• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

העברות ועמלות בין - Interactive Brokers, Wise, Poalim, Charles Schwab, Bank of America

adamshalev

מודרטור
דירוג
23,045
עשיתי לעצמי קצת סדר בראש מבחינת עלויות של עמלות העברות בין חשבונות שונים וההבדלים ביניהם.

הסבר:
- רוב ההעברות מדברות על USD שעבורן ככל שאני מבין יש כמה דרכים להעביר כסף:
--- wire: העברה מכל חשבון לכל חשבון, באמצעות ציון ה-IBAN של חשבון היעד ושם המוטב.
--- ACH: מערכת סליקה בנקאית בארה״ב, מאפשר לבצע העברות בין בנקים לרוב ללא עלות. בד״כ דורש ליצור קישור בין שני הבנקים (או דרך אימות מבוסס משתמש-ססמא, או ע״י שתי הפקדות קטנות). ברגע שנוצר קישור, הבנק שיצר את הקישור יכול לשלוח כסף לבנק השני (ACH push), ויכול גם למשוך כסף מהבנק השני לעצמו (ACH pull).
--- יש עוד משהו?
- אני מתייחס גם לאפשרות להשתמש בכרטיס אשראי, שכן זאת גם דרך ״למשוך״ כסף מחשבון.
- אני נותן כדוגמא את בנק פועלים בארץ, אבל נכון פחות או יותר לכל בנק בארץ

ברוקר - Interactive Brokers
כללי: ברוקר אמריקאי זול. לא מצריך הסבר נוסף בפורום.
עלות: כל שליחה מ-IB היא חינם פעם בחודש, ו-10 דולר מעבר לכך (למעט ACH שעולה 1$ לכל שליחה נוספת). הפקדות לא עולות כסף.
הגבלות: ככל שידוע לי, לא ניתן להעביר לחשבון שהוא לא על שמך, ובשביל לעשות את זה צריך לקשר אישור החרגה ידני מ-IB (לא ניסיתי בעצמי לעשות העברה כזאת בלי אישור, ולא ניסיתי לבקש החרגה, אשמח לשמוע ממישהו שהתנסה בזה בפועל).
כרטיס אשראי: ככל שידוע לי אפשר לקבל כרטיס debit לחשבון, אבל זה חסום לישראלים.

שליחת שקלים לבנק פועלים: הפקדה ישירה בשקלים לחשבון הבנק דרך החשבון שלהם בסניף הישראלי של סיטיבנק (לא יודע אם Interactive עושים את זה עם זה״ב או העברה רגילה).
שליחת דולרים לבנק פועלים: באמצעות wire, עולה גם עמלת קבלת מט״ח בצד של פועלים (גובה העמלה תלוי בתנאים האישיים בבנק)
שליחת דולרים ל-Charles Schwab: העברת wire. אין עמלת קבלה ב-CS.
שליחת דולרים ל-Wise: לא ניסיתי. אני מאמין שאפשר לעשות העברת wire רגילה, ואולי אפשר לעשות קישור של ACH. אשמח לשמוע ממי שהתנסה בזה.

ברוקר - Charles Schwab
כללי: יש כמה שרשורים בפורום שמדברים על Charles Schwab. בתהליך של לפתוח שם חשבון מנוהל. כמו כן הם מתמזגים עם TD Ameritrade.
עלות: כל wire מ-CS עולה 15$ (3 העברות חינם ברבעון לחשבון מעל $100K). העברות עם ACH לא עולות כסף. הפקדות ל-CS לא עולות כסף.
הגבלות: נראה על פניו שניתן לעשות wire לכל חשבון בנק בעולם, אם כי לא ניסיתי להעביר לשום חשבון למעט החשבון שלי ב-IB.
כרטיס אשראי: מבירור שעשיתי, נראה שאפשר לקשר כרטיס debit לחשבון, אבל לא אפשרי לחשבונות מנוהלים.

