• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הייטקזון - אשראי, הטבות וכל מה שמבסיס.

Jamy_James

משתמש רגיל
דירוג
27
היי,
במסגרת העבודה שלי כשכיר מתאפשר לי להצטרף להייטקזון. מעבר " להטבות " שלהם באתר האינטרנט, איזה יתרון יש לכרטיס האשראי על פני האשראי של max - i need it ?
האם מועדון הלקוחות של הייטקזון נותן הטבות אחרות במכשירים פיננסים למינהם?

אשמח לדעת למי שיודע :)

תודה!

אין ממש. זה כביכול נותן הנחה באתר הייטקזון אבל המחירים שם ממילא לא אטרקטיביים במיוחד.
אם אתה שייך לארגון עם ועדים חזקים כמו רפאל, חשמל וכו. אז יש להם הסדרים והנחות עם אתר הייטקזון.

אין ממש. זה כביכול נותן הנחה באתר הייטקזון אבל המחירים שם ממילא לא אטרקטיביים במיוחד.
לא מסכים לגמרי, לדעתי אם אתה רוצה לקנות משהו שווה לבדוק קודם בהייטקזון. כנראה זה תלוי בקטגוריות.

אין הרבה יתרונות אבל גם אין שום חיסרון בלהחזיק עוד כרטיס אשראי חינמי.

האם מועדון הלקוחות של הייטקזון נותן הטבות אחרות במכשירים פיננסים למינהם?
בזמנו הצטרפתי להייטקזון דרך בנק הפועלים,
וקיבלתי פטור מעמלות למשך 3 שנים (במקום להתמקח כל שנה עם הבנק), והלוואות בתנאים מועדפים (שלא לקחתי).
כמו כן מדי פעם יש מבצעים אמיתיים באתר. למשל מצאתי מזרן ספציפי שרציתי בהנחה של 20% על מחיר היצרן.

בגדול, לא רואה מה יש להפסיד מהשתייכות למועדון שלא גובה דמי ניהול.

לא מסכים לגמרי, לדעתי אם אתה רוצה לקנות משהו שווה לבדוק קודם בהייטקזון. כנראה זה תלוי בקטגוריות.
לדעתי המשפט "לא מסכים לגמרי" אמור לגרור רצף של דוגמאות והוכחות לטענה שלך ולא משפט שמתחיל ב"לדעתי". רק אומר.

האם הכרטיס HZ שמונפק מהבנק נותן משהו מעבר לזה של MAX? התשובה היא בגדול לא. אותם תנאים +- בעלויות מט"ח, אשראי וכו. יש הבדלים בכרטיס הייטקזון של חברות כמו אינטל וכו שם יש הסדרים פרטיים.
האם באתר הייטקזון יש מבצעים שווים? לפעמים כן ולפעמים לא. ברוב המקרים מדובר במחירי שוק או בהנחה קלה.

למשל בארוחה חברית לפני כחודש, מישהו (עובד רפאל) ציין ספא נהדר שהם היו בו עם ארוחת בוקר זוגית ב350 ש"ח. פתחנו את האתר בנייד וכל אחד ראה מחיר אחר :roll: החל מ 350 לעובדי רפאל, 550 לאינטל ו600 לעוד חברה. כשהתקשרתי לברר מול האתר, נאמר לי שבחלק מהמוצרים זה תלוי בהסדרים של החברות.

אם אתה לא עובד חברה גדולה, בכלל תראה מחירי שוק.

לדעתי המשפט "לא מסכים לגמרי" אמור לגרור רצף של דוגמאות והוכחות לטענה שלך ולא משפט שמתחיל ב"לדעתי". רק אומר.
לא יודע למה אני צריך לתת רצף דוגמאות למשהו שפות"ש יכול לעשות בעצמו בקלות ובחינם.

הנה מה שאני עשיתי:
1. נרשמתי לאתר (2 דק') והשוויתי מחירים של מוצרים כמו מקלדות, עכברים, מסכים (רבע שעה) - נוכחתי לראות שהמחירים אכן יותר זולים בהשוואה לזאפ.
2. ראיתי באתר שיש מתנת הצטרפות למי שמוציא את הכרטיס (כחוץ בנקאי) - נכון לעכשיו זה 250 שקל לקניות באתר.

