• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

העלאת ההון העצמי ע"י השקעה בשוק ההון

amnon

משתמש רשום
דירוג
1
למכובדי הפורום שלום רב !

אני משתמש חדש וצעיר וברצוני להחכים בידע המנוסה שרובכם צברתם.
ולענין: אני בחור צעיר (25) נשוי +1 ב"ה, עובד ומשתכר בממוצע, (7,000), וכמו כולם גם לי חלום משלי לקניית דירה משל עצמי, לשם כך אני חוסך סכום מועט (1500)בחודש, אך אני יודע שלא מהחיסכון הנ"ל תצמח הישועה, אלא שצריך להגדיל את ההון העצמי במכות גבהות יותר. עד היום הצלחתי לחסוך 150,000ש"ח, כיום הכסף בקופ"ג להשקעה חצי מניות וחצי כללי.
וכאן באה שאלתי מה א"כ הצורה המועדפת להגדלת ההון העצמי ובאיזה פלטפורמה.

אשמח שתאירו את עיני

יש על זה פוסט נפלא של הסולידית: "15 עצות סולידיות לבני 20+".
הוא עונה על הרבה יותר ממה ששאלת (לא רק איך להשיג דירה).

אם אתה רוצה ידע טכני איך ובמה להשקיע,
יש פוסט של הסולידית "איך לקנות מניות, קרנות סל וקרנות נאמנות".
כמו כן חפש כאן בפורום את השרשור על "מייק המשקיע המתחיל" (נעוץ בפורום "שוק ההון").

וכאן באה שאלתי מה א"כ הצורה המועדפת להגדלת ההון העצמי ובאיזה פלטפורמה.
אם אתה רוצה לקנות דירה בעשור הקרוב אז שוק ההון עלול להיות מסוכן לך. מה יקרה אם ייחתך לך ההון ויתכווץ?
יש בעיה כללית שאנשים מתחילים להסתכל על שוק ההון בתור קסם שלעולם לא יפוג בכל נקודת זמן, במיוחד הצעירים שטרם נכוו.
הגדלת ההון העצמי לצורך קניית דירה, בזמן ידוע וקרוב יחסית, צריכה לדעתי להיעשות ע"י הגדלת החסכון. הגדלת חסכון נעשית ע"י הגדלת הכנסות וכיווץ הוצאות.
האם אשתך מתפרנסת גם? האם אמורה להגיע עזרה מההורים שלכם? מאד קשה לפתח הון עצמי לדירה מחסכון חודשי של 1500 ש"ח בחודש.
לפי הפתיחה שלך אני מבינה שאתה דתי או חרדי - אין גמ"ח שעוזר להשלים את ההון העצמי?
ואולי אתה צריך לכוון לדירה בעלות של עד 600K-700K? ואז תצטרך בערך 250K הון עצמי, כלומר לחסוך עוד כ-100,000 ש"ח שזה בערך שש שנים מעכשיו (לפי סכום החסכון החודשי שלך).

תודה רבה על התגובות !
באמת אנסה להיעזר בשרשורים ובפרומים הקיימים

לגבי דירה להשקעה בערי פריפריה בסך של 7000k אני באמת לא צריך להגדיל הכנסות (הלוואי ויכולתי) וחסכונות ,
אך מכיוון שמטרתי היא לרכוש דירה משל עצמי באזור המרכז, זה לא מקדם אותי הרבה, כי התשואה מדירה להשקעה, לאחר קיזוז הרביות ממשכנתא, עו"ד, תיווך, ניהול הנכס, וכ"ו נשחקת מאד,
בהינתן שדירות כאלה (להשקעה, בסכום נמוך ותשואת שכירות יחסית גבוהה לשווי הנכנס) הן בנמצא בעיקר בערים דוגמת ב"ש, קריות, אשקלון, טבריה, וכדו', אין כמעט שינוי בשווי הקרן של הדירה, או שינוי זעיר, לאומת דירות במרכז שלא גומרות לעלות.

לכן כוונתי הייתה להשקעה בפלטפורמות בשוק ההון, וכאן אני באמת מחוסר ידע, כמו שכבר כתבתי אני חוסך בקופ"ג להשקעה,
השאלה האם זה נכון, ?
האם ישנם אפיקים ריווחים יותר שאפשר לרכוש בהם ידע בקלות?

