• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

השוואת תנאים בבנק מזרחי להצעות הייטקזון/מועדון הוט

ilyaf

משתמש רגיל
דירוג
77
היי,

יש לי כיום חשבון בנק במזרחי (עבר לשם לפני כחודשיים מבנק אגוד במסגרת המיזוג). יתנהל בתנאים של "חשבון הפוך מתמיד" ל3 השנים הקרובות - פטור מעמלות ללא הטבות נוספות (ניצלתי את ההטבה של 3 השנים הראשונות של חשבון הפוך ביוני השנה). אני מעביר משכורת של כ15,500 נטו לחשבון מדי חודש.
אני עובד בחברת הייטק שחברה בהייטקזון,וכמה שהבנתי גם עומד בתנאים להצטרף למועדון הוט (בתהליך מולם כעת). ממה שאני מבין, שניהם מציעים לי תנאים עדיפים - בהייטקזון+בנק בינלאומי מענק של 1200 שח + פטור מעמלות ל3 שנים + מסגרת אפס ריבית עד גובה משכורת ועוד (כפי שנכתב בשרשור אחר לא מזמן),ובהוט מענק של 2100 + הטבות דומות בבנק לאומי.
חשבתי להציג את הנתונים לבנקאי האישי במזרחי ולבקש להשוות תנאים,ובמידה ואקבל סירוב לעבור, עכשיו שזה אפשרי בקלות במסגרת הרפורמה (מתכנן לעבור לבינלאומי, כי להבנתי בלאומי אין הטבת ריבית אפס על מסגרת ובכללי שמעתי דברים פחות טובים עליהם יחסית לבינלאומי).

יש כאן מישהו שניסה ויודע להגיד מה הסיכוי לקבל השוואת תנאים כזו (ואם כן - לאיזו משתי ההצעות הם יכולים להשוות) או שחבל על הזמן והמאמץ?
כמו כן,האם יש יתרון להישאר בהפוך מתמיד במזרחי לאור האלטרנטיבות,מעבר לטרחה של מעבר בנקים? (אני מעדיף את הפיתרון שיהיה כרוך במינימום כאב ראש, כך שאם מזרחי נותנים שרות טןב יןתר מהאלטרנטיבות אעדיף להישאר איתם).

תודה!

זה מאוד תלוי בחשבון שלך. כלומר כמה משכורת אתה מעביר, כמה כסף יש בחשבון ועוד נתונים.
כדאי לנסות לדעתי. הבנקאי יעשה בדיקה ואם יגיע למסקנה שאחרי השוואת התנאים אתה עדיין רווחי לבנק, אז סביר שיאשרו.

יש כאן מישהו שניסה ויודע להגיד מה הסיכוי לקבל השוואת תנאים כזו
כן, אני נסיתי מול הפועלים.
נסיתי להשוות את התנאים מול ההצעה של הבינלאומי בהייטקזון, ובייחוד את עמלות המט״ח.
אחרי מיקוח הם הסכימו לתת לי פטור על עמלת העברת מט״ח רק אם זה מ RSU ו ESPP, ולא ממקורות אחרים.

יש לי הכנסות נוספות בדולרים לכן לי זה לא מספיק, אני רוצה פטור מלא, ולכן חושב לעבור לבינלאומי, הסיבה היחידה שאני מתמהמה, היא כי אני רוצה לראות מה יציע הבנק הדיגיטלי שאמור להיפתח לציבור בתחילת השנה, ואז לקבל החלטה סופית.

תמיד כדאי לנסות להתמקח, במקרה הטוב תצליח במקרה ״הרע״ תעבור בנק.

אני עברתי מדיסקונט לבינלאומי למסלול הייטקזון.
ניסיתי להשוות תנאים לפני המעבר, קיבלתי סירוב, אז התחלתי בתהליך מעבר בנק (לפני הרפורמה של מעבר בקליק).
ברגע שהבינו בדיסקונט שאני עובר בנק, קיבלתי שיחה מסגנית מנהלת הסניף. כמובן שהיא הסכימה להשוות את כל התנאים, אבל זה היה מאוחר מדי מבחינתי (בעיקר התאכזבתי מרמת השירות), והשלמתי את המעבר.

כל מקרה לגופו, אבל בגדול זה תלוי בדירוג האשראי וכמה אתה יודע לנהל מו״מ.

ברגע שהבינו בדיסקונט שאני עובר בנק, קיבלתי שיחה מסגנית מנהלת הסניף.
איך הם הבינו את זה?
אם לא האמינו לך פשוט כשאיימת לעזוב, מה גרם להם להבין?
מנסה להבין איך זה היה לפני הרפורמה.
כמובן שהיא הסכימה להשוות את כל התנאים
יפה, מהנסיון שלי הבנקים מאד קשים בכל הנוגע לעמלות מט״ח.

