• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

השקעה בנדלן בחול - ארה"ב או ביעד אחר

ויכול גם לבחור מאיזה , ניסיון מר או התנסות מוצלחת. אחלה דיון, תודה על ההשקעה.
גם וגם, וזה בדיוק ההבדל בין אדם עם נסיון לבלי.
לדוגמא מי שנכנס לשוק ההון ב8 שנים האחרונות (+-) לא יודע מה זה מפולות, לא ידוע מה זה סביבת ריבית עולה ויכול להתבלבל שהשוק יודע רק לעלות.
שוק הנדל"ן בארץ - בדיוק אותו הדבר.
שוק הנדל"ן למגורים בארה"ב - בדיוק אותו הדבר (ברוב המקומות).

בנדל"ן אין ספק שאפשר לעשות הרבה כסף, אחד הדרכים הנבונות להשקיע בנדל"ן לדעתי הוא איפה שיש לך יתרון יחסי, כי אם לא לעולם אתה תהיה דק רקק ביחס לכרישים המקומיים (ובכמעט כל מקום יש כאלה), לגברת כהן מחדרה עם ~100K$ שבאה להשקיע בקיבינימט בארה"ב אין יתרון כזה, והסיכונים עולים בהרבה על הסיכויים לדעתי.

באמת שאין שום דבר פנומנלי בעסקאות כאלה אך יעזור מאוד אם יש לך מישהו שאתה סומך עליו
חייב לחפש ולמצוא אוף מרקט , ברווז מכוער בשכונה סבבה ,
אני מתמקד בworking class , B-C
אני חיפשתי וקניתי ברוצ׳סטר, באמצעות מתווכת שאני חושב שהיא מאוד אמינה, ואחרי כמה חודשים מצאתי נכס שקניתי בערך ב5 אחוז פחות ממה שהוצע. אז אני באמת סקרן עדיין איך תופסים נכס אפילו ב15 אחוז פחות משווי השוק. כי אם מדובר בשוק שהוא עם תשואה גבוהה/פוטנציאל סביר לעליית ערך, אתה לא היחיד שיודע את זה, ואז יש כמה שנותנים הצעה וכו'. אלא אם כן אתה קונה נכס במצב לא טוב וגם משפץ, ואז זה כבר משהו אחר.

אני חיפשתי וקניתי ברוצ׳סטר, באמצעות מתווכת שאני חושב שהיא מאוד אמינה, ואחרי כמה חודשים מצאתי נכס שקניתי בערך ב5 אחוז פחות ממה שהוצע. אז אני באמת סקרן עדיין איך תופסים נכס אפילו ב15 אחוז פחות משווי השוק. כי אם מדובר בשוק שהוא עם תשואה גבוהה/פוטנציאל סביר לעליית ערך, אתה לא היחיד שיודע את זה, ואז יש כמה שנותנים הצעה וכו'. אלא אם כן אתה קונה נכס במצב לא טוב וגם משפץ, ואז זה כבר משהו אחר.
מהנסיון שלי, זה להיות קרוב לצלחת, הרבה קשרים עם המתווכים אמינים שאתה מטפח איתם קישרי עבודה ואמון טובים, הם לרוב יבואו אליך עם הזדמנויות טובות, הם לרוב יעדיפו לעבוד עם קונה שמשלם יפה ולא מסבך עניינים, מתווך טוב ידע לזהות עסקה שמתאימה ללקוח שלו.

שלום
מעונין להשקיע סכום של כ100K$ בנדלן בחול (נכס להשכרה לטווח ארוך), בבעלותי נדלן בארץ והתשואה בארץ היא מבחינתי כבר לא רלוונטית, ככה שאין שאלה שאני רוצה להשקיע בחול. בשלבים של בחינת מספר אזורים בארצות הברית, וטיפול בכל האספקטים הלוגיסטים והמשפטיים של השקעה שם. יצא לי לדבר עם חבר שהעלה כחלופה השקעה במדינה באירופה שבה יש לדעתו יותר אפסייד למחירי הדירות. (בכוונה לא מציין את זה כדי לא למקד את הדיון בה). בדילמה האם עכשיו זהו הזמן הנכון להשקיע בארצות הברית, בזמן בו הריביות שם רק עולות, ואנחנו לאחר מספר שנים של עליות במחירי הנכסים. כמובן שכל מדינה ועיר היא שונה, מה דעתכם לגבי הכיוון אליו הולך השוק שם? על פי דברים שאני קורא מדברים על עצירה ואפילו קיפאון של המחירים ב2019-2020. ברור לי שאף אחד לא יודע בוודאות מה יהיה אבל מעניין אותי לשמוע מה חושבים אנשים כאן.