כבר פה הבנתי שאין סיבה לא להצטרף.

במקרה שלי גם פתחתי חשבון בהפועלים אז מתנת ההצטרפות שלי הייתה בשווי 750 שקל + 1500 שקל לקניות בהייטקזון + 10% החזר על קניות באתר בשנה הראשונה + הלוואות בתנאים טובים מאוד.

גם אם לא פתחת חשבון בהפועלים, בהנחה שכרטיס הייטקזון הוא בעל אותם תנאים של I need it + מתנת הצטרפות + אפשרות להנחה במוצרים מסוימים - אני לא רואה סיבה לא להצטרף.
למשל בארוחה חברית לפני כחודש, מישהו (עובד רפאל) ציין ספא נהדר שהם היו בו עם ארוחת בוקר זוגית ב350 ש"ח. פתחנו את האתר בנייד וכל אחד ראה מחיר אחר :roll: החל מ 350 לעובדי רפאל, 550 לאינטל ו600 לעוד חברה. כשהתקשרתי לברר מול האתר, נאמר לי שבחלק מהמוצרים זה תלוי בהסדרים של החברות.

אם אתה לא עובד חברה גדולה, בכלל תראה מחירי שוק.
לא היה לי מושג, אבל אני גם לא יודע איפה פות"ש עובד ואילו הנחות הוא יקבל. אני כן יודע שהוא יכול להירשם לאתר במהירות ובחינם ולברר בעצמו:
לדעתי אם אתה רוצה לקנות משהו שווה לבדוק קודם בהייטקזון. כנראה זה תלוי בקטגוריות.

נערך לאחרונה ב:
לא יודע למה אני צריך לתת רצף דוגמאות למשהו שפות"ש יכול לעשות בעצמו בקלות ובחינם.

מעבר " להטבות " שלהם באתר האינטרנט, איזה יתרון יש לכרטיס האשראי על פני האשראי של max - i need it ?

כי פות"ש סייג מראש את כל מה ששאלת וצמצם את השאלה לכרטיס עצמו. הבעת דעה, אז מקובל ומנומס להסביר. שוב, לדעתי. אתה לא חייב.

למה?
מילא היה אומר שהוא לגמרי לא מסכים. אבל אם הוא מסכים בגדול, רק לא לגמרי, למה הוא צריך להביא הוכחות?
דוקא פה מתאים בדיוק ה "לדעתי" שלו.

@roneng
כמו ההבדל בין "שיהיה לך לבריאות" לבין "לבריאות שיהיה לך" ?

האם הכרטיס HZ שמונפק מהבנק נותן משהו מעבר לזה של MAX? התשובה היא בגדול לא. אותם תנאים +- בעלויות מט"ח, אשראי וכו. יש הבדלים בכרטיס הייטקזון של חברות כמו אינטל וכו שם יש הסדרים פרטיים.
עמלת משיכה מזומן בחו"ל נמוכה יותר. לא זוכר בכמה, אבל ביותר מחצי אחוז ואין את הלוגו המכוער של המועדון של "I need it".

הנה מה שאני עשיתי:
1. נרשמתי לאתר (2 דק') והשוויתי מחירים של מוצרים כמו מקלדות, עכברים, מסכים (רבע שעה) - נוכחתי לראות שהמחירים אכן יותר זולים בהשוואה לזאפ.
2. ראיתי באתר שיש מתנת הצטרפות למי שמוציא את הכרטיס (כחוץ בנקאי) - נכון לעכשיו זה 250 שקל לקניות באתר.

כבר פה הבנתי שאין סיבה לא להצטרף.

במקרה שלי גם פתחתי חשבון בהפועלים אז מתנת ההצטרפות שלי הייתה בשווי 750 שקל + 1500 שקל לקניות בהייטקזון + 10% החזר על קניות באתר בשנה הראשונה + הלוואות בתנאים טובים מאוד.

