• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הסולידים שכאן ככוח קנייה ומשא ומתן

שרון

משתמש רגיל
דירוג
758
לפני כמה דקות עניתי בשרשור אחר כמה אני משלמת על חיבור לאינטרנט- ואז ראיתי כמה משלמים כל השאר.
ואז נפל לי האסימון - אנחנו מהווים כוח קנייה וכוח מספיק גדול להכנס למשא ומתן להורדת מחירים.

אם יש פה סולידיים שמוכנים להצטרף לנסיון להוריד מחירים בכל מיני שירותים - אשמח לעזור.

אני מוכנה לקחת עלי את המשא ומתן לגבי חיבורים לאינטרנט לראות כמה נמוך החברות השונות מוכנות לרדת עבור הבאת X לקוחות.

שירותים נוספים בהם אפשר לנסות להוריד מחירים:
-חיוב חודשי עבור הנייד
-דמי ניהול בנק השקעות במסחר עצמאי
(אם יש לכם עוד רעיונות לשירותים כאלה, אשמח לשמוע)

רשמו בתגובות אם אתם מעוניינים להצטרף

רעיון מעולה

ביטוח בריאות - יכול להיות שזה בעייתי כי לכל אחד צרכים שונים, אבל אולי אפשר להגיע להסדר כמו "15% הנחה על כל הפוליסות" או משהו גנרי כזה

רשמו בתגובות אם אתם מעוניינים להצטרף
יאללה, אני בפנים.
אני מוכנה לקחת עלי את המשא ומתן לגבי חיבורים לאינטרנט לראות כמה נמוך החברות השונות מוכנות לרדת עבור הבאת X לקוחות.
אני מציע שתדברי עם @Jane Doe או @איליה על האחריות והקושי שבניהול קבוצת רכישה של סולידים, יש להם כמה תובנות בנושא :)

טוב, בינתיים המצב הוא כזה:
יש חמישה שמעוניינים להצטרף לעניין הוזלת העלויות באינטרנט.
אתחיל להרים טלפונים לחברות השונות על מנת לראות אם יש על מה לדבר.
אם יש עוד שמעוניינים, אנא רשמו בתגובות.

האמת שהצעתי את הבריאות לטובת הכלל ולא בשביל עצמי.. אני אישית עם הסכם של הסתדרות המורים שקשה לי להאמין שיהיה אפשר להשיג יותר טוב ממנו :)
אישית אני מעוניין בבית השקעות, ואינטרנט

אשמח להצטרף - אינטרנט ובית השקעות.
תודה רבה!

מאד מעוניין - אינטרנט בלבד בשלב זה.

עם זאת, חשוב להגיד מראש לאן מכוונים:
האם יש העדפה לתשתית מסויימת?
ספק שירות מסויים?
האם זה משנה אם אנחנו כבר לקוחות של אותו ספק שירות?
האם זה יהיה רק ללקוחות "חדשים"?
האם זה יהיה בבאנדל?
האם המחיר מותנה במספר מינימלי של מנויים?
האם אפשר להוזיל אותו עוד ככל שמספר המנויים עולה?
האם המחיר קבוע ללא מגבלת זמן?
משתנה אחרי שנה?
האם אפשר רק תשתית או רק שירות, או שחייבים את כל החבילה?

והכי חשוב - מה מחיר העוגן (העליון) שאנחנו מוכנים לשלם.
לדוגמא:
אני משלם 100 ש"ח להוט ו-25 ש"ח לבזק בינלאומי ל-100 מגה. מבחינתי אני לא רוצה לרדת במהירות, כי אני נהנה מהמהירות הזו איפה שאני גר. מה גם שלא שמעתי שספקי שירות אחרים באמת מאפשרים 100 מגה של טורנטים (יש כאן בשרשורים אחרים שיחות על זה).
אני לא אעבור לספקים אחרים בשביל 50 ש"ח, כי כנראה שהשירות לא יהיה מספיק טוב, ואני מעדיף שירות טוב על פני מחיר זול, בטח כשמדובר על משהו בסיסי כמו אינטרנט. וכן, אנחנו צורכים הרבה ג'יגות בחודש.

ספק שירות מסויים?
האם זה יהיה בבאנדל?
משתנה אחרי שנה?