היי
תרשה לי לעשות לך מעט סדר.

1. שוק הנדל"ן בארה"ב בנוי משווקים רבים, כל אחת נמצא במגמה שונה מבחינת עליית המחירים, השווקים שעדיין לא עלו, הם אומנם מציעים תשואה גבוהה יותר משכירות, אבל רמת הסיכון בהם גבוהה יותר, מדובר באזורים פחות חזקים כלכלית ובאפשרויות התעסוקה.

2. השוק בארה"ב שונה מהשוק שאתה מכיר בישראל, כך שגם אם תהיה עליית ערך, רובה תעלם בעת המכירה בגלל עלויות מכירה גבוהות, 6% ממחיר המכירה עבור תיווך, אחוז מסוים למדינה (STATE), בנוסף למס על הרווח הראלי בשיעור 25%, מס רווחי ההון.

3. נכסים בעלי פוטנציאל לעליית ערך בארה"ב, שוחקים את העלייה במקביל של מחירי השכירויות, מאחר ומסיי העירייה נקבעים בהתאם לעליית מחיר הנכסים.

4. מאחר ואתה קונה נכס יחיד בארה"ב במזומן, אתה חשוף לתשלום כפל מס על ההכנסות משכירות (למרות האמנה למניעת כפל מס), תשלם מס בארה"ב ולאחר מכן בישראל (לפחות 20% בסה"כ).

5. רמת הסיכון בסוגי הנכסים שאנו רוכשים בארה"ב גבוהה יותר, מדובר בדרך כלל באוכלוסיה פחות טובה או חזקה כלכלית של שוכרים, לעתים הנכסים ישנים, והבניה פחות איכותית (בנייה מעץ).

6. החוזק של הכלכלה בארה"ב כיום, מאפשר השכרה ומכירה מהירה יחסית של הנכסים, ישנו פוטנציאל טוב לעליית ערך ועלייה בשכירות.

7. למרות מה שציינתי, התשואות משכירות עדיין גבוהות יחסית לאופציות הקיימות במדינות מערביות.

8. המשך מגמת עליית הריבית תקרב את המשבר הבא, להערכתי בעוד מספר שנים (במשבר הקודם, ריבית המשכנתאות ל 30 שנים, הייתה 6% עד 7% בשלוש השנים שלפני המשבר)

9. נכסים מתחת למחיר השוק, קשה להשיג בשוק חזק ועולה, בדרך כלל מדובר בנכסים המצריכים פעולה יזמית של שיפוץ מסיבי, אני לא בטוח שזה נכון עבורך בשלב זה.

10. במידה ואתה שוקל לרכוש נכס יחיד במבנה של חברת LLC זה יקזז מההכנסה השנתית $600 - $800 בממוצע.

אני מציע שתשקול את התגובות ותקבל החלטה שנוחה לך,
אני בעיתוי הנוכחי פועל בשוק זה רק עם לקוחות בעליי פורטפוליו נכסים בארה"ב.
במידה ורוכשים נכס יחיד, אני מפנה לשוק אחר.

בהצלחה !

נוטה להסכים עם רוני ורוצה להוסיף מעט,
אין כוונה להתנגח או להוכיח את תשובותיו הכנות, חשוב לי להראות פרספקטיבה שונה.
אנו לא מכירים את כותב הפוסט ו/או את השאיפות שלו - הנטייה בתגובות היא דווקא להניע אותו מהשקעות כדאיות תוך דגש רב על מה עלול להשתבש, ומעט מידי על הפוטנציאל החבוי.

