• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הציונות הדתית יוצאת לרחובות ביום חמישי

• פותח הנושא c881
  • פורסם בתאריך

c881

משתמש בכיר
דירוג
11,985
img_2_1690871553506.jpg

מציע להחזיק מטף וטלפון עם חיוג מהיר למכבי האש.
תל אביב/ רמת גן/ פתח תקווה לא יהיו חווארה!

דף המסרים החדש (ראיתי ציוץ גם של רוטמן)...
ממתין לראות ציוץ של בן גביר/ סמוטריץ.

לא כל מי שהצביע לציונות הדתית הוא פירומן מטורף. לחלקם גנבו את המפלגה (כנראה נכון גם לליכוד).

אני יודע שבגבעת-שמואל המון הצביעו לציונות הדתית, והם משתתפים פעילים במחאה.

לגבי הפוליטיקאים שם - להם אני לא מאמין לאף מילה.

יכול להיות שאני צריך לחדד...
אני לרגע לא חושב שכל מצביעי ליכוד, ציונות דתית, עוצמה יהודית הם נציגי KKK בארץ שמסתובבים עם לפידים ביד.
אבל כשהפוליטיקאים המדוברים (סוכות, רועמן) מציינים שהם בדרך לרחוב "לדבר"...

הם כן והמלווים שלהם.

(מי רוצה לנסות לתפוס את עוזר השר לבטחון לאומי, זז רגע הצידה ומשתין בפתח של חנות [לסימון טריטוריה])

צפה בקובץ המצורף 2133

מציע להחזיק מטף וטלפון עם חיוג מהיר למכבי האש.
תל אביב/ רמת גן/ פתח תקווה לא יהיו חווארה!

דף המסרים החדש (ראיתי ציוץ גם של רוטמן)...
ממתין לראות ציוץ של בן גביר/ סמוטריץ.

"ביחד בצבא"

אמר המשתמט

*לא שיש לי בעיה עם אנשים שלא עשו צבא אבל הצביעות בהגזמה

המון הצביעו לציונות הדתית,
להבנתי הרבה מהם מראש לא היו מצביעים לסמוטריץ אם בנט (או דתי לאומי מתון אחר) היה מתמודד.
במפלגת הציונות הדתית יש ייצוג יתר לציבור החרד"לי היותר קיצוני ואני חושב שהרבה דתיים לאומיים יותר מתונים לא באמת מזדהים איתו.

ג.נ
לא הגעתי למסקנה הזו בעצמי אלא משיחות עם חברים ומכרים דתיים לאומיים (כולם "דתיים לייט", חלקם בכלל הצביעו לגנץ וללפיד).

נערך לאחרונה ב:
להבנתי הרבה מהם מראש לא היו מצביעים לסמוטריץ אם בנט (או דתי לאומי מתון אחר) היה מתמודד.
במפלגת הציונות הדתית יש ייצוג יתר לציבור החרד"לי היותר קיצוני ואני חושב שהרבה דתיים לאומיים יותר מתונים לא באמת מזדהים איתו.
מה רע להם מתן כהנא אצל לפיד?
לייט עלק...הצביעו להכי קיצוניים שיש.

מה רע להם מתן כהנא אצל לפיד?
מתן כהנא אצל גנץ.
הדתיים לייט שאני מכיר למדו באוניברסיטה ועובדים בהייטק והם מאוד ליברלים.
כנראה שתוכל לזהות אותם אפילו בעצמך כי בד"כ הכיפה שלראשם הרבה יותר קטנה משל האחרים.
אין לי סטטיסטיקה וזה מדגם מאוד קטן ומוטה אבל מתוך שלושה דתיים לייט שאני מכיר שלושתם מפגינים נגד הרפורמה ובעד הסכמות רחבות.
כן, המציאות היא מורכבת ולא כל הציבור הדתי לאומי רוצה מדינת הלכה ולשרוף את חווארה.
לעניות דעתי, אם נדע ליצור ברית עם החלקים היותר מתונים וליברלים בצד הזה זה יכול לסייע ל"צד שלנו".

הדתיים לייט שאני מכיר גדלו למדו באוניברסיטה ועובדים בהייטק והם מאוד ליברלים.
כיפות סרוגות ככלל הם יותר *ליברלים* בממוצע מחילונים בארץ. המושג שאתה מחפש הוא פרוגרסיבים.

כיפות סרוגות ככלל הם יותר *ליברלים* בממוצע מחילונים בארץ. המושג שאתה מחפש הוא פרוגרסיבים.
אולי, בוא ננסה לחדד את המושגים, לאפשר לגייז לחיות את חייהם, להתחתן, לאמץ ילדים וכו זו פרוגרסיביות או ליברליות לראייתך?