שליחת דולרים ל-IB: עשיתי העברת wire רגילה, כולל הגדרת נוטיפיקציה בצד של IB מראש. ניסיתי ליצור קישור ACH מ-IB ל-CS, אבל לא הצלחתי. בהתחלה ניסיתי לבצע אימות דרך יוזר-ססמא, אבל זה כל פעם נכשל. אחרי כמה כשלונות, IB הציעו לי לעשות אימות מבוסס שתי הפקדות קטנות (גם זה נכשל, כלומר ההפקדות מעולם לא הופיעו ב-CS). זוכר מישהו כתב בפורום שאין יותר אפשרות ב-IB לעשות ACH verification עם שתי הפקדות קטנות, אז תכירו שיש אם מכשילים את האימות יוזר-ססמא כמה פעמים.
שליחת דולרים ל-Wise: העברת ACH push בחינם, אחרי יצירת קישור ACH מ-CS ל-Wise באמצעות שתי הפקדות קטנות. אפשר לעשות גם העברת wire רגילה אבל לא ניסיתי. ניסתי ליצור גם קישור ACH מ-Wise ל-CS, קיבלתי חלון של Plaid שבו הזנתי את היוזר-ססמא של CS, ואחרי האימות קיבלתי הודעת כשלון שלא נמצא חשבון Savings / Checking (שאני מניח שזה הגיוני אם יש לי שם רק חשבון השקעות).
שליחת דולרים ל-Poalim: לא ניסיתי, אבל משער שאפשר לעשות העברת wire רגילה.
שליחת שקלים ל-Poalim: לפי @מתכנת אפשר בעלות של wire לשלוח שקלים וההמרה תתבצע לפי שער ויזה.

בנק - Wise (לשעבר TransferWise)
כללי: משמש בעיקר להעברות בינלאומיות. למי שלא מכיר, פתיחת חשבון ב-Wise זה קל מאד, הכל אונליין, ונעשה אימות זהות עם דרכון. ברגע שיש חשבון, הוא מעניק חשבונות בנק לכל דבר ועניין בעשרות מדינות (עדיין לא חשבון ישראלי אבל). מאד שימושי בשביל לקבל ולשלוח כספים במדינות זרות כמו אנגליה, ארה״ב, קנדה, מדינות אירופה וכד׳. הם מאפשרים גם להמיר בין מטבעות בעמלה סבירה. למשל את כל החשבונות השוטפים שלי שקשורים לנדלן באנגליה אני משלם דרך Wise (העברת פאונדים בנקאית לנותני השירות) ואת השכירות מחברת הניהול אני מקבל ל-Wise.
עלות: כל העברה מ-Wise עולה עמלה קטנה כתלות במטבע, בדולר זה 0.93$, בפאונד זה 0.36 פאונד. הפקדות לא עולות כסף.
הגבלות: ככל שידוע לי ניתן להעביר לכל חשבון בעולם. נתקלתי פעם אחת בנותן שירות בריטי (חברת ניהול בניין) שניסיתי להעביר אליה תשלום שוטף ו-Wise סירבו שאמרו ששליחה לחשבון הזה חסומה. כיוון שזה חשבון שכבר שלחתי אליו בעבר, התכתבתי איתם בנושא כמה פעמים, עד שהם פתחו את החשבון להפקדות. כמו כן, ככל שידוע לי ונכתב פה בפורום, שליחה\קבלה של כספים לחשבונות שקשורים לקריפטו (בורסות) אסורה בהחלט וגוררת חסימה מיידית ובלתי הפיכה של החשבון. so don't.
כרטיס אשראי: קיימת אפשרות לקשר כרטיס debit לחשבון של wise, אבל זה חסום לישראלים.

שליחת שקלים לבנק פועלים: לא ניסיתי עדיין, אבל אני מאמין שאפשר. כיוון שאין להם עדיין חשבונות שקליים, לא ניתן להפקיד שקלים ל-Wise, משמע כל שליחה בשקלים תעשה אך ורק ע״י המרה של מטבע אחר ע״י Wise לשקלים (מה שתמיד אני מעדיף לעשות ב-IB).
שליחת פאונדים ל-IB: העברה ישירה של פאונד לחשבון בנק המתאים של IB, כולל ציון מספר המשתמש בשדה הערה של ההעברה. בעלות של 0.36 פאונד בצד של Wise.
שליחת דולרים ל-IB: באמצעות ACH pull, אחרי יצירת קישור ACH מ-IB ל-Wise באמצעות שתי הפקדות קטנות. את ההעברה יוזמים בממשק של IB (כיוון שזה ACH pull) והיא חינם לחלוטין בשני הצדדים. אפשר לעשות גם העברת wire רגילה אבל לא ניסיתי.
שליחת דולרים ל-Charles Schwab: כנ״ל - באמצעות ACH pull, אחרי יצירת קישור ACH מ-CS ל-Wise באמצעות שתי הפקדות קטנות. את ההעברה יוזמים בממשק של CS (כיוון שזה ACH pull) והיא חינם לחלוטין בשני הצדדים. אפשר לעשות גם העברת wire רגילה אבל לא ניסיתי.