איך הם הבינו את זה?
אם לא האמינו לך פשוט כשאיימת לעזוב, מה גרם להם להבין?
מנסה להבין איך זה היה לפני הרפורמה.

יפה, מהנסיון שלי הבנקים מאד קשים בכל הנוגע לעמלות מט״ח.
העברתי סכום כסף לחשבון החדש והתחלתי לקפל גם הו״ק. מאמין שיש להם אינדיקטורים אוטומטים למקרים כאלה. כנראה בדקו, ראו שביקשתי הטבות, ועשו 1+1.

היי,

יש לי כיום חשבון בנק במזרחי (עבר לשם לפני כחודשיים מבנק אגוד במסגרת המיזוג). יתנהל בתנאים של "חשבון הפוך מתמיד" ל3 השנים הקרובות - פטור מעמלות ללא הטבות נוספות (ניצלתי את ההטבה של 3 השנים הראשונות של חשבון הפוך ביוני השנה). אני מעביר משכורת של כ15,500 נטו לחשבון מדי חודש.
אני עובד בחברת הייטק שחברה בהייטקזון,וכמה שהבנתי גם עומד בתנאים להצטרף למועדון הוט (בתהליך מולם כעת). ממה שאני מבין, שניהם מציעים לי תנאים עדיפים - בהייטקזון+בנק בינלאומי מענק של 1200 שח + פטור מעמלות ל3 שנים + מסגרת אפס ריבית עד גובה משכורת ועוד (כפי שנכתב בשרשור אחר לא מזמן),ובהוט מענק של 2100 + הטבות דומות בבנק לאומי.
חשבתי להציג את הנתונים לבנקאי האישי במזרחי ולבקש להשוות תנאים,ובמידה ואקבל סירוב לעבור, עכשיו שזה אפשרי בקלות במסגרת הרפורמה (מתכנן לעבור לבינלאומי, כי להבנתי בלאומי אין הטבת ריבית אפס על מסגרת ובכללי שמעתי דברים פחות טובים עליהם יחסית לבינלאומי).

יש כאן מישהו שניסה ויודע להגיד מה הסיכוי לקבל השוואת תנאים כזו (ואם כן - לאיזו משתי ההצעות הם יכולים להשוות) או שחבל על הזמן והמאמץ?
כמו כן,האם יש יתרון להישאר בהפוך מתמיד במזרחי לאור האלטרנטיבות,מעבר לטרחה של מעבר בנקים? (אני מעדיף את הפיתרון שיהיה כרוך במינימום כאב ראש, כך שאם מזרחי נותנים שרות טןב יןתר מהאלטרנטיבות אעדיף להישאר איתם).

תודה!
עברת בנק בסוף?

ידוע מתי יפתח הבנק הדיגיטלי?
כמה הרבה חודשים אפשר להרשם לרשימת המתנה אבל לא הצלחתי לקבל שום מידע רשמי מתי הם אמורים להפתח רשמית

עדכון: הבנקאי במזרחי בדק אבל חזר ללא הצעה מעבר למה שכבר יש לי באגוד. כנראה אכן אעבור לבינלאומי אם כך (קצת באסה כי כרטיס האשראי העיקרי שלי בנקאי,כך שאצטרך להחליף אותו במקומות הרלוונטיים,אבל נראה שאין ברירה).

עדכון: הבנקאי במזרחי בדק אבל חזר ללא הצעה מעבר למה שכבר יש לי באגוד. כנראה אכן אעבור לבינלאומי אם כך (קצת באסה כי כרטיס האשראי העיקרי שלי בנקאי,כך שאצטרך להחליף אותו במקומות הרלוונטיים,אבל נראה שאין ברירה).
תודה על העדכון.
אני ככל הנראה אעבור ללאומי, למזלי אני כמעט ולא משתמש בכרטיס אשראי הבנקאי כך שאני מקווה שהתהליך יעבור בצורה חלקה.

כרטיס האשראי העיקרי שלי בנקאי,כך שאצטרך להחליף אותו במקומות הרלוונטיים
העברת הו"ק מכרטיס לכרטיס גם קודם היתה פשוטה, עכשיו עם הרפורמה החדשה זה אפילו פשוט יותר.
ניוד חשבון מבנק לבנק היום זה דבר יחסית פשוט. תברר את הנושא עם הבנק הקולט.

מה עם בנק הפועלים? למה לא לקחת אותו בחשבון?

מה עם בנק הפועלים? למה לא לקחת אותו בחשבון?
ההצעה של הבינלאומי פשוט הרבה יותר טובה.
אני חושב לעזוב את הפועלים לשם בדיוק בגלל זה.
במיוחד בגלל עמלות המט״ח המטורפות של בנק הפועלים.