חשוב ראשית להבין שבהשקעות בכלל ונדלן בפרט ידע ונסיון הוא מפתח לצמצום הוצאות והגדלת רווחים.
הנטייה להצמד לסיסמא "הכנסה פסיבית" מפתה, בפועל זה תהליך לימוד ארוך, לפעמים כואב, אך אם תיהיה עקבי ויסודי אתה תתוגמל.
קח בחשבון שאין דבר כזה רווח ללא הקרבה.
אני בכוונה נמנע משימוש במילה "סיכון" כי הסיכון היחיד קיים בלא לעשות כלום.
בעיני האדם שלא מגשר על הפער עם ידע בסיסי - הכל נראה מסוכן, תחום הנוחות שלך יתרחב כאשר תמקד את עצמך על תחום השקעה מסויים, תלמד אותו ותיישם.

4. מאחר ואתה קונה נכס יחיד בארה"ב במזומן, אתה חשוף לתשלום כפל מס על ההכנסות משכירות (למרות האמנה למניעת כפל מס), תשלם מס בארה"ב ולאחר מכן בישראל (לפחות 20% בסה"כ).

מבנה המס בארה"ב מתגמל השקעות פסיביות בצורות נדל"ן , זה לא תרחיש בדיוני למזער עד אפס חבות מס לרשויות
(פחת, תיקונים, מיסי עירייה, ריביות, ושאר עלויות תחזוק) - כולם מוכרות במס, 20% זה תרחיש קיצון.

3. נכסים בעלי פוטנציאל לעליית ערך בארה"ב, שוחקים את העלייה במקביל של מחירי השכירויות, מאחר ומסיי העירייה נקבעים בהתאם לעליית מחיר הנכסים.

1. על מיסי עירייה ניתן לערער ולצמצם, כלי חשוב כמשקיע.
2. שכירות לרוב צמודה לקצב אינפלציה, אם בחרת שוק נכון, בשכונה נכונה - אין כלל בעיה להעלות כ-2% שכירות בשנה ולאזן את "השחיקה" , בנוסף מיסי עירייה ששילמת מוכרות במס.

5. רמת הסיכון בסוגי הנכסים שאנו רוכשים בארה"ב גבוהה יותר, מדובר בדרך כלל באוכלוסיה פחות טובה או חזקה כלכלית של שוכרים, לעתים הנכסים ישנים, והבניה פחות איכותית (בנייה מעץ).

מאוד תלוי אזור ובחירה אישית

נערך לאחרונה ב:

מעל 70% מעסקאות בארה"ב הן בידי ברוקרים וגלויות לציבור.
השאיפה שלך היא לצאת מהבריכה הזאת ולמצוא נכסים OFF-MARKET ובמצב קוסמטי רע, רוב האנשים שיראו עובש ושאר הנזקים מייד יסגו אחורה, זה יתרון משמעותי למשקיע שיש לו ראיה יזמית.
יש המון המון דרכים להגיע לנכסים כאלו ורוב הסיכויים שזה לא יתגלגל אלייך סתם כך,
אם תרצה אשמח להרחיב על כך בפוסט אחר

נערך לאחרונה ב:
נוטה להסכים עם רוני ורוצה להוסיף מעט,
אין כוונה להתנגח או להוכיח את תשובותיו הכנות, חשוב לי להראות פרספקטיבה שונה.
אנו לא מכירים את כותב הפוסט ו/או את השאיפות שלו - הנטייה בתגובות היא דווקא להניע אותו מהשקעות כדאיות תוך דגש רב על מה עלול להשתבש, ומעט מידי על הפוטנציאל החבוי.

חשוב ראשית להבין שבהשקעות בכלל ונדלן בפרט ידע ונסיון הוא מפתח לצמצום הוצאות והגדלת רווחים.
הנטייה להצמד לסיסמא "הכנסה פסיבית" מפתה, בפועל זה תהליך לימוד ארוך, לפעמים כואב, אך אם תיהיה עקבי ויסודי אתה תתוגמל.
קח בחשבון שאין דבר כזה רווח ללא הקרבה.
אני בכוונה נמנע משימוש במילה "סיכון" כי הסיכון היחיד קיים בלא לעשות כלום.
בעיני האדם שלא מגשר על הפער עם ידע בסיסי - הכל נראה מסוכן, תחום הנוחות שלך יתרחב כאשר תמקד את עצמך על תחום השקעה מסויים, תלמד אותו ותיישם.

