• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

המלצה על חברה המבצעת שילוח של מוצרים ממחסניה בארה"ב לישראל.

Equator99

משתמש סולידי
דירוג
11
שלום,

אני מעוניין לרכוש מוצר דרך אמזון שאינו נשלח לישראל.
מישהו מכיר חברת שילוח אמינה, בעלת מחסנים בארה"ב שמבצעת שילוח מוצרים לישראל?

ניסיתי כבר את SHIPITO, אבל היו בעיות עם הרישום באתר שלהם והם לא ממש עוזרים לפתור אותן.

תודה.

עבדתי עם shipo.co.il מספר פעמים ואני מרוצה מהם עד כמה שאפשר להיות מרוצה מחברה ישראלית.
קרה לי שהאיסוף של המוצר בישראל לא היה בנקודת האיסוף שקבעתי, אבל עדיין במקום שיכולתי להגיע אליו בזמן סביר.

המתחרים שלהם זה ushops.co.il ו-dealtas.com. עדיין לא ניסיתי אותם.

ushops, ביצעתי איתם כ-150 משלוחים עד כה, 0 בעיות, מהיר, חלק, יעיל אין לי מילה אחת רעה, לפעמים קצת יקר תלוי במשקל ובנפח.

ushops, ביצעתי איתם כ-150 משלוחים עד כה, 0 בעיות, מהיר, חלק, יעיל אין לי מילה אחת רעה, לפעמים קצת יקר תלוי במשקל ובנפח.
אפשר לשאול מה אתה קונה כל כך הרבה ?
אני חושב שביצעתי לכל היותר 5 משלוחים דרך מתווך, פשוט כי את רוב המוצרים אמזון שולחים לארץ.

אני משתמש כבר כמה שנים טובות ב mymallbox.

השירות נהיה פחות טוב עם השנים (חושב שעבר בעלות מתישהו), בעיקר בא לידי ביטוי בכך שלוקח להם הרבה יותר זמן להגיב במיילים לשאלות/בקשות מיוחדות, ושהם לוקחים עמלות על דברים שבעבר היו בחינם.
ועדיין, זה השירות הכי זול שאני מכיר, והוא עובד סבבה כל עוד לא לחוצים בזמנים. הסיבה העיקרית למחיר הזול היא כי ניתן לבצע משלוח USPS פשוט ואין חובה להשתמש בEMS או שירותי שליחים אחרים.

ומאחר ומדובר בשירות שאינו ישראלי, הוא אינו גובה מע"מ/מכס מראש, אז לפעמים יוצא לי לשלוח דרכם דברים בשווי גבוה מ75$ בלי להידרש לשלם על כך משהו נוסף באיסוף בארץ. ולמען הסר ספק, זה לא בגלל שמוצהר על החבילה מחיר שקרי (אם כי אפשר לבקש זאת למי שמעוניין)... מניח שהמכס פשוט לא תמיד עושים את העבודה שלהם, או עובדים מדגמית.

אם מעניין אותך, אני חושב שבהגעה דרך הזמנה שלי אתה תקבל כמה דולרים קרדיט. לא סגור לגבי זה כי עברה שנה מאז שהזמנתי מישהו.

אפשר לשאול מה אתה קונה כל כך הרבה ?
אני חושב שביצעתי לכל היותר 5 משלוחים דרך מתווך, פשוט כי את רוב המוצרים אמזון שולחים לארץ.
כל דבר שזול יותר לקנייה בחו״ל והכי חשוב שיש היצע שלא קיים כאן אבל בעיקר, מחשבים, סמארטפונים, חלקי מחשב, ציוד לסקי וכו׳.

אם מעניין אותך, אני חושב שבהגעה דרך הזמנה שלי אתה תקבל כמה דולרים קרדיט. לא סגור לגבי זה כי עברה שנה מאז שהזמנתי מישהו.
יש ביקורות גרועות עליהם מהחודש האחרון ואיך יודעים מה העלות למשל למשלוח אוזניות אלחוטיות בנרתיק?

יש ביקורות גרועות עליהם מהחודש האחרון
אין לי באמת מה לומר על זה בלי לשמוע מה הביקורת הספציפית. גם לי לא חסרה ביקורת עליהם, אבל עדיין מרוצה מהשירות ביחס למחיר.

איך יודעים מה העלות למשל למשלוח אוזניות אלחוטיות בנרתיק
יש להם מחשבון באתר שאפשר להעריך בעזרתו עלויות שילוח, צריך להזין נפח של החבילה ומשקל.
זה כמובן לא יגיד לך כמה העלויות יכולות להצטמצם אם מבקשים מהם לארוז את זה מחדש בקופסה קטנה יותר (בהנחה שהם מצליחים).

