• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

החלפת סוכן ביטוח בביטוח מבנה

deussex

משתמש רגיל
דירוג
489
שלום חברים,

מזה כ 6 שנים אני נמצא בביטוח מבנה דרך סוכן, לאחרונה הבנתי שהסוכן בעייתי ורק מקשה על התהליך - הביטוח מתחדש אוטומאטית מול חברת כלל, והסוכן כל הזמן מעלה את המחיר בקצת.

כך שאין לי אופציה להתמקח כל שנה מול חברת הביטוח ישירות.

הבנתי מכלל שיש 2 אופציות - או לבטל את הביטוח ואז אפשר לקבל מכלל הצעה (הסיכון הוא שאני חייב לבטל את הביטוח הנוכחי, וכלל יכולים לנצל זאת לתת מחיר גבוה רגיל, בלי שיש לי לאן לחזור). אופציה ב' להחליף לסוכן טוב יותר - שיעשה משא ומתן על המחיר, ומענה טוב יותר.

היכן אני יכול למצוא סוכן טוב יותר לביטוח מבנה ?

למה אתה מוגבל לכלל? מה מונע ממך לקבל הצעות מחברת ביטוח אחרת, מבלי לבטל את הביטוח?

למה אתה מוגבל לכלל? מה מונע ממך לקבל הצעות מחברת ביטוח אחרת, מבלי לבטל את הביטוח?
הרבה יותר יקר. נראה שהתנאים שלי שם הרבה יותר טובים, וזה ביטוח מתחדש. ב AIG למשל הם נותנים לי את המחיר שאני משלם עכשיו רק לשנה הראשונה אחרי שגירדתי אותם לאחר שעה בטלפון. דיברתי עם הנציגים של כלל, נראה שהדרך המקובלת להוציא את הסוכן - לקראת סוף הביטוח בעוד שנה (לא ידעתי אחרת הייתי עושה כבר), להודיע לסוכן שאני לא מתכוון לחדש איתו - ואז כלל יכולים להיכנס בטווח חודש הזה ולקחת את הביטוח מולי. אם אני מבטל את הביטוח לחלוטין, אני נהיה חשוף - כלל יכולים לתת הצעה מאוד גבוהה, בידיעה שאין לי לאן לחזור. במקרה של הודעה על אי-חידוש, כלל יודעים שאני יכול תמיד להתקשר לסוכן ולומר שאני כן רוצה לחדש דרכם. בקיצור, מגעיל אבל זה מה יש במדינתנו היפה.. שוק.

היכן אני יכול למצוא סוכן טוב יותר לביטוח מבנה ?
מצד אחד אתה רוצה זול מצד שני אתה רוצה סוכן טוב.
על ביטוח מבנה בלבד סוכן מרוויח משהו כמו 50 ש"ח לשנה.

מצד אחד אתה רוצה זול מצד שני אתה רוצה סוכן טוב.
על ביטוח מבנה בלבד סוכן מרוויח משהו כמו 50 ש"ח לשנה.
אורי, אני בכלל לא רוצה סוכן. והסוכן שלי ממש גרוע - הם לא שקופים, לא מאפשרים לי לעשות משא ומתן, חוזרים אחרי יום וחצי במקרה הטוב, ומתעצבנים כשאני מבקש פירוט תשלומים. נורא. אני פשוט לא רוצה סוכן זה הכל. האופציה להחליף סוכן באה, כי חשבתי שלא ניתן להוציא את הסוכן ללא סיום הביטוח, לכן אני מוכן גם להחליף סוכן. אבל מה שיש לי עכשיו - תתאר לעצמך - סוכן שגם לוקח כסף וזה מינורי כמו שאמרת, אבל בעיקר - כל דבר שאתה מבקש ויכול לסגור ב 2 דקות מול נציג ביטוח, לוקח שבוע, כשאתה לא מקבל את המידע, וההרגשה שמועסקים אנשים שלא מבינים חצי דבר בזה, כי הם מתעסקים בעוד 1000 דברים. תבין אותי, לא מתוך תאוות כסף אני עושה זאת, אלא אחרי שבועיים שלקח לי כדי להוסיף 2 סעיפים לביטוח - תוך כדי עצבים של נותני השירות, בלי לומר לי כמה הסעיפים יעלו, וכשביקתי פירוט עוד יצאו עלי.

וכל משפט שני שלהם - לא טוב לך, תבטל. אז הביטוח אחלה, הסוכן לא. כאדם לוגי, אני רוצה לנסות להשאיר את המחיר הטוב, אבל להוציא את הגורם המפריע - והסוכן גם מראה סימני של חוסר אכפתיות, מבחינתו שאני אבטל את הביטוח ואחסוך להם כאב ראש, כנראה שלקוח שמבקש לדעת על מה הוא משלם הוא לקוח קשה ובעייתי. לא רוצה סוכן כזה.

