המלצה על חברה המבצעת שילוח של מוצרים ממחסניה בארה"ב לישראל.

Equator99

משתמש סולידי
דירוג
9
שלום,

אני מעוניין לרכוש מוצר דרך אמזון שאינו נשלח לישראל.
מישהו מכיר חברת שילוח אמינה, בעלת מחסנים בארה"ב שמבצעת שילוח מוצרים לישראל?

ניסיתי כבר את SHIPITO, אבל היו בעיות עם הרישום באתר שלהם והם לא ממש עוזרים לפתור אותן.

תודה.

sogi

משתמש בכיר
דירוג
2,002
עבדתי עם shipo.co.il מספר פעמים ואני מרוצה מהם עד כמה שאפשר להיות מרוצה מחברה ישראלית.
קרה לי שהאיסוף של המוצר בישראל לא היה בנקודת האיסוף שקבעתי, אבל עדיין במקום שיכולתי להגיע אליו בזמן סביר.

המתחרים שלהם זה ushops.co.il ו-dealtas.com. עדיין לא ניסיתי אותם.

Generics

משתמש ותיק
דירוג
212
ushops, ביצעתי איתם כ-150 משלוחים עד כה, 0 בעיות, מהיר, חלק, יעיל אין לי מילה אחת רעה, לפעמים קצת יקר תלוי במשקל ובנפח.

sogi

משתמש בכיר
דירוג
2,002
ushops, ביצעתי איתם כ-150 משלוחים עד כה, 0 בעיות, מהיר, חלק, יעיל אין לי מילה אחת רעה, לפעמים קצת יקר תלוי במשקל ובנפח.
אפשר לשאול מה אתה קונה כל כך הרבה ?
אני חושב שביצעתי לכל היותר 5 משלוחים דרך מתווך, פשוט כי את רוב המוצרים אמזון שולחים לארץ.

totoguy

משתמש ותיק
דירוג
462
אני משתמש כבר כמה שנים טובות ב mymallbox.

השירות נהיה פחות טוב עם השנים (חושב שעבר בעלות מתישהו), בעיקר בא לידי ביטוי בכך שלוקח להם הרבה יותר זמן להגיב במיילים לשאלות/בקשות מיוחדות, ושהם לוקחים עמלות על דברים שבעבר היו בחינם.
ועדיין, זה השירות הכי זול שאני מכיר, והוא עובד סבבה כל עוד לא לחוצים בזמנים. הסיבה העיקרית למחיר הזול היא כי ניתן לבצע משלוח USPS פשוט ואין חובה להשתמש בEMS או שירותי שליחים אחרים.

ומאחר ומדובר בשירות שאינו ישראלי, הוא אינו גובה מע"מ/מכס מראש, אז לפעמים יוצא לי לשלוח דרכם דברים בשווי גבוה מ75$ בלי להידרש לשלם על כך משהו נוסף באיסוף בארץ. ולמען הסר ספק, זה לא בגלל שמוצהר על החבילה מחיר שקרי (אם כי אפשר לבקש זאת למי שמעוניין)... מניח שהמכס פשוט לא תמיד עושים את העבודה שלהם, או עובדים מדגמית.

אם מעניין אותך, אני חושב שבהגעה דרך הזמנה שלי אתה תקבל כמה דולרים קרדיט. לא סגור לגבי זה כי עברה שנה מאז שהזמנתי מישהו.

Generics

משתמש ותיק
דירוג
212
אפשר לשאול מה אתה קונה כל כך הרבה ?
אני חושב שביצעתי לכל היותר 5 משלוחים דרך מתווך, פשוט כי את רוב המוצרים אמזון שולחים לארץ.
כל דבר שזול יותר לקנייה בחו״ל והכי חשוב שיש היצע שלא קיים כאן אבל בעיקר, מחשבים, סמארטפונים, חלקי מחשב, ציוד לסקי וכו׳.

שלמה 123

משתמש ותיק
דירוג
234
אם מעניין אותך, אני חושב שבהגעה דרך הזמנה שלי אתה תקבל כמה דולרים קרדיט. לא סגור לגבי זה כי עברה שנה מאז שהזמנתי מישהו.
יש ביקורות גרועות עליהם מהחודש האחרון ואיך יודעים מה העלות למשל למשלוח אוזניות אלחוטיות בנרתיק?

totoguy

משתמש ותיק
דירוג
462
יש ביקורות גרועות עליהם מהחודש האחרון
אין לי באמת מה לומר על זה בלי לשמוע מה הביקורת הספציפית. גם לי לא חסרה ביקורת עליהם, אבל עדיין מרוצה מהשירות ביחס למחיר.