ושוב תודה על ההתייחסות

כמו שכבר כתבתי אני חוסך בקופ"ג להשקעה,
השאלה האם זה נכון, ?
האם ישנם אפיקים ריווחים יותר שאפשר לרכוש בהם ידע בקלות?
אתה כנראה לא תצליח להביס את הקופ"ג תוך שמירה על אותה רמת סיכון.

אפשר להעלות את רמת הסיכון, נניח להשקיע ב- 100% מניות ואז הרווחים יכולים להיות כפולים, אבל קיים גם סיכון שתסיים בהפסד של 50%.
אתה צריך להחליט מה רמת הסיכון שמתאימה לך.

עוד משהו: כאן אנחנו משווים השקעות פסיביות. אם אתה מוכן לעבוד קשה תוכל להשיג תשואות גבוהות יותר. נניח לקנות נדל"ן במצב גרוע, לשפץ אותו, ולמכור ברווח. זה הרבה התעסקות ועם סיכונים נפרדים.

ואולי אתה צריך לכוון לדירה בעלות של עד 600K-700K? ואז תצטרך בערך 250K הון עצמי, כלומר לחסוך עוד כ-100,000 ש"ח שזה בערך שש שנים מעכשיו (לפי סכום החסכון החודשי שלך).

במהלך 6 השנים האלה הנדל"ן יעלה בערכו (כנראה), ואז הסכום הנ"ל כבר לא יספיק לקנות דירה מאותו גודל/סוג/איכות/מיקום/וואטאבר

לא יודע כמה יעלה, אבל הדירה שקולגה שלי רכש לפני 5 שנים כבר עלתה ב-50% בערכה

כדי "לנצח" במירוץ הזה, ההון / חסכון / שכר חייב לגדול מהר יותר מהנדל"ן

במהלך 6 השנים האלה הנדל"ן יעלה בערכו (כנראה),
בפריפריה עולה לאט מאד, אם בכלל, וגם תלוי בעוד כמה עניינים כמו עודף בניה (למשתכן?), התחרדות, חוסר מתאם בין תשתיות ותעסוקה לקצב גידול בכמות הדירות...
אבל הפות"ש רוצה דירה במרכז, עם משכורת של 7K בחודש, חסכון חודשי קטן וכנראה עוד כמה ילדים שיתווספו. פנטזיות זה שם המשחק החדש-ישן.

לבת העמק !
עד עכשיו היה ניהול שיח מכבד ומענין ובהחלט גם מועיל בקיצער החכמתי !!!
עד לשורה האחרונה בתגובתך.
את כנראה ניחשת נכון אני חרדי!! עם ילד ובדרך עוד אחד, כן ירבו בעז"ה.

"פנטזיות זה שם המשחק חדש - ישן" כך כתבת,
אז בואי ניגש לעובדות; אני חוסך כבר 4 שנים, כיום אני מנהל קופ"ג להשקעה ע"ס 150kש"ח, את שואלת איך???
בשנה האחרונה 30% תשואה את יכולה לבדוק זה אחרי קיזוז מס רווחי הון ודמי ניהול.
יש עוד סוד, סוד שרק חרדים יודעים קורים לזה "סייעתא דישמיא" - בתרגום לעברית מדוברת - אמונה באלוקים כל יכול שזן ופרנס לכול,
בתרגום לישראליות עכשווית -"פנאטיות"

אז תבואי בחכמתך היהירה ותשאלי עם אתה כזה מאמין אז למה אתה בא לפורום מכובד ומטריד אנשים בשאלותיך ובפנטזיותך, איך כמה ובמה להשקיע לך תטריד את אלוקים???
שאלה נכונה!!
אז אני אגלה לך סוד נוסף קורים לו "השתדלות", אנו אמונים שבורא עולם שם את האדם בזה העולם, עולם המעשה, בעולם הזה אנו מצווים לפעול בגדרי הטבע, ללמוד תורה לקיים מצוות, כן וגם לפרנס ביזע, להביא ילדים ולגדלם, (שבדרך אגב גם אם בענייך זה אומללות והקרבה של החיים הצעירים, יש גם כאלה שמאמינים שזה ברכה וציווי אלוקי ליישוב העולם, ומוטב תעשי ותכבדי גם אלה ששונים ממך, במיוחד שלא התנסית / אולי כן לפרנסם ב7000 ש"ח)
את מעל הטבע אני משאיר למי שמעל הטבע.
שאלתי א"כ מכוונת לחלקי בהשתדלות .