אין לי באמת מה לומר על זה בלי לשמוע מה הביקורת הספציפית. גם לי לא חסרה ביקורת עליהם, אבל עדיין מרוצה מהשירות ביחס למחיר.
ראיתי בדף הפייסבוק שלהם ביקורות על עיכובים ושהחברה על סף פשיטת רגל ואולי דברים השתנו לרעה... יושופס לוקחת 15$ על משלוח...
ש להם מחשבון באתר שאפשר להעריך בעזרתו עלויות שילוח, צריך להזין נפח של החבילה ומשקל.
זה כמובן לא יגיד לך כמה העלויות יכולות להצטמצם אם מבקשים מהם לארוז את זה מחדש בקופסה קטנה יותר (בהנחה שהם מצליחים).
הזמנתי מאיביי אוזניות מחודשות בלי חבילה מקורית ב300שח אבל חודש משלוח חינם. איך זה ניראה לך? https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https://www.ebay.com/ulk/itm/163956186004

deal tas
כמה וכמה משלוחים. הכל עבר חלק.

ביקורות על עיכובים
התייחסתי לאיטיות שלהם כבר בפוסט שלי ואמרתי שזה לא למי שיש לו לחץ כלשהו בזמני משלוח.
שהחברה על סף פשיטת רגל
לא ראיתי שם משהו כזה.
יושופס לוקחת 15$ על משלוח
אני בספק שזה מחיר גלובלי. אבל אם המחירים שלהם מתאימים לך... לך על זה. עבורי עדיין mymallbox יוצאים הכי זול.
בנוסף מה שציינתי לגבי גביית המכס הוא יתרון משמעותי מאד מבחינתי.
איך זה ניראה לך?
איך נראה לי מה?

יושופס נתנו מחיר מבצע לבלאק פריידיי של 15$ במקום עשרים ואתה צודק לגבי מיסוי שהם רצו ישר לנכות לי מע"מ וזה מעצבן...

מצאתי בסוף את אותו מוצר מחודש באייבי ושמתי לך קישור למודעה ומדובר באותו מוצר מחודש שהיה באמזון אבל בלי מע"מ וזמן הגעה של חודש במחיר סופי של 300שח במקום 332 לפני מע"מ ד"ר יושופס.

שמתי לך קישור למודעה
כן, אבל איזה אינפוט אתה רוצה ממני בדיוק לגבי הקישור הזה? אני לא יודע לומר לך אם כדאי להזמין את המוצר הזה מהמוכר הזה במחיר הזה.
15$ במקום עשרים
כאמור אני בספק שמדובר פה במחיר גלובלי, אז מניח שהכוונה היא למשלוח של מוצר מסוג מסויים / עד משקל מסויים.
הרי לא כל מוצר שתביא דרך יושופס יעלה לך 20 דולר שילוח, מכאן שלא כל מוצר יעלה 15 בבלאק פריידיי.
לכן זה לא באמת נותן לי השוואה כלשהיא למחירים של mymallbox.

שיקול שנתקלתי בו שהזמנתי מאמזון warehouse, הם שולחים בחבילה גדולה וUSHOPS מחשבים את המשלוח לפי המשקל או הגודל(היקר מבניהם) ולוקחים 5 דולר על אריזה מחדש כמובן שלא ידעתי שאמזון שלחו בחבילה הרבה יותר גדולה מהמוצר כי הנחתי שיכניסו אותו לשקית שלהם ולא לקופסה והייתי צריך לשלם עוד 10 דולר על משלוח. כדאי לבדוק איך שולחים והאם שווה לך לארוז מחדש. חוץ מזה המוצר נשלח מחול לארץ תוך כמה ימים ובא מהר, כמצופה ממחיר יקר כזה.

יושופס נתנו מחיר מבצע לבלאק פריידיי של 15$ במקום עשרים ואתה צודק לגבי מיסוי שהם רצו ישר לנכות לי מע"מ וזה מעצבן...
זו בעיה ידועה של יושופס. אם אתה קונה מהם אז אתה מפסיד מבצעים וגם מקבל המרת מט"ח בשער לא משהו על הדרך.

זו בעיה ידועה של יושופס. אם אתה קונה מהם אז אתה מפסיד מבצעים וגם מקבל המרת מט"ח בשער לא משהו על הדרך.
למה מפסיד מבצעים? לגבי המרה אני יכול למלא גיפט קארד של אמזון בדולרים דרך החשבון הדולרי שלי בפייפאל ולשלם משם..

גם לי היו עד כה 3-4 הזמנות איתם ללא בעיות מיוחדות.
הגיע אלי עכשיו משלוח דרך dealtas. פעם ראשונה שאני מזמין דרכם. הכל עבר בצורה חלקה וענו יחסית מהר לשאלותי באימייל.