בנק פועלים
כללי: חשבון בנק בארץ, די ברור מאליו.
עלות: שליחת וקבלת דולרים זה עסק יקר, עמלת מינימום של כ-20 דולר, ועוד עמלה באחוזים משווי ההעברה (עם תקרה שנמדדת במאות דולרים). בר מיקוח, אבל לרוב תנאים תקפים לתקופה מוגבלת ומתאפסים. ככלל, אני משתדל לא לבצע העברות מט״ח בבנק בכלל. קבלת שקלים חינם, ושליחת שקלים בארץ חינם (או כ-1.3 שקלים, תלוי בתנאים בבנק), ואילו שליחת שקלים בהעברת זה״ב זה 6.5 שח.
הגבלות: ככלל ניתן לשלוח כספים לכל חשבון בעולם, אם כי בסכומים גבוהים הבנק דורש לדעת לגבי מטרת ההעברה, כולל מסמכים תומכים, ופי כמה וכמה כאשר מדובר בקבלת סכומים גבוהים. שליחה לבורסות קריפטו למיטב ידיעתי לא מוגבלת, אבל קבלה מבורסות זה עניין בעייתי מאד.
כרטיס אשראי: כרטיס אשראי בנקאי, שדרכו אני מחייב הוצאות שקליות מהעו״ש השקלי והוצאות דולריות מהעו״ש הדולרי, ללא כל עלות נוספת של המרה.

שליחת שקלים ל-Wise: עדיין לא ניתן שכן Wise עדיין לא תומכים בחשבונות שקליים.
שליחת שקלים ל-IB: אני מקפיד לעשות רק עם העברות זה״ב (טופס pdf מוכן מראש שאני רק משנה בו סכום ותאריך ושולח במייל ל-XXX@poalim.co.il, כאשר XXX זה מספר הסניף) בעלות של 6.5 שח, כולל נוטיפיקציה באתר של IB. אני יודע שאחרים מעבירים בהצלחה גם בלי זה״ב וגם בלי נוטיפיקציה.
שליחת דולרים ל-IB: דרך אתר הבנק, שליחת מט״ח (wire) לחשבון הדולרי של IB. כולל עמלת מט״ח יקרה ונוטיפיקציה באתר של IB.
שליחת דולרים ל-Charles Schwab: לא ניסיתי, משער שניתן לעשות העברת מט״ח (wire) רגילה, בעמלות יקרות.

בנק Bank of America
כללי: חשבון חברה LLC, אבל נכון באותה מידה לחשבון רגיל.
עלות: שליחת דולרים בארה״ב לבנק אחר עולה 1$ (למשל ל-Wise או IB). שליחת דולרים בינלאומית (למשל לבנק הפועלים) עולה 45$. העברה לחשבון אחר ב-BOA חינם.
הגבלות: לא מכיר.
כרטיס אשראי: כרטיס אשראי אמריקאי שמקושר לחשבון.

שליחת דולרים לבנק פועלים: העברת Wire בעלות של 45$.
שליחת דולרים ל-IB: לא ניסיתי עדיין, אבל אני מאמין שאפשר להגדיר ACH מ-IB ל-BOA. כמו כן מאמין שאפשר לעשות wire רגיל.
שליחת דולרים ל-Wise: שליחה רגילה (ACH ללא אימות?) עולה 1$. לא ניסיתי עדיין אבל מאמין שאפשר להגדיר ACH מ-Wise ל-BOA.

נערך לאחרונה ב:
תודה על פתיחת השרשור. אני בטוח שיועיל לחברי הפורום.

וואו. תודה על ההשקעה!

ACH: מערכת סליקה בנקאית בארה״ב, מאפשר לבצע העברות בין בנקים ללא עלות.
לא בהכרח ללא עלות.
יש מקרים שבהם הבנק היוזם דורש עמלה. למשל BofA.

דורש ליצור קישור בין שני הבנקים
לא בהכרח. יש בנקים שמאפשרים לשלוח ACH לצד ג, ואז זה בלי אימות החשבון (שוב - BofA זאת דוגמא טובה).

