• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הבנק עושה בעיות להכניס שקלים ממכירת קריפטו דרך פלטפורמה ישראלית

• פותח הנושא D_T
  • פורסם בתאריך
השאלה היא לא מה גובה המס, אלא האם יתנו לי להפקיד

לפי מה שאתם כותבים - לא.

כי כריתי כמה מטבעות ב 2014 ולא שמרתי לוג של תוכנת הכרייה, לנצח הכספים האלה אבודים מבחינת הרגולציה הישראלית, כביכול גם אם יהיו שווים מליון דולר
אם תצליח להעביר את הכספים לIB אז אני לא חושב שמישהו ייבדוק את התזרים שלך כשתמשוך מib לבנק.
לא ניסיתי וזאת לא המלצה.

השאלה היא לא מה גובה המס, אלא האם יתנו לי להפקיד

לפי מה שאתם כותבים - לא.

כי כריתי כמה מטבעות ב 2014 ולא שמרתי לוג של תוכנת הכרייה, לנצח הכספים האלה אבודים מבחינת הרגולציה הישראלית, כביכול גם אם יהיו שווים מליון דולר
הרגולציה המוזכרת עוסקת במיסוי, לא בהפקדה.
הסירוב להפקדה, כשקורה, הוא תוצאה של החלטה עסקית של הבנק (הנובעת לדעתי מייחסים בינלאומיים יותר מאשר מרגולציה ישראלית).
אגב, אישית, בסכומים קטנים (מאות עד אלפים בודדים) לא היתה לי בעיה להעביר לבנק ללא שום תיעוד (וגם הדיווח למס הכנסה היה רק באמצעות אקסל של תאריכים, סימול וסכום, ללא אסמכתאות כלל).

מה שכן, בהתאם לחוזר המצורף למעלה אני חוזר בי מההשערה
ניחוש שלי שזה לא ימוסה כעסק
כי החוזר מגדיר במפורש שכן (גם לעניין מע"מ, אם כי יתכן ששיעור המס הוא 0).

בלי להיות מומחה קריפטו, וללא קשר לפלטפורמה ספציפית - בעיני הכי חשוב לשמור תיעוד ברור של נתיב הכספים, כפי שאפשר להבין מהחוזר של רשות המיסים (הנחיות לביקורת בסעיף האחרון).
1. אסמכתא לגבי מקור הפיאט שהופקד לבורסת קריפטו.
2. צילום מסך ו/או אישור של כל פעולות ההמרה: קריפטו לקריפטו, פיאט לקריפטו ולהיפך - תאריך + סכומים של עלות ותמורה.
3. צילום מסך ו/או אישור של כל העברת קריפטו החוצה לארנק חיצוני - מספר של הארנק החיצוני + סכום.
4. צילום מסך ו/או אישור של כל העברת קריפטו מארנק חיצוני אל הבורסה - כנ״ל.
ואולי אפילו כל זה לא מספיק.

הסתכלתי שוב בצו מה נדרש מנותני שירות לתעד. יש גם את זה -

צו נשפים.PNG

כמובן זה חל על נותני שירות ולא האדם עצמו אבל זה כן מראה לאיזה רזולוציות זה יכול להגיע. ומצד שני, מי שמבחינת התיעוד, יעמוד בדרישות הצו המחמירות, הסיכוי שהרשויות/בנקים יערימו קשיים/דרישות נוספות, שואף ל-0. כי זה בעצם הסטדנרט שדורש המחוקק.

מי שמתעניין ברשימה המלאה, זה כאן (PDF). בהערת אגב, זה מופיע בצורה נוראית. כי זה בעצם לא הצו עצמו אלא תיקונים שיוכנסו אליו. מומלץ פשוט לדלג על החלקים הלא רלוונטיים/לא מובנים.

