• התוכן שלפניכם איננו ייעוץ פיננסי. הוא אולי נחזה ככזה, ואף נשמע ככזה, אבל למרבה הפלא, הוא איננו כזה, וממילא לא יכול להיחשב תחליף לייעוץ מטעם בעל הרישיון המתאים, לרבות ייעוץ מס, ייעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו המיוחדים של כל אדם. מכאן שאין לראות בתכני הפורום המלצה לביצוע פעולות כלשהן בניירות ערך או בנכסים אחרים, וכל הסתמכות עליהם תהיה באחריות הקורא בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחברה בלבד ואין באמור בה כדי לשקף את דעותיה של בעלת האתר.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הבנק מחייב אותי פעמיים

דניאל עינת

משתמש רשום
דירוג
0
היי לכולם.
סוגיה שהייתי רוצה להתייעץ איתכם עליה ..
אני בבנק הפועלים ומתנהל עם כרטיס דיירקט. - כרטיס אשראיי זה לא אופציה בשבילי
כל פעם שאני מבצע קניות בכרטיס דיירקט בחו״ל הבנק מחייב אותי פעמיים, שומר את הסכום הכפול אצלו כמה ימים .
לאחר כמה ימים הוא מחזיר לי את הסכום על החיוב הכפול.
אני חייב לציין שהדבר הזה מרתיח אותי מעצבים וכל פעם שאני מנסה לפתור את הסוגייה הזאת בנק הפועלים אומרים לי שככה זה כי זה כרטיס דיירקט ושכדאי לי לחזור לאשראי.
אני חייב לציין שמעבר לזה שבנק הפועלים בעצם מחזיקים אותי עם הגב לקיר על כל קנייה, וזה שזה לא נעים , אז אני עושה תקציב וזה כמעט לא אפשרי להתנהל ולחשב הוצאות עם הסוגייה הזאת.
פיתרון לזה אין . בדקתי כבר כמה פעמים.
אני שוקל לעבור בנק בתקווה שזה לא שם ככה.
יש פה מישהו עם דיירקט שאין לו את התופעה ההזויה הזאת ושהבנק לא מחרפן אותו כל הזמן ומשגע לו את הפירוט חיובים?

ממה שאני הבנתי זה "בעיה ידועה" בכרטיסי דיירקט, אבל כנראה שזה בעיקר בדיירקט של ישראכארט (אם מחפשים בגוגל הם מככבים). אני מניח שיש להם איזה באג/חוסר תקשורת עם הבנק ולא ממש מעניין אותם לתקן את זה (ככה זה בישראל בהרבה דברים). אני אישית הייתי מגיש תלונה למפקח על חברות האשראי/הבנקים ועובר בנק. גם לי יצא פעם שבנק העביר חיובים מוזרים לחשבון (של עשרות אגורות) ונאלצתי לפנות למפקח על הבנקים כי הם גם לא נתנו לי ליצור איתם קשר (שזה מוזר בפני עצמו. וכשיצרתי קשר בפורם דרך הקישור מבנק ישראל אז הם טענו שזו מחלקת שיווק ומכירות ואין להם איך לעזור לי. הכל עם תיעוד הגשתי למפקח על הבנקים). יש מספיק בנקים בארץ ואפשר לעבור בקליק אז חבל לבזבז את הזמן על בנקים שצריך לריב איתם.

הבעיה היחידה זה אם אתה מפעיל עסק או אם אתה כבול לבנק בגלל משכנתאות וכל מיני דברים כאלו אז זה באמת יותר מורכב, אבל אני משער שאם זה היה המצב אז היה לך אשראי.

רק על עצמי לספר ידעתי:
דיירקט
בפועלים
קורה לא אחת,
מסתדר אחרי יום - יומיים

אני לא מתקצבת יומית אז לרוב לא מפריע לי מידי
סתם כואב בעין
לא קרה אף פעם שלא הסתדר, ואני כן עוקבת.

יש לי תחושה שזה הצגתי ולא מהותי
אבל לא הצלחתי לבדוק
האם ייגבו ריבית על חריגת יתר בשל זה?

מה האלטרנטיבה?

אני מאוד אוהבת כרטיס דיירקט. מאוד.
יודעת שבסוף זה אותו הדבר
אבל נוח לי מאוד לראות כל יום מה הוצאתי
ולא ב"בלוק" בסוף החודש.

כרטיס אשראי חוץ בנקאי?
כרטיס נטען?

כרטיס אשראי נטען יכול להוות פתרון לעסקאות חו"ל, בלי לחסום לך את המסגרת.

זה לא הבנק היחיד שזה קורה בו.
להבנתי הסיבה היא שבעת הרכישה בודקים קיום יתרה לפי השער באותו רגע, ולאחר כמה ימים לאחר שהעסקה מעובדת במערכות מחייבים אותך לפי שער היציג של אותו יום. יש סיכוי שהחיוב בפועל יהיה זול או יקר יותר ממה שחייבו.
אם אתה חייב דיירקט אז תיאלץ להשלים עם המצב.

להבנתי הסיבה היא שבעת הרכישה בודקים קיום יתרה לפי השער באותו רגע, ולאחר כמה ימים לאחר שהעסקה מעובדת במערכות מחייבים אותך לפי שער היציג של אותו יום. יש סיכוי שהחיוב בפועל יהיה זול או יקר יותר ממה שחייבו.
זה לא מסביר כלום. זה אפילו לא פתרון אלא שיטה חלמאית לחלוטין. שיטה יותר נורמלