• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

העברת תיק מברוקר ישראלי לאמריקאי.

ramhal

משתמש רגיל
דירוג
289
אני יודע שיש על הנושא הזה הרבה שרשורים אבל הם מסתעפים לאלף תתי נושאים וקשה לקרוא את כל השרשורים בלי ללכת לאיבוד.
אני אשמח אם מישהו שעשה את המהלך הזה בזמן האחרון יכול להגיד אם הוא מרוצה והשד לא כזה נורא.
אם החיסכון בעמלות המרה דמי ניהול וכו' באמת שווים את ההתעסקות בהעברה ובדוחות למ"ה.
ראיתי גם שיש לIB נציגות בארץ אבל הרבה בוחרים לפתוח ישירות מול החברה האמריקאית למה?

ראיתי גם שיש לIB נציגות בארץ
לא, יש מתווך.
סיבות לא ללכת על המתווך:
1. עמלות גבוהות יותר למי שהשווי הנקי של התיק שלו מעל 100,000 דולר
2. לחסוך בגורמי ביניים שעלולים לסכן את הכסף שלך

לאחר שיחה עם אינטראקטיב ישראל, ההצעה הסטנדרטית שלהם זה 2.5 דולר מינ' בלי דמי ניהול עמלת המרה לדולרים של 75 שקל פיקס עד מיליון שקל.
לא ביררתי לגבי ההמרה ההפוכה מדולרים לשקלים ואיך זה מתבצע.
לגבי ההתלבטות בין לפתוח דרכם לישירות מול החברה האמריקאית לטענתם אין הבדל, תיק בלי עמלות בכלל זה לתושבי ארהב בלבד.
לגבי הדוח שוב לטענתם זה הדבר הכי פשוט בעולם מורידים מסמך מהמערכת שולחים למס הכנסה מקבלים שובר לתשלום משלמים וזהו. אין התעסקות בכלל.
זה באמת כזה פשוט?
שוקל לפתוח דרכם (במקביל לחשבון נוסף שיש לי במיטב דש כרגע).
להעביר פוזיציות הנציג לא ידע להסביר לי לפי מה שהוא יודע זה לא כל כך אפשרי בכלל .

לגבי ההתלבטות בין לפתוח דרכם לישירות מול החברה האמריקאית לטענתם אין הבדל, תיק בלי עמלות בכלל זה לתושבי ארהב בלבד.
נכון שחשבון LITE זה רק לאמריקאים.
אבל חשבון PRO הרבה יותר זול בהרבה מקרים מאשר עבודה דרך המתווך הקפריסאי.
להעביר פוזיציות הנציג לא ידע להסביר לי לפי מה שהוא יודע זה לא כל כך אפשרי בכלל .
והנה עוד דבר שהנציגים שלהם לא יודעים...

נכון שחשבון LITE זה רק לאמריקאים.
אבל חשבון PRO הרבה יותר זול בהרבה מקרים מאשר עבודה דרך המתווך הקפריסאי.

והנה עוד דבר שהנציגים שלהם לא יודעים...
אני באמת חושב מה כבר יכול להיות יותר זול חח.
העמלות היחידות הן על קנייה ומכירה (מינ 2.5 דולר) סנט למנייה. כמה זול יותר זה כבר יכול להיות.
אולי ה75 שקל המרה זה יכול להיות הבדל משמעותי אם ממירים הרבה בסכומים קטנים.
הנעלם היחיד שנשאר לי זה ההמרה בחזרה לשקלים שאם צריך להעביר דולרים לחשבון בנק ואז בבנק לבצע את ההמרה זה נראה לי סיפור יקר.

העמלות היחידות הן על קנייה ומכירה (מינ 2.5 דולר) סנט למנייה. כמה זול יותר זה כבר יכול להיות.
כמעט פי 10.
אולי ה75 שקל המרה זה יכול להיות הבדל משמעותי אם ממירים הרבה בסכומים קטנים.
גם אם ממירים בסכומים גדולים.
הנעלם היחיד שנשאר לי זה ההמרה בחזרה לשקלים שאם צריך להעביר דולרים לחשבון בנק ואז בבנק לבצע את ההמרה זה נראה לי סיפור יקר.
אין הבדל, כל המרה עולה אותו דבר (כל עוד יש אפשרות להמיר ישירות בין זוג המטבעות הזה).

כמעט פי 10.

גם אם ממירים בסכומים גדולים.

אין הבדל, כל המרה עולה אותו דבר (כל עוד יש אפשרות להמיר ישירות בין זוג המטבעות הזה).
טוב סקרנת, כל מי שנרשם דרך ארהב מקבל 0.01 קנייה ומכירה ו0.25 עמלת מינ'?
איך זה עובד מבחינת המרות מאמין שניתן לשלוח להם רק דולרים בטח לא? ואז איפה ממירים בבנק ? זה לא הרבה יותר יקר?