מבנה המס בארה"ב מתגמל השקעות פסיביות בצורות נדל"ן , זה לא תרחיש בדיוני למזער עד אפס חבות מס לרשויות
(פחת, תיקונים, מיסי עירייה, ריביות, ושאר עלויות תחזוק) - כולם מוכרות במס, 20% זה תרחיש קיצון.

1. על מיסי עירייה ניתן לערער ולצמצם, כלי חשוב כמשקיע.
2. שכירות לרוב צמודה לקצב אינפלציה, אם בחרת שוק נכון, בשכונה נכונה - אין כלל בעיה להעלות כ-2% שכירות בשנה ולאזן את "השחיקה" , בנוסף מיסי עירייה ששילמת מוכרות במס.

מאוד תלוי אזור ובחירה אישית

היי
לגבי המס, מדובר על ההכנסה נטו לאחר הוצאות, בארה"ב נשלם לפחות 10% מס, ואילו בישראל, המס המופחת של ה 15% לא מכיר במס ששולם בארה"ב, וניתן לקזז פחת בלבד, לכן ישולם כאן 20% מס לפחות מההכנסה נטו.

לגבי מסיי עירייה אתה יכול לערער, כלומר להביא שמאי שיוכיח שיש טעות בהערכת שווי הנכס של המחוז, בשוק עולה זה לא רלוונטי (אלא עם כן הגזימו עם הערכת שווי הנכס), מה גם שבדרך כלל הערכות השמאי המחוזי, נמוכות בממוצע ב 17% ממחיר השוק.
לגבי השחיקה, בנכסים שבהם מסי העירייה לא עולים ביחס ישיר למחיר הנכס, כאשר השכירות עולה, התשואה על ההשקעה הראשונית עולה בהתאם.

בכל שוק ובכול נקודת זמן יש יתרונות וחסרונות להשקעה, ולכן על המשקיע להתאים את הציפיות למציאות.

מה שכן, אני תמיד אקנה כ20-30 אחוז מתחת למחיר שוק כדי לגדר את עצמי לכל מיני שגעונות משק שאין לי שליטה עליהם.
למה לא פשוט לקנות ולמכור ב30% יותר? תאורטית יש לך פה מדפסת כסף.
אני אומנם לא משקיע נדל"ן אבל מכיר כמה בארה"ב. מנסיון שלי זה בכלל לא קל לקנות באמת ב30 אחוז פחות.

למה לא פשוט לקנות ולמכור ב30% יותר? תאורטית יש לך פה מדפסת כסף.
אני אומנם לא משקיע נדל"ן אבל מכיר כמה בארה"ב. מנסיון שלי זה בכלל לא קל לקנות באמת ב30 אחוז פחות.

אין הבדל בין מה שאתה מציע לבין זה שתקנה רכב משומש בזול ותמכור בשביל רווח - זה לא עיסוק בנדל"ן, זה עיסוק במכירות, קוד המס יגדיר לכך מדרגת מס גבוהה בהרבה.
- אני קונה כדי להחזיק ומנסה לאתר עם כמה שיותר EQUITY BUILT IN לצורכי תזרים חודשי ומכירה כעבור מספר שנים ושהשוק נכון.
אם תפרוש את ההחזר ע"פ שנות ההחזקה, רווח הון + שכירות הIRR שלך מקבל פרצוף יפה יותר.
מי שקונה בשווי שוק מהמר.

זה באמת לא קל.. חשבת אחרת?
לא תאסוף אותם מהרצפה - וכשיש הזדמנות פועלים מהר.

נערך לאחרונה ב:
היי
לגבי המס, מדובר על ההכנסה נטו לאחר הוצאות, בארה"ב נשלם לפחות 10% מס, ואילו בישראל, המס המופחת של ה 15% לא מכיר במס ששולם בארה"ב, וניתן לקזז פחת בלבד, לכן ישולם כאן 20% מס לפחות מההכנסה נטו.

