• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הכנסה פאסיבית של יותר מ10,000 שקלים בחודש

tur393

משתמש רשום
דירוג
0
שלום רב- ברצוני לדבר עם אנשים שנכון להיום יש להם הכנסה פאסיבית של יותר מ10,000 שקלים. האם יש כאלו בקהל?
אם כן-
אשמח שתענו לי על השאלות בקצרה (מי שרוצה לפרט אני יותר אמשמח!)
1)מניין ההכנסה הפאסיבית שלכם?
2)איך בדיוק הגעתם למצב הזה? (דרך הפעולה, ההתחלה, הקשיים בדרך וכו')

ברוך הבא לפורום.
כמה מילים על עצמך, קבוצת גיל, מקצוע, משקיע?

ברוך הבא לפורום.
כמה מילים על עצמך, קבוצת גיל, מקצוע, משקיע?
תודה רבה על קבלת הפנים-
בן 21, עוד משרת בצבא. כרגע לא משקיע בשוק ההון כי מרגיש שאין לי מספיק ידע כדי להיכנס לעולם הזה

יש להם הכנסה פאסיבית של יותר מ10,000 שקלים.
למה אתה מתכוון במילה פאסיבית?
כי בעיניי הכי פאסיבי זה לקבל קיצבה או פנסיה.
יש כאן אנשים שמקבלים שכ"ד בסכומים גבוהים יותר אבל התעסקות עם נדל"ן היא פחות פאסיבית ממה שחושבים.
אם שאלת על משיכה של 3% מתיק השקעות אז נדמה לי שיש כאן אחד או שניים שדיברו על זה אבל לא זוכרת אם כבר התחילו ואם זה בגובה הזה.
בן 21, עוד משרת בצבא. כרגע לא משקיע בשוק ההון כי מרגיש שאין לי מספיק ידע כדי להיכנס לעולם הזה
קח בחשבון שמי שדיבר פה על פרישה מוקדמת שכבר ביצע בפועל, זה אנשים בגילאי 50+
* חוץ מהסולידית אבל בסכומים הרבה יותר צנועים מהרף שלך.

יש תת פורום נפלא בשם יומני מסע שאני מאוד אוהב לקרוא, ממליץ לעבור שם, בטוח שיהיה מספיק חומר לימוד שם לחודשים של קריאה והבנה.

אמנם זה לא בדיוק עונה על השאלה שלך, אבל נהייתה לי אסוציאציה, וזה יקפיץ לך את השירשור..
אני קוראת עכשיו את הספר 'איש ליד מכונה' של סטף ורטהיימר. מניחה שהחלק הפאסיבי בהכנסות שלו הוא יותר מ 10000. אני יכולה קצת לכתוב איך הוא התחיל.
מקווה שאני לא עוברת על זכויות יוצרים. אשמח שתעירו לי אם כן.
(כותבת פה מהזכרון)
בשנים הראשונות גרו בקיבוץ בצפון. לא היה לו כסף לקנות בתל אביב, ואשתו לא רצתה לגור לבד עם תינוקת בצריף שבנו בנהריה. (הוא היה חלק מהזמן בנסיעות בחו"ל)
בקיבוץ, לא היו מדרכות, לא היה חשמל. היו מחממים מים למקלחת בכלי או משהו כזה.
הלחם היה מגיע על גג משאית מהעיר. בחורף היה תמיד רטוב. בקיץ היה תמיד יבש.
אח"כ עברו לגור בצריף בנהריה, את התחלת המפעל הקים בצריף הזה. הצטמצמו למגורים ב-2 חדרים, הוא אישתו ו-2 ילדים , והמכונות היו בחדר השלישי.
בשנים הראשונות היה לו רק אופנוע. לא מכונית. כי לא היה לו כסף לקנות.
לא רצה/יכל להיכנס לחובות (מצד אחד כותב שלא רצה. בדפים אחרים כותב שהבנקים לא נתנו, כי לא הכירו בארץ תעשייה. אולי זה גם וגם..)

היית חי ככה כמה שנים, כדי לנסות להגשים חלום גדול? אני מודה שלא.

אני קוראת עכשיו את הספר 'איש ליד מכונה' של סטף ורטהיימר.
יש לי את הספר הזה עם הקדשה שלו לאבא שלי ז"ל (היו לו קשרי חברות עם דודתי ז"ל). אני לא מחבבת ספרי אוטוביוגרפיה (איך אנשים עפים על עצמם?) וגם לוקחת את מה שכתוב שם בערבון מאד מאד מוגבל.

