• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

השקעה בנדלן בחול - ארה"ב או ביעד אחר

doubleg1

משתמש סולידי
דירוג
15
שלום
מעונין להשקיע סכום של כ100K$ בנדלן בחול (נכס להשכרה לטווח ארוך), בבעלותי נדלן בארץ והתשואה בארץ היא מבחינתי כבר לא רלוונטית, ככה שאין שאלה שאני רוצה להשקיע בחול. בשלבים של בחינת מספר אזורים בארצות הברית, וטיפול בכל האספקטים הלוגיסטים והמשפטיים של השקעה שם. יצא לי לדבר עם חבר שהעלה כחלופה השקעה במדינה באירופה שבה יש לדעתו יותר אפסייד למחירי הדירות. (בכוונה לא מציין את זה כדי לא למקד את הדיון בה). בדילמה האם עכשיו זהו הזמן הנכון להשקיע בארצות הברית, בזמן בו הריביות שם רק עולות, ואנחנו לאחר מספר שנים של עליות במחירי הנכסים. כמובן שכל מדינה ועיר היא שונה, מה דעתכם לגבי הכיוון אליו הולך השוק שם? על פי דברים שאני קורא מדברים על עצירה ואפילו קיפאון של המחירים ב2019-2020. ברור לי שאף אחד לא יודע בוודאות מה יהיה אבל מעניין אותי לשמוע מה חושבים אנשים כאן.

שלום
מעונין להשקיע סכום של כ100K$ בנדלן בחול (נכס להשכרה לטווח ארוך), בבעלותי נדלן בארץ והתשואה בארץ היא מבחינתי כבר לא רלוונטית, ככה שאין שאלה שאני רוצה להשקיע בחול. בשלבים של בחינת מספר אזורים בארצות הברית, וטיפול בכל האספקטים הלוגיסטים והמשפטיים של השקעה שם. יצא לי לדבר עם חבר שהעלה כחלופה השקעה במדינה באירופה שבה יש לדעתו יותר אפסייד למחירי הדירות. (בכוונה לא מציין את זה כדי לא למקד את הדיון בה). בדילמה האם עכשיו זהו הזמן הנכון להשקיע בארצות הברית, בזמן בו הריביות שם רק עולות, ואנחנו לאחר מספר שנים של עליות במחירי הנכסים. כמובן שכל מדינה ועיר היא שונה, מה דעתכם לגבי הכיוון אליו הולך השוק שם? על פי דברים שאני קורא מדברים על עצירה ואפילו קיפאון של המחירים ב2019-2020. ברור לי שאף אחד לא יודע בוודאות מה יהיה אבל מעניין אותי לשמוע מה חושבים אנשים כאן.

הכל תלוי במה המטרות שלך
ככלל, אין זמן טוב או לא טוב להשקעה, כמשקיע , תוכל למצוא עסקאות טובות בכל שוק ובכל שלב במעגל הפיננסי בו הוא נמצא,
אני אישית משקיע בארהב ואמשיך בכך.
אני רואה נדלן והשקעות בכלל כמשהו ארוך טווח,
אם אתה רוצה "לעשות מכה" ולצאת, אתה לא באמת משקיע אלא עוסק במכירות בפועל.
המשבר הנדיר שקרה ב2008 סביר שלא תראה בימי חייך , אך לא הייתי אומר שזה פוסל שווקים מסויימים מלהיות רווחיים. מאוד
יתרה מכך, למשקיע, אירוע נוסף כזה תיהיה הזדמנות חייך.