היי רוני,
לא ארצה להרחיב ברשת בנושא מיסוי והכנסות ,
שוב אחזור ואומר שבנכסים לשכירות בארה"ב אין קושי לדווח ל"גזרת הפסד" בדיווחי חבות מס השנתיים - מדינות בארה"ב מאוד פרו-נדלן ובהתאם קוד המיסוי שמעודדות ומכירות בהמון הוצאות לצורכי מס, לצורך העניין, אם ערך הקרקע שלך הוא 40K, תוכל לעשות לו depreciation על פני 27 שנים , זה קרוב 1500$ בשנה נקיים ממס, תוסיף על כך תיקונים, מיסוי עירוני, ריבית על משכנתא! (אם יש), דמי ניהול, שיווק, אדמיניסטרציה והתוצאה תיהיה לך ברורה.

היי
לגבי מסיי עירייה אתה יכול לערער, כלומר להביא שמאי שיוכיח שיש טעות בהערכת שווי הנכס של המחוז, בשוק עולה זה לא רלוונטי (אלא עם כן הגזימו עם הערכת שווי הנכס), מה גם שבדרך כלל הערכות השמאי המחוזי, נמוכות בממוצע ב 17% ממחיר השוק.

תפקיד הproperty appraiser הוא לגבות ממך כמה שיותר ולהוציא כמה שפחות, כמו כל עסק.
בשוק עולה או יורד זה לא משנה את העובדה שתוכל לערער ולהביא את הטענות שמגובות בTAX COMPS באזור כראות עינייך,
סביר שתצליח יותר אם תערער על נכסים B-C ולא A CLASS.

היי רוני,
לא ארצה להרחיב ברשת בנושא מיסוי והכנסות ,
שוב אחזור ואומר שבנכסים לשכירות בארה"ב אין קושי לדווח ל"גזרת הפסד" בדיווחי חבות מס השנתיים - מדינות בארה"ב מאוד פרו-נדלן ובהתאם קוד המיסוי שמעודדות ומכירות בהמון הוצאות לצורכי מס, לצורך העניין, אם ערך הקרקע שלך הוא 40K, תוכל לעשות לו depreciation על פני 27 שנים , זה קרוב 1500$ בשנה נקיים ממס, תוסיף על כך תיקונים, מיסוי עירוני, ריבית על משכנתא! (אם יש), דמי ניהול, שיווק, אדמיניסטרציה והתוצאה תיהיה לך ברורה.

תפקיד הproperty appraiser הוא לגבות ממך כמה שיותר ולהוציא כמה שפחות, כמו כל עסק.
בשוק עולה או יורד זה לא משנה את העובדה שתוכל לערער ולהביא את הטענות שמגובות בTAX COMPS באזור כראות עינייך,
סביר שתצליח יותר אם תערער על נכסים B-C ולא A CLASS.

בהחלט ניתן לקזז הוצאות, אך כל עוד יש רווח (מעבר לקיזוזי הפחת מבנה או שיפוץ) ומדובר בנכס יחיד בלבד, נשלם מס בארה"ב ולאחר מכן בישראל.
לא ניתן להתעלם מהפטור ממס עבור משקיעים זרים, שבוטל בסוף שנת 2017.

נערך לאחרונה ב:
קח בחשבון שאין דבר כזה רווח ללא הקרבה
המשפט הזה מאוד נכון.
אבל עדיין , אני חושב שבהשקעה של 100,000 דולר , ההוצאות והכאב ראש של השקעה במדינה אחרת ובפרט רחוקה כמו ארצות הברית -הופכות את הסיפור ללא משתלם.

למה לחפש נכסים בפריפריה של ארצות הברית , עם שפה וחוקים אחרים, במרחק 10 שעות טיסה?
יש לנו פריפריה גם בארץ ,וגם באירופה הקרובה.

המשפט הזה מאוד נכון.
אבל עדיין , אני חושב שבהשקעה של 100,000 דולר , ההוצאות והכאב ראש של השקעה במדינה אחרת ובפרט רחוקה כמו ארצות הברית -הופכות את הסיפור ללא משתלם.

למה לחפש נכסים בפריפריה של ארצות הברית , עם שפה וחוקים אחרים, במרחק 10 שעות טיסה?