ב AIG למשל הם נותנים לי את המחיר שאני משלם עכשיו רק לשנה הראשונה אחרי שגירדתי אותם לאחר שעה בטלפון
ממה שתיארת גם בכלל המחיר הוא כל פעם רק לשנה ועולה בכל חידוש. ברגע שאתה כבר עם פוליסה קיימת, יותר קל בחידוש להיצמד למחיר הישן אז שנה הבאה לא תצטרך לריב איתם שעה.

ממה שתיארת גם בכלל המחיר הוא כל פעם רק לשנה ועולה בכל חידוש. ברגע שאתה כבר עם פוליסה קיימת, יותר קל בחידוש להיצמד למחיר הישן אז שנה הבאה לא תצטרך לריב איתם שעה.
נכון.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S החלפת אסטרטגיית השקעה שוק ההון 5
M החלפת ביטוח חיים למשכנתא צרכנות פיננסית 5
I החלפת רכב ביש ברירה צרכנות פיננסית 11
Marcus Aurelius החלפת 2 החזקות קיימות באחת מהאיריות שוק ההון 2
S החלפת קרנות אמריקאיות לקרנות אחרות שוק ההון 3
B ניוד קופת IRA ללא החלפת ברוקר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
deussex שאלה על החלפת דירות שניות - מיסים נדל"ן 10
1337justme החלפת סוללה של Galaxy s9 plus או החלפת מכשיר? אוף טופיק 4
A החלפת / גניבת דוד שמש בבניין מגורים נדל"ן 7
א החלפת רכב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 36
ה החלפת קרנות לפני סוף השנה שוק ההון 3
M החלפת שטרות 100 דולר ישנים אוף טופיק 6
Y החלפת ניירות ערך דולרים שוק ההון 17
S החלפת סוללה Macbook פוסטים מאיכות נמוכה 5
flower החלפת סמארטפון צרכנות פיננסית 11
R החלפת מסלול פנסיה לעוקב מדד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
W החלפת מסלול ק''צ 1.4% במסלול פריים+0.5 נדל"ן 2
O החלפת רכב נוכחי לרכב חשמלי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 186
ש החלפת מנגנון אג"ח מיועדות בביטוח תשואה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 39
E דמי אחזקת רכב או החלפת ההטבה בשכר ברוטו גבוה יותר בגובה דמי החזקת הרכב, מה עדיף מבחינת מס? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
M החלפת כתובת בגרמניה פוסטים מאיכות נמוכה 1
I בחינת כדאיות החלפת קרן: מיסוי ריאלי מול דחיית מס שוק ההון 1
R החלפת מסלול לאחר הלוואה קופת גמל להשקעה- חברת כלל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
adamshalev החלפת בד חיפוי גשם בחצר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 8
yossik החלפת שלט אלחוטי לחוטי למיטה מתכווננת אוף טופיק 2
A החלפת אגח בתיק באגח אחר שוק ההון 1
ס החלפת בנק - כמה זה מסובך? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 31
ד החלפת דירה ישנה בדירה חדשה מקבלן נדל"ן 1
Blue החלפת רכב - התלבטות בין כמה חלופות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 20
D החלפת החלק האגח"י בתיק שוק ההון 0
חושב בגדול החלפת דירת מגורים בנדל"ן להשקעה נדל"ן 14
א החלפת נורות בספרק 2015 מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
M החלפת חשבון בנק שוק ההון 7
ITS שינוי אסטרטגי בניהול תיק ההשקעות ההוליסטי - החלפת ברוקרים שוק ההון 0
O החלפת קרן מחקה עקב עליית דמי ניהול שוק ההון 8
A החלפת כרטיס אשראי בנוחות ו I need It צרכנות פיננסית 18
מ החלפת קרן נאמנות אחת בשנייה שוק ההון 5
cypriano de rore החלפת שקלים לפרנק שוויצרי צרכנות פיננסית 17
ה החלפת מקצוע יומני מסע אישיים 19
hommie עדכון החלפת כתובת במשרד הפנים אוף טופיק 17
אבישי אחר החלפת נייר ערך (פיסי, יעני *נייר* כמו בספר) הנסחר ב TSE בישראל אוף טופיק 14
פ החלפת אג"חים בתיק שוק ההון 8
ח החלפת בתים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
Y רפורמת המדדים בת"א - תזמון החלפת קרן שוק ההון 3
משה מפגש סולידי במרכז / אירוע החלפת בגדים. אוף טופיק 2
שמוליק קיפוד החלפת VXUS ו-VTI ב-VT שוק ההון 29
Kipodi החלפת קרן פניה בקופת גמל צרכנות פיננסית 2
G אני מוכן ללמד אותך תכנות בעד הידע שלך בהשקעות (החלפת ידע הדדי) התפתחות אישית 1
ס התייעצות לאחר פגישה עם סוכן מטעם העבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
ס פגישה עם סוכן בעבודה חדשה איך להתכונן פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9

נושאים דומים

Back
למעלה