הגיע אלי עכשיו משלוח דרך dealtas. פעם ראשונה שאני מזמין דרכם. הכל עבר בצורה חלקה וענו יחסית מהר לשאלותי באימייל.
איך הצלחת להסתדר עם האתר הזה שתקוע עוד בימי ה90 העליזים?

אתרי שנות ה-90 היו לרוב טובים יותר מאלה של ימינו. :)
קלים, מהירים, תואמים, ועם קישורים אמיתיים במקום JS לכל ניווט מינימלי.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S מחפש המלצה על חברה שמציעה חבילות נופש לחו"ל צרכנות פיננסית 8
ש המלצה על חברה ומסלול לקרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
ק המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
L המלצה על ספר שעוסק בהקצאת נדל"ן כאפיק בתיק ההשקעות נדל"ן 3
Jane Doe המלצה על החישוק - מיזם חביב שהוקם כדי להוריד את יוקר המחיה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
the_newbie [בקשה] המלצה ליועץ מס \ רואה חשבון המתמחה ברילוקיישן מיסים 4
Bonfire מבקש המלצה בפרטי לבנק אמריקאי פוסטים מאיכות נמוכה 1
Roi המלצה על סרט Dumb Money פוסטים מאיכות נמוכה 1
A המלצה לספרים על ליווי התפתחותי אוף טופיק 3
H מחפשים המלצה על מדיח טוב לבית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
א המלצה על טלפון ללא אור כחול מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
D המלצה לרו"ח - אזרחית אמריקאית מיסים 10
Fitch המלצה לשואב אבק אלחוטי פוסטים מאיכות נמוכה 9
Fitch המלצה לשעון חכם לילדים פוסטים מאיכות נמוכה 17
י המלצה להשקעה בתעודה עוקבת נאסדק בדולרים שוק ההון 4
D המלצה לרו"ח עבור מכירת RSU מיסים 2
M המלצה למוסד לימודים מעודף לתואר שני במדעי המחשב התפתחות אישית 58
N מחפשת המלצה לקופת גמל לעצמאי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
flower מכתב המלצה ממנהל המחלקה אוף טופיק 6
E המלצה לקרן/נייר דיבידנד ביורו פוסטים מאיכות נמוכה 1
S מחפש המלצה למיקרוגל דיגיטלי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
ג למי שקצת טכני - המלצה על שירות חסימת פרסומות בענן אוף טופיק 11
א המלצה על מומחה להשקעות פוסטים מאיכות נמוכה 11
L המלצה לקופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
K המלצה על מזרן פוסטים מאיכות נמוכה 1
מ המלצה להשקעה או חיסכון פוסטים מאיכות נמוכה 3
N המלצה לאסטרטגיית משיכה פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 32
סשה המלצה על קרנות מחקות גז טבעי שוק ההון 11
ג המלצה על מתכנן פיננסי + פרישה צרכנות פיננסית 1
C המלצה לנתב קווי עד 250₪ מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
N המלצה למניה דומה שוק ההון 1
כ המלצה על חברת שילוח מאנגליה לישראל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
א המלצה על רואה חשבון פוסטים מאיכות נמוכה 3
A המלצה על רואה חשבון מיסים 2
לב מישקין המלצה על מטפל/ת לליווי וייעוץ להתפתחות אישית התפתחות אישית 0
A המלצה לתמהיל משכנתא ע"ס 600,000 ש"ח נדל"ן 1
Michel המלצה לטלוויזיה 65 אינץ' ? האם חשוב OLED/QLED ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 30
I המלצה לטבלת/אייפד לילד צרכנות פיננסית 3
ט המלצה על מגהץ מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
mk1 המלצה לספר/קורס להשקעות ערך במניות התפתחות אישית 2
A הפקת נסח טאבו בצורה מקוונת, בקשה המלצה כיצד להשיג את האישור בפשטות ומהירות נדל"ן 7
א האם יש לכם המלצה לקרנות אג"ח אמריקאי (קונצרני) שוק ההון 14
מתכנתגד המלצה לקנות מחברות A4 מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
S יעוץ\המלצה לניהול אלגו השקעות אלטרנטיביות 10
A מחפש המלצה על כרטיס אשראי ללא דמי חבר צרכנות פיננסית 3
E בקשת המלצה לקומקום אוף טופיק 2
Oracle מחפש המלצה והבדלים בין אלבומי תמונות אוף טופיק 3
ygkeeper המלצה על איש מקצוע להחזר מס מיסים 19
י בקשת המלצה על יועץ פנסיוני פננסי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
H המלצה לעמדת עבודה / שולחן מחשב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5

נושאים דומים

Back
למעלה