ארהב נוחה מאוד , שקופה ויחסית נזילה בתחום הנדלן. כמו כל דבר, חשוב למצוא מיקום נכון ולרכוש בפחות ממחיר השוק ולהיות שמרו בהוצאות שלך,

על פי מה אתה טוען?
אני משקיע בפועל במדינות שונות ומדבר עם שותפים להשקעות שגרים שם ומשקיעי נדל"ן הרבה יותר גדולים ממני.
בברוקלין לדוגמא המחירים בירידה רצינית.
במנהטן שוק היוקרה קפוא לחלוטין.
במיאמי בירידה חדה, לדוגמא עיקלנו בית שנמכר ב20%-30% פחות מהערכת שמאי שניתנה לפני שנתיים, יזמים מורידים מחירים באחוזים דו ספרתיים בפרוייקטים שהשקעתי בהם בעבר.
לא אתפלא אם בעקבות מחירי הנפט הנמוכים גם במדינות הרלוונטיות לתעשיות האלה המחירים יורדים או יתחילו לרדת בקרוב.

אני משקיע בפועל במדינות שונות ומדבר עם שותפים להשקעות שגרים שם ומשקיעי נדל"ן הרבה יותר גדולים ממני.
בברוקלין לדוגמא המחירים בירידה רצינית.
במנהטן שוק היוקרה קפוא לחלוטין.
במיאמי בירידה חדה, לדוגמא עיקלנו בית שנמכר ב20%-30% פחות מהערכת שמאי שניתנה לפני שנתיים, יזמים מורידים מחירים באחוזים דו ספרתיים בפרוייקטים שהשקעתי בהם בעבר.
לא אתפלא אם בעקבות מחירי הנפט הנמוכים גם במדינות הרלוונטיות לתעשיות האלה המחירים יורדים או יתחילו לרדת בקרוב.

חשוב להבדיל בין שווקי השקעות למטרת עליית ערך לבין השקעות ממוקדות לתזרים עם פוטנציאל לעליית ערך
משולש הLA/MIA/NY שציינת לא מייצגות הרבה ביחס לארהב
הם תמיד היו overpriced ותמיד ימשיכו להיות כאלה

משולש הLA/MIA/NY שציינת לא מייצגות הרבה ביחס לארהב
מה זאת אומרת "לא מייצג"? אתה מדבר על 3 ערים עם אוכלוסיה של 17.2 מיליון איש, אם זה לא מייצג אז מה כן מייצג? בית במקום שכוח אל בארה"ב?
בארה"ב אין כזה דבר "מייצג" בנדל"ן, זה אלפי ועשרות אלפי תתי שווקים שונים.
חשוב להבדיל בין שווקי השקעות למטרת עליית ערך לבין השקעות ממוקדות לתזרים עם פוטנציאל לעליית ערך
לרוב האנשים בית לא משמש להשקעה, הוא משמש למגורים וזה גם בכלל לא רלוונטי ולא סותר את מה שטענתי:
המחירים כבר בירידה בחלק מהשווקים.

הם תמיד היו overpriced ותמיד ימשיכו להיות כאלה
פר הגדרה משהו לא יכול להיות OVERPRICED תמיד.

*עריכה*
אם אתה מחפש משהו מייצג:
https://finance.yahoo.com/chart/ITB...0b3IiOjAuNDUsImNoYXJ0TmFtZSI6ImNoYXJ0In19fX0=

חשוב למצוא מיקום נכון
אז איזה מיקום לדעתך נכון כרגע? בין אם כפוטנציאל לעליית ערך ואם כנותן תזרים טוב?
זה קצת סותר את ההערה על זה שלא משנה תזמון הקניה לא? כלומר ארהב באמת אחרי עליות מאוד ממושכות.

מה זאת אומרת "לא מייצג"? אתה מדבר על 3 ערים עם אוכלוסיה של 17.2 מיליון איש, אם זה לא מייצג אז מה כן מייצג? בית במקום שכוח אל בארה"ב?