תישני על זה לילה אולי תחכימי

האם אשתך מתפרנסת גם?
לשאלתך לעיל
אשתי בלימודים, ובעז"ה כשתכנס לעבוד אני יוצא ללמוד,
בנוסף למטלות הבית וגידול הילדים שאת כ"כ אוהבת, בנוסף מתנדבת בערבים בארגון חסד מפורסם.

לבת העמק !
עד עכשיו היה ניהול שיח מכבד ומענין ובהחלט גם מועיל בקיצער החכמתי !!!
עד לשורה האחרונה בתגובתך.
את כנראה ניחשת נכון אני חרדי!! עם ילד ובדרך עוד אחד, כן ירבו בעז"ה.

"פנטזיות זה שם המשחק חדש - ישן" כך כתבת,
אז בואי ניגש לעובדות; אני חוסך כבר 4 שנים, כיום אני מנהל קופ"ג להשקעה ע"ס 150kש"ח, את שואלת איך???
בשנה האחרונה 30% תשואה את יכולה לבדוק זה אחרי קיזוז מס רווחי הון ודמי ניהול.
יש עוד סוד, סוד שרק חרדים יודעים קורים לזה "סייעתא דישמיא" - בתרגום לעברית מדוברת - אמונה באלוקים כל יכול שזן ופרנס לכול,
בתרגום לישראליות עכשווית -"פנאטיות"

אז תבואי בחכמתך היהירה ותשאלי עם אתה כזה מאמין אז למה אתה בא לפורום מכובד ומטריד אנשים בשאלותיך ובפנטזיותך, איך כמה ובמה להשקיע לך תטריד את אלוקים???
שאלה נכונה!!
אז אני אגלה לך סוד נוסף קורים לו "השתדלות", אנו אמונים שבורא עולם שם את האדם בזה העולם, עולם המעשה, בעולם הזה אנו מצווים לפעול בגדרי הטבע, ללמוד תורה לקיים מצוות, כן וגם לפרנס ביזע, להביא ילדים ולגדלם, (שבדרך אגב גם אם בענייך זה אומללות והקרבה של החיים הצעירים, יש גם כאלה שמאמינים שזה ברכה וציווי אלוקי ליישוב העולם, ומוטב תעשי ותכבדי גם אלה ששונים ממך, במיוחד שלא התנסית / אולי כן לפרנסם ב7000 ש"ח)
את מעל הטבע אני משאיר למי שמעל הטבע.
שאלתי א"כ מכוונת לחלקי בהשתדלות .

תישני על זה לילה אולי תחכימי
לא ברור לי מה בת-העמק בדיוק כתבה שהדליק אותך, אבל היא ניהלה שיח מכבד, והביטוי "פנטזיות זה שם המשחק החדש-ישן" הוא לא "לא מכבד" אלא דעתה הכנה על הסיטואציה. הפוסט מרובה סימני הקריאה שכתבת, בו אתה מייצר יריב וירטואלי שעונה ומתווכח איתך ואז בתגובה מתנצח איתו מתרחש כולו בראשך בלבד. אני מציע לך להקשיב לדברים שיש לה להגיד - ההודעות שלה בפורום הזה מעידות על ניסיון וחוכמה. חוץ מזה "תישני על זה אולי תחכימי" היא אמירה מתנשאת ומקטינה, ואין לה מקום בשיח בפורום - זאת על אף ששינה לכשעצמה היא עצה טובה מאוד לשמור על בריאות קוגניטיבית וגופנית (https://www.youtube.com/watch?v=aXflBZXAucQ).
לגבי "סייעתא דישמיא" - אני שמח שיש לך אמונים באלוקים שזן ומפרנס לכל אבל באמת שהנקודה שלך של "השתדלות" היא חשובה ואני מסכים איתה כי עם כל הסייעתא דישמיא בעולם עדיין רצחו את רוב תושבי הכפר של סבא שלי לפני 80 שנה כולל משפחתו, אז, אתה יודע, תוכנית ב' היא תמיד רעיון טוב.