כמובן זה חל על נותני שירות
החלק שהבאת (וגם כמה סעיפים בתוספת הרביעית) מתייחס לנותני שירות במטבע וירטואלי, כלומר לפעולות בקריפטו. הוא לא מדבר על בנק שמקבל העברה שקלית (אם כי, כפי שציינת, מענה על הדרישות האלו יקל על הבנק לקבל את הכסף במסגרת הרגולציה העצמית שלו).
מה היקף המחוייבות של הבנק לעקוב אחרי מקור הכסף? האם הוא נדרש (ואם לא, האם הוא רשאי), ועד כמה, לדרוש תיעוד שכזה?

מה היקף המחוייבות של הבנק לעקוב אחרי מקור הכסף? האם הוא נדרש (ואם לא, האם הוא רשאי), ועד כמה, לדרוש תיעוד שכזה?
יש גם צו ורגולציה שמתייחסים ספציפית לתאגידים בנקאיים. זה גלוי ומפורסם.

בפועל כל בנק מיישם את זה לפי רמת הפרנויה שלו, באופן מאוד לא שקוף, ולעתים (וחלק יגידו לרוב) גם ללא כל הצדקה אובייקטיבית.

כאנקדוטה שלא קשורה לקריפטו, עו"ד שאני מכיר שמטפל בעולים חדשים בעלי הון, סיפר על מאבק בלתי פוסק שיש מול הבנקים בכל הקשור לפתיחת חשבונות בנק על ידי עולים חדשים וביצוע העברות כסף גדולות מחשבון מחו"ל. אז הבנקים כאן לא מסתפקים באישורי מיסים או עצם עובדה שיש לך חשבון בבנק גדול ומוכר בחו"ל. גם לא באישורי רשויות המס במדינות המקור. הם המציאו דרישה לקבל אישורי רו"ח על מקור הכספים שלך בחו"ל (עסקים, הון משפחתי, ירושה וכו'). ולא רק זה, הם לא הסכימו לקבל אישורי רו"ח שלא נמנים על ה- BIG FOUR. מעבר להוצאות כספיות נכבדות של לעבוד עם פירמות ענק, הן גם כמובן לא הסיכמו לתת אישורים ללקוחות שלא עבדו איתם בעבר ולא מכירים את הפעילות שלהם, ובאו אליהם רק בעקבות דרישות הבנקים בישראל. בקיצור, מלכוד 22, מגוחך וללא אחיזה באיזושהי רגולציה.

אם אתה מצליח להכניס סכום כסף לבנק בחו"ל ולנסות להעביר אותו לישראל, כל עוד מדובר בסכומים לא גבוהים, כנראה הבנק בישראל לא יעשה בעיות. אם מדובר בסכומים יותר משמעותיים, הבנק יתחיל לשאול שאלות ותצטרך להוכיח שאין לך אחות. לכן גם אם מישהו יצליח להכניס כסף שמקורו בקריפטו ל IB או בנק אחר בחו"ל, ומדובר בסכומים משמעותיים, או שהוא ימסור מראש שמקור הכספים בקריפטו, ואז תתחיל המטחנה של הבנק; או שלא ימסור כלום וינסה את שיטת מצליח, אבל אז אם הבנק ישאל שאלות, די בכך שלא הצהרת מראש שמדובר בכספים שמקורם בקריפטו, כדי שהבנק יסגור לך את החשבון. זה לפי פסיקה שהייתה בנושא.

אז למי שיש מספיק כסף ואינטרס כלכלי משמעותי, לוקח עו"ד ומתחיל להתנצח מול הבנקים כולל לקחת אותם לבית המשפט. במקרים לא מעטים גם זוכים/הבנקים יורדים מהעץ, גם במקרים של הכנסת כספים מחו"ל וגם פתיחת חשבונות הקשורים לקריפטו. וכל השאר סובלים ממדיניות לא מוצהרת של הבנקים לעשות להם את המוות כדי שילכו למקום אחר.

