הבנק שלי העביר אותי סניף ללא רשותי ולא עונה מאז

• פותח הנושא YYY
  • פורסם בתאריך

YYY

משתמש ותיק
דירוג
25
אז יש לי חשבון בנק במזרחי טפחות כבר בערך 15 שנה. החשבון התחיל כצעיר, עבר לסטודנט ועכשיו חשבון פרטי סטנדרטי.

יום בהיר אחד נכנסתי לחשבון דרך האפליקציה (הדיי בינונית שלהם, יש לומר) וראיתי כי מספר הסניף ומספר חשבון הבנק שלי שונה משהיה 15 שנה.
חקרתי קצת והבנתי שהסניף שלי פוצל ל-2 וכרגע העבירו אותי לסניף חדש לגמרי. בינתיים ובלי קשר (והודות להורדת ת.ז הבנקאית שלי), ניסיתי להתקשר לבנק ולהוריד את העמלות שאני משלם, אך נאמר לי כי ניתן לעשות כך רק דרך הסניף. התקשרתי לסניף ואין קול ואין עונה. לא רק זה, כל פעם שאני נכנס לאלפיקציה אני רואה שהבנקאי האישי שלי משתנה, וכל 5 ימים יש שם אחר. כל פעם שהתקשרתי לסניף הגעתי בסופו של דבר למוקד שאמרו לי את אותו דבר. ככה כבר יותר מחודש.
ביקשתי שוב ושוב לעבור לסניף מזרחי לייב, מאחר ואין שם עמלות ואין סניף פיזי ומאז שביקשתי הבטיחו שיחזרו אליי, וזה, כמובן, עוד לא קרה. איימתי לעזוב את הבנק יותר מפעם אחת הן בנחמדות והן באסרטיביות. עדיין לא חוזרים אליי למרות שתמיד מבטיחים ש"הפעם יחזרו אלייך- שמתי את ההוראה בדחיפות גבוהה". שלחתי וואצאפ, התקשרתי כמה פעמים, שלחתי בקשה באפליקציה. נאדה.

אז בסדר, הבנו ששירות הלקוחות של מזרחי מזעזע ברמות אחרות ויש לי כל סיבה לעזוב את הבנק. במיוחד כשהם אפילו לא מנסים לשמר אותי כלקוח (!). אבל בתכלס, אני לא באמת מעוניין לעזוב מאחר ואני אזרח אמריקאי ומעבר ידרוש הגעה לסניף X של בנק Y וחתימה על מלא מסמכים. מה גם שישנם בנקים דיגיטליים שלא מאפשרים לי להצטרף אליהם עקב היותי אמריקאי (פפר לדוגמא).

מה אתם ממליצים (לא המלצה וכו') לעשות? האם להמשיך לרדוף אחרי מזרחי טפחות על מנת להירשם לסניף לייב שלהם או שמא להרים ידיים, להגיד שלום ולא להתראות ולסבול את הבירוקרטיה של מעבר בנק לבינלאומי גולד/דיסקונט טאצ'ר או אופציה אחרת?

נ.ב בנושא אחר אך דומה- כחלק מחוזה השכירות שלי נדרשתי להביא צ'ק בנקאי. מה קורה עם בצ'ק הזה במידה ואני עובר בנק? לא ייתכן שהכסף הזה ילך, נכון?

Jordan

משתמש סולידי
דירוג
18
תנצל את הניידות שמכנסה לתוקף, נייד את החשבון שלך לבנק אחר . הם בטח כבר יחזרו אליך ברגע שיקבלו את הבקשה.

YYY

משתמש ותיק
דירוג
25
תנצל את הניידות שמכנסה לתוקף, נייד את החשבון שלך לבנק אחר . הם בטח כבר יחזרו אליך ברגע שיקבלו את הבקשה.
מה זה יעזור לי שהם יחזרו אליי אחרי שאגיש את הבקשה להתניידות?
האם יש שלב נוסף אחרי הבקשה שיגרום למזרחי להלחם עליי ולהציע לי להשאר בתנאים טובים יותר, או שמא ברגע שאני פונה לבנק אחר ומבקש התניידות זה קורה דיי מהר? כי אם מדובר באופציה השנייה, לא עוזר לי שמזרחי יחזרו אליי כי זה כבר מאוחר מדי וזה לא בהכרח משהו שאני רוצה.