נערך לאחרונה ב:
מהחיסכון הנ"ל תצמח הישועה, אלא שצריך להגדיל את ההון העצמי במכות גבהות יותר. עד היום הצלחתי לחסוך 150,000ש"ח, כיום הכסף בקופ"ג להשקעה חצי מניות וחצי כללי.
שוק ההון יכול בחודש הבא להתרסק ולנקות חצי משווי המניות. זה קרה בעבר ויקרה שוב בעתיד. אם אתה מוכן לקחת את הסיכון הזה (כלומר להיות מוכן לוותר על הכסף בעשור הקרוב) אתה יכול להמשיך להשקיע בשוק ההון. מבחינת עמלות עדיף לעשות את זה דרך חשבון השקעה ולא דרך קופת גמל להשקעה, ראה: https://www.hasolidit.com/kehila/threads/תיק-השקעות-סולידי-בניהול-עצמי.20410/post-457525
במקרה של מעבר יהיה אירוע מס ולכן תצטרך לבצע חישוב האם זה משתלם לך בהתאם לאופק ההשקעה שלך.

לא ברור לי מה בת-העמק בדיוק כתבה שהדליק אותך, אבל היא ניהלה שיח מכבד, והביטוי "פנטזיות זה שם המשחק החדש-ישן" הוא לא "לא מכבד" אלא דעתה הכנה על הסיטואציה. הפוסט מרובה סימני הקריאה שכתבת, בו אתה מייצר יריב וירטואלי שעונה ומתווכח איתך ואז בתגובה מתנצח איתו מתרחש כולו בראשך בלבד. אני מציע לך להקשיב לדברים שיש לה להגיד - ההודעות שלה בפורום הזה מעידות על ניסיון וחוכמה. חוץ מזה "תישני על זה אולי תחכימי" היא אמירה מתנשאת ומקטינה, ואין לה מקום בשיח בפורום - זאת על אף ששינה לכשעצמה היא עצה טובה מאוד לשמור על בריאות קוגניטיבית וגופנית (https://www.youtube.com/watch?v=aXflBZXAucQ).
לגבי "סייעתא דישמיא" - אני שמח שיש לך אמונים באלוקים שזן ומפרנס לכל אבל באמת שהנקודה שלך של "השתדלות" היא חשובה ואני מסכים איתה כי עם כל הסייעתא דישמיא בעולם עדיין רצחו את רוב תושבי הכפר של סבא שלי לפני 80 שנה כולל משפחתו, אז, אתה יודע, תוכנית ב' היא תמיד רעיון טוב.
לדעתי אין צורך לענות בשמה למרות שכתבת מאוד יפה. אם פותח האשכול נפגע יכול להיות שבצדק, התגובה שלה גם בעיניי לא הייתה נעימה אבל גם המציאות לא נעימה ..

בקיצור, עם חיסכון של 1500 ש"ח גם עם תשואה של 30% כפי שכתבת שהשגת בשנים האחרונות לא יביאו אותך לקניית דירה.
צריך להגדיל הכנסות והמכתוב מדובר במשכורת אחת..
שים לב-אתה בונה על שהתשואות של השנים האחרונות יחזרו על עצמן וזומחשבה מסוכנת. בהצלחה.

לדעתי אין צורך לענות בשמה למרות שכתבת מאוד יפה. אם פותח האשכול נפגע יכול להיות שבצדק, התגובה שלה גם בעיניי לא הייתה נעימה אבל גם המציאות לא נעימה ..
לא ברור לי מה בת-העמק בדיוק כתבה שהדליק אותך,
מקבל בהבנה !