נערך לאחרונה ב:
להתנצח מול הבנקים כולל לקחת אותם לבית המשפט. במקרים לא מעטים גם זוכים/הבנקים יורדים מהעץ, גם במקרים של הכנסת כספים מחו"ל וגם פתיחת חשבונות הקשורים לקריפטו.
נראה לך יש לזה היתכנות בתביעות קטנות ? נגיד מי שיש לו כמה עשרות אלפי שח מקריפטו ורוצה לחייב את הבנק לקבל את הכסף, מבחינת סוג התביעה זה הליך שמתאים לתביעות קטנות ? אם זה אפשרי אז בעיני זה win win כי אין הוצאות משפט בגדול.

יש גם צו ורגולציה שמתייחסים ספציפית לתאגידים בנקאיים. זה גלוי ומפורסם.

בפועל כל בנק מיישם את זה לפי רמת הפרנויה שלו, באופן מאוד לא שקוף, ולעתים (וחלק יגידו לרוב) גם ללא כל הצדקה אובייקטיבית.

כאנקדוטה שלא קשורה לקריפטו, עו"ד שאני מכיר שמטפל בעולים חדשים בעלי הון, סיפר על מאבק בלתי פוסק שיש מול הבנקים בכל הקשור לפתיחת חשבונות בנק על ידי עולים חדשים והעברות כסף גדולות מחשבון מחו"ל. אז הבנקים כאן לא מסתפקים באישורי מיסים או עצם עובדה שיש לך חשבון בבנק גדול ומוכר בחו"ל. גם לא באישורי רשויות המס במדינות המקור. הם המציאו דרישה לקבל אישורי רו"ח על מקור הכספים שלך בחו"ל (עסקים, הון משפחתי, ירושה וכו'). ולא רק זה, הם לא הסכימו לקבל אישורי רו"ח שלא נמנים על ה- BIG FOUR. מעבר להוצאות כספיות נכבדות של לעבוד עם פירמות ענק, הן גם כמובן לא הסיכמו לתת אישורים ללקוחות שלא עבדו איתם בעבר ולא מכירים את הפעילות שלהם, ובאו אליהם רק בעקבות דרישות הבנקים בישראל. בקיצור, מלכוד 22, מגוחך וללא אחיזה באיזושהי רגולציה.

אם אתה מצליח להכניס סכום כסף לבנק בחו"ל ולנסות להעביר אותו לישראל, כל עוד מדובר בסכומים לא גבוהים, כנראה הבנק בישראל לא יעשה בעיות. אם מדובר בסכומים יותר משמעותיים, הבנק יתחיל לשאול שאלות ותצטרך להוכיח שאין לך אחות. לכן גם את מישהו יצליח להכניס כסף שמקורו בקריפטו ל IB או בנק אחר בחו"ל, ומדובר בסכומים משמעותיים, או שהוא ימסור מראש שמקור הכספים בקריפטו, ואז תתחיל המטחנה של הבנק; או שלא ימסור כלום וינסה את שיטת מצליח, אבל אז אם הבנק ישאל שאלות, די בכך שלא הצהרת מראש שמדובר בכספים שמקורם בקריפטו, כדי שהבנק יסגור לך את החשבון. זה לפי פסיקה שהייתה בנושא.

אז למי שיש מספיק כסף ואינטרס כלכלי משמעותי, לוקח עו"ד ומתחיל להתנצח מול הבנקים כולל לקחת אותם לבית המשפט. במקרים לא מעטים גם זוכים/הבנקים יורדים מהעץ, גם במקרים של הכנסת כספים מחו"ל וגם פתיחת חשבונות הקשורים לקריפטו. וכל השאר סובלים ממדיניות לא מוצהרת של הבנקים לעשות להם את המוות כדי שילכו למקום אחר.
המטוטלת נעה לקצה השני, כנראה. בימים בהם האוליגרכים חיפשו איפה לכבס את ריווחי העתק שצברו בנפילת בריה"מ, ישראל והמערכת הבנקאית שלה היו יעד מועדף בגלל עצימת העיניים הנהוגה כאן (וחוק השבות).
חבר מרשות המסים סיפר לי על רואה חשבון בכיר שישב אצלו בחדר לפני כ-15 שנה ואמר לו שלצורך קבלת זיכוי ממס זר הוא יכול להביא אישור ממדינות רבות בעולם תוך 24 שעות.