שאלת הפוסט היא ברורה - האם כדאי להשקיע בארה"ב בזמן הנתון הזה
טענת יפה, בארה"ב אין כזה דבר "מייצג" בנדל"ן, זה אלפי ועשרות אלפי תתי שווקים שונים.
בתשובתך הראשונה פסלת את האפשרות להשקעה בארה"ב כי חלק מהמשווקים בירידה והתייחסת לשני השווקים היוקרתיים ביבשת, מיאמי / ניו יורק, בבטחון ניפנפת את האופציה להשקעה בשאר היבשת, תשובה פזיזה שעלולה להניע אדם שחיפש תשובה כנה ורציונלית.
אגב, 17 מליון איש המאוכלסים בשני השווקים היוקרתיים בארה"ב זה לא ייצוג הולם לכלום, ובטח לא מספיק כדי להגדיר את שאר השווקים ביבשת כדאיים או לא.

אני אחדש לך דבר נוסף, לא כל מה שהוא לא מיאמי, מנהטן וכו' הוא חור שכוח אל.

לרוב האנשים בית לא משמש להשקעה, הוא משמש למגורים וזה גם בכלל לא רלוונטי ולא סותר את מה שטענתי:

שוב, נושא הפוסט הוא האם כדאי להשקיע בארהב או לא, אין קשר למגורים.
ישנם משקיעים שיתמקדו בנכסי יוקרה למטרת עליית ערך.
% התשואה CASH ON CASH נמוך משמעותית משווקים אחרים בהם הצפי לעליית ערך פחות גבוהה אך ההחזר משכירות הוא גבוה מאוד.

פר הגדרה משהו לא יכול להיות OVERPRICED תמיד.

עכשיו אתה passive aggressive ללא צורך, אחדד במיוחד - יחסית לשאר שווקים בארהב, מנהטן ומיאמי נחשבים שווקים יוקרתיים למשקיע הממוצע תסכים על זה?

אז איזה מיקום לדעתך נכון כרגע? בין אם כפוטנציאל לעליית ערך ואם כנותן תזרים טוב?

יש המון שווקים UPCOMING בארהב,
גם בתוך הסייקל הנוכחי שאנחנו נמצאים בו ישנם תתי שווקים שחווים עלייה או ירידה
אני אישית מתמקד בפלורידה (מרכז מזרח).
הנכסים שאני מוצא שם לא זולים כמו בצפון פלורידה אך משלבים פוטנציאל עליית ערך ותזרים משוגע כשהמחיר נכון.

זה קצת סותר את ההערה על זה שלא משנה תזמון הקניה לא? כלומר ארהב באמת אחרי עליות מאוד ממושכות.

ראה תשובה הנ"ל,
זה שלא תפסת את התזמון הנכון ב2010-2018 להשקעות בארה"ב לא אומר שאין עסקאות מעולות בשוק.
אנשים קונים ומוכרים עסקאות בכל זמן נתון בשוק, הפקטור היחיד שמשתנה זה כמה תצטרך להתרוצץ כדי למצוא אותם.

השכירות בניו יורק סביר שלעולם לא תצדיק את המחיר שתצטרך לשלם כדי לקבל תשואה % שתעשה שכל, גם אם השוק יצנח ב30 אחוז.
מה שכן, סביר מאוד שתתוגמל בעליית ערך. הפוך לגמרי OHIO לדוגמא,
באוהיו אתה תקנה בשביל תזרים חודשי ולא תופתע אם זה לא יתפוצץ בערך.

אני לא קונה בציפייה לעליית ערך, מבחינתי זה רק בונוס, מה שכן, אני תמיד אקנה כ20-30 אחוז מתחת למחיר שוק כדי לגדר את עצמי לכל מיני שגעונות משק שאין לי שליטה עליהם.

אני אישית מתמקד בפלורידה (מרכז מזרח).
הנכסים שאני מוצא שם לא זולים כמו בצפון פלורידה אך משלבים פוטנציאל עליית ערך ותזרים משוגע כשהמחיר נכון.
תוכל לומר באיזה עיר?
אני תמיד אקנה כ20-30 אחוז מתחת למחיר שוק
וואו זה מטורף.אני קניתי אולי ב5% מתחת למחיר השוק (גם לא בטוח) והייתי מבסוט. איך אתה מוצא עסקאות כאלה? אתה גר שם?

