רכישת דירה 3 להשקעה לבין המשך השקעה בקרן כספית + קה"ל נדל"ן 4
ג השקעה במינוף - בדיקת שפיות שוק ההון 22
S אפיק השקעה ראשוני לצעירה עם משכורת נמוכה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
G השקעה מחו״ל שוק ההון 5
אור כחול אלטרנטיבות השקעה לפיקדון בנקאי שוק ההון 7
צ השקעה במדד - הגיוני? שוק ההון 19
E 500 אש״ח אפשרויות השקעה? שוק ההון 20
ס השקעה ב-SCHG בעקבות הפוסט על השקעות לילד דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 9
O השקעה פאסיבית לאזרחים אמריקאים שוק ההון 5
K התלבטות לגבי מסלולי השקעה בקופת גמל בתיקון 190 שוק ההון 0
T משכנתא או השקעה נדל"ן 5
S השקעה בסיכון גבוה שוק ההון 55
S השקעה דרך אפליקציית בלינק שוק ההון 2
M העברת השקעה מכספית ל? שוק ההון 5
I השקעה בקרנות מנוטרלות מט"ח שוק ההון 3
Z חשבון השקעה לאחר נישואין שוק ההון 0
T להגדיל משכנתה בשביל השקעה שוק ההון 2
A השקעה לטווח בינוני שוק ההון 3
ש השקעה במדדים, האם באמת הנכון זה להשקיע באותו מדד כל הזמן או לפתוח אפיקים חדשים? שוק ההון 15
Y השקעה של 350000 למשך שנתיים וחצי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
G השקעה בחברה עם רכיב אג"חי השקעות אלטרנטיביות 5
P הסתמכות על השקעה במדדים - לבנות על תיק ההשקעות לעתיד. פוסטים מאיכות נמוכה 5
D חוות דעת על השקעה ל 10 שנים שוק ההון 2
S השקעה באג"ח ישראלי דרך ברוקר זר שוק ההון 1
S החלפת אסטרטגיית השקעה שוק ההון 5
AbuNafha מחשבון אקסל - השקעה בנדל"ן מול השקעה בשוק ההון שוק ההון 14
A איך להקל על יורשים בהוצאת כספים מחשבונות השקעה אמריקאיים של אזרח אמריקאי שנפטר שוק ההון 188
B פדיון תיק השקעה ומעבר לברוקר זר לאור המלחמה- סיכון או השקעה? שוק ההון 10
A השקעה באג"ח שוק ההון 3
O השקעה בבורסה תא שוק ההון 0
א השקעה סולידית בדולרים שוק ההון 2
א השקעה בדירה להשכרה נדל"ן 8
O השקעה דרך ברוקר זר מבחינה מס ירושה ונזילות הכסף שוק ההון 35
O השקעה 4-6 שנים שוק ההון 16
א עצה לגבי השקעה במניות שבבים שוק ההון 44
חושב בגדול השקעה במכסות לגידול עופות השקעות אלטרנטיביות 20
O השקעה דולרית לשנה לפני תשלום שקלי שוק ההון 6
G השקעה בבורסה הישראלית בימים אלה שוק ההון 6
H לגבי השקעה בSocial House בצפון אנגליה נדל"ן 0
עידו ג אפיק השקעה פטור ממס למובטל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 42
נ התייעצות - השקעה בצומת אונו במחיר פרסיל נדל"ן 35
I השקעה לטווח רחוק אינפלציה ומיסוי ריאלי שקל/דולר שוק ההון 20
U השקעה חוזרת של דיבידנדים שוק ההון 9
L השקעה ב-S&P 500 דרך פפר אינווסט שוק ההון 30
Bosco התלבטות קשה - השקעה עבור בן משפחה שוק ההון 32
deussex התלבטות האם השקעה דרך בית השקעות ישראלי ובלאק רוק עולמית - מאבדת בעצם את הדיבידנד ? שוק ההון 10

נושאים דומים

Back
למעלה