• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הטבות הבנקים לפותחי חשבון עו"ש - האם למישהו יש ניסיון בהשגתן בחשבון קיים?

אברום

משתמש רגיל
דירוג
46
האם למישהו יש ניסיון בלהוציא בחשבון העו"ש הותיק שלו בבנקים את ההטבות שנותנים לפותחי חשבון? כגון, הלוואת בעשרות אל"ש ללא ריבית ועוד?
זאת אומרת לאיים בעזיבה באם לא ינתנו ההטבות.
לא נראה לי הגיוני שהבנק לא ירצה לתת לבעל חשבון בן 30 שנה את אותם הטבות שנותן לפותח חשבון, כדי לשמר אותו.
אני שואל כי אישה מבוגרת מהמשפחה, צריכה הלוואה לטובת תוספת מרפסת לדירה, שעושה כל הבניין.
היא לא תסכים למעבר בנק, לא נראה לי הגיוני שאי אפשר להוציא את זה מהבנק הנוכחי שלה.

לא נראה לי הגיוני שהבנק לא ירצה לתת לבעל חשבון בן 30 שנה את אותם הטבות שנותן לפותח חשבון, כדי לשמר אותו.
מאוד תלוי בהתנהלות הנוכחית של הלקוח.

היא לא תסכים למעבר בנק, לא נראה לי הגיוני שאי אפשר להוציא את זה מהבנק הנוכחי שלה.
בהנחה והם לא הסכימו בדרכי נועם, יש רק דרך אחת לברר.
אגב כמה הם כן מציעים? כי ללא ריבית ו-1% זה לא כזה הבדל.

האם למישהו יש ניסיון בלהוציא בחשבון העו"ש הותיק שלו בבנקים את ההטבות שנותנים לפותחי חשבון? כגון, הלוואת בעשרות אל"ש ללא ריבית ועוד?
הבנק מסתכל על לקוח כמכלול של הכנסות, בהווה ובעתיד.

אם מדובר בסכום שהוא גבוה מהטבה מבוקשת, הבנק ייתן אותה. אם לא - אז לא.

מה הפעילות שיש לה בחשבון? כמה עמלות היא משלמת? כמה היא שווה לבנק בתור לקוחה?

מניסיוני לא נותנים.

לי לא נראה הגיוני שהבנק יוציא כספי גיוס על לקוח שכבר בכיס שלו ושמאוד סביר שלא יעזוב.

אם אתה בבנק כבר 30 שנה, לך יש כנראה הרבה יותר מה להפסיד מזה שתעזוב את הבנק מאשר הבנק יפסיד.
אני שואל כי אישה מבוגרת מהמשפחה, צריכה הלוואה לטובת תוספת מרפסת לדירה, שעושה כל הבניין.
היא לא תסכים למעבר בנק, לא נראה לי הגיוני שאי אפשר להוציא את זה מהבנק הנוכחי שלה
והנה ההוכחה למה שאמרתי קודם. הבנק לא טיפש, הוא מבין שמאוד לא סביר שאנשים מבוגרים כאלה יעזבו את הבנק ולכן אין לו שום אינסנטיב לשלם להם כסף.

אם למישהו יש ניסיון בלהוציא בחשבון העו"ש הותיק שלו בבנקים את ההטבות שנותנים לפותחי חשבון?
אני הייתי עשר שנים בבנק ונחשבתי VIP. כשביקשתי הטבות כנ"ל הגעתי עד למנהל הסניף, שלא רק שנפנף אותי, אלא גם איים עלי שיצא לי שם רע בכל הבנקים בגלל שאני עושה כזה בלגן רק בגלל כמה אלפי שקלים. כמובן שעברתי בנק, וקיבלתי את ההטבות בבנק החדש.
עכשיו אני רוצה לבקש את חידוש ההטבות, אבל מחכה לראות אם הרפורמה בבנקים באמת שיפרה את היכולת לעבור בנק. הפעם הקודמת היתה סיוט ששרף לי שעות ארוכות.

