המלצה על חברה המבצעת שילוח של מוצרים ממחסניה בארה"ב לישראל.

הנושא בפורום 'מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות' פורסם ע"י Equator99, ‏21/8/19.

data-full-width-responsive="true">
  1. Equator99

Equator99 משתמש סולידי

שלום,

אני מעוניין לרכוש מוצר דרך אמזון שאינו נשלח לישראל.
    מישהו מכיר חברת שילוח אמינה, בעלת מחסנים בארה"ב שמבצעת שילוח מוצרים לישראל?

ניסיתי כבר את SHIPITO, אבל היו בעיות עם הרישום באתר שלהם והם לא ממש עוזרים לפתור אותן.

תודה.

2. sogi

sogi משתמש בכיר

עבדתי עם shipo.co.il מספר פעמים ואני מרוצה מהם עד כמה שאפשר להיות מרוצה מחברה ישראלית.
    קרה לי שהאיסוף של המוצר בישראל לא היה בנקודת האיסוף שקבעתי, אבל עדיין במקום שיכולתי להגיע אליו בזמן סביר.

המתחרים שלהם זה ushops.co.il ו-dealtas.com. עדיין לא ניסיתי אותם.

Equator99 ו-ThemaN אוהבים את זה.
  3. Generics

Generics משתמש ותיק

ushops, ביצעתי איתם כ-150 משלוחים עד כה, 0 בעיות, מהיר, חלק, יעיל אין לי מילה אחת רעה, לפעמים קצת יקר תלוי במשקל ובנפח.

שלמה 123 ו-Equator99 אוהבים את זה.
  4. sogi

sogi משתמש בכיר

אפשר לשאול מה אתה קונה כל כך הרבה ?
    אני חושב שביצעתי לכל היותר 5 משלוחים דרך מתווך, פשוט כי את רוב המוצרים אמזון שולחים לארץ.

5. totoguy

totoguy משתמש ותיק

אני משתמש כבר כמה שנים טובות ב mymallbox.

השירות נהיה פחות טוב עם השנים (חושב שעבר בעלות מתישהו), בעיקר בא לידי ביטוי בכך שלוקח להם הרבה יותר זמן להגיב במיילים לשאלות/בקשות מיוחדות, ושהם לוקחים עמלות על דברים שבעבר היו בחינם.
    ועדיין, זה השירות הכי זול שאני מכיר, והוא עובד סבבה כל עוד לא לחוצים בזמנים. הסיבה העיקרית למחיר הזול היא כי ניתן לבצע משלוח USPS פשוט ואין חובה להשתמש בEMS או שירותי שליחים אחרים.

ומאחר ומדובר בשירות שאינו ישראלי, הוא אינו גובה מע"מ/מכס מראש, אז לפעמים יוצא לי לשלוח דרכם דברים בשווי גבוה מ75$ בלי להידרש לשלם על כך משהו נוסף באיסוף בארץ. ולמען הסר ספק, זה לא בגלל שמוצהר על החבילה מחיר שקרי (אם כי אפשר לבקש זאת למי שמעוניין)... מניח שהמכס פשוט לא תמיד עושים את העבודה שלהם, או עובדים מדגמית.

אם מעניין אותך, אני חושב שבהגעה דרך הזמנה שלי אתה תקבל כמה דולרים קרדיט. לא סגור לגבי זה כי עברה שנה מאז שהזמנתי מישהו.

Equator99 אוהב/ת את זה.
  6. Generics

Generics משתמש ותיק

כל דבר שזול יותר לקנייה בחו״ל והכי חשוב שיש היצע שלא קיים כאן אבל בעיקר, מחשבים, סמארטפונים, חלקי מחשב, ציוד לסקי וכו׳.

י.ג אוהב/ת את זה.
  7. שלמה 123

שלמה 123 משתמש ותיק

יש ביקורות גרועות עליהם מהחודש האחרון ואיך יודעים מה העלות למשל למשלוח אוזניות אלחוטיות בנרתיק?

8. totoguy

totoguy משתמש ותיק

אין לי באמת מה לומר על זה בלי לשמוע מה הביקורת הספציפית. גם לי לא חסרה ביקורת עליהם, אבל עדיין מרוצה מהשירות ביחס למחיר.

יש להם מחשבון באתר שאפשר להעריך בעזרתו עלויות שילוח, צריך להזין נפח של החבילה ומשקל.
    זה כמובן לא יגיד לך כמה העלויות יכולות להצטמצם אם מבקשים מהם לארוז את זה מחדש בקופסה קטנה יותר (בהנחה שהם מצליחים).