יש עוד משהו?
כן - Bill Pay.

עלות: כל שליחה מ-IB היא חינם פעם בחודש, ו-10 דולר מעבר לכך. הפקדות לא עולות כסף.
תיקון קטן - שליחת wire נוספת היא 10 דולר. שליחת ACH זולה משמעותית ועולה רק 1 דולר.

דרך wire רגיל עולה 1$
אתה בטוח שזה wire ולא ACH?
פעם אחרונה שבדקתי wire ב BofA יקר משמעותית. אפילו על ACH הם גובים לפעמים 3 דולר.

• אהבתי
Reactions: ITS
@roneng תודה הוספתי את ההערות שלך בגוף ההודעה המקורית.
לפעמים לא ברור לי מהממשק איך בפועל נעשית ההעברה, למשל השליחה מ-BOA ל-Wise אם היא wire או ACH ללא אימות.

ראשית כל הכבוד על העבודה המושקעת.
ברוקר - Charles Schwab
לא כתבת שאפשר לשלוח שקלים מהם ישרות לישראל, עמלת wire 15$, שער נראה לי של ויזה.
עלות: כל wire מ-CS עולה 15$.
אם אתה מחזיק בחשבון מעל 100K$ תקבל 3 העברות חינם ברבעון.
כרטיס אשראי: מבירור שעשיתי, נראה שאפשר לקשר כרטיס debit לחשבון, אבל לא אפשרי לחשבונות מנוהלים.
קיבלתי מהם גם פנקס שיקים וגם כרטיס דביט פטור לגמרי מעמלות ATM והמרה לפי שער ויזה.
לא הבנתי מה הכוונה חשובונות מנוהלים ?
שליחת דולרים ל-IB: עשיתי העברת wire רגילה, כולל הגדרת נוטיפיקציה בצד של IB מראש. ניסיתי ליצור קישור ACH מ-IB ל-CS, אבל לא הצלחתי
כעיקרון אפשר להפקיד שיק של שוואב באפליקציה של IB חינם, (טרם ניסיתי בגלל איזה ענין טכני אצלי)
כמו כן, יש אפשרות להעביר דולרים דרך מערכת ACATS (המיועדת להעברת נכסים בתוך ארה״ב אך תומכת גם בהעברת מזומן), נכנסים ב IB להעברת ני״ע, בוחרים ACATS ואז אפשר לבחור רק USD בלי ני״ע - לא ניסיתי ולא יודע מה העלות.
שליחת דולרים ל-IB: באמצעות ACH pull,
שים לב שזו האופציה הנחותה ביותר - המתנה של 4 ימים למסחר ו- 44 ימים למשיכה לחשבון אחר
אני יודע שאחרים מעבירים בהצלחה גם בלי זה״ב
שים לב שזה נראה שנתמך רשמית, אם תכנס לעדכון פרטי משתמש (כתובת וכו) במסך הבא יופיע ממשק בעברית, בו תצטרך להזים את שם בעברית בשביל העברות מס״ב.

לפעמים לא ברור לי מהממשק איך בפועל נעשית ההעברה, למשל השליחה מ-BOA ל-Wise אם היא wire או ACH ללא אימות.
הממשק שלהם באמת מבלבל קצת יותר מאחרים, אבל אם אתה נכנס לבצע העברה הוא נותן 3 אופציות (לפחות אצלי) שרשומות באופן די ברור:
‎* 3 business days, $3 fee, ACH Transfer, 8 PM ET cutoff time
‎ * Next business day, $10 fee, ACH Transfer, 8 PM ET cutoff time
‎* Same business day, $30 fee, Wire Transfer, 5 PM ET cutoff time, most often required for real estate closings; money is not recoverable; similar to using a cashier's check to get final funds to a recipient
‎‎
(ההדגשות במקור)

עלות: כל שליחה מ-IB היא חינם פעם בחודש, ו-10 דולר מעבר לכך (למעט ACH שעולה 1$ לכל שליחה נוספת)
לא הבנתי למה "למעט ACH"? למה לא הפוך - כל משיכה עולה 1 דולר, למעט wire שעולה 10$? :)
אם כבר:
"כל שליחה היא חינם פעם בחודש. מעבר לכך משיכה בWIRE עולה 10$ ומשיכה בACH עולה 1$".

