• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הגשת טופס 1325 למס הכנסה בתור סוחר יומי

אבי123

משתמש רשום
דירוג
0
היי חברים,

פתחתי חשבון אצל ברוקר זר (IB) כך שאצטרך לדווח על הפעולות שלי למס הכנסה בעצמי.
אני מתכוון לעשות מסחר יומי, הרבה קניות ומכירות ביום, והבנתי שיש להגיש למס הכנסה טופס 1325 שמרכז את כל המכירות שביצעתי.

אני תוהה איך ניתן בכלל למלא טופס כזה כשיש כל כך הרבה מכירות ביום, זה עלול להגיע לאלפי אם לא עשרות אלפי מכירות, ואיך בכלל הם יוכלו לקרוא את זה? רק למלא את זה עלול לקחת כמה שבועות..
יש מישהו שהתנסה או יודע איך ניתן לעשות זאת?

תוה רבה מראש

אני לא יודע לענות לך
אבל אתה יודע איך מגדירים מה הוא מסחר יומי ? ז"א כמה פעולות/מחזור ביום צריך לעשות על מנת להיות מוגדר ככזה ?

אתה מתכוון מבחינת מס הכנסה או באופן כללי? בגדול מסחר יומי זה לקנות ולמכור באותו יום, ומי שעושה את זה עושה מינימום 3 קנייה/מכירה בשבוע לפי החוק בארצות הברית לפחות, אבל בפועל עושים גם עשרות ואפילו מאות ביום

היי חברים,

פתחתי חשבון אצל ברוקר זר (IB) כך שאצטרך לדווח על הפעולות שלי למס הכנסה בעצמי.
אני מתכוון לעשות מסחר יומי, הרבה קניות ומכירות ביום, והבנתי שיש להגיש למס הכנסה טופס 1325 שמרכז את כל המכירות שביצעתי.

אני תוהה איך ניתן בכלל למלא טופס כזה כשיש כל כך הרבה מכירות ביום, זה עלול להגיע לאלפי אם לא עשרות אלפי מכירות, ואיך בכלל הם יוכלו לקרוא את זה? רק למלא את זה עלול לקחת כמה שבועות..

תוה רבה מראש
אבי, מאוד מסקרן, אתה מוכן לפרט את שיטת העבודה שלך?
כבר יצא לך בעבר לסחור יומית עם ברוקר ישראלי?

@אבי123, לפי הסטטסיסטיקות, רוב מוחלט של סוחרי היום מפסידים את כספם כך ש (סטטיסטית לפחות) לא תהיה לך בעייה עם מס הכנסה. אמנם אתה לא חייב לנו כלום, אבל אתה אנונימי, אס נשמח אם בעוד שנה תשתף אותנו בחוויותך והישגך כסוחר יום.

נערך לאחרונה ב:
אתה מתכוון מבחינת מס הכנסה או באופן כללי? בגדול מסחר יומי זה לקנות ולמכור באותו יום, ומי שעושה את זה עושה מינימום 3 קנייה/מכירה בשבוע לפי החוק בארצות הברית לפחות, אבל בפועל עושים גם עשרות ואפילו מאות ביום
נשמע לי מוזר, 3 קניות ומכירות בשבוע ?
זה אומר שאם כל חודש אני קונה 50 מניות שונות, אז אני סוחר יומי ? (זה יוצא 10+ בשבוע)

אני עדיין מתחיל בזה אבל אני יכול להגיד לכם שבברוקר הישראלי שנרשמתי אליו קיבלתי מערכת מאוד לא מתקדמת שטובה לסוחרים פאסיביים וכמובן שעם עמלות בשמיים, ולכן עברתי לIB ואני משתמש במערכת TWS שמאוד נוחה למסחר אקטיבי כי אפשר לבצע פעולות מאוד מהר ועם hot keys וגם IB נוטים לתת fills יותר טובים

לגבי ה90 אחוז שמפסידים, אני מניח שהרוב פורשים אחרי מעט הפסדים, ולא שהם מפסידים באופן קונסיסטנטי במשך שנים

ולגבי 3 קנייה/מכירה התכוונתי כשזה עם אותה מניה, כלומר לקנות מניות של חברה מסוימת ולמכור אותן באותו היום, תסתכל בגוגל על חוק בשם PDT. אני עובד עם cash account אז החוק לא יחול עלי

אשמח לעדכן עוד כמה חודשים איך הולך!