אני לא מחבבת ספרי אוטוביוגרפיה (איך אנשים עפים על עצמם?) וגם לוקחת את מה שכתוב שם בערבון מאד מאד מוגבל.
טוב. אולי את יכולה להרשות לעצמך? כי גם ככה את חיה עם אנשים/הכרת מקרוב דור שנתן לך השראה?
אבל אנשים פשוטים כמוני, שצריכים לבנות את החיים ממעט הטוב שדור ההורים נתן בהשראה ( מה שיכלו, מתוך המגבלות שלהם..) , ולהתעלם מרוב הרע והמייאש שהיה מסביב - צריכים משהו למצוא בו השראה. קשה מאוד בלי, וכשהסביבה מייאשת, כי לא מבינה את החלומות שלך.

תראה העיקרון הוא פשוט להבנה וקשה לביצוע
תכניס הרבה כסף
תוציא מעט כסף
את ההפרש תשקיע ורצוי בחוכמה
תן לזמן לעבוד
ותוכל להגיע לתיק השקעות גדול מספיק כדי לחיות ממנו.
השאלה איזה חיים אתה רוצה ומתי..
אני עבדתי 15-16 שעות ביום כשהתחלתי את דרכי העצמאית
ועדיין עובד בין 10-12 שעות ביום
תשאל את עצמך אם אתה מוכן להשקיע את העבודה והאנרגייה
אני באופן אישי לא סולידי בעליל
למזלי מייצר מספיק כסף לכל הדברים שאני רוצה

נערך לאחרונה ב:
/הכרת מקרוב דור שנתן לך השראה?
בחייאת ג'וד, רוב האנשים די מטומטמים ולא משנה מאיזה דור הם, מעטים יכולים להוות השראה. גם אנשים שהתעשרו הם לא בהכרח חכמים מאחרים אבל לא נחטוף את השרשור הזה :)

שלום רב- ברצוני לדבר עם אנשים שנכון להיום יש להם הכנסה פאסיבית של יותר מ10,000 שקלים. האם יש כאלו בקהל?
אם כן-
אשמח שתענו לי על השאלות בקצרה (מי שרוצה לפרט אני יותר אמשמח!)
1)מניין ההכנסה הפאסיבית שלכם?
2)איך בדיוק הגעתם למצב הזה? (דרך הפעולה, ההתחלה, הקשיים בדרך וכו')

היי
אני מייצר הכנסה חודשית פסיבית מהשכרת דירות פרטיות המנוהלות על ידי חברות ניהול,
מקור הכנסה פסיבי נוסף הוא משכירויות מדירות הנמצאות בבעלות חברת נדל"ן השייכת לי ולשותפתי,
בעוד מספר חודשים נשלים את העברת קורס השקעות הנדל"ן הגלובלי שלנו לאונליין ונייצר הכנסה פסיבית נוספת,
מקור הכנסה פסיבי נוסף הוא ערוץ היוטיוב של החברה.

לגבי הנדל"ן התחלתי להשקיע בשנת 99 תוך שימוש במימון וניצול הזדמנויות השקעה שנוצרו בשווקים שונים.

מדובר בתהליך ארוך של התמקצעות תוך לקיחת סיכונים סבירים.

היי
אני מייצר הכנסה חודשית פסיבית מהשכרת דירות פרטיות המנוהלות על ידי חברות ניהול,
מקור הכנסה פסיבי נוסף הוא משכירויות מדירות הנמצאות בבעלות חברת נדל"ן השייכת לי ולשותפתי,
בעוד מספר חודשים נשלים את העברת קורס השקעות הנדל"ן הגלובלי שלנו לאונליין ונייצר הכנסה פסיבית נוספת,
מקור הכנסה פסיבי נוסף הוא ערוץ היוטיוב של החברה.

לגבי הנדל"ן התחלתי להשקיע בשנת 99 תוך שימוש במימון וניצול הזדמנויות השקעה שנוצרו בשווקים שונים.

מדובר בתהליך ארוך של התמקצעות תוך לקיחת סיכונים סבירים.
היי, תוכל קצת לפרט מאיפה ההון הראשוני להיכנס לתחום הנדלן ואיך התחלת את התהליך? אם אתה כבר משתף..

בדיוק שמעתי פודקסט על מדינה שמאז קומה במשך תקופות ארוכות התמודדה עם איומים חיצוניים וההשקעה הכי גדולה שלה הייתה בהתמודדות צבאית עד שניצחה את רוב אויביה.
אח"כ רוב ההתמודדות הייתה פנימית ורוב ההתמודדות נהייתה על הכח במדינה בין אוליגרכיה של תאבי בצע, וכשסוף סוף התייצב המצב המדיני תמיד התלוננו הזקנים על הדורות החדשים שלא ידעו מלחמה ומחסור ולכן הם מנוונים מוסרית.