איך יודעים מה העלות למשל למשלוח אוזניות אלחוטיות בנרתיק
יש להם מחשבון באתר שאפשר להעריך בעזרתו עלויות שילוח, צריך להזין נפח של החבילה ומשקל.
זה כמובן לא יגיד לך כמה העלויות יכולות להצטמצם אם מבקשים מהם לארוז את זה מחדש בקופסה קטנה יותר (בהנחה שהם מצליחים).

שלמה 123

משתמש ותיק
דירוג
234
אין לי באמת מה לומר על זה בלי לשמוע מה הביקורת הספציפית. גם לי לא חסרה ביקורת עליהם, אבל עדיין מרוצה מהשירות ביחס למחיר.
ראיתי בדף הפייסבוק שלהם ביקורות על עיכובים ושהחברה על סף פשיטת רגל ואולי דברים השתנו לרעה... יושופס לוקחת 15$ על משלוח...
ש להם מחשבון באתר שאפשר להעריך בעזרתו עלויות שילוח, צריך להזין נפח של החבילה ומשקל.
זה כמובן לא יגיד לך כמה העלויות יכולות להצטמצם אם מבקשים מהם לארוז את זה מחדש בקופסה קטנה יותר (בהנחה שהם מצליחים).
הזמנתי מאיביי אוזניות מחודשות בלי חבילה מקורית ב300שח אבל חודש משלוח חינם. איך זה ניראה לך? https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https://www.ebay.com/ulk/itm/163956186004

Benjamin W

משתמש בכיר
דירוג
7,140
deal tas
כמה וכמה משלוחים. הכל עבר חלק.

totoguy

משתמש ותיק
דירוג
462
ביקורות על עיכובים
התייחסתי לאיטיות שלהם כבר בפוסט שלי ואמרתי שזה לא למי שיש לו לחץ כלשהו בזמני משלוח.
שהחברה על סף פשיטת רגל
לא ראיתי שם משהו כזה.
יושופס לוקחת 15$ על משלוח
אני בספק שזה מחיר גלובלי. אבל אם המחירים שלהם מתאימים לך... לך על זה. עבורי עדיין mymallbox יוצאים הכי זול.
בנוסף מה שציינתי לגבי גביית המכס הוא יתרון משמעותי מאד מבחינתי.
איך זה ניראה לך?
איך נראה לי מה?

שלמה 123

משתמש ותיק
דירוג
234
יושופס נתנו מחיר מבצע לבלאק פריידיי של 15$ במקום עשרים ואתה צודק לגבי מיסוי שהם רצו ישר לנכות לי מע"מ וזה מעצבן...

מצאתי בסוף את אותו מוצר מחודש באייבי ושמתי לך קישור למודעה ומדובר באותו מוצר מחודש שהיה באמזון אבל בלי מע"מ וזמן הגעה של חודש במחיר סופי של 300שח במקום 332 לפני מע"מ ד"ר יושופס.

totoguy

משתמש ותיק
דירוג
462
שמתי לך קישור למודעה
כן, אבל איזה אינפוט אתה רוצה ממני בדיוק לגבי הקישור הזה? אני לא יודע לומר לך אם כדאי להזמין את המוצר הזה מהמוכר הזה במחיר הזה.
15$ במקום עשרים
כאמור אני בספק שמדובר פה במחיר גלובלי, אז מניח שהכוונה היא למשלוח של מוצר מסוג מסויים / עד משקל מסויים.
הרי לא כל מוצר שתביא דרך יושופס יעלה לך 20 דולר שילוח, מכאן שלא כל מוצר יעלה 15 בבלאק פריידיי.
לכן זה לא באמת נותן לי השוואה כלשהיא למחירים של mymallbox.