נראה לך יש לזה היתכנות בתביעות קטנות ? נגיד מי שיש לו כמה עשרות אלפי שח מקריפטו ורוצה לחייב את הבנק לקבל את הכסף, מבחינת סוג התביעה זה הליך שמתאים לתביעות קטנות ? אם זה אפשרי אז בעיני זה win win כי אין הוצאות משפט בגדול.
לדעתי לא. זה גם לא קשור לסכום.

אתה לא דורש כסף מהבנק אלא צו עשה לפתיחת חשבון. לא מכיר את הפרטים, אבל ממה שאני זוכר, כל התביעות בנושא הוגשו ישר לבימ"ש מחוזי.

המטוטלת נעה לקצה השני, כנראה. בימים בהם האוליגרכים חיפשו איפה לכבס את ריווחי העתק שצברו בנפילת בריה"מ, ישראל והמערכת הבנקאית שלה היו יעד מועדף בגלל עצימת העיניים הנהוגה כאן (וחוק השבות).
בפן הזה לא חושב שהשתנה הרבה. לראייה פרשות מהשנים האחרונות בהן היו מעורבים כמעט כל הבנקים בישראל -

אולי זה קשור לכך שרק לפני שנים בודדות העלמת מס הוגדרה גם כעבירה לצורך חוק איסור הלבנת הון.

נערך לאחרונה ב:
הי כולם
מעדכן שהבעיה עדין לא נפתרה,
הבנתי מאחת פלטפורמת המסחר בארץ שבנק הפועלים מקל בנושא, האם למישהו יש איש קשר רלוונטי בבנק הפועלים?
אם כן, אשמח לעזרה בפרטי.
תודה וחג שמח

אם כן, אשמח לעזרה בפרטי.
למה בפרטי? זה פורום פתוח לדיונים וגם חברים אחרים מעוניינים לקבל אינפורמציה בנושא.

ביקשתי בפרטי כי אם נותנים שם ומספר של בן אדם שעובד בבנק, שאינני יודע אם הוא קשור לעניין,
אז אני מעדיף קודם לבדוק את הנושא ולא לפרסם פרטים אישיים של מישהו בפורום ציבורי שעכשיו יצבאו עליו גדודי אנשים מתוסכלים כמוני.

הי כולם
מעדכן שהבעיה עדין לא נפתרה,
הבנתי מאחת פלטפורמת המסחר בארץ שבנק הפועלים מקל בנושא, האם למישהו יש איש קשר רלוונטי בבנק הפועלים?
אם כן, אשמח לעזרה בפרטי.
תודה וחג שמח
זו המדיניות של הבנק, אתה לא צריך איש קשר שם אתה צריך ליצור קשר עם מנהל הסניף שאתה רוצה לפתוח בו חשבון ולהסביר את הסיטואציה רוב הסיכויים שהוא יגיד לך פשוט לפתוח חשבון ולהעביר.

להבנתי משיחות עם לא מעט אנשים, זה לא עניין של מדיניות הבנק עצמו אלא ברמת הסניף, למנהל הסניף לרוב יש שיקול דעת בנושא.
יש אנשים שהצליחו להכניס את הכסף בבנקים מסויימים, תוך ציון שמדובר בכסף שמקורו במסחר בקריפטו, לעומת אנשים אחרים שלא מצליחים להכניס את הכספים שלהם לאותם בנקים (כמוני).