אני אסביר מה הדליק אותי,
אני בעצמי יודע שלקנות דירה במרכז זהו חלום, כך גם כתבתי בראשית דברי, זה אולי חלום רחוק, אולי גם אין לחלום פתרון, בעבור חסכון של 1500 ש"ח,
זה המטרה מטרה רחוקה ואולי בלתי אפשרית (אני מאמין שכן), אך שוב זו המטרה, אני מדבר על הדרך, והדרך מתחלקת לשניים ה1 חסכון של סכום יפה אך זעום (מול המטרה), וה2 זה אפיק ההשקעה של אותו חיסכון, אני לא צריך שום פורום שיסביר לי למה להגדיל הכנסות זה החיסכון הכי גדול.

עכשיו אפשר לענות עניינית, ואפשר לצחקק ביהירות על חלומות ודרך חיים של אנשים, מותר להעריך גם אנשים שבגיל צעיר נטו על שכמם עול להקמת בית ולעבוד 8 שעות ביום תמורת 7k ש"ח, לשכור דירת חדר (לא דירת שותפים) + ילד והוצאות הנלוות ובכ"א מצליחים לחסוך מפיתם ומיימם,
זה מה שמדליק אותי שמעריכים אנשים עם שכר 20k בחודש שמשלמים שכירות בלב ת"א של 9k ובאים בפורום לשאול עם שווה לקנות 2 דירות להשקעה או דירה אחת ב5 מיליון ש"ח במרכז ת"א, מה החכמה לשאול כאלה שאלות חכמות, ולענות תשובות עוד יותר חכמות?!

ושוב תודה לכל המשיבים לגופו של ענין בענייניות

יש לי כל מיני עצות לגבי רכישת השכלה כדי לשפר הכנסה שגם עוזרת במישור האישי וגם במישור הקולקטיבי (עם משכורת כזו וילדים סיכוי רב שבפועל תאלץ לקבל תמיכה ישירה ועקיפה מאנשים אחרים) אבל אני לא בטוח האם הן רלוונטיות לך. אם רלוונטי אשמח לעזור.
אולי יותר רלוונטי - יש שרשור ביומני המסע של אדם חרדי אחר שמראה שמצליח לצבור הון לאט ובבטחון - https://www.hasolidit.com/kehila/threads/קפיצה-למים-עמוקים.16796/

עם משכורת כזו וילדים סיכוי רב שבפועל תאלץ לקבל תמיכה ישירה ועקיפה מאנשים אחרים)
לא ירדתי לסוף דעתך בענין התמיכה מאנשים?
הייתי שמח על עצות לרכישת השכלה, והייתי מאד שמח אם זוהי רכישת השכלה קצרה ולא ארוכה אשר תשרת אותי בעיקר לעבודות מן הצד, כי שאיפת חיי היא ללמוד בכולל, תודה רבה

נערך לאחרונה ב:
כי עם כל הסייעתא דישמיא בעולם עדיין רצחו את רוב תושבי הכפר של סבא שלי לפני 80 שנה כולל משפחתו, אז, אתה יודע, תוכנית ב' היא תמיד רעיון טוב.
לא מסכים איתך !!
אני מוכן לנהל איתך על זה שיח במקום ובזמן אחר זה לא הפורום.

מותר להעריך גם אנשים שבגיל צעיר נטו על שכמם עול להקמת בית ולעבוד 8 שעות ביום תמורת 7k ש"ח, לשכור דירת חדר (לא דירת שותפים) + ילד והוצאות הנלוות ובכ"א מצליחים לחסוך מפיתם ומיימם,
זה מה שמדליק אותי שמעריכים אנשים עם שכר 20k בחודש שמשלמים שכירות בלב ת"א של 9k ובאים בפורום לשאול עם שווה לקנות 2 דירות להשקעה או דירה אחת ב5 מיליון ש"ח במרכז ת"א, מה החכמה לשאול כאלה שאלות חכמות, ולענות תשובות עוד יותר חכמות?!
אדם שמתכנן הרבה ילדים, שחי על 7K בחודש, שחוסך 1500 בחודש (אני תמהה איך, אולי בכל זאת אתה מקבל עזרה?), שרוצה דירה במרכז הארץ - אני קוראת לזה פנטזיה. אני לא מתפעלת בכלל מאנשים לפי רמת ההתפרנסות שלהם, אבל לבוא לפורום כזה ולצפות שתקבל מחיאות כפיים על תכנית שאין לה שום היתכנות? ובכן, לא ממני. לחרדיות שלך אין שום קשר ואתה גם לא החרדי היחיד בפורום.