"The history of rome by Mike Duncan" מומלץ בחום!

שם בסוף מלחמות האזרחים נגמרו בעלייתו של אוגוסטוס שייצב את המצב המדיני.

עריכה: סליחה אם סחבתי למשהו אחר לגמרי הגבתי ל
@Judith ו @בת העמק וטיעונים שעלו גם פה וגם בשרשורים אחרים.

בחייאת ג'וד, רוב האנשים די מטומטמים ולא משנה מאיזה דור הם, מעטים יכולים להוות השראה. גם אנשים שהתעשרו הם לא בהכרח חכמים מאחרים אבל לא נחטוף את השרשור הזה :)
גם לא רוצה לחטוף את השירשור אבל הייתי רוצה להבין למה הכללות על בסיס מגדרי ( רוב הנשים גולדיגריות) מתקבלות באש ותמרות עשן,אבל הטענה שרוב בני האדם מטומטמים מתקבלת בסבלנות יחסית?:lol:

אבל הטענה שרוב בני האדם מטומטמים מתקבלת בסבלנות יחסית?:lol:
יש תכונות כלביות ויש תכונות חתוליות ויש תכונות אנושיות. טימטום היא מילה קצת מוגזמת אבל הכוונה היא שרוב האנושות לא מהווה השראה לכלום, עוסקים בהישרדות ובתענוגות.

רוב האנשים די מטומטמים ולא משנה מאיזה דור הם, מעטים יכולים להוות השראה.
סימנתי לייק לכל התגובה כמכלול. אבל בקריאה שניה - אני ממש לא חווה כך את המפגשים שלי עם אנשים. מוכרים או חדשים.
בשבילי, רוב האנשים הם השראה. כמעט כל אחד. אז מה אם הם מטומטמים? גם אני, הרבה פעמים. בדיוק בגלל זה - יכולים להות השראה אחד לשני.

גם לא רוצה לחטוף את השירשור אבל הייתי רוצה להבין למה הכללות על בסיס מגדרי ( רוב הנשים גולדיגריות) מתקבלות באש ותמרות עשן,אבל הטענה שרוב בני האדם מטומטמים מתקבלת בסבלנות יחסית?:lol:

לא יודע אם תטומטמים אבל במחשב המדהים הזה שנקרא מח יש פרצה קטנה שמאפשרת לכל מיני "וירוסים" להשפיע על אופן עבודת המחשב כך שיעבוד בצורה שקל לשלוט עליו מרחוק ולגרום לו לעשות דברים מטומטמים מבלי להבין שהוא נשלט.

במחשבה שנייה לא בטוח שלזה התכוונו פה אז...

ההבדל העיקרי לדעתי הוא אם אתה חלק מהאוכלוסיה שאתה מכליל או לא. אם אתה חלק מאותה אוכלוסיה שאתה מכליל אז זה מתקבל די בסלחנות.
אגב זה זהה גם בשימוש במילים פוגעניות, יש הבדל לפחות באיך שרוב האנשים מקבלים זאת בין אם יהודי משתמש במילה יהודון או אדם שאינו יהודי.
על אותו בסיס בין אם אדם שחור משתמש במילה ניגר או אדם לבן.
אני אגב מסכים לחלוטין עם הטענה של בת העמק.

לא יודע אם תטומטמים אבל במחשב המדהים הזה שנקרא מח יש פרצה קטנה שמאפשרת לכל מיני "וירוסים" להשפיע על אופן עבודת המחשב כך שיעבוד בצורה שקל לשלוט עליו מרחוק ולגרום לו לעשות דברים מטומטמים מבלי להבין שהוא נשלט.