אגב הלכתי למס הכנסה, והם אמרו שבמקרה שיש כל כך הרבה עסקאות, אפשר להסתפק רק בסיכום של הפסד מול רווח, אבל יכול להיות שפעם הבאה שאלך יגידו לי משהו הפוך

לא אבל אני במקומך הייתי מתעד את כל המידע באקסל עם ביצוע של כל פעולה. כך תכין לעצמך את כל הנתונים לדיווח מראש.

• אהבתי
Reactions: Roi
אני עדיין מתחיל בזה אבל אני יכול להגיד לכם שבברוקר הישראלי שנרשמתי אליו קיבלתי מערכת מאוד לא מתקדמת שטובה לסוחרים פאסיביים וכמובן שעם עמלות בשמיים, ולכן עברתי לIB ואני משתמש במערכת TWS שמאוד נוחה למסחר אקטיבי כי אפשר לבצע פעולות מאוד מהר ועם hot keys וגם IB נוטים לתת fills יותר טובים

לגבי ה90 אחוז שמפסידים, אני מניח שהרוב פורשים אחרי מעט הפסדים, ולא שהם מפסידים באופן קונסיסטנטי במשך שנים

ולגבי 3 קנייה/מכירה התכוונתי כשזה עם אותה מניה, כלומר לקנות מניות של חברה מסוימת ולמכור אותן באותו היום, תסתכל בגוגל על חוק בשם PDT. אני עובד עם cash account אז החוק לא יחול עלי

אשמח לעדכן עוד כמה חודשים איך הולך!

אגב הלכתי למס הכנסה, והם אמרו שבמקרה שיש כל כך הרבה עסקאות, אפשר להסתפק רק בסיכום של הפסד מול רווח, אבל יכול להיות שפעם הבאה שאלך יגידו לי משהו הפוך
לא בשביל להוציא את הרוח מהמפרשים, אבל הייתי במקום שלך בעבר, במקומך לא הייתי דואג מדי מדיווח למס הכנסה שנה הבאה.

כי אפשר לבצע פעולות מאוד מהר ועם hot keys וגם IB נוטים לתת fills יותר טובים

;) אתה הולך להפסיד את התחתונים, אבל בהצלחה.

היי
האם הם לא דרשו את התאריך המדוייק של הפעולות (תאריך הקנייה/מכירה - מה שלא מצויין בדוח)
הרי ללא התאריך המדוייק לא ניתן לחשב במדוייק את הערך השקלי של העסקה.

היי
האם הם לא דרשו את התאריך המדוייק של הפעולות (תאריך הקנייה/מכירה - מה שלא מצויין בדוח)
הרי ללא התאריך המדוייק לא ניתן לחשב במדוייק את הערך השקלי של העסקה.
היי סליחה, רק עכשיו אני רואה את ההודעה
אם זה עדיין רלוונטי לך - הם לא דרשו, אבל עוד לא הלכתי אליהם, אז לא סגור על זה בוודאות

הייתה לי בעיה דומה,
אני ממש לא סוחר יום, אבל ממש לא.
אבל כן היו לי כמה השקעות במניות ספציפיות, וכל פעם היה צריך לאזן אם זה עלה או ירד (2021 הייתה שנה מאוד תנודתית), או לשנות פוזיציות,
ובפועל עשיתי די הרבה פעולות (שבמניות בסחירות נמוכה זה הכרחי)

ועל זה נוסף העובדה שבגלל שבחרתי באופציה בIB של מכירה לפי מי שנקנה במחיר הגבוה ביותר - זה מתחלק לפי כמה וכמה של 'פעולות'. כי את אותו מכירה שעשיתי בפעם אחת הם מייחסים לכמה קניות שונות.

בקיצור, בסופו של דבר יצא לי איזה כמה אלפים של שורות ולא היה לי שמץ של מושג איך למלאות את זה.
בסוף הרמתי ידיים ופשוט שילמתי למישהי שתסדר לי את זה,