גם אם לא פתחת חשבון בהפועלים, בהנחה שכרטיס הייטקזון הוא בעל אותם תנאים של I need it + מתנת הצטרפות + אפשרות להנחה במוצרים מסוימים - אני לא רואה סיבה לא להצטרף.

לא היה לי מושג, אבל אני גם לא יודע איפה פות"ש עובד ואילו הנחות הוא יקבל. אני כן יודע שהוא יכול להירשם לאתר במהירות ובחינם ולברר בעצמו:
היי,
אם להיות כנה, למעשה לא ענית על 2 השאלות ששאלתי.

חשבון בבנק הפועלים מעבר להיותו בנק עם שירות גרוע, המתנות האלו מותנות בהעברת משכורת וכל מיני תנאים.
לי כרגע יש פטור מעמלות עו"ש ואין לי צורך בהלוואה.
בכל מקרה תודה על הפידבק שלך בנושא.

היי,
אם להיות כנה, למעשה לא ענית על 2 השאלות ששאלתי.

חשבון בבנק הפועלים מעבר להיותו בנק עם שירות גרוע, המתנות האלו מותנות בהעברת משכורת וכל מיני תנאים.
לי כרגע יש פטור מעמלות עו"ש ואין לי צורך בהלוואה.
בכל מקרה תודה על הפידבק שלך בנושא.
שאלה 1 הייתה מה היתרון על פני I need it,
קיבלת תשובה: מתנת הצטרפות + עמלת משיכת מזומן בחו"ל יותר זולה לטענת @bigbang.

בנוגע לשאלה 2 "מוצרים פיננסים" גם קיבלת תשובה: חשבון עם הטבות בבנק הפועלים + הלוואות בתנאים נוחים.

אם התנאים לא מספקים אותך אל תצטרף, אני לא עובד בהייטקזון.

אגב אם תקרא את התקנון באתר הייטקזון תדע בדיוק מה אתה יכול לקבל. אף אחד לא מסתיר ממך מידע שם.

נערך לאחרונה ב:
מסכים, אמנם האתר שלהם לא הכי מוצלח והמבחר קצת all over the place אבל כבר יצא לי לקנות שם מוצרים שראיתי שהם זולים יותר מהאופציה הכי זולה בזאפ, ובמבצעי Black Friday הם אפילו עושים הנחות של 90% (על מוצר או שניים).
יש גם את הסטאטוס "Pro" שמאפשר צבירה של 10% באתר שזה לא וואו אבל כמובן לא מזיק (אצלי זה בתנאי שאני מבזבז 5 אלף באשראי במשך 3 חודשים אם אני לא טועה).
בזמנו הם הציעו מענק 1600 שקל לפותחי חשבון בבינלאומי, היום הם מציעים איזשהו מענק (לא מזומן, רק קרדיט לבזבוז באתר של הייטקזון) לפותחי חשבון בפועלים שזה מבצע משמעותית נחות יותר בעיניי.
גם כל חודש יש מתנה מתחלפת למי שמצטרף להייטקזון (מצעים, אוזניות וכו').
בסך הכל כן שווה בעיניי.

שווה להוציא את הכרטיס: אין עלות, יש מתנת הצטרפות ולפעמים המחירים באתר HTZ באמת זולים.

לי יש את הכרטיס , בכל פעם שרוצה לקנות משהו בודק בהייטקזון ולפעמים המחיר שם יוצא הכי זול בגלל ההטבות בכרטיס.
לדוגמה קניתי 3 כרטיסים לאירוע מסוים ויצא לי 510 דרך הכרטיס במקום 600 דרך קניה רגילה בהייטקזון במקום 660 בקניה מבית העסק ישיר.