אני הייתי עשר שנים בבנק ונחשבתי VIP. כשביקשתי הטבות כנ"ל הגעתי עד למנהל הסניף, שלא רק שנפנף אותי, אלא גם איים עלי שיצא לי שם רע בכל הבנקים בגלל שאני עושה כזה בלגן רק בגלל כמה אלפי שקלים. כמובן שעברתי בנק, וקיבלתי את ההטבות בבנק החדש.
עכשיו אני רוצה לבקש את חידוש ההטבות, אבל מחכה לראות אם הרפורמה בבנקים באמת שיפרה את היכולת לעבור בנק. הפעם הקודמת היתה סיוט ששרף לי שעות ארוכות.
תוכל בקצרה לומר מה החידושים שאתה מצפה לראות ברפורמה שתעזור לעניין?

לפני תקופה לא ארוכה הייתי צריך סכום בערך 80 אלף לשיפוץ

אני כרגע בערך 15 שנה בבנק הפועלים

התקשרתי לבנק מזרחי שאלתי מה ההטבה אמרו לי לפי ההכנסות שלי יכולים לתת בערך 100 אלף בתנאים טובים

התקשרתי לבנק הפועלים אמרתי להם "שאני חייב הלוואה לשיפוץ ולכן אני בודק אצלם לפני שאני עוזב האם הם יכולים להשוות את התנאים למזרחי"

בהתחלה הנציגה אמרה שהם יכולים רק בתנאים קצת יותר טובים מאשראי ברגע שזה אומר על הפנים אבל היא המשיכה ואמרה שבגלל שהיא מבינה את המצב אז היא תשלח הודעה לסניף שלי

והסניף הציע הלוואה גם בסכומים יותר גבוהים וגם בפריסה יותר רחבה וגם בריבית מצוינת

זה לא אומר כלום לגבי אף אחד כל אחד בסוף זה איך שהבנק רואה אותו

אבל שיתפתי אותך כי אולי זה יעזור לך לפחות לנסות

תוכל בקצרה לומר מה החידושים שאתה מצפה לראות ברפורמה שתעזור לעניין?
שיהיה אפשר לעבור בקלות.
בפעם הקודמת היינו צריכים להגיע שני בני הזוג לשני הבנקים, לחכות בתור ולחתום על מסמכים ידנית במשך כשעתיים בכל בנק, להודיע לכל שירות שיש לנו הוראת קבע אצלו שעברנו בנק (למרות שהבנק החדש טען שעשה את זה בעצמו!), ואח"כ לוודא שוב, כי בערך חצי מהם המשיכו להוריד מהבנק הישן.

לא ברור לי למה אי אפשר לעבור בנק כמו שעוברים חברה סלולרית. פעם גם בחברות הסלולר זה היה מסובך מאוד, והיום אפשר לעשות הכל במחשב תוך פחות מחצי שעה.

כיום, תיאורטית, אפשר.
זהו, שזה רק תיאורטי בינתיים, לפי מה שקראתי. הבנקים עדיין לא התרגלו.
אני מחכה לשמוע שזה באמת עובד טוב, לפני שאסתכן שוב במשהו דומה לויה דולורוזה שהיתה לנו.

אני כן הצלחתי בתור לקוחה די עלובה (עדיין סטודנטית)
לקבל הטבות הצטרפות למרות שכבר הייתי לקוחה 3 שנים.
אבל הייתי פיזית בסניף ודברתי עם המנהל,
ואולי הוא גם עשה חשבון שיש לו הרבה שנים להנות מהכסף שלי אז שווה לו..
+ שאני צעירה והתנאים הללו חשובים לי ככה שאני באמת מתכוונת לעבור בנק אם לא אקבל..
(לדעתי הכנסתי אז פחות ממינימום ולא הייתי אףפעם בחריגה, כלומר לא הרוויחו ממני באמת מעולם שקל של עמלה/ריבית)