במחשבה שנייה לא בטוח שלזה התכוונו פה אז...
מה הפרצה ,ואילו וירוסים.?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ע איך לנצל את הידע בתכנות כדי לייצר "הכנסה פאסיבית" השקעות אלטרנטיביות 12
M שאלה על מיסוי על הכנסה פאסיבית - נכס דיגיטלי מיסים 1
M הכנסה פאסיבית פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 7
U שימוש בכספי ביטוח חיים על מנת ליצור הכנסה פאסיבית שוק ההון 17
פ נספח ד לדוח השנתי למס הכנסה (טופס 1324) - כמה שאלות מיסים 3
T מימוש מניות ורף תקרת מס הכנסה (אסטרטגיה כדאית) שוק ההון 9
yossik מס הכנסה על זיכוי בעמלות מסחר מיסים 3
Z בשעתיים אחרונות לא מצליח לקבל קוד אימות חד פעמי לאיזור אישי במס הכנסה, מישהו עוד נתקל בבעיה כזו? מיסים 0
A אי דיווח מקדמות מס הכנסה מיסים 2
Z האם נ״ז ילדים מזכים גם כנגד הכנסה שאינה מיגיעה אישית? מיסים 8
ה תחשיב ימי מילואים מול תשלום בט'ל ומס הכנסה אוף טופיק 1
כ משכנתה ללא הכנסה יש חייה כזאת? נדל"ן 17
D שאלה לגבי הכנסה מדיבידנדים שוק ההון 79
W האם מעסיק יכול לנכות מס הכנסה שנתי ולא חדשי? מיסים 4
E שאלה בעקבות קבלת הודעה ממס הכנסה לגבי שנת המס 2018 מיסים 9
S הגשת בקשה להחזר מס הכנסה דרך finupp - בדיקה בסימולטור לאחר הגשה הראה חוב ולא זיכוי - הצילו! מיסים 21
A חישוב הצמדה וריבית על חוב לביטוח לאומי ולמס הכנסה מיסים 3
כ פריסת הכנסה מקריפטו? (לצורך הפחתת מס) מיסים 1
כ פריסת הכנסה מקריפטו? (לצורך הפחתת מס) מיסים 2
מ הכנסה מהטלפון? אוף טופיק 2
ר התייעצות לגבי מיקסום השקעות עם הכנסה חודשית נמוכה - יש רעיונות? שוק ההון 1
B מה הסיווג הנכון עבור דווח ותשלום מס הכנסה על הכנסות משכר דירה העוברות את תקרת הפטור? מיסים 0
N תביעה קטנה נגד מס הכנסה - המלצות לעורך דין מיסים 5
F תשלום מקדמות מס הכנסה עם כרטיס אשראי אמריקאי מיסים 13
ע הוצאת ני״ע לחו״ל מעל 500k ש״ח - מחוייב בדיווח למס הכנסה? מיסים 19
C האם כדאי לסוחר יומי לסחור הברוקר זר ואיך אפשר למלא את הדוחות במס הכנסה שוק ההון 14
Z יש לי יתרת זכות במס הכנסה צוברת ריבית. האם מתישהו מסהכנסה תוכל לטעון שזה התיישן כי לא דרשתי? מיסים 3
Z האם בטוח שאין התיישנות על יתרת זכות במס הכנסה? פוסטים מאיכות נמוכה 1
F תשלום חוב למס הכנסה לאחר הגשת דו''ח מיסים 3
S אי הפרשת מס הכנסה על ידי המעסיק מיסים 4
מ הוכחת מרכז חיים ביישוב מזכה - מס הכנסה מיסים 17
S דיווח מס הכנסה חצי שנתי מרווחי הון שוק ההון 4
Z יתרת זכות במס הכנסה. לדרוש או להנות מהריבית מיסים 1
אוטודידקט הכנסה בדולרים שוק ההון 2
F מילוי דו''ח שנתי על הכנסה מריבית מ-IB מיסים 8
מ חוב למס הכנסה מיסים 2
G דו״ח מס הכנסה ו-RSU מיסים 1
B תשלום מס הכנסה על הפרשות לפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
C דיווח מס על הכנסה מחו״ל שוק ההון 6
tomchoook עזרה בחישוב מס על הכנסה משכ״ד נדל"ן 7
Y מס הכנסה - רפורמה עוסק זעיר מיסים 31
deussex החזר מס - החזר דמי ביטוח vs החזר מס הכנסה מיסים 2
B למה קיבלתי כסף ממס הכנסה? מיסים 8
מ קיזוז הכנסה דיבידנד מחו"ל בהפסד הון בישראל מיסים 11
yanosh34 דוח מלא במס הכנסה בפעם הראשונה מיסים 23
Y האם בן 14 צריך לשלם מס \ לדווח למס הכנסה על רווחים מפרסומות ב youtube? מיסים 9
ל מיסוי על הכנסה משכירות בבולגריה מיסים 5
פנטום עלות רואה חשבון על דיווח שנתי למס הכנסה מיסים 14
AbuNafha השלמת הכנסה מביטוח לאומי לאחר פרישה לפנסיה, והורשת קרן הפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 39
P הסבר ודוגמאות לטופס 1320 (חישוב הכנסה מעסק)? מיסים 0

נושאים דומים

Back
למעלה