ידוע מתי יפתח הבנק הדיגיטלי?
כמה הרבה חודשים אפשר להרשם לרשימת המתנה אבל לא הצלחתי לקבל שום מידע רשמי מתי הם אמורים להפתח רשמית
מה יעזור לך?
עושה רושם שיגבו דמי ניהול די מופקעים

+ פטור מעמלות ל3 שנים
הפטור שאתה מדבר עליו הוא לכרטיס אשראי? אני מכיר מישהו במועדון הוט עם כרטיס אשראי של המועדון שלהם במשך שנים ואף פעם לא לקחו לו דמי כרטיס.

האם אפשר להשיג פטור לצמיתות גם בכרטיס אשראי בנקאי בלי להיות חבר במועדון כלשהו?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
C השוואת תנאים בפנסיה והשתלמות עבור מחקי מדד/IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
S השוואת תנאים שנתנו לי לפתיחת תיק בפסגות שוק ההון 9
F השוואת תנאים - בנק ובית השקעות שוק ההון 27
C פתיחת חשבון בנק בארה"ב - השוואת תנאים צרכנות פיננסית 11
חצי פנסיון השוואת תנאים לקרן השתלמות IRA צרכנות פיננסית 628
ס השוואת קופת גמל להשקעה מול מסחר עצמאי שוק ההון 15
M קניית דירה ראשונה בפרויקט דירה בהנחה - השוואת תמהילים נדל"ן 52
V השוואת ביטוחי בריאות פרטיים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
ס השוואת פתיחת חשבון בנק בקפריסין מול אנגליה צרכנות פיננסית 2
D השוואת דמי ניהול או מעבר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
M על השוואת מחירים נכונה למוצר בסופר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 39
A השוואת אפשרויות פדיון פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M השוואת תשואות בS&P 500 בקרונות השתלמות / קופות גמל להשקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M השוואת קרנות השתלמות וקופות גלמל להשקעה מחקה מדד SP 500. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
א השוואת תשואות קופות גמל לסנופי שוק ההון 8
כ השוואת ביצועי קרנות נאמנות למדד שוק ההון 4
T השוואת תשואות קרנות מחקות ישראליות מול איריות - ממצאים אמפיריים? פוסטים מאיכות נמוכה 0
A מכירים אתר השוואת תיקים שלוקח בחשבון מס על איזון? שוק ההון 19
I השוואת תמהילים של משכנתא נדל"ן 9
T השוואת עמלות בין הבנק למיטב דש שוק ההון 11
Mose השוואת הצעות של בתי השקעות ישראליים שוק ההון 26
א השוואת הצעת עבודה אמריקאית לישראלית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
Y השוואת משכורות בהייטק התפתחות אישית 12
K השוואת תיק מנוהל לתיק עצמאי שוק ההון 2
S ביטוח רכב - השוואת מחירים 2021 צרכנות פיננסית 9
Y אלטשולר שחם VS מיטב דש - השוואת תשואות שוק ההון 28
משה גל אוזניות כפתור בלוטות' מומלצות וסולידיות. השוואת דגמים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
G השוואת תנאי עמלות בין אקסלנס לאחרים שוק ההון 13
1337justme השוואת פקדונות צמודי מדד שוק ההון 9
מ מסמך השוואת ביטוחי בריאות של לשכת סוכני הביטוח צרכנות פיננסית 2
Y השוואת פנסיה+השתלמות צרכנות פיננסית 3
ע השוואת קרן השתלמות לעצמאים שוק ההון 2
U השוואת ביטוח מבנה לבעלי משכנתא אוף טופיק 7
I השוואת הצעות תיקי השקעות - למה לתת משקל שוק ההון 13
Octopus השוואת אסטרטגיות השקעה - עם/בלי רכישת דירה (+ גיליון סימולציות) שוק ההון 12
מ השוואת מסלולי השקעה בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
A השוואת קרנות שוק ההון 31
U למה אלטשולר שחם לא מופיע בטבלת השוואת בתי השקעות שוק ההון 2
T השוואת עמלות בין בית השקעות ישראלי ל-IB שוק ההון 0
T השוואת ETF זר של S&P 500 שוק ההון 5
ramiv השוואת קרנות פנסיה - הפניקס מחקה מדד חו"ל - הראל מניות צרכנות פיננסית 2
O השוואת קומבינציות ETF איריות צוברות שוק ההון 42
ש השוואת דמי המרה בין מיטב לפסגות צרכנות פיננסית 5
ת לקראת התחלה - השוואת בתי מסחר להשקעה שוק ההון 1
Liron2035 קה"ש IRA הלמן-אלדובי, רכישת IWDA: השוואת עלויות ברוקר שוק ההון 9
ע השוואת ETF שוק ההון 3
Y השוואת גמל נט למדד שוק ההון 4