יש גם קנייה של "ChefZone" שאלו תווים בשווי עד 500 ש"ח בחודש ב 30% הנחה לכמה מסעדות. דומה לחבר טעמים אבל מצומצם (במבחר ובסכום).
זה רק עבור כרטיס הייטקזון בנקאי (פועלים), אם זה לא בנקאי אז זה 18%.
יש גם קנייה של "GiftZone" שזה 17% לרשתות אופנה, מוצרים לבית וכו, אבל זה קיים גם בMAX.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Flex אשראי הייטקזון פוסטים מאיכות נמוכה 1
מ קנייה של S&P500 דרך בנק הפועלים(חשבון הייטקזון) או מיטב/IBI? שוק ההון 10
I מועדון הוט - כדאיות הצטרפות לחברי הייטקזון צרכנות פיננסית 1
I השוואת תנאים בבנק מזרחי להצעות הייטקזון/מועדון הוט צרכנות פיננסית 42
E פתיחת חשבון בנק ב-"הבינלאומי" לחברי הייטקזון צרכנות פיננסית 5
לארוצה פרויקטים של חברת אאורה בחדרה דרך הייטקזון נדל"ן 8
I "הייטק ביטוח" של הייטקזון צרכנות פיננסית 21
א אינטראקטיב ברוקרס - שאלות ניוד, מיסוי וכרטיס אשראי שוק ההון 1
ש כרטיס אשראי חוץ בנקאי עם הטבות צרכנות פיננסית 4
H שיעור ריבית שנתית על יתרת חוב בכרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
A סדר בכרטיסי אשראי צרכנות פיננסית 12
ד אשראי לחיובים בחו״ל צרכנות פיננסית 1
H סרטון בטיקטוק על גביית חוב ודיון אודות אשראי ונזילות פוסטים מאיכות נמוכה 2
מ תסכול מכרטיס אשראי אמריקאי ראשון צרכנות פיננסית 1
T כרטיס אשראי בינלאומי - לא דרך חברות הסליקה הישראליות? צרכנות פיננסית 4
ע נווד דיגיטלי - אשראי ללא עמלות מטח צרכנות פיננסית 3
N האם אפשר לשלם יתרת אשראי לפני סוף החודש? צרכנות פיננסית 10
N כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
A השפעות של חריגה מהמסגרת אשראי פוסטים מאיכות נמוכה 20
לאץ' תרומה ללא כרטיס אשראי אוף טופיק 1
א האם ניתן להוציא כרטיס אשראי חוץ בנקאי כשאין ברשותי כרטיס בנקאי? צרכנות פיננסית 3
B בנק + כרטיס אשראי עם פורטל ופירוט באנגלית צרכנות פיננסית 1
S חשבון בנק + שני כרטיסי אשראי ללא עמלות? צרכנות פיננסית 1
F תשלום מקדמות מס הכנסה עם כרטיס אשראי אמריקאי מיסים 13
WRLD כרטיס אשראי ראשון צרכנות פיננסית 22
A שימוש ב-3 כרטיסי אשראי בשביל להשיג הלוואה בריבית 0% שוק ההון 168
A כרטיס אשראי flycard מסוים צרכנות פיננסית 1
TheOneTech כרטיס אשראי לא יקר לעסקאות מתמשכות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
כ כרטיס אשראי cashback הכי משתלם 2023? צרכנות פיננסית 82
H סליקת אשראי בחינם | איפה הקאץ' צרכנות פיננסית 4
Y חיובים אונליין ביורו או דולר, חשבון מטח, אשראי של הבנק, רק מטבע אחד כל פעם צרכנות פיננסית 17
C הגדלת מסגרת אשראי צרכנות פיננסית 27
R בעיה בדירוג אשראי - איך פותרים את זה ? שוק ההון 25
R תיקון דירוג אשראי נמוך אוף טופיק 0
D הפקדה לבית השקעות באמצעות כ.אשראי שוק ההון 4
פיטר גריפין ביטוח נסיעות דרך כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 26
A דירוג אשראי לצעיר בן 24 אוף טופיק 4
פיטר גריפין כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים - מה מהם שווה לכם? צרכנות פיננסית 123
TheOneTech שאלה על כרטיס אשראי של חבר מחו"ל צרכנות פיננסית 6
D חשבון מסחר IBI- ריבית עבור מסגרת אשראי? שוק ההון 3
C דוח מסלקה פנסיונית ללא כרטיס אשראי אוף טופיק 8
V תשלום בטוח באינטרנט דרך אשראי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
Z הורדה בדירוג אשראי של ישראל. שוק ההון 54