טוב סקרנת, כל מי שנרשם דרך ארהב מקבל 0.01 קנייה ומכירה ו0.25 עמלת מינ'?
בערך 0.35 סנט למניה ו 35 סנט מינימום. אבל בערך. בפועל הרבה פעמים זה פחות.
איך זה עובד מבחינת המרות
2$ עמלת המרה.
מאמין שניתן לשלוח להם רק דולרים בטח לא?
לא. יש להם חשבון בנק שקלי בארץ. זה הייתרון הגדול של IB על פני כל ברוקר זר אחר.

בערך 0.35 סנט למניה ו 35 סנט מינימום. אבל בערך. בפועל הרבה פעמים זה פחות.

2$ עמלת המרה.

לא. יש להם חשבון בנק שקלי בארץ. זה הייתרון הגדול של IB על פני כל ברוקר זר אחר.
טוב עכשיו באמת סקרנת חח. פותחים חשבון דרך האתר שלהם פשוט יש שם את כל הפרטים?

ניסיתי ליצור קשר עם נציג מהחברה ולפי האתר זה לא ממש אפשרי (יש שם איזו הודעה גנרית בגלל תנודתיות בשווקים יש להם הרבה פניות משהו כזה)
גם למי שמתחת (בהנחה של הפקדה חודשית)
איך שהבנתי את הדברים יש להם שתי סוגי חשבונות lite וpro שהתחלתי למלא טופס הצטרפות זה שלח אותי יש לpro כנראה שהלייט לא רלוונטי לתושבי חוץ?
בכל מקרה מתחת ל100 אלף דולר יש עמלה של 10 דולר ודרך המתווך הישראלי לפי מה שהנציג אמר לי אין את העמלה הזו.
האמת שדי מטריד אותי לפתוח ישירות ניסיתי ליצור קשר עם נציג בצאט או במייל אבל זה פשוט בלתי אפשרי דרך האתר (יש איזו הודעה גנרית שהם בעומס).
אז איך שזה נראה באמת מתחת ל100 אלף דולר דרך המתווך יותר זול כי חוסכים את העמלה של 10 דולר.
אם הייתה אפשרות להעביר את התיק ממיטב אז התיק כבר עולה על 100 אלף ואין את הבעיה הזו אבל כמו שאמרתי אין עם מי לדבר שם וזה נראה לי מסובך מדי להסתדר עם העברת תיק בלי תמיכה

בכל מקרה מתחת ל100 אלף דולר יש עמלה של 10 דולר ודרך המתווך הישראלי לפי מה שהנציג אמר לי אין את העמלה הזו.
שים לב מה כתבתי...
גם למי שמתחת (בהנחה של הפקדה חודשית)
אם אתה מפקיד חודשית וממיר לדולרים, זה כבר עמלה של 75 שקל דרך המתווך, כלומר יותר מ-$10
לעומת זאת בהצטרפות ישירה אתה יכול גם להמיר ב$2 וגם לעשות עוד כ-23 פעולות מבלי שתעבור את ה$10.

ניסיתי ליצור קשר עם נציג מהחברה ולפי האתר זה לא ממש אפשרי (יש שם איזו הודעה גנרית בגלל תנודתיות בשווקים יש להם הרבה פניות משהו כזה)
אני רוצה לציין שהם תמיד עונים למיילים ששלחתי להם, לחלק מהמיילים הם ענו בדיילי של יומיים וחלק תוך כמה שעות.

אז איך שזה נראה באמת מתחת ל100 אלף דולר דרך המתווך יותר זול כי חוסכים את העמלה של 10 דולר.

אתה יכול לבדוק את המתווך הגרמני

לא ממליץ , לא מייעץ, וכו'..

אני רוצה לציין שהם תמיד עונים למיילים ששלחתי להם, לחלק מהמיילים הם ענו בדיילי של יומיים וחלק תוך כמה שעות.

אתה יכול לבדוק את המתווך הגרמני

לא ממליץ , לא מייעץ, וכו'..
אתה יכול לשלוח לי כתובת מייל? יכול להיות באמת בגלל כל שיגעון הקורונה הם לא מקבלים מיילים כרגע.

שים לב מה כתבתי...

אם אתה מפקיד חודשית וממיר לדולרים, זה כבר עמלה של 75 שקל דרך המתווך, כלומר יותר מ-$10
לעומת זאת בהצטרפות ישירה אתה יכול גם להמיר ב$2 וגם לעשות עוד כ-23 פעולות מבלי שתעבור את ה$10.
העמלת המרה אצלם היא 2$ וגם יורדת מה10$ עמלה חודשית?.
איך שאני לא מסובב את זה זה נשמע שעדיף להשקיע דרכם ישירות (חוץ מהקטע של הדוחות למס הכנסה שאני מקווה שאני יסתדר איתם בקלות).
אני מחכה רק להצליח ליצור קשר עם אחד הנציגים שלהם כדי שהכל יהיה ברור ומתועד במיילים.