להבנתי משיחות עם לא מעט אנשים, זה לא עניין של מדיניות הבנק עצמו אלא ברמת הסניף, למנהל הסניף לרוב יש שיקול דעת בנושא.
מנהל הסניף אכן יכול להחליט שהוא מוכן לקבל אנשים שסחרו בקריפטו, אבל בסוף מה שיקבע זה קצין הציות בבנק, והערכת סיכונים שיעשו לגביך. בבנק הפועלים התהליך הזה הוא הכי ידידותי נכון להיום בזכות המדיניות שלהם בנושא.
יש אנשים שהצליחו להכניס את הכסף בבנקים מסויימים, תוך ציון שמדובר בכסף שמקורו במסחר בקריפטו, לעומת אנשים אחרים שלא מצליחים להכניס את הכספים שלהם לאותם בנקים (כמוני).
כל הזמן אנשים מכניסים כסף מקריפטו לבנקים מסוימים. כתבתי פה כבר לא מעט פעמים, כל מקרה לגופו.

יכול להיות שימליצו לך על מנהל סניף מסוים, וכשהוא ישמע את הסיפור שלך (באיזה בורסות קנית, מה הפעולות שעשית, כמה כסף אתה רוצה להכניס לבנק) הוא לא יהיה מוכן להמשיך.

האם ניסית לדבר עם בנק הפועלים? או עם מנהל סניף של כל בנק אחר שהמליצו לך עליו?

בוודאי שכל הזמן אנשים מכניסים כסף שמקורו במסחר קריפטו -
1. הם לא מדווחים לבנק מיוזמתם שמדובר בכסף שמקורו בקריפטו
2. הבנק לא שואל (במקרים ומדובר בסכומים נמוכים של עד אלפי שקלים)
מכיר מעט אנשים שהעבירו סכומים גדולים, עד עשרות אלפי שקלים, שדבר בוצע בתיאום מול בנקאי שמכיר אותך שנים / אישור נקודתי של מנהל הסניף.

דיברתי עם מוקד בבנק הפועלים שאמר לי - ״אנחנו לא מתעסקים בביטקוין״ וכאן השיחה הסתיימה.

הבעיה העיקרית שלי היא שהבנקים לא מוכנים לנהל שום דיאלוג ברגע שאני אומר את המילה ״קריפטו״/״ביטקויין״.

לכן אני שואל, האם מישהו מכיר סניף בנק הפועלים שבאופן נקודתי יהיה קל יותר לעבוד עם המנהל סניף / בנקאים בו, שמכירים את הנושא ואפשר יהיה לקיים איתם בכלל דיאלוג. הסיבה שאני שואל על בנק הפועלים היא כי פלטפורמה ישראלית למסחר אמרה לי ששם יהיה יותר קל מאשר בבנקים אחרים.

בוודאי שכל הזמן אנשים מכניסים כסף שמקורו במסחר קריפטו -
1. הם לא מדווחים לבנק מיוזמתם שמדובר בכסף שמקורו בקריפטו
2. הבנק לא שואל (במקרים ומדובר בסכומים נמוכים של עד אלפי שקלים)
מכיר מעט אנשים שהעבירו סכומים גדולים, עד עשרות אלפי שקלים, שדבר בוצע בתיאום מול בנקאי שמכיר אותך שנים / אישור נקודתי של מנהל הסניף.
1. הבנק מכיר את החשבון בדיסקונט של ביטוסי או את החשבון של קראקן וכו'.
2. נכון.
קורה שהבנק לא שואל גם בסכומים של 20 עד 30 אלף.
דיברתי עם מוקד בבנק הפועלים שאמר לי - ״אנחנו לא מתעסקים בביטקוין״ וכאן השיחה הסתיימה.

הבעיה העיקרית שלי היא שהבנקים לא מוכנים לנהל שום דיאלוג ברגע שאני אומר את המילה ״קריפטו״/״ביטקויין״.
אל תדבר עם מוקד אלא עם סניף, בפגישה או בצורה מסודרת בכתב.
לכן אני שואל, האם מישהו מכיר סניף בנק הפועלים שבאופן נקודתי יהיה קל יותר לעבוד עם המנהל סניף / בנקאים בו, שמכירים את הנושא ואפשר יהיה לקיים איתם בכלל דיאלוג. הסיבה שאני שואל על בנק הפועלים היא כי פלטפורמה ישראלית למסחר אמרה לי ששם יהיה יותר קל מאשר בבנקים אחרים.
למרות שהשאלה שלך נכונה וכדאי לנסות בסניף שיש עליו המלצה, הצעתי לך לשלוח הודעה בפייסבוק לתומר רביד, שיחה איתו תקדם אותך הרבה יותר מהשאלה הזאת כאן בפורום (אם אני לא טועה יש לו פה משתמש בפורום, כנראה שלא פעיל).