לא ירדתי לסוף דעתך בענין התמיכה מאנשים?
הייתי שמח על עצות לרכישת השכלה, והייתי מאד שמח אם זוהי רכישת השכלה קצרה ולא ארוכה אשר תשרת אותי בעיקר לעבודות מן הצד, כי שאיפת חיי היא ללמוד בכולל, תודה רבה
החלום של ללמוד בכולל (תהנה) יחד עם החלום להביא לעולם הרבה ילדים משמעו, מבחינת כלכלית (בד"כ) ניצול יותר משאבים מהחברה מאלו שהתא המשפחתי תורם לה. ההפרש, שקראתי לו התמיכה, מגיע בד"כ מנדבות או מנטל המיסים של אנשים במצב ההפוך (שתורמים יותר מאשר צורכים) בין אם הם רוצים בכך או לא (לדוגמה, המדינה משלמת עבור כל תלמיד בחינוך החרדי בערך 18 אלף שח בשנה, סכום שבשוטף לא מכוסה אפילו עבור ילד אחד מהמיסים הנגבים עבור משכורת של 7000 ש"ח). זו לא תופעה נדירה - רוב העשירונים בחברה החרדית חיים כך (צורכים יותר מהמדינה מהמיסוי שמשלמים) - אבל ישנם אנשים שהמצב הזה יפריע להם. בכל מקרה, המצב הזה לא בר קיימא כלכלית בהתחשב בגידול האוכלוסיה החרדית, אז לא הייתי מסתמך על קיומו עוד שני עשורים בתכנונים שלך - אני מעריך שיהיו קיצוצים כואבים או ירידה ברמת השירות הציבורי.

לגבי רכישת השכלה - אם חלומך ללמוד בכולל ואשתך מעוניינת לפרנס (שווה לדבר איתה לוודא שחלומה הוא לא ללמוד גם כן אלא להיות המפרנסת) אז כנראה שמסלולי הכשרה להייטק מהווים עבודה גם מכניסה וגם מספקת בהינתן כישרון והשכלה מתאימה. לגבייך - אני לא מכיר אפשרויות קצרות-טווח יותר מספיק בכדי להמליץ עליהן, אבל יש דיונים בנושא בפורום למיטב זכרוני.

לא מסכים איתך !!
אני מוכן לנהל איתך על זה שיח במקום ובזמן אחר זה לא הפורום.

לא ברור לי לגבי מה אינך מסכים - אני דווקא הסכמתי איתך לגבי החשיבות של השתדלות. בכל מקרה, כולם כבר נרצחו על אף אמונם בסייעתא דשמייא אז זו כנראה דוגמה טובה לכך שכדאי שהיו מסתמכים על משהו אחר.

שיהיה בהצלחה!

נו נו גלשת מהנושא,
מעשית לא יצא לי ממך כלום חוץ מלצחקק על הבורות שלך בעיקרי היהדות.
(זה הרי שיא הטיפשות לחשוב שכל מה שאתה מאמין יקרה, וכל מה שתבקש תקבל, אמונה לא תלויה בתמורה, ושכר ועונש זה החלק הארי באמונה,) מציע לך להתעסק במה שאתה מבין (אני בזה לפחות כנראה מבין יותר ממך) אני לא יתפלסף איתך בתיכנות, או לאן פניו של השוק הסיני מועדות בימים אלו.