נערך לאחרונה ב:

הרציני

משתמש ותיק
דירוג
80
מה אתם ממליצים (לא המלצה וכו') לעשות? האם להמשיך לרדוף אחרי מזרחי טפחות על מנת להירשם לסניף לייב שלהם או שמא להרים ידיים, להגיד שלום ולא להתראות ולסבול את הבירוקרטיה של מעבר בנק לבינלאומי גולד/דיסקונט טאצ'ר או אופציה אחרת
למה שלא תכתוב לממונה על פניות הציבור,
יחזרו אליך כמו טאטאלה, אמנם לא מייד, אבל יחזרו....
בכל מקרה אני לא הייתי סובל את זה, הייתי מזמן עובר,
לא ייעוץ לא המלצה.

c881

משתמש בכיר
דירוג
10,472
תתחיל פה -

AIML

משתמש בכיר
דירוג
2,922
אבל בתכלס, אני לא באמת מעוניין לעזוב מאחר ואני אזרח אמריקאי ומעבר ידרוש הגעה לסניף X של בנק Y וחתימה על מלא מסמכים
אז תגיע לסניף ותחתום על מלא מסמכים.
אבל את העיקר פיספסת. סקר השוק שתעשה לפני שתעבור לבנק שיתן לך את התנאים הכי טובים יקח יותר זמן מהחתימה על כמה מסמכים.

YYY

משתמש ותיק
דירוג
25
נ.ב בנושא אחר אך דומה- כחלק מחוזה השכירות שלי נדרשתי להביא צ'ק בנקאי. מה קורה עם בצ'ק הזה במידה ואני עובר בנק? לא ייתכן שהכסף הזה ילך, נכון?
תודה לכולם. בקשר לשאלה על הצ'ק הבנקאי- יש מישהו שיודע אולי?
תתחיל פה -
מה נותן לי להגיש תלונה? לא נראה שאקבל פיצוי ובכל מקרה התשובה תגיע עד 45 יום מרגע ההגשה, ואני מאוד מקווה לפתור את הבלאגן לפני כן. אז המענה שלהם יהיה לא רלוונטי. אני מפספס משהו?

c881

משתמש בכיר
דירוג
10,472
"תזכה למשוב תוך שני ימי עסקים".

roneng

משתמש בכיר
דירוג
13,579

YYY

משתמש ותיק
דירוג
25
עדכון: בינתיים מזרחי טפחות נזכרו להזיז את עצמם והם אישרו לי חשבון לייב ללא עמלות.

כרגע אני בהתלטות האם לעבור לבנק הבינלאומי למרות זאת, לקבל את ההטבה של חשבון הגולד ולבחון קצת את השירות והשירותים שם. או, לפתוח חשבון בבנק הבינלאומי והוא יהיה נוסף לזה הקיים במזרחי (להעביר לבינלאומי משכורת ועוד כמה שקלים אבל לא מעבר) או פשוט לוותר ולהשאר במזרחי טפחות בלייב שלהם.

האם ניהול יותר מחשבון בנק אחד יכול ליצור בעיות? אין לי בעיה שרוב המזומן שלי (כרגע גם החלק הסולידי בעו"ש מתוך היעדר אלטרנטיבה) יהיה במזרחי טפחות והמשכורת בבנק הבינלאומי (בעיקר בשביל ההטבה כרגע, אבל גם בשביל לבחון התנהלות של בנק אחר). נשמע כמו רעיון טוב וישים או שאני עף קצת?