להודיע לכל שירות שיש לנו הוראת קבע אצלו שעברנו בנק (למרות שהבנק החדש טען שעשה את זה בעצמו!), ואח"כ לוודא שוב, כי בערך חצי מהם המשיכו להוריד מהבנק הישן.
הכי נוח זה לרכז את כל הוראות הקבע דרך כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים. לשנות את הוראת הקבע של חברת האשראי מול הבנק זה תהליך פשוט ואפשר לבצע אותו עצמאית דרך האתרים של המנפיקות השונות.

הכי נוח זה לרכז את כל הוראות הקבע דרך כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים. לשנות את הוראת הקבע של חברת האשראי מול הבנק זה תהליך פשוט ואפשר לבצע אותו עצמאית דרך האתרים של המנפיקות השונות.
הבעיה שחלק מהחברות לא מוכנות (למשל הוראת קבע עבור פנסיה, הוראת קבע עבור חברת כרטיס האשראי החוץ בנקאי).

רעיון טוב. הבעיה שלפעמים אחד מתנאי החשבון (לקבלת הטבות או 0 עמלות) הוא שימוש בסכום מינימלי בכרטיס אשראי בנקאי. במצב כזה דווקא די נוח שכל הוראות הקבע יורדות מהבנקאי ושאר ההוצאות (שמשתנות מדי חודש) יורדות מכרטיסים חוץ בנקאיים/מחו"ל.

הבעיה שחלק מהחברות לא מוכנות (למשל הוראת קבע עבור פנסיה
מוזר, לא נתקלתי בחברות שלא מאפשרות הוראת קבע בכרטיס אשראי. רוב החברות אפילו מעדיפות זאת.

הוראת קבע עבור חברת כרטיס האשראי החוץ בנקאי).
אותה אפשר לשנות ישירות דרך האתר של חברת האשראי.

מוזר, לא נתקלתי בחברות שלא מאפשרות הוראת קבע בכרטיס אשראי. רוב החברות אפילו מעדיפות זאת.
לגבי פנסיה במעמד עצמאי - הם טענו שאסור להם.
גם חברות אחרות, בעבר, לא אפשרו (והיום רובן כן).

אותה אפשר לשנות ישירות דרך האתר של חברת האשראי.
אפשר, אבל מבאס לגלות שצריך לעשות את זה, אחרי שבבנק כבר הבטיחו שטיפלו בכך. ויש לעשות זאת עבור כל חברת אשראי בנפרד. שני בני זוג חובבי כרטיסי חינם עשויים לצבור יחד די הרבה כרטיסים.

לגבי פנסיה במעמד עצמאי - הם טענו שאסור להם.
נשמע כמו חירטוט. אני משלם באשראי כבר כמעט 7 שנים.

כלומר, אולי מסיבות טכניות מעדיפים לא להציג/לאשר את האפשרות, אבל היא בהחלט קיימת, ואם תלחץ, גם יאפשרו לך.

פעם הבאה פשוט תבקש שיפנו אותך להוראת חוק/הנחייה שאוסרת עליהם.