9. שלמה 123

שלמה 123 משתמש ותיק

ראיתי בדף הפייסבוק שלהם ביקורות על עיכובים ושהחברה על סף פשיטת רגל ואולי דברים השתנו לרעה... יושופס לוקחת 15$ על משלוח...
    הזמנתי מאיביי אוזניות מחודשות בלי חבילה מקורית ב300שח אבל חודש משלוח חינם. איך זה ניראה לך? https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https://www.ebay.com/ulk/itm/163956186004

10. Benjamin Willard

Benjamin Willard משתמש בכיר

deal tas
    כמה וכמה משלוחים. הכל עבר חלק.

sogi אוהב/ת את זה.
  11. totoguy

totoguy משתמש ותיק

התייחסתי לאיטיות שלהם כבר בפוסט שלי ואמרתי שזה לא למי שיש לו לחץ כלשהו בזמני משלוח.
    לא ראיתי שם משהו כזה.
    אני בספק שזה מחיר גלובלי. אבל אם המחירים שלהם מתאימים לך... לך על זה. עבורי עדיין mymallbox יוצאים הכי זול.
    בנוסף מה שציינתי לגבי גביית המכס הוא יתרון משמעותי מאד מבחינתי.
    איך נראה לי מה?

12. שלמה 123

שלמה 123 משתמש ותיק

יושופס נתנו מחיר מבצע לבלאק פריידיי של 15$ במקום עשרים ואתה צודק לגבי מיסוי שהם רצו ישר לנכות לי מע"מ וזה מעצבן...

מצאתי בסוף את אותו מוצר מחודש באייבי ושמתי לך קישור למודעה ומדובר באותו מוצר מחודש שהיה באמזון אבל בלי מע"מ וזמן הגעה של חודש במחיר סופי של 300שח במקום 332 לפני מע"מ ד"ר יושופס.

13. totoguy

totoguy משתמש ותיק

כן, אבל איזה אינפוט אתה רוצה ממני בדיוק לגבי הקישור הזה? אני לא יודע לומר לך אם כדאי להזמין את המוצר הזה מהמוכר הזה במחיר הזה.
    כאמור אני בספק שמדובר פה במחיר גלובלי, אז מניח שהכוונה היא למשלוח של מוצר מסוג מסויים / עד משקל מסויים.
    הרי לא כל מוצר שתביא דרך יושופס יעלה לך 20 דולר שילוח, מכאן שלא כל מוצר יעלה 15 בבלאק פריידיי.
    לכן זה לא באמת נותן לי השוואה כלשהיא למחירים של mymallbox.

14. ImCarryGG

ImCarryGG משתמש ותיק

שיקול שנתקלתי בו שהזמנתי מאמזון warehouse, הם שולחים בחבילה גדולה וUSHOPS מחשבים את המשלוח לפי המשקל או הגודל(היקר מבניהם) ולוקחים 5 דולר על אריזה מחדש כמובן שלא ידעתי שאמזון שלחו בחבילה הרבה יותר גדולה מהמוצר כי הנחתי שיכניסו אותו לשקית שלהם ולא לקופסה והייתי צריך לשלם עוד 10 דולר על משלוח. כדאי לבדוק איך שולחים והאם שווה לך לארוז מחדש. חוץ מזה המוצר נשלח מחול לארץ תוך כמה ימים ובא מהר, כמצופה ממחיר יקר כזה.

15. Scyth

Scyth משתמש רשום

גם לי היו עד כה 3-4 הזמנות איתם ללא בעיות מיוחדות.

sogi ו-Benjamin Willard אוהבים את זה.
  16. sogi

sogi משתמש בכיר

זו בעיה ידועה של יושופס. אם אתה קונה מהם אז אתה מפסיד מבצעים וגם מקבל המרת מט"ח בשער לא משהו על הדרך.

17. שלמה 123

שלמה 123 משתמש ותיק

למה מפסיד מבצעים? לגבי המרה אני יכול למלא גיפט קארד של אמזון בדולרים דרך החשבון הדולרי שלי בפייפאל ולשלם משם..

18. כבשת הרש

כבשת הרש משתמש ותיק

הגיע אלי עכשיו משלוח דרך dealtas. פעם ראשונה שאני מזמין דרכם. הכל עבר בצורה חלקה וענו יחסית מהר לשאלותי באימייל.

19. FullStack

FullStack משתמש ותיק

איך הצלחת להסתדר עם האתר הזה שתקוע עוד בימי ה90 העליזים?

20. paskar

paskar משתמש ותיק

אתרי שנות ה-90 היו לרוב טובים יותר מאלה של ימינו. :)
    קלים, מהירים, תואמים, ועם קישורים אמיתיים במקום JS לכל ניווט מינימלי.

RaeNye, Shlomi Z ו-sogi אוהבים את זה.
מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
המלצה על סוללה חיצונית - פאואר בנק לסלולרי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏7/6/20
המלצה על סוללה חיצונית(פאואר בנק) לסלולרי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏7/6/20
המלצה-קניה של מארז טבליות למדיח מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏16/10/19
מחפש המלצה למנהל/ת חשבונות לעסק קטן מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏17/6/19
מחפש המלצה לרכב משפחתי סולידי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות ‏5/5/19
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.