ImCarryGG

משתמש בכיר
דירוג
770
שיקול שנתקלתי בו שהזמנתי מאמזון warehouse, הם שולחים בחבילה גדולה וUSHOPS מחשבים את המשלוח לפי המשקל או הגודל(היקר מבניהם) ולוקחים 5 דולר על אריזה מחדש כמובן שלא ידעתי שאמזון שלחו בחבילה הרבה יותר גדולה מהמוצר כי הנחתי שיכניסו אותו לשקית שלהם ולא לקופסה והייתי צריך לשלם עוד 10 דולר על משלוח. כדאי לבדוק איך שולחים והאם שווה לך לארוז מחדש. חוץ מזה המוצר נשלח מחול לארץ תוך כמה ימים ובא מהר, כמצופה ממחיר יקר כזה.

sogi

משתמש בכיר
דירוג
2,002
יושופס נתנו מחיר מבצע לבלאק פריידיי של 15$ במקום עשרים ואתה צודק לגבי מיסוי שהם רצו ישר לנכות לי מע"מ וזה מעצבן...
זו בעיה ידועה של יושופס. אם אתה קונה מהם אז אתה מפסיד מבצעים וגם מקבל המרת מט"ח בשער לא משהו על הדרך.

שלמה 123

משתמש ותיק
דירוג
234
זו בעיה ידועה של יושופס. אם אתה קונה מהם אז אתה מפסיד מבצעים וגם מקבל המרת מט"ח בשער לא משהו על הדרך.
למה מפסיד מבצעים? לגבי המרה אני יכול למלא גיפט קארד של אמזון בדולרים דרך החשבון הדולרי שלי בפייפאל ולשלם משם..

כבשת הרש

משתמש ותיק
דירוג
231
גם לי היו עד כה 3-4 הזמנות איתם ללא בעיות מיוחדות.
הגיע אלי עכשיו משלוח דרך dealtas. פעם ראשונה שאני מזמין דרכם. הכל עבר בצורה חלקה וענו יחסית מהר לשאלותי באימייל.

FullStack

משתמש ותיק
דירוג
157
הגיע אלי עכשיו משלוח דרך dealtas. פעם ראשונה שאני מזמין דרכם. הכל עבר בצורה חלקה וענו יחסית מהר לשאלותי באימייל.
איך הצלחת להסתדר עם האתר הזה שתקוע עוד בימי ה90 העליזים?

paskar

משתמש בכיר
דירוג
664
אתרי שנות ה-90 היו לרוב טובים יותר מאלה של ימינו. :)
קלים, מהירים, תואמים, ועם קישורים אמיתיים במקום JS לכל ניווט מינימלי.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ש המלצה על חברה ומסלול לקרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
Roi המלצה על קורקינט חשמלי עירוני אוף טופיק 13
deussex המלצה למצלמות אבטחה לבית עלות טובה מול תועלת (זוג/שלוש מצלמות + מנגנון מקליט) אוף טופיק 19
Y המלצה למחשב נייד לשימוש משרדי + מודם סלולרי מובנה אוף טופיק 18
T מה ההבדל בין המלצה להבעת דעה? אוף טופיק 3
klayhamn לא מצליח למצוא המלצה על יועץ פנסיוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
ג המלצה לשמאי - איזור רמת גן נדל"ן 0
cypriano de rore המלצה על מתקין מזגנים באזור תל אביב אוף טופיק 1
T מחפש המלצה לקורס Data Science התפתחות אישית 3
D המלצה על מאוורר או כל פתרון אוורור אחר פוסטים מאיכות נמוכה 15
ש תכנית בנק ישראל להאצת הצמיחה במשק - המלצה למעבר למס רווח הון / ריבית נומינלי ועוד מיסים 5
ש יעוץ/המלצה לרכישת נכס. נדל"ן 0
ע המלצה על מתכנן פיננסי צרכנות פיננסית 13
יבגני_ל המלצה לשואב אבק רובוטי אוף טופיק 23
מ דרושה המלצה ל-ETF אירופה צובר שוק ההון 21
T המלצה לנייד זול לעבודה משרדית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
T המלצה על איזורים להשקעה נדל"ן 1
B חשבון מסחר בבורסת ארה"ב - מבקש המלצה לברוקר שוק ההון 0
Y המלצה לרואה חשבון שמתמחה במיסוי בינלאומי צרכנות פיננסית 6
ש המלצה חמה על סדרה שוק ההון 0
L המלצה לאופן איזון של תיק השקעות שוק ההון 3
G המלצה על תחביב זולל זמן ומעניין - הדפסת תלת מימד אוף טופיק 9
N מחפש המלצה לקורא ספרים אלקטרוני (Ebook Reader) אוף טופיק 15