לדוגמא:
אני משלם 100 ש"ח להוט ו-25 ש"ח לבזק בינלאומי ל-100 מגה. מבחינתי אני לא רוצה לרדת במהירות, כי אני נהנה מהמהירות הזו איפה שאני גר. מה גם שלא שמעתי שספקי שירות אחרים באמת מאפשרים 100 מגה של טורנטים (יש כאן בשרשורים אחרים שיחות על זה).
אני לא אעבור לספקים אחרים בשביל 50 ש"ח, כי כנראה שהשירות לא יהיה מספיק טוב, ואני מעדיף שירות טוב על פני מחיר זול, בטח כשמדובר על משהו בסיסי כמו אינטרנט. וכן, אנחנו צורכים הרבה ג'יגות בחודש.

היות ויש יותר מדי פרמטרים, יהיה יותר יעיל לפתוח טופס ב google forms

אני מעוניין כרגע רק בביטוח בריאות.

אה, כן, עוד שאלה חשובה:
מה אם מישהו כאן כבר מחובר במסגרת של מבצע כלשהו (נגיד - טריפל של הוט), זה גם יתפוס?

כמובן - מי שמחובר לטריפל של הוט - רחמנא ליצלן.

הוט = חולירה :(

אני דווקא מחפש את המינימום (הסולידי) באינטרנט. 15מ'ביט זה סבבה לצרכים שלי
הבעיה בחלק מהחברות (בשלוף נט וויז'ין וטריפל סי אבל אולי אני ל מדייק) היא שהם יציעו דיל טוב אבל זה כולל הגבלת מהירות בין שעות מסוימות (בד"כ בערב)

ספק שירות מסויים?
האם זה יהיה בבאנדל?
משתנה אחרי שנה?

לדוגמא:

בכל הספקים שהייתי אפשר תיאורתית לקבל את המהירות הזאת בטורנטים. בכל מקרה מבדיקות שלי, ברגע שעוברים לוויפי, בראוטר של בזק הכי מהר 45 מגה, ראוטר פרטי 70 מגה, וזה כשאתה צמוד לראוטר.. בחדר זה יורד ל30-40 גג. ככה שאם אתה לא מחבר קווי כל מחשב או יושב 20 ס"מ מהראוטר זה לא באמת משנה אם אתה לוקח 30-40 או 100.

בכל הספקים שהייתי אפשר תיאורתית לקבל את המהירות הזאת בטורנטים. בכל מקרה מבדיקות שלי, ברגע שעוברים לוויפי, בראוטר של בזק הכי מהר 45 מגה, ראוטר פרטי 70 מגה, וזה כשאתה צמוד לראוטר.. בחדר זה יורד ל30-40 גג. ככה שאם אתה לא מחבר קווי כל מחשב או יושב 20 ס"מ מהראוטר זה לא באמת משנה אם אתה לוקח 30-40 או 100.

וואו, אני כל כך לא מסכים איתך!

אין לי מושג באיזה ראוטר אתה משתמש, אבל אם אתה רוצה לקבל את מה שאתה משלם עליו, אתה צריך לדאוג לציוד שמאפשר לך לעשות את זה.

אני מקבל את המהירות המקסימלית האפשרית בכל נקודה בזמן כמעט בכל נקודה בבית.
הכל דרך Wifi.

ראוטר: Linksys WRT1900AC (גרסא 1), האנטנות הוחלפו לאנטנות High Gain.
שני פלאפונים: Sony Xperia Z1 Compact
טאבלט אחד: iPad 2
שני מחשבים ניידים: Lenovo T420 שכרטיס הרשת שלו הוחלף ל-Intel® Dual Band Wireless-AC 7260 ומחשב נוסף Toshiba Satellite U400.
יש גם NAS שמחובר ישירות לראוטר: Synology DS413.

אני ממש לא מצפה מספקיות הציוד לתת לי את הציוד תקשורת שציינתי כאן, זה ממש לא מפרט סטנדרתי. מצד שני, אי אפשר לבוא בטענות שלא מקבלים את המהירות עליה אנחנו משלמים כאשר הבעיה היא בכלל בציוד שלנו. יש לי בטן מלאה על כל נותני שירות האינטרנט בארץ, ועל ספקיות התשתית, אבל מכאן ועד האשמה שלהם במהירות שאתה מקבל בבית שלך, עם הציוד שלך, ועוד אחרי שאתה אומר שבחיבור ישיר לציוד שלהם אתה כן מקבל את מה שאתה משלם עליו, נראה לי שקצת התבלבלת.... תעשה בדק בית, אח"כ תאשים אחרים.