אאל"ט יש גם אופציה למשוך בצ'ק, אבל זה סגור לישראלים ועולה 4$.
ומשיכות בשקלים דרך מערכת זה"ב (הם לא תומכים במשיכה דרך מס"ב) עולה 30 ש"ח.
יש רשימה שלמה של עלויות משיכה פה.
--- wire: העברה מכל חשבון לכל חשבון, באמצעות ציון ה-IBAN של חשבון היעד ושם המוטב.
תיקון קטן (כן, אני קטנוני לפעמים) - העבורת WIRE בתוך ארה"ב לא צריכות IBAN. אתה פשוט נותן routing number של הבנק + מספר חשבון.
בתאכלס זה אותם נתונים שצריך לACH, למעט העובדה שבחלק מהבנקים ה routing number שלהם שונה בין WIRE לבין ACH.

נערך לאחרונה ב:
קיבלתי מהם גם פנקס שיקים וגם כרטיס דביט פטור לגמרי מעמלות ATM והמרה לפי שער ויזה.
לא הבנתי מה הכוונה חשובונות מנוהלים ?
מגניב, די שימושי. חשבון מנוהל הכוונה שיש מנהל השקעות שמבצע פעולות בחשבון בשמי, והוא שזה שגם פתח את החשבון עבורי (ארחיב על זה בשרשור נפרד).

לא כתבת שאפשר לשלוח שקלים מהם ישרות לישראל, עמלת wire 15$, שער נראה לי של ויזה.
אם אתה מחזיק בחשבון מעל 100K$ תקבל 3 העברות חינם ברבעון.
הוספתי

שים לב שזו האופציה הנחותה ביותר - המתנה של 4 ימים למסחר ו- 44 ימים למשיכה לחשבון אחר
זה נכון לכל הפקדה ל-IB דרך ACH?

שים לב שזה נראה שנתמך רשמית, אם תכנס לעדכון פרטי משתמש (כתובת וכו) במסך הבא יופיע ממשק בעברית, בו תצטרך להזים את שם בעברית בשביל העברות מס״ב.
עשיתי את זה עכשיו והמסך בעברית (מדהים) כבר כלל את השם שלי, מעניין. לא זוכר אם אי פעם הזנתי להם שם בעברית או לא. בכל מקרה זה עבר ל-review ואנסה פעם הבאה לעשות מס״ב.

לא הבנתי למה "למעט ACH"? למה לא הפוך - כל משיכה עולה 1 דולר, למעט wire שעולה 10$? :)
אם כבר:
"כל שליחה היא חינם פעם בחודש. מעבר לכך משיכה בWIRE עולה 10$ ומשיכה בACH עולה 1$".

אאל"ט יש גם אופציה למשוך בצ'ק, אבל זה סגור לישראלים ועולה 4$.
ומשיכות בשקלים דרך מערכת זה"ב (הם לא תומכים במשיכה דרך מס"ב) עולה 30 ש"ח.
יש רשימה שלמה של עלויות משיכה פה.
״למעט ACH״ כי שיערתי שכל העברה אחרת בדולר או במטבעות השונים היא wire. אני רואה לפי הקישור ששמת שזה לא בדיוק נכון, אבל לרוב נכון.

העברה אחת חינם בחודש תופס גם כאן ?
כן

ואנסה פעם הבאה לעשות מס״ב
אם תעביר עד השעה 18:30 באמצע השבוע זה יופיע תוך כמה שעות ומקסימום בבוקר (אני תמיד פותח נוטיפיקציה)
זה נכון לכל הפקדה שנכנסה ל IB דרך ACH Pull
ברוקר - Charles Schwab
......
שליחת דולרים ל-Wise: העברת ACH push בחינם, אחרי יצירת קישור ACH מ-CS ל-Wise באמצעות שתי הפקדות קטנות.
תגיד, כמה זמן לוקח עד שהכסף מגיע ל wise, והאם ניתן למשוך אותו מיד ?
נגיד אני רוצה להעביר משוואב אליהם ואז לחשבון אחר, מהרגע שעשיתי העברה כמה זמן תכלס עד שאוכל לבצע את העברה החוצה מהם ?

תגיד, כמה זמן לוקח עד שהכסף מגיע ל wise, והאם ניתן למשוך אותו מיד ?
נגיד אני רוצה להעביר משוואב אליהם ואז לחשבון אחר, מהרגע שעשיתי העברה כמה זמן תכלס עד שאוכל לבצע את העברה החוצה מהם ?
מבחינת זמן הגעה משהו כמו 1-2 ימי עסקים, מבחינת זמן לאפשרות משיכה - לא יודע, עשיתי רק העברות נסיון קטנות עד כה והיה לי מאזן לכסות אותם בלי קשר.