העמלת המרה אצלם היא 2$ וגם יורדת מה10$ עמלה חודשית?.
נכון
איך שאני לא מסובב את זה זה נשמע שעדיף להשקיע דרכם ישירות (חוץ מהקטע של הדוחות למס הכנסה
אין הבדל מבחינת הדוחות אם אתה עובד ישירות או דרך מתווך
אני מחכה רק להצליח ליצור קשר עם אחד הנציגים שלהם כדי שהכל יהיה ברור ומתועד במיילים.
נראה לי מיותר
זאת חברה אמריקאית רצינית עם מחירון מפורסם וברור. זה לא השוק שיש בארץ שצריך תיעוד על כל שטות

איך שאני לא מסובב את זה זה נשמע שעדיף להשקיע דרכם ישירות (חוץ מהקטע של הדוחות למס הכנסה שאני מקווה שאני יסתדר איתם בקלות).
יש גם אופציה של מתווך גרמני ששם יש פטור מה$10 החודשי, המרה זה 15 שקל להמרה, וקנייה מכירה זה $2.

יש גם אופציה של מתווך גרמני ששם יש פטור מה$10 החודשי, המרה זה 15 שקל להמרה, וקנייה מכירה זה $2.
זה אפילו פחות מההצעה של IB עצמם. אתה יכול לכוון אותי עם איזה קישור לאתר של המתווך הזה? לפי מה שאני יודע לIB יש חשבון בנק בישראל שניתן להעביר לו שקלים זה עובד ככה גם עם המתווך ?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
הק995 העברת תיק חברה בע"מ מברוקר ישראלי ל- IB שוק ההון 5
itaied איך מבצעים העברת תיק ני"ע מחו"ל לישראל? שוק ההון 7
G העברת תיק ני"ע זרים מהבנק בארץ לחשבון ברוקר בחו"ל (IB) שוק ההון 1
T העברת תיק השקעות, למכור או להעביר? שוק ההון 4
ה העברת תיק השקעות מהארץ לIBRK שוק ההון 1
Omer Daniel העברת תיק השקעות מאקסלנס לIB : אירוע מס? שוק ההון 1
ה העברת תיק השקעות בין אחים מיסים 9
E העברת תיק השקעות לחול שוק ההון 23
D העברת תיק השקעות לInteractive Brokers דרך הבנק שוק ההון 7
R העברת תיק השקעות מפידליטי לבנק בארץ שוק ההון 2
E העברת תיק דרך בנק שוק ההון 4
הק995 העברת תיק מאקסלנס לאינטראקטיב צרכנות פיננסית 2
T שאלות על העברת תיק השקעות בארץ לזר שוק ההון 7
Y עמלת העברת תיק ניירות ערך בין 2 בנקים ישראלים צרכנות פיננסית 3
ד העברת תיק עם אירוע מס מיסים 5
N העברת תיק מבנק לבית השקעות שוק ההון 7
A העברת תיק ני"ע מבנק לבית השקעות בניהול עצמאי שוק ההון 6
D העברת בעלות על תיק ממוסה שוק ההון 5
L העברת תיק ני"ע ישראלי לברוקר זר (שאלת אופטימיזציה ולא טכנית) שוק ההון 112
T העברת תיק השקעות שוק ההון 2
I בעיה העברת תיק ני"ע מבנק לבית השקעות שוק ההון 32
I העברת תיק מניות מבנק הפועלים לאינטראקטיב ארה"ב צרכנות פיננסית 4
B העברת תיק השקעות צרכנות פיננסית 3
I העברת תיק השקעות מהבנק לבית השקעות זר שוק ההון 1
jack kapt העברת תיק השקעות צרכנות פיננסית 0
ש העברת תיק מIB לברוקר ישראלי שוק ההון 24
העברת תיק השקעות מבנק לIRA שוק ההון 7
jack kapt העברת תיק השקעות שוק ההון 9
א העברת תיק השקעות מישראל לארה"ב שוק ההון 3
חדש בשוק העברת תיק מmexem לib האמריקאית שוק ההון 1
יבגני_ל היסטוריית רכישה של ני"ע בעת העברת תיק שוק ההון 0
T שאלה לגבי העברת תיק במתנה שוק ההון 2
מ עלות העברת תיק השקעות שוק ההון 15
ד העברת נתוני עלות מקורית של ניירות ערך בהעברת תיק מארה"ב לישראל צרכנות פיננסית 0
I העברת תיק השקעות מחו"ל שוק ההון 1
Homer העברת תיק השקעות לחו"ל שוק ההון 14
E העברת תיק השקעות בין ידועים בציבור צרכנות פיננסית 27
א העברת תיק מהברוקר לIRA שוק ההון 10
I עמלת העברת תיק ני"ע - קיים פיקוח? צרכנות פיננסית 40
Y העברת תיק ני״ע מאדם לאדם שוק ההון 4
H העברת תיק השקעות בין בני משפחה צרכנות פיננסית 10
ס העברת תיק ממיטב דש לבנק לאומי שוק ההון 41
Sinister העברת תיק השקעות ממוסה לקופות גמל מהסוג החדש צרכנות פיננסית 14
CarpeDiem העברת תיק השקעות מבנק לבית השקעות - עמלות? צרכנות פיננסית 5
Rio העברת תיק השקעות מבנק לבית השקעות - מה כדאי לדעת שוק ההון 7
י שאלה לגבי העברת תיק ניירות ערך שוק ההון 13