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ש כרטיס אשראי חוץ בנקאי עם הטבות צרכנות פיננסית 4
iTayb הטבות הצטרפות לחשבונות בנק צרכנות פיננסית 4
Z האם ניתן לקבל הטבות מס בשל הפקדות לפנסיה מהמס ששולם על רווח הון בשוק ההון? מיסים 14
כ עצמאי - כדאיות הטבות מס מקרן פנסיה \ גמל ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
D הטבות מהאוניברסיטה למשרתים בכוחות הביטחון אוף טופיק 6
ב הטבות בנק ישראל/בנקים אחרים ללוקחי משכנתא נדל"ן 0
S הטבות מס בשכר לא מבוטח⁩ - כדאיות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 20
K אזרח ארה"ב - הטבות מס לסטודנטים מיסים 1
H האם מישהו כאן גר בישוב עם הטבות מס? צרכנות פיננסית 17
ל הטבות מס לגימלאים\בעלי הכנסה נמוכה\בעלי מוגבלות מיסים 1
י הטבות מס בהפקדות לפנסיה שמעל המינימום פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
stamEhad הטבות מס ו"קומבינות אפשריות" בפתיחת קרן השתלמות לעצמאים שהוא גם שכיר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
C הטבות מס לילדים (או הורים לילדים) צרכנות פיננסית 2
J הייטקזון - אשראי, הטבות וכל מה שמבסיס. צרכנות פיננסית 25
Y שאלה לגבי פיצול של העברת משכורת לטובת הטבות בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 22
M הטבות שאפשר לקבל עם סכום גדול בעו"ש צרכנות פיננסית 7
י האם משתלם לקבל הטבות במקום שכר מיסים 8
B הטבות מס בשוק ההון מעל גיל 60 מיסים 1
M ניצול הטבות בשביל מתנת הצטרפות - ואז לבטל אוף טופיק 20
S הטבות חשבון בנק דרך מועדון הוט (בנק לאומי) צרכנות פיננסית 1
A עזרה בניצול ומקסום הטבות מס בפנסיה מקיפה צרכנות פיננסית 1
M קופת גמל לעצמאי / קרן פנסיה - הטבות מס מיסים 0
ס הטבות מס כולשיהן לחיילים על תיק שוק ההון 2
ר אסטרטגיית מיצוי הטבות המס בנדל"ן שוק ההון 10
T הטבות של מועדון הוט בבנק לאומי (מענק 2100 ש"ח או הלוואה ללא ריבית) צרכנות פיננסית 57
Y כמה מס משלמים על הטבות המשכורת כמו סיבוס/תן ביס ? צרכנות פיננסית 1
Yos השקעה בגיוס המונים - חובות/הטבות מס שוק ההון 7
ITS הטבות בבנק צרכנות פיננסית 6
G רשימת הטבות מס בהשקעות לזמן ארוך מיסים 2
G Pepper מפחיתה הטבות למשתמשים צרכנות פיננסית 27
S הטבות מס - גיל 60 פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 3
T איזה דרכים חוקיות ושפויות קיימות לקבלת הטבות מס? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 13
H פתיחת חשבונות בנק לשם הטבות צרכנות פיננסית 9
מ כרטיס אשראי ללא עמלות וללא הטבות צרכנות פיננסית 2
Jenia29 הטבות מס רווחי הון לפנסיונרים? שוק ההון 8
א מיון הטבות לסרטים/בתי קולנוע לפי סוגי כרטיס אשראי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
מ קנית דירה לצורך הטבות מס נדל"ן 6
יבגני_ל האם עיסקאות באפליקציות תשלום נחשבות לצורך הטבות אשראי? צרכנות פיננסית 8
קורא הדוק הטבות של מועדון הוט בבנק הבינלאומי הסתיימו צרכנות פיננסית 15
מ מתודולוגיית השקעה מבוססת הטבות מס שוק ההון 85
C כלכלת בחירות - הטבות סוציאליות בדיור נדל"ן 7
Roi "יש לבטל הטבות מס לחוסכים לפנסיה ‑ הן פוגעות בשוויון" אוף טופיק 53
E קופת גמל הונית - שאלה על הטבות והתלבטות לגבי המשך השקעה שוק ההון 20
T עזרה בחישוב הטבות מס בתקופת גמל שוק ההון 3
tpr ריכוז הטבות (בנקים, כרטיסי אשראי וכו') צרכנות פיננסית 60
מ כרטיסי אשראי עם הטבות צרכניות צרכנות פיננסית 41
S הטבות שלא בשווה כסף במקום העבודה אוף טופיק 27
1337justme ניהול תיק השקעות עם הטבות משמעותיות בעמלות שוק ההון 9