half-solid

משתמש בכיר
דירוג
1,485
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
OiNK מסחר עצמאי באמצעות המערכת של ONE ZERO (הבנק הדיגיטלי) ברוקרים ופלטפורמות מסחר 15
C הבנק התנהג כמו בנק וגבה ממני ״עמלת ייצוא״ על הכנסות מאתר, מה יכול לעשות הלאה? אוף טופיק 25
S קרן כספית - דרך הבנק או דרך בית השקעות שוק ההון 3
א האם הבנק מגלם בפקדונות עליות ריבית צפויות ? שוק ההון 6
I האם הבנק יכול לסרב העברת כספים מהלוואות עבור דירה? נדל"ן 9
K האם עבור רכישה אחת של קרן / תעודת סל לטווח ארוך יש יתרון לבית השקעות לעומת הבנק? שוק ההון 10
יוזר משכנתא - האם פגישה עם הבנק שורפת יועץ משכנתאות? נדל"ן 29
א הבנק לא מאשר העברה לbit2c השקעות אלטרנטיביות 10
S בהעברה בנקאית לKraken הבנק מבקש מהות העברה השקעות אלטרנטיביות 3
F האם ניתן לבצע בצורה אוטומטית השקעה בנייר X דרך הבנק? שוק ההון 11
שם משתמש בעייתי האם הכסף בעו"ש של הבנק מושקע בשוק ההון? שוק ההון 12
שם משתמש בעייתי דיבידנד: זה משהו שפשוט נכנס לך לחשבון הבנק? שוק ההון 36
S האם הבנק תמיד ״כסף אחרון״ ? נדל"ן 28
I חשבון הבנק החדש של IB ברוקרים ופלטפורמות מסחר 1
T השוואת עמלות בין הבנק למיטב דש שוק ההון 11
1337justme העברת כספים בין חשבונות - כיצד להמנע מטעויות של הבנק? אוף טופיק 8
S פתיחת חשבון מסחר ראשון דרך הבנק- עמלות. ברוקרים ופלטפורמות מסחר 7
c881 "הבנק איבד את האמון בך - את לא זזה מפה חצי שנה אוף טופיק 17
א כמה עולה ייפוי כוח נוטריוני, והאם זה משנה אם זה עבור הבנק? צרכנות פיננסית 6
ד מה ההבדל בדיוק בין -נדל"ן קרן ריסק,קרנות חוב וקרן נד"לן.מה ההבדל בין שלושתם?מה כול אחד מהם בדיוקוכן איפה בכלל משקיעים בהם-באתר הבנק שלי למשל?? השקעות אלטרנטיביות 1
א מספר שאלות תם על מסחר דרך הבנק לעומת ברוקר חוץ בנקאי ברוקרים ופלטפורמות מסחר 6
D הבנק עושה בעיות להכניס שקלים ממכירת קריפטו דרך פלטפורמה ישראלית השקעות אלטרנטיביות 147
P פרעון מוקדם למשכנתא - הוגנות בייעוץ הבנק צרכנות פיננסית 5
stamEhad עמלות שונות בהמרה והעברת מט"ח דרך הבנק שוק ההון 15
S סקר שוק בין הבנקים כדי למצוא את הבנק האטרקטיבי ביותר צרכנות פיננסית 5
A קניית זהב דרך BullionVault - מה לציין בסיבת העברה וקטגוריית המס בעת העברת המט״ח דרך הבנק? השקעות אלטרנטיביות 0
ד למה ברירת המחדל הסולידית היא לא השקעה דרך הבנק? צרכנות פיננסית 20
Trevor הבנק הדיגיטלי הראשון אושר כחבר בורסה צרכנות פיננסית 22
shirbi מעשה באלף דולר שנכנסו לי לחשבון הבנק צרכנות פיננסית 20
R האם אפשר לקנות קרן מחקה דרך הבנק שוק ההון 4
B API של הבנק אוף טופיק 8
Evgeny Sahnin הקפצת ריביות ע״י הבנק באמצע לקיחת המשכנתא נדל"ן 2
R פיקדון בבנק גדול - מה הסיכונים פרט לחדלת פירעון של הבנק? שוק ההון 0
M הבנק לא מעביר את המניות ל- IB שוק ההון 5
Godfather הבנק יכול להשוות תנאים (כשהוא רוצה) שוק ההון 15
JG1 ללכת לקראת הבנק שלי או לא? מחזיק סכום נאה שלהם צרכנות פיננסית 80
A התמקחות מול הבנק צרכנות פיננסית 2
A העברת מניות בין ברוקרים רק דרך הבנק? שוק ההון 7