נערך לאחרונה ב:
  • אהבתי
Reactions: D_T
קודם כל תודה על השיח והתשובות.

הבנק (הישראלי) שלי לא הכיר את החשבון של Bit2C, הוא רק התקשר לשאול מה פשר שתי העברות בסכומים די גבוהים (כמו שעשה גם בהעברות מההורים)
אמרתי את האמת, שמדובר בכסף שמקורו בפעילות קריפטו - באותו רגע כל הטון השתנה ונאמר לי שהכסף יחזור לשולח.

אני מנסה למצוא סניף רלוונטי לדבר איתו, בכלל זה כותב בפורום.

תומר רביד - אני אנסה גם את הציר הזה, צריך לפתוח חשבון פייסבוק :)

חג שמח

משום מקום, התקשרו אלי עכשיו מהבנק להגיד לי שהם מסמנים את החשבון שלי כחשבון עם פעילות קריפטו, כי המערכת זיהתה העברות (שהיו בתחילת השנה, מביטוסי).
שאלו כמה שאלות, וזהו.
טיפונת מטריד, אבל לא אמרו שיש לזה השלכה כלשהי, או דרשו לראות מסמכים כלשהם.
לתרחיש הלא סביר שתהיה לזה השלכה כלשהי שלילית על החשבון, סיבה טובה מאד להחזיק חשבונות בנק נפרדים בין בני זוג, ולהחזיק מסלולי בנק\אשראי מחוץ לישראל (IB, Wise, BOA וכד׳). שמעתי כבר סיפורים מאנשים שמנהלים חשבון בנק משותף, והחשבון שלהם ננעל מסיבה כזאת או אחרת ואז אתה חוטף ביום בהיר אחד פיגוע כלכלי בלי יכולת לעשות שום דבר.

נערך לאחרונה ב:
הי
האם אפשר לשאול באיזה בנק אתה ואיזה סניף?
אני בנתיים -
1. הגשתי תלונה למפקח על הבנקים, צירפתי גם פסק דין משנה על זוג שתבע את מרכנתיל-דיסקונט שלא הסכים לקבל סכום גדול מפלטפורמת מסחר ישראלית והזוג ניצח
2. מחכה לתשובות מאלטשולר-הוריזון אם הם מוכנים לקנות קריפטו ממני ישירות