בתשובתך הראשונה פסלת את האפשרות להשקעה בארה"ב
לא פסלתי, כתבתי שזה לא הזמן האידיאלי, הסייקל בסופו הריביות עולות, זה לא אומר שאין הזדמניונות טובות.
בבטחון ניפנפת את האופציה להשקעה בשאר היבשת, תשובה פזיזה שעלולה להניע אדם שחיפש תשובה כנה ורציונלית.
עוד הפעם, אתה שם דברים בפי. איפה כתבתי כזה דבר?
אני אחדש לך דבר נוסף, לא כל מה שהוא לא מיאמי, מנהטן וכו' הוא חור שכוח אל.
גם זאת לא טענתי.

שמע ידידי אתה תוקף אנשי קש.

מנהטן ומיאמי נחשבים שווקים יוקרתיים למשקיע הממוצע תסכים על זה?
אני מסכים בהחלט, יש הבדל בין יוקרתי לOVERPRICED, אלו 2 דברים שונים לגמרי.

אני תמיד אקנה כ20-30 אחוז מתחת למחיר שוק כדי לגדר את עצמי לכל מיני שגעונות משק שאין לי שליטה עליהם.
אם אתה יודע לקנות ב25% מתחת למחיר השוק, כל השאר בכלל לא רלוונטי, זה לא משנה שוק עולה או שוק יורד, לוקשיין או תשואה, לקנות משהו ב25% (בממוצע) פחות מערכו בשוק זו עסקת המאה.

• אהבתי
Reactions: HHH
תוכל לומר באיזה עיר?

וואו זה מטורף.אני קניתי אולי ב5% מתחת למחיר השוק (גם לא בטוח) והייתי מבסוט. איך אתה מוצא עסקאות כאלה? אתה גר שם?

אני אישית משקיע בולושיה וברווד ומערבה משם לכיוון אורלנדו.
אני לא גר שם אבל כן נמצא שם כמה חודשים בשנה,
באמת שאין שום דבר פנומנלי בעסקאות כאלה אך יעזור מאוד אם יש לך מישהו שאתה סומך עליו
חייב לחפש ולמצוא אוף מרקט , ברווז מכוער בשכונה סבבה ,
אני מתמקד בworking class , B-C ,
אנשים שעובדים וכנראה שלא יוכלו לקנות בזמן הקרוב

לא פסלתי, כתבתי שזה לא הזמן האידיאלי, הסייקל בסופו הריביות עולות, זה לא אומר שאין הזדמניונות טובות.

עוד הפעם, אתה שם דברים בפי. איפה כתבתי כזה דבר?

גם זאת לא טענתי.

שמע ידידי אתה תוקף אנשי קש.

אני מסכים בהחלט, יש הבדל בין יוקרתי לOVERPRICED, אלו 2 דברים שונים לגמרי.

אם אתה יודע לקנות ב25% מתחת למחיר השוק, כל השאר בכלל לא רלוונטי, זה לא משנה שוק עולה או שוק יורד, לוקשיין או תשואה, לקנות משהו ב25% (בממוצע) פחות מערכו בשוק זו עסקת המאה.

לא כיוונתי לתת לך להרגיש מותקף,
בוא נסכם בכך שהתשובה הראשונה שתת עלולה הייתה - ואכן התפרשה כנחרצת מידי, ולא מפורטת דיה, דבר שעלול להניע את הבחור שחיפש תשובה לחשוב לכיוון מסויים מאוד.

בוא נסכם בכך שהתשובה הראשונה שתת עלולה הייתה - ואכן התפרשה כנחרצת מידי, ולא מפורטת דיה, דבר שעלול להניע את הבחור שחיפש תשובה לחשוב לכיוון מסויים מאוד.
אני אהיה עוד יותר נחרץ:
לאדם שמתגורר בישראל (ולא יושב כמה חודשים בשנה בארה"ב) שמעוניין להשקיע 100K$ בנדל"ן בארה"ב ואין לו קרובי משפחה שאפשר לסמוך עליהם שיושבים שם אין מה לחפש בהשקעה ישירה בנדל"ן בארה"ב. במקרה הטוב הוא לא ירוויח כסף, במקרה הפחות טוב הוא יפסיד כסף ואולי גם הרבה ממנו. אפשר לקרוא על סיפורי זוועות כאלה כל שני וחמישי בפורום נדל"ן בארה"ב בתפוז.