אולי, בוא ננסה לחדד את המושגים, לאפשר לגייז לחיות את חייהם, להתחתן, לאמץ ילדים וכו זו פרוגרסיביות או ליברליות לראייתך?
כל זה ליברליזם.

לדחוף אג'נדות לה"טביות, לדרוש שאנשים יצדיעו לדגל הלה"טב, לדחוף ילדים ונוער לטיפולים להמרה, לאפשר לגברים להשתתף בתחרויות ספורט של נשים, להיכנס למקלחות של נשים, לטעון שכל מי שמעוניין דיון פתוח בנושא הוא הומופוב....זה כבר פרוגרסיבי ובולשיביקי.

לדחוף אג'נדות לה"טביות, לדרוש שאנשים יצדיעו לדגל הלה"טב
מה שאתה מכנה "אג'נדות להטביות" זה הליברליזם - האג'נדות הן שמי שהוא במקרה להט"ב יוכל לחיות את חייו כלהט"ב. הצד שאתה מגן עליו הוא הצד שמעוניין לכפות על אנשים לא להיות להט"בים.

יש באמת טרלול בנושא תחרויות ספורט, אבל הוא ממש ממש קטן בהיקפו ומעט מאוד אנשים באמת תומכים בו. זה יעלם עם הזמן. לעומת זאת שנאת להט"בים זו תופעה בהיקף רחב שיש להאבק בה. אשמח להגיע לעמק השווה - כל פעם שאני רואה גברים במלתחות נשים אני אצא נגד, וכל פעם שאתה רואה שנאת להט"בים אתה תצא נגד. מה אתה אומר?

אני בעד להוציא את המדינה מהנושא הזה ומעוד הרבה מאוד נושאים, המאבק הוא בין אנשים עם הגישה שלך ושל סמוטריץ' שרוצים להשפיע על החיים של אחרים, רק מתווכחים על סוג ההשפעה. אני רוצה שהמדינה תהיה מעורבת כמה שפחות = ליברליזם.

יש באמת טרלול בנושא תחרויות ספורט, אבל הוא ממש ממש קטן בהיקפו ומעט מאוד אנשים באמת תומכים בו. זה יעלם עם הזמן.
כאבא לילדים, אני אומר לך שאתה טועה. ילדים היום עוברים היום ממש שטיפת מוח בנושא, בבית ספר, בתקשורת.

לדחוף אג'נדות לה"טביות, לדרוש שאנשים יצדיעו לדגל הלה"טב, לדחוף ילדים ונוער לטיפולים להמרה, לאפשר לגברים להשתתף בתחרויות ספורט של נשים, להיכנס למקלחות של נשים, לטעון שכל מי שמעוניין דיון פתוח בנושא הוא הומופוב....זה כבר פרוגרסיבי ובולשיביקי.
גם לי עצמי (כחילוני אתאיסט וליברל, לפחות בעיני עצמי) יש בעיה עם חלק מהאג'נדות האלה.
אני חושב שיש בעיה עם גברים ביולוגיים במקלחות של נשים, בתחרויות של נשים ובבתי סוהר של נשים כי זה פוגע בנשים.
אולי הפתרון הליברלי הוא ליצור סט נוסף של תחרויות ספורט, בתי סוהר, שירותים ומקלחות עבור האנשים האלה, קטנתי.

בכל מקרה, לא לזה התכוונתי כשכתבתי ליברלי.

כאבא לילדים, אני אומר לך שאתה טועה. ילדים היום עוברים היום ממש שטיפת מוח בנושא, בבית ספר, בתקשורת.
בנושא טרנסג'נדרים בתחרויות ספורט? הרשה לי לחלוק.

אני רוצה שהמדינה תהיה מעורבת כמה שפחות = ליברליזם
ליברליזם אין פירושו שהמדינה לא מעורבת. ליברליזם זה העקרון "חיה ותן לחיות", זו החירות של אדם לפעול כפי רצונו כל עוד אינו פוגע באדם אחר. אם הוא כן פוגע באדם אחר - ובכן. הדיון פה הוא על זכותם של להט"בים לחיות את חייהם בלי שיפגעו בהם, וברוך השם פגעו בהם הרבה מאוד עד שהגיעה "האג'נדה הלהטבית" שכל תוכנה הוא שזכותם לחיות את חייהם בלי שיפגעו בהם.

לדרוש שאנשים יצדיעו לדגל הלה"טב, לדחוף ילדים ונוער לטיפולים להמרה, לאפשר לגברים להשתתף בתחרויות ספורט של נשים, להיכנס למקלחות של נשים, ל
כל אלו לא קיימים או קיימים בשוליים של השוליים הן עובדתית והן בדיון הציבורי
רמת החשיבות והרלוונטיות לחיי אנשים שונה המספר סדרי גודל מענייני נישואים או תחבצ למשל.

נושאים דומים

נושאים דומים

Back
למעלה