העברה אחת חינם בחודש תופס גם כאן ?
כן. תופס בכולם.
IBKR allows one free withdrawal request per calendar month. After the first withdrawal (of any kind), IBKR will charge the fees listed below for any subsequent withdrawal:

כמו ש @מתכנת אמר, זה ספציפית תקף ל ACH PULL.
לכל צורת העברת כסף יש את הזמנים שלה. למשל ACH PUSH יש זמן המתנה ארוך יותר מWIRE וקצר יותר מ ACH PULL.
יש לך פרוט מלא פה

ACH: מערכת סליקה בנקאית בארה״ב, מאפשר לבצע העברות בין בנקים לרוב ללא עלות. בד״כ דורש ליצור קישור בין שני הבנקים (או דרך אימות מבוסס משתמש-ססמא, או ע״י שתי הפקדות קטנות).
אני העברתי מ Wise ב ACH אל צד ג' בלי ליצור שום קישור. מנחש שזו רק דרישה של IB, אולי בשביל לתמוך הpull כלומר במשיכה מחשבון

הגבלות: ככלל ניתן לשלוח כספים לכל חשבון בעולם, אם כי בסכומים גבוהים הבנק דורש לדעת לגבי מטרת ההעברה, כולל מסמכים תומכים, ופי כמה וכמה כאשר מדובר בקבלת סכומים גבוהים.
תוכל לציין מאיזה גובה של סכום מבקשים לדעת את המידע הנ"ל?
בשליחה ובקבלה.

עלות: שליחת דולרים בארה״ב לבנק אחר עולה 1$ (למשל ל-Wise או IB). שליחת דולרים בינלאומית (למשל לבנק הפועלים) עולה 45$. העברה לחשבון אחר ב-BOA חינם.
אם ככה, אז למה דווקא ב-BofA? אני לא מומחה בתחום, אבל זה נשמע לי יקר...

חשבון מנוהל הכוונה שיש מנהל השקעות שמבצע פעולות בחשבון בשמי, והוא שזה שגם פתח את החשבון עבורי (ארחיב על זה בשרשור נפרד).
יש לינק?
נשמע מעניין :)

*סחתיין ותודה על הפוסט, אני בטוח שהוא יהיה שימושי מאוד להרבה אנשים.

תוכל לציין מאיזה גובה של סכום מבקשים לדעת את המידע הנ"ל?
בשליחה ובקבלה.
תלוי בבנק, בסניף, בבנקאי ובלקוח.

אם ככה, אז למה דווקא ב-BofA? אני לא מומחה בתחום, אבל זה נשמע לי יקר...
אין פה המלצה, רק מידע.

בהזדמנות

ניסיתי ליצור קישור ACH מ-IB ל-CS, אבל לא הצלחתי. בהתחלה ניסיתי לבצע אימות דרך יוזר-ססמא, אבל זה כל פעם נכשל. אחרי כמה כשלונות, IB הציעו לי לעשות אימות מבוסס שתי הפקדות קטנות (גם זה נכשל, כלומר ההפקדות מעולם לא הופיעו ב-CS). זוכר מישהו כתב בפורום שאין יותר אפשרות ב-IB לעשות ACH verification עם שתי הפקדות קטנות, אז תכירו שיש אם מכשילים את האימות יוזר-ססמא כמה פעמים.
אני זה שכתבתי על אי אפשרות לאימות עם סכומים קטנים.
ניסיתי עכשיו את מה שאמרת וקיבלתי הודעה
You have exceeded the maximum number of instant ACH Verification attempts. Please try again at a later time.
יש לי איזה תזה מה שונה אצלנו,
תגיד, אצלך בחשבון שוואב מופעל Third-Party Access ? (בהגדרות של Security Center)

ניסיתי עכשיו את מה שאמרת וקיבלתי הודעה
תנסה שוב מחר, ומחרותיים. נסייתי בהפרשים של ימים. אולי יש מגבלת כמות בזמן קצר, ובלי קשר אחרי מספר פעמים מציע מבוסס הפקדות קטנות.
תגיד, אצלך בחשבון שוואב מופעל Third-Party Access ? (בהגדרות של Security Center)
כבוי. למה?