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
יוסירחיוסי הבנק התחיל לחייב על כרטיס דיירקט צרכנות פיננסית 18
א מצליחים להזדהות איתי בהרגשה שלי מול הבנק? צרכנות פיננסית 38
E העברת ניירות ערך דרך הבנק לIB שוק ההון 4
T מה הבנק הכי ידידותי להעברות מט"ח הקשורות בקריפטו? השקעות אלטרנטיביות 2
ד הבנק מחייב אותי פעמיים צרכנות פיננסית 29
D העברת תיק השקעות לInteractive Brokers דרך הבנק שוק ההון 7
A העברה בנקאית לחו"ל - כדאי דרך הבנק? צרכנות פיננסית 2
H תהיה הבנק של עצמך / Infinite banking צרכנות פיננסית 0
A הבנק עם התנאים האופטימאלים לשותף/ חסכון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
Y חיובים אונליין ביורו או דולר, חשבון מטח, אשראי של הבנק, רק מטבע אחד כל פעם צרכנות פיננסית 17
D טעות של הבנק בהפקדת שיק צרכנות פיננסית 11
N קרן כספית דולרית דרך הבנק או דרך בית השקעות + חריגת מט"ח שוק ההון 3
Y בעיות פוטנציאליות בהעברות בנקאיות בשל חשש של הבנק מהלבנת הון שוק ההון 7
C הבנק התנהג כמו בנק וגבה ממני ״עמלת ייצוא״ על הכנסות מאתר, מה יכול לעשות הלאה? אוף טופיק 25
S קרן כספית - דרך הבנק או דרך בית השקעות שוק ההון 3
א האם הבנק מגלם בפקדונות עליות ריבית צפויות ? שוק ההון 6
I האם הבנק יכול לסרב העברת כספים מהלוואות עבור דירה? נדל"ן 9
K האם עבור רכישה אחת של קרן / תעודת סל לטווח ארוך יש יתרון לבית השקעות לעומת הבנק? שוק ההון 10
יוזר משכנתא - האם פגישה עם הבנק שורפת יועץ משכנתאות? נדל"ן 29
א הבנק לא מאשר העברה לbit2c השקעות אלטרנטיביות 10
S בהעברה בנקאית לKraken הבנק מבקש מהות העברה השקעות אלטרנטיביות 3
F האם ניתן לבצע בצורה אוטומטית השקעה בנייר X דרך הבנק? שוק ההון 11
Y הבנק שלי העביר אותי סניף ללא רשותי ולא עונה מאז צרכנות פיננסית 12
שם משתמש בעייתי האם הכסף בעו"ש של הבנק מושקע בשוק ההון? שוק ההון 12
שם משתמש בעייתי דיבידנד: זה משהו שפשוט נכנס לך לחשבון הבנק? שוק ההון 36
S האם הבנק תמיד ״כסף אחרון״ ? נדל"ן 28
T השוואת עמלות בין הבנק למיטב דש שוק ההון 11
1337justme העברת כספים בין חשבונות - כיצד להמנע מטעויות של הבנק? אוף טופיק 8
c881 "הבנק איבד את האמון בך - את לא זזה מפה חצי שנה אוף טופיק 17
א כמה עולה ייפוי כוח נוטריוני, והאם זה משנה אם זה עבור הבנק? צרכנות פיננסית 6
ד מה ההבדל בדיוק בין -נדל"ן קרן ריסק,קרנות חוב וקרן נד"לן.מה ההבדל בין שלושתם?מה כול אחד מהם בדיוקוכן איפה בכלל משקיעים בהם-באתר הבנק שלי למשל?? השקעות אלטרנטיביות 1
P פרעון מוקדם למשכנתא - הוגנות בייעוץ הבנק צרכנות פיננסית 5
stamEhad עמלות שונות בהמרה והעברת מט"ח דרך הבנק שוק ההון 15
S סקר שוק בין הבנקים כדי למצוא את הבנק האטרקטיבי ביותר צרכנות פיננסית 5
A קניית זהב דרך BullionVault - מה לציין בסיבת העברה וקטגוריית המס בעת העברת המט״ח דרך הבנק? השקעות אלטרנטיביות 1
ד למה ברירת המחדל הסולידית היא לא השקעה דרך הבנק? צרכנות פיננסית 20
Trevor הבנק הדיגיטלי הראשון אושר כחבר בורסה צרכנות פיננסית 22
shirbi מעשה באלף דולר שנכנסו לי לחשבון הבנק צרכנות פיננסית 20
R האם אפשר לקנות קרן מחקה דרך הבנק שוק ההון 4
B API של הבנק אוף טופיק 15
Evgeny Sahnin הקפצת ריביות ע״י הבנק באמצע לקיחת המשכנתא נדל"ן 2
R פיקדון בבנק גדול - מה הסיכונים פרט לחדלת פירעון של הבנק? שוק ההון 0
M הבנק לא מעביר את המניות ל- IB שוק ההון 5
Godfather הבנק יכול להשוות תנאים (כשהוא רוצה) שוק ההון 15
JG1 ללכת לקראת הבנק שלי או לא? מחזיק סכום נאה שלהם צרכנות פיננסית 80
A התמקחות מול הבנק צרכנות פיננסית 2
A העברת מניות בין ברוקרים רק דרך הבנק? שוק ההון 7