אני אהיה עוד יותר נחרץ:
לאדם שמתגורר בישראל (ולא יושב כמה חודשים בשנה בארה"ב) שמעוניין להשקיע 100K$ בנדל"ן בארה"ב ואין לו קרובי משפחה שאפשר לסמוך עליהם שיושבים שם אין מה לחפש בהשקעה ישירה בנדל"ן בארה"ב. במקרה הטוב הוא לא ירוויח כסף, במקרה הפחות טוב הוא יפסיד כסף ואולי גם הרבה ממנו. אפשר לקרוא על סיפורי זוועות כאלה כל שני וחמישי בפורום נדל"ן בארה"ב בתפוז.

אורי ידידי, צר לי אך זה קשקוש
זה שאני בוחר לבלות זמן בארהב מספר חודשים לא אומר דבר על התוצאה ,
רוב האנשים שמגיעים הנה צריכים ורוצים שידירכו אותם במקום לפתוח את פלא האינטרנט ולחקור איך ניתן לעשות משהו מכלום.
אז מגיעים כל מיני אנשים עם ניסיון עשיר בלהיות דובי-לאלא ומורידים אותם מהשקעה מעולה.

אנשים חיים בסרט שנדלן זה דבר פסיבי,
זה השטויות שמאכילים אותם גורוים מכל מיני חורים
דרושה עבודה והרבה למידה , אך אל תיהיה סקפטי, ואם כן , אל תזרע אותה

1. תבין מה אתה מחפש
2. תלמד תלמד תלמד
3. תבדוק כדאיות
3. תאמת מה שאתה יודע
4. תשקיע.

אורי ידידי, צר לי אך זה קשקוש
נסכים שלא להסכים, זוהי דעתי.
1. תבין מה אתה מחפש
2. תלמד תלמד תלמד
3. תבדוק כדאיות
3. תאמת מה שאתה יודע
4. תשקיע.
5. תבחן אלטרנטיבות.
6. בחן את הסיכון אל מול התשואה הצפויה.
7. תלמד איך לחשב תשואה (אמור להיות מספר אחד תכלס).
8. אל תפסיד כסף.
9. זכור שגם הזמן שלך שווה כסף.

נערך לאחרונה ב:

5. תבחן אלטרנטיבות.
8. אל תפסיד כסף.

9.

5. תבחן אלטרנטיבות.
8. אל תפסיד כסף.

מסכים עם הכל , ורוצה לתקן את 5

"סיכון" בעינייך יראה כבטוח למישהו אחר, הכל פקטור של ידע ובטחון מעשייה.
לא תצא מתחום הנוחות מהשקעות המוכרות והבטוחות - התשואות יגידו את שלהן

"סיכון" בעינייך יראה כבטוח למישהו אחר, הכל פקטור של ידע ובטחון
ובעיקר ניסיון. נסיון אתה לא יכול לרכוש בכסף, לא במחקר, ולא באינטרנט, אתה יכול אבל ללמוד מנסיון של אחרים.