היי
נושא המרחק לא רלוונטי, מדובר בנכס להשקעה ולא למגורים, המנוהל על ידי חברת ניהול מקומית.
אני אתן לך דוגמה, אני מעדיף את הנכסים המניבים שלי בחו"ל, המנוהלים באמצעות חברות ניהול שונות, מה שהופך את ההכנסה לפסיבית, לעומת הדירה שאני משכיר בתל אביב, שאני צריך לנהל אותה ישירות.

לגבי כדאיות השקעה, זה מצריך בדיקה לגופו של עניין בהתאם לפרמטרים כלכליים, אלו שהשכילו להשקיע לפני מספר שנים בשווקים שונים בארה"ב, נהנים כיום מתשואות דו ספרתיות משכירות, בזכות העלייה בשכירויות ומחיר הרכישה הזול בעבר.

הנכסים המניבים שלי בחו"ל, המנוהלים באמצעות חברות ניהול שונות, מה שהופך את ההכנסה לפסיבית, לעומת הדירה שאני משכיר בתל אביב, שאני צריך לנהל אותה ישירות.
אתה יכול לנהל גם את הדירה בתל אביב באמצעות חברת ניהול. אתה בוחר לנהל אקטיבית כדי להגדיל רווח- זה לא ממש פונקציה של מרחק (כלומר, לדירה רחוקה אתה חייב להשתמש בחברה, ואילו לדירה קרובה אתה יכול לבחור).

המשפט הזה מאוד נכון.

לא ברור למה אתה חושב שזה לא משתלם? המספרים אומרים שזה מאוד משתלם,
אם אתה מעדיף לשלם כפול ולקבל חצי מהתוצאה, נטול כאבי ראש.. בי מיי גאסט

היי
נושא המרחק לא רלוונטי, מדובר בנכס להשקעה ולא למגורים, המנוהל על ידי חברת ניהול מקומית.
אני אתן לך דוגמה, אני מעדיף את הנכסים המניבים שלי בחו"ל, המנוהלים באמצעות חברות ניהול שונות, מה שהופך את ההכנסה לפסיבית, לעומת הדירה שאני משכיר בתל אביב, שאני צריך לנהל אותה ישירות.

לגבי כדאיות השקעה, זה מצריך בדיקה לגופו של עניין בהתאם לפרמטרים כלכליים, אלו שהשכילו להשקיע לפני מספר שנים בשווקים שונים בארה"ב, נהנים כיום מתשואות דו ספרתיות משכירות, בזכות העלייה בשכירויות ומחיר הרכישה הזול בעבר.
עדיין לקחת חופש לטוס ולחפש מציאות,לחתום ,להסתבך לטוס שוב... כשמדובר בכמה נכסים אז ההוצאות האלה לא מהותיות. כשזה נכס אחד זה נהיה משמעותי.

לא ברור למה אתה חושב שזה לא משתלם? המספרים אומרים שזה מאוד משתלם,
אם אתה מעדיף לשלם כפול ולקבל חצי מהתוצאה, נטול כאבי ראש.. בי מיי גאסט
ניסית את זה וקיבלת כפול ? או שזה רק על הנייר?

עדיין לקחת חופש לטוס ולחפש מציאות,לחתום ,להסתבך לטוס שוב... כשמדובר בכמה נכסים אז ההוצאות האלה לא מהותיות. כשזה נכס אחד זה נהיה משמעותי.

אין צורך לטוס, את 90% מהנכסים שלי, לא ראיתי מעולם, מדובר בנכסים להשקעה, אומנם צריך לדעת איך לעשות זאת :), בהחלט ניתן להסתמך על אנשי מקצוע מקומיים שיאתרו נכסים מתאימים.

נערך לאחרונה ב:
המשפט הזה מאוד נכון.

מסכים במיליון אחוז, סכומים נמוכים להשקעות ישירות במדינה זרה, אפילו שארה"ב מרגישה לנו מאד מוכרת כי אנחנו מדינה מאד "אמריקאית" באופי שלה.
אני מסכים שלמי שיש את הידע, הזמן, הקשרים והמידע הנכון יכול לעשות השקעות נדלן נהדרות בכל מקום.
אבל למשקיע האקראי שמחפש להשכיב סכום, להשקיע בארה"ב או בכל מקום שהוא רחוק ממקום מגוריו הוא בדרך כלל מתכון לאסון.