כבוי. למה?
בעבר שניסיתי לעשות לינק ראיתי שאחרי הזנת משתמש-סיסמה הוא נתקע בשלב האימות, אז נתתי את ההרשאה ואז האימות מצליח אבל נתקע אחרי קבלת פרטי חשבון.
כיביתי את ההגדרה ואנסה שוב מתי שהמערכת תאפשר לי
תנסה שוב מחר, ומחרותיים. נסייתי בהפרשים של ימים. אולי יש מגבלת כמות בזמן קצר, ובלי קשר אחרי מספר פעמים מציע מבוסס הפקדות קטנות.
אוקי אז אתה אומר שלקח כמה ימים עד שהוצע לך הפקדות קטנות, קודם חשבתי שזה קרה מיד.
שליחת דולרים ל-IB: .... ניסיתי ליצור קישור ACH מ-IB ל-CS, אבל לא הצלחתי. בהתחלה ניסיתי לבצע אימות דרך יוזר-ססמא, אבל זה כל פעם נכשל. אחרי כמה כשלונות, IB הציעו לי לעשות אימות מבוסס שתי הפקדות קטנות (גם זה נכשל, כלומר ההפקדות מעולם לא הופיעו ב-CS).
בהנחיות למשיכת ACH שוואב כותבים:
Account Number to Provide - Refer to your checks for the account number.
If you do not have checks for this account, the account is not eligible for this type of transfer.
את הניסיונות בעבר עשיתי לפני שקיבלתי את השיקים עם המספר חשבון של Deposit (ואני מנחש שזה גם מה שאתה עשית) כך שזה עשוי להסביר למה ההפקדות לא הגיעו ובכל מקרה לא יתאפשר למשוך כסף משוואב עם המספר חשבון הזה.

אוקי אז אתה אומר שלקח כמה ימים עד שהוצע לך הפקדות קטנות, קודם חשבתי שזה קרה מיד.
נכון, לא ניסיתי לעשות נסיונות כושלים ברצף בכוונה. פשוט כל פעם זה נכשל לי, אז ניסיתי שוב, או יום אחרי וכן הלאה, עד שפעם אחת זה הציע לי לעשות עם הפקדות.

בהנחיות למשיכת ACH שוואב כותבים:
Account Number to Provide - Refer to your checks for the account number.
If you do not have checks for this account, the account is not eligible for this type of transfer.
את הניסיונות בעבר עשיתי לפני שקיבלתי את השיקים עם המספר חשבון של Deposit (ואני מנחש שזה גם מה שאתה עשית) כך שזה עשוי להסביר למה ההפקדות לא הגיעו ובכל מקרה לא יתאפשר למשוך כסף משוואב עם המספר חשבון הזה.
מעניין. זה עושה הגיון עם ההודעה הזאת:

ניסתי ליצור גם קישור ACH מ-Wise ל-CS, קיבלתי חלון של Plaid שבו הזנתי את היוזר-ססמא של CS, ואחרי האימות קיבלתי הודעת כשלון שלא נמצא חשבון Savings / Checking (שאני מניח שזה הגיוני אם יש לי שם רק חשבון השקעות).