אני מרשה לעצמי להוסיף חריג אחד - אם הבית שלך גדול (מעל 100 מ"ר), או אם אתה מנסה לגלוש מהמרתף, המקלט או הממ"ד, או אם מיקמת את הראוטר בפינה של הבית במקום בדיוק במרכז שלו, אז גם הציוד שרשמתי לא יעזור...

אחלה יוזמה,
מעוניין באינטרנט וביטוח בריאות.

מתעניינת בביטוח בריאות (2 מבוגרים, 2 ילדים )

וואו, אני כל כך לא מסכים איתך!

אין לי מושג באיזה ראוטר אתה משתמש, אבל אם אתה רוצה לקבל את מה שאתה משלם עליו, אתה צריך לדאוג לציוד שמאפשר לך לעשות את זה.

אני מקבל את המהירות המקסימלית האפשרית בכל נקודה בזמן כמעט בכל נקודה בבית.
הכל דרך Wifi.

ראוטר: Linksys WRT1900AC (גרסא 1), האנטנות הוחלפו לאנטנות High Gain.
שני פלאפונים: Sony Xperia Z1 Compact
טאבלט אחד: iPad 2
שני מחשבים ניידים: Lenovo T420 שכרטיס הרשת שלו הוחלף ל-Intel® Dual Band Wireless-AC 7260 ומחשב נוסף Toshiba Satellite U400.
יש גם NAS שמחובר ישירות לראוטר: Synology DS413.

אני ממש לא מצפה מספקיות הציוד לתת לי את הציוד תקשורת שציינתי כאן, זה ממש לא מפרט סטנדרתי. מצד שני, אי אפשר לבוא בטענות שלא מקבלים את המהירות עליה אנחנו משלמים כאשר הבעיה היא בכלל בציוד שלנו. יש לי בטן מלאה על כל נותני שירות האינטרנט בארץ, ועל ספקיות התשתית, אבל מכאן ועד האשמה שלהם במהירות שאתה מקבל בבית שלך, עם הציוד שלך, ועוד אחרי שאתה אומר שבחיבור ישיר לציוד שלהם אתה כן מקבל את מה שאתה משלם עליו, נראה לי שקצת התבלבלת.... תעשה בדק בית, אח"כ תאשים אחרים.

אני מרשה לעצמי להוסיף חריג אחד - אם הבית שלך גדול (מעל 100 מ"ר), או אם אתה מנסה לגלוש מהמרתף, המקלט או הממ"ד, או אם מיקמת את הראוטר בפינה של הבית במקום בדיוק במרכז שלו, אז גם הציוד שרשמתי לא יעזור...

על מה אתה מדבר בדיוק? בחיבור ישיר קווי לראוטר שלהם מקבלים 70MB ולא 100MB. בוויפי של הרוטר של בזק מקבלים 35-45MB, בראוטר שלי שהוא עם 2 אנטנות מקבלים כמו בקווי 70MB. כשמתרחקים מהראוטר זה יורד ל35-45, וכן יש לי כרטיס רשת עם 2 אנטנות, ראטור עם 3 וכו'..
אצל רוב האנשים הראוטר לא יושב 5 מטר מהמחשב ולכן הם יקבלו ירידה בסדר גודל דומה.
אני גם לא מאשים אף אחד אני גר בבית שבטח התשתיות שלו מתקופת אנטיוכוס ולכן לא מצפה לקבל 100MB וכמו שאמרת הבית באיזור ה100מ"ר.
מה שאני כן מצפה זה שהראוטר של בזק יוציא בוויפי כשאני לידו בדיוק כמו שמוציא החיבור הקווי, וזה לא קורה. במקום 70 מקבלים 30-40.
זה לא באמת מעניין אותי יותר מדי. הטליווזיה בסלון ממש קרובה לראוטר ולכן אם מחברים אליה מחשב זה די טס.
נשאר רק "איטיות" (30-40MB בחדר שרחוק) אם היה אכפת לי מזה הייתי מחווט בכמה דקות חיבור קווי עד הנייח שלי.

נושאים דומים

Back
למעלה