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
D השקעה בנדלן בחול דרך חברה נדל"ן 11
מ השקעה בנדלן בחול- איפה הקאטצ? שוק ההון 7
K השקעה בנדלן בחול או בישראל ללא קרן נדל"ן 12
Erezi realextate - השקעות בנדלן בחול ביחידות השקעה נמוכות- מה דעתכם? שוק ההון 6
O השקעה בנדלן מניב בישראל - אשמח לדעתכם נדל"ן 32
M הלוואה בישראל לצורך השקעה בנדלן בארה"ב מיסים 3
E לגבי השקעה בנדלן נדל"ן 1
G מפגש השקעה בנדלן בזום? יש ביקוש? אוף טופיק 3
benjamin השקעה בנדלן לונדון נדל"ן 5
E השקעה בנדלן בלונדון Mansard capital שוק ההון 6
ERE בלי ה E השקעה בנדלן למגורים בהולנד לעומת קרן ריט נדל"ן 11
doc29 שאלת השקעה בנדלן היפותטית - דירה אחת או שתיים נדל"ן 6
tagidken השקעה בנדלן נדל"ן 86
א השקעה בנדלן באמצעות Fundrise שוק ההון 0
U איזו השקעה בנדלן בארץ נדל"ן 11
K השקעה מתדולוגית בנדלן בארץ נדל"ן 16
doc29 השקעה בנדלן בלונדון נדל"ן 2
V השקעה בנדלן באירופה נדל"ן 1
דרור ישראל אשמח לשמוע חווד על השקעה בנדלן בארהב שוק ההון 2
@ השקעה בנחושת שוק ההון 19
T החלת ותק קרן השתלמות בין גופי השקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ר השקעה חודשית במדד לצורך חיסכון בקופת גמל להשקעה או בברוקר שוק ההון 6
M השקעה ב IBKR במטבעות שונים עם ריבית גבוהה במיוחד- מה הקאץ'? שוק ההון 3
צ העלאת דמי ניהול בשינוי מסלול השקעה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
א השקעה mutual funds לעומת SGOV שוק ההון 13
M שינוי מסלול השקעה בפנסיה - תוך כמה זמן? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
R תמהיל השקעה לפנסיונר שוק ההון 17
A ניודים מגוף אחד לאחר, שינוי מסלול השקעה - מה ידוע ומה לא ידוע? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
D התלבטות בין רכישת דירה 3 להשקעה לבין המשך השקעה בקרן כספית + קה"ל נדל"ן 9
ג השקעה במינוף - בדיקת שפיות שוק ההון 25
S אפיק השקעה ראשוני לצעירה עם משכורת נמוכה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
G השקעה מחו״ל שוק ההון 5
אור כחול אלטרנטיבות השקעה לפיקדון בנקאי שוק ההון 7
צ השקעה במדד - הגיוני? שוק ההון 19
E 500 אש״ח אפשרויות השקעה? שוק ההון 20
ס השקעה ב-SCHG בעקבות הפוסט על השקעות לילד דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 11
O השקעה פאסיבית לאזרחים אמריקאים שוק ההון 5
K התלבטות לגבי מסלולי השקעה בקופת גמל בתיקון 190 שוק ההון 0
T משכנתא או השקעה נדל"ן 5
S השקעה בסיכון גבוה שוק ההון 55
S השקעה דרך אפליקציית בלינק שוק ההון 2
M העברת השקעה מכספית ל? שוק ההון 5
I השקעה בקרנות מנוטרלות מט"ח שוק ההון 3
Z חשבון השקעה לאחר נישואין שוק ההון 0
T להגדיל משכנתה בשביל השקעה שוק ההון 2
A השקעה לטווח בינוני שוק ההון 3
ש השקעה במדדים, האם באמת הנכון זה להשקיע באותו מדד כל הזמן או לפתוח אפיקים חדשים? שוק ההון 15
Y השקעה של 350000 למשך שנתיים וחצי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
G השקעה בחברה עם רכיב אג"חי השקעות אלטרנטיביות 5
P הסתמכות על השקעה במדדים - לבנות על תיק ההשקעות לעתיד. פוסטים מאיכות נמוכה 5

נושאים דומים

Back
למעלה