בהצלחה ידידי

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ה בכוונת משרד האוצר: ביטול העלאת תקרת ההון הפטור פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 58
doc29 סעיף העלאת מחיר שכ"ד במימוש האופציה נדל"ן 12
G איך לגשת לעניין העלאת שכר בהעברת תפקיד? התפתחות אישית 30
yossik העלאת מחירים סמויה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 118
I העלאת הריבית הקרובה שוק ההון 10
M הודעה מראש על העלאת דמי ניהול בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
doc29 העלאת דמי ניהול בקופת גמל ללא הפקדות ועם הלוואה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
Tsachi01 העלאת תמונות לאתר אוף טופיק 26
א העלאת ריבית בארה"ביום רביעי פוסטים מאיכות נמוכה 7
A קרן חירום ומשכנתא - העלאת ריבית צרכנות פיננסית 1
L איך העלאת הריבית תוריד את מחירי הדיור- אם כבר תעלה אותם בסופו של דבר נדל"ן 610
צ האם לקנות אג"ח בתקופה של העלאת ריבית - ועוד שוק ההון 2
ק שער הדולר בעקבות העלאת הריבית בארה"ב שוק ההון 4
ב העלאת הריבית במשק שנת 2022 - איפה זה פוגש כל אחד מאיתנו צרכנות פיננסית 130
F למה העלאת ריבית בארה"ב גורר נפילות בבורסה? שוק ההון 4
R העלאת הריבית לחישוב קצבת הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
Yos העלאת דמי ניהול של קרן האג"ח - התלבטות שוק ההון 6
stamEhad מה צפוי לקרות לקרן מחקה אג"ח ממשלת ישראל במקרה של העלאת ריבית? שוק ההון 4
S העלאת הנושא הכלכלי במהלך הקשר אוף טופיק 37
ה איך העלאת ריבית בארהב תשפיע על הכלכלה בישראל? פוסטים מאיכות נמוכה 4
D העלאת שכר בהייטק לאחר שנה התפתחות אישית 8
M העלאת גיל הפרישה - יש לזה בכלל משמעות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
R העלאת שכר שנתית בהייטק - מרגיש לא מוערך אוף טופיק 60
G ביידן מכריז על תכנית הכוללת העלאת מס חברות והמניות/מדדים ממשיכים לעלות פוסטים מאיכות נמוכה 13
חתול לילה העלאת מס רווחי הון מיסים 76
O העלאת ברוטו למען הגדלת הפקדה לIRA שוק ההון 12
ס אז איך נכון לבקש מהבוס העלאת שכר ? אשמח לעזרתכם אוף טופיק 18
G העלאת ההפקדה בקרן ההשתלמות והפקדה עצמאית צרכנות פיננסית 10
A העלאת דמי ניהול קרנות נאמנות צרכנות פיננסית 12
ר העלאת דמי ניהול בקרנות ישראליות שוק ההון 8
yanosh34 העלאת דמי ניהול במוצר פנסיוני לפני תום תקופת ההנחה צרכנות פיננסית 3
שיקלר העלאת דמי ניהול ב'פסגות' שוק ההון 2
שלי העלאת מחירים ועמלות המרה -ישראכארט מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 65
P העלאת שכר - כמה נהוג לבקש באחוזים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 61
S לגבי העלאת ריבית שוק ההון 4
מ העלאת מס על אופציות לעובדים שוק ההון 5
Modric19 אג"ח ישראלי לאחר העלאת הריבית שוק ההון 22
A העלאת ריבית: הקשר שבין מח"מ לירידת אג"ח שוק ההון 7
cypriano de rore העלאת הריבית בבנק ישראל שוק ההון 63
א איך להמנע ממלכודת העלאת דמי הניהול? שוק ההון 32
E העלאת דמי ניהול בקרן פנסיה צרכנות פיננסית 12
י תזמון מניות - העלאת ריבית שוק ההון 9
M איך לבקש העלאת שכר עקב קידום חלקי בתפקיד אוף טופיק 24
מ קרן השתלמות או העלאת שכר? שוק ההון 45
א העלאת שכר בעבודה צרכנות פיננסית 56
פ העלאת מס יסף + הרחבת חובת דיווח למס הכנסה שוק ההון 84
מ הודעה על העלאת דמי ניהול שוק ההון 3
R העלאת עמלות בקרנות מחקות אג"ח שוק ההון 15
אל ניניו עכשיו זה רשמי: העלאת המס על הבורסה לא הגדילה ההכנסות ממיסים... שוק ההון 0
ע מחקר של בנק ישראל על העלאת המס על הבורסה ל-25% שוק ההון 45

נושאים דומים

Back
למעלה