מעניין. זה עושה הגיון עם ההודעה הזאת:
ניסתי ליצור גם קישור ACH מ-Wise ל-CS, קיבלתי חלון של Plaid שבו הזנתי את היוזר-ססמא של CS, ואחרי האימות קיבלתי הודעת כשלון שלא נמצא חשבון Savings / Checking (שאני מניח שזה הגיוני אם יש לי שם רק חשבון השקעות).
ייתכן אבל אני בספק, כי להבנתי כל עוד לא אישרת Third-Party Access בכל מקרה אין להם גישה לחשבון שלך
ולא משנה אם מדובר על שוואב, wise או מי שזה לא יהיה.
אגב, ניסית לבצע קישר מהצד של wise באמצעות סכומים קטנים ?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
C העברות מט"ח בתוך הארץ שוק ההון 0
P העברות בנק מיידיות בארץ (לא זה"ב) - מה קורה עם זה צרכנות פיננסית 7
M בנק דיסקונט לא מקבל העברות קריפטו מחלפנים מאושרים של כסף שעבר בBittrex? פוסטים מאיכות נמוכה 3
ע האם בנקים מקבלים העברות ביואנים או בדולר הונקונגי? פוסטים מאיכות נמוכה 3
ה בנק ישראלי שמקבל העברות מקריפטו פוסטים מאיכות נמוכה 2
ה בנק בישראל שמאפשר העברות ל\מקריפטו שוק ההון 1
ע IB מאפשרים מסחר בקריפטו. האם יש חשש שהבנקים הישראלים יחסמו העברות אל\מ IB? שוק ההון 7
V העברות מט"ח ועמלת SWIFT שוק ההון 4
C העברות ל Roth IRA שוק ההון 31
O שאלה לגבי העברות שקלים לחשבון IB שוק ההון 3
A העברות לארה"ב צרכנות פיננסית 1
always.smile העברות כספיות מצד שלישי לאינטרטקטיב ברוקרס + עמלות המרה שוק ההון 0
Myrath עד כמה העברות בנקאיות מעוררות "חשד" בעיני הבנק אוף טופיק 3
O האם יש בנק שמציע העברות זה"ב בחינם? צרכנות פיננסית 1
L ברוקר מול בנק העברות לחו"ל שוק ההון 0
D.Aristocrats הודעה משמחת על הגדלת תקרה של סכום חד פעמי עבור העברות לחשבון אקראי שוק ההון 9
T ניוד פנסיה ועמלות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ש דמי ניהול ועמלות בבנק - תיק השקעות שוק ההון 5
E קרן השתלמות IRA ועמלות שוק ההון 12
דו דו דיבידנדים ועמלות ב-RSU מיסים 4
R דמי ניהול ועמלות IRA צרכנות פיננסית 8
S משיכת מט׳׳ח מIB ועמלות של חשבון מקושר צרכנות פיננסית 7
O מיטב דש IRA - פלטפורמת לאומי ועמלות שוק ההון 0
פ כיצד לבדוק ולהשוות דמי ניהול ועמלות שוק ההון 5
שלי העלאת מחירים ועמלות המרה -ישראכארט מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 65
Yoss תיק חדש, ועמלות קניית ETF באירופה בדולרים שוק ההון 13
ע עוד כמה שאלות טכניות (בחירת אג"ח, מעקב אחרי דיבידנדים ועמלות) שוק ההון 0
Y שאלת תם לגבי מקמ ועמלות שאוכלות אותו שוק ההון 12
Y כרטיס אשראי ועמלות צרכנות פיננסית 40
ב Interactive Brokers שוק ההון 1
D עדכון דרכון חדש ב interactive brokers שוק ההון 1
מ Interactive brokers העולמית או ישראל שוק ההון 7
O רכישת אג"ח ארה"ב במינוף דרך Interactive Brokers שוק ההון 7
F 30% מס על דיבידנדים ב-Interactive Brokers מיסים 2
הדבורה מיה Interactive Brokers LLC Audited Financial Statement שוק ההון 1
stamEhad מספר ITIN ואישור ניהול חשבון - INTERACTIVE BROKERS שוק ההון 6
ח interactive brokers, אזרחות זרה, העברת מניות מבנק ישראלי שוק ההון 1
V interactive broker רשות המס מיסים 62
MaorRocky דיבידנים מ-interactive האם חלה עלי חובת דיווח? מיסים 7
U קבלת החזרי מס בארה"ב לחשבון ב-Interactive Brokers מיסים 1
M פיקדון דולרי ב interactive brokers צרכנות פיננסית 7
C ״משכנתא״ מ- Interactive Broker? נדל"ן 3
tomchoook עמלה של Interactive Brokers על המרת מט״ח צרכנות פיננסית 38
U דיווח מיסים interactive brokers על בסיס ה tear statement ההתחשבות שער מט"ח שוק ההון 12
adamshalev חשבון עסקי ב Interactive Brokers שוק ההון 7
R התייעצות לגבי חובות דיווח של משקיעים ב- Interactive brokers (ללא מתווך) מיסים 36
V מסמכים דרושים לפתיחת חשבון ב-INTERACTIVE BROKERS פוסטים מאיכות נמוכה 1
S שאלות לגבי קרן השתלמות IRA + שאלות על INTERACTIVE BROKERS דרך מיטב פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
M פתרון להגשת דוחות מס ב-Interactive Brokers מיסים 20
M Interactive Brokers Margin Account שוק ההון 2

נושאים דומים

Back
למעלה