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Namy גלגול סעיף 46 לשנים עוקבות ללא הגשת טופס מיסים 9
T הגשת בקשה להחזר מס (טופס 135) באופן עצמאי בפעם הראשונה מיסים 20
H הגשת טופס 1301 לשנת 22 מיסים 17
T סכום אינפלציוני - טופס 1399 (הגשת דוח שנתי) מיסים 0
S עזרה בנושא הגשת טופס 1301 מיסים 13
S הגשת דוח שנתי לשכיר למס הכנסה עם טופס 867 מיסים 16
N מפגש בנושא: תפעול IB בסיסי למשקיע הסולידי: מהמרת מט"ח ועד הגשת טופס מס אוף טופיק 46
S חובת הגשת דווח שנתי למס הכנסה 2023 מיסים 7
N הגשת דו''ח ראשון על דיווידנדים אצל ברוקר זר לאזרח ארה''ב תושב ישראל מיסים 6
ח הגשת תביעה נגד מעסיק בבית הדין לעבודה אוף טופיק 2
Y הגשת דוח שנתי באיחור שוק ההון 39
S הגשת בקשה להחזר מס הכנסה דרך finupp - בדיקה בסימולטור לאחר הגשה הראה חוב ולא זיכוי - הצילו! מיסים 21
F תשלום חוב למס הכנסה לאחר הגשת דו''ח מיסים 3
ישראלי מצוי הגשת קורות חיים -בעל מגבלות רפואית התפתחות אישית 0
Y הגשת דו״ח מס עבור הפקדות של יותר מ500 אלף מיסים 0
Z ממתי סופרים שנות התישנות מתאריך הגשת הדו״ח או מתאריך עידכון שומה? מיסים 3
ז קבלה סעיף 46 אחרי הגשת דו"ח מיסים 0
I כפל ביטוחים ,החזרי ביטוח ותקוף הגשת תביעה. צרכנות פיננסית 0
avi.perez הגשת דוח שנתי + נספח הון (מכירת דירה) מיסים 3
ח הגשת דוחות מס רטרואקטיבית לתושב חוץ מיסים 9
A מישהו מכיר רו״ח שיתאים לאזרח אמריקאי, תושב חוזר, עם הגשת מסים של סוחר תחת MTM election? מיסים 10
Cleo החזרת משלוח יקר לחו"ל על חשבוני + הגשת בקשה להחזר מכס - טיפים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
S הגשת דו״ח שנתי למס הכנסה על מסחר באופציות ב IB מיסים 1
S הגשת דוח שנתי 1301 כשישנו הסכם ממון ברקע מיסים 1
A שאלה לגבי הגשת דוחות ובקשה להמלצה מיסים 23
מ הגשת דוח שנתי - עוסק פטור ובעלי תיק השקעות מיסים 6
I הגשת דוח שנתי לקיזוז הפסד רווחי הון מיסים 1
ה הגשת בקשה להחזר מס- זוג נשוי מיסים 6
Shnizelia הגשת תביעה נגד מקום עבודה לשעבר אחרי תביעה ייצוגית אוף טופיק 20
R דחיית הגשת דוח שנתי על רווחי הון לצורך התקזזות על הפסדים מיסים 7
כ הגשת דו"ח שנתי למס לחשבון IB מיסים 5
O הגשת דו״ח שנתי - חלוקת דיבידנד אצל ברוקר זר מיסים 14
S טיפים ותובנות - הגשת דו"ח שנתי 1301 למס הכנסה (כולל רווח הון בחו"ל) מיסים 19
deussex הגשת בקשה להחזר מס מקוונת, שנתקע באמצע באתר מיסים 3
A הגשת דוח מס הכנסה לקבלת החזר מיסים 21
Z הגשת דו"ח על רווחים מנירות ערך באיחור מיסים 0
א תאריך הגשת דוח שנתי לעצמאים מיסים 2
ג הגשת דו״ח מקוצר - אזרח אמריקאי עם דיבידנדים ב IB מיסים 10
G האם ניתן לדחות הגשת דוח מס על הפסדי הון עבור מסחר בברוקר זר? שוק ההון 0
G האם ניתן לדחות הגשת דוח מס על הפסדי הון עבור מסחר בברוקר זר? מיסים 0
XpH הגשת דוח מס הכנסה במסחר ב IB מיסים 2
tomchoook הגשת דו״ח למס יסף בתור שכיר מיסים 18
G הבדלים בין מגן מס בברוקר ישראלי לבין הגשת דוח שנתי בברוקר זר מיסים 9
מ סטטוס הגשת דוח מס הכנסה מיסים 1
ת הגשת דוח שנתי - רווחי הון אצל ברוקר זר - IB מיסים 36
M הגשת דוח על אינטראקטיב ברוקרס, עוסק פטור, קיזוז הפסדים וריבית מניירות ערך מיסים 9
Mose רואה חשבון או הגשת דוח שנתי עצמאית מיסים 5
P הגשת דוח שנתי אונליין - האם דברים מחושבים נכון? מיסים 4
H בעניין הגשת דוח רווחים שנתי למס הכנסה שוק ההון 0
D הגשת תיקון החזרי מס הכנסה-אפשרי? צרכנות פיננסית 1

נושאים דומים

Back
למעלה