ובעיקר ניסיון. נסיון אתה לא יכול לרכוש בכסף, לא במחקר, ולא באינטרנט, אתה יכול אבל ללמוד מנסיון של אחרים.
ויכול גם לבחור מאיזה , ניסיון מר או התנסות מוצלחת. אחלה דיון, תודה על ההשקעה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
D השקעה בנדלן בחול דרך חברה נדל"ן 11
מ השקעה בנדלן בחול- איפה הקאטצ? שוק ההון 7
K השקעה בנדלן בחול או בישראל ללא קרן נדל"ן 12
Erezi realextate - השקעות בנדלן בחול ביחידות השקעה נמוכות- מה דעתכם? שוק ההון 6
O השקעה בנדלן מניב בישראל - אשמח לדעתכם נדל"ן 32
M הלוואה בישראל לצורך השקעה בנדלן בארה"ב מיסים 3
E לגבי השקעה בנדלן נדל"ן 1
G מפגש השקעה בנדלן בזום? יש ביקוש? אוף טופיק 3
benjamin השקעה בנדלן לונדון נדל"ן 5
E השקעה בנדלן בלונדון Mansard capital שוק ההון 6
ERE בלי ה E השקעה בנדלן למגורים בהולנד לעומת קרן ריט נדל"ן 11
doc29 שאלת השקעה בנדלן היפותטית - דירה אחת או שתיים נדל"ן 6
tagidken השקעה בנדלן נדל"ן 86
א השקעה בנדלן באמצעות Fundrise שוק ההון 0
U איזו השקעה בנדלן בארץ נדל"ן 11
K השקעה מתדולוגית בנדלן בארץ נדל"ן 16
doc29 השקעה בנדלן בלונדון נדל"ן 2
V השקעה בנדלן באירופה נדל"ן 1
דרור ישראל אשמח לשמוע חווד על השקעה בנדלן בארהב שוק ההון 2
@ השקעה בנחושת שוק ההון 19
T החלת ותק קרן השתלמות בין גופי השקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ר השקעה חודשית במדד לצורך חיסכון בקופת גמל להשקעה או בברוקר שוק ההון 6
M השקעה ב IBKR במטבעות שונים עם ריבית גבוהה במיוחד- מה הקאץ'? שוק ההון 3
צ העלאת דמי ניהול בשינוי מסלול השקעה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
א השקעה mutual funds לעומת SGOV שוק ההון 13
M שינוי מסלול השקעה בפנסיה - תוך כמה זמן? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
R תמהיל השקעה לפנסיונר שוק ההון 17
A ניודים מגוף אחד לאחר, שינוי מסלול השקעה - מה ידוע ומה לא ידוע? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
D התלבטות בין רכישת דירה 3 להשקעה לבין המשך השקעה בקרן כספית + קה"ל נדל"ן 9
ג השקעה במינוף - בדיקת שפיות שוק ההון 25
S אפיק השקעה ראשוני לצעירה עם משכורת נמוכה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
G השקעה מחו״ל שוק ההון 5
אור כחול אלטרנטיבות השקעה לפיקדון בנקאי שוק ההון 7
צ השקעה במדד - הגיוני? שוק ההון 19
E 500 אש״ח אפשרויות השקעה? שוק ההון 20
ס השקעה ב-SCHG בעקבות הפוסט על השקעות לילד דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 11
O השקעה פאסיבית לאזרחים אמריקאים שוק ההון 5
K התלבטות לגבי מסלולי השקעה בקופת גמל בתיקון 190 שוק ההון 0
T משכנתא או השקעה נדל"ן 5
S השקעה בסיכון גבוה שוק ההון 55
S השקעה דרך אפליקציית בלינק שוק ההון 2
M העברת השקעה מכספית ל? שוק ההון 5
I השקעה בקרנות מנוטרלות מט"ח שוק ההון 3
Z חשבון השקעה לאחר נישואין שוק ההון 0
T להגדיל משכנתה בשביל השקעה שוק ההון 2
A השקעה לטווח בינוני שוק ההון 3
ש השקעה במדדים, האם באמת הנכון זה להשקיע באותו מדד כל הזמן או לפתוח אפיקים חדשים? שוק ההון 15
Y השקעה של 350000 למשך שנתיים וחצי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
G השקעה בחברה עם רכיב אג"חי השקעות אלטרנטיביות 5
P הסתמכות על השקעה במדדים - לבנות על תיק ההשקעות לעתיד. פוסטים מאיכות נמוכה 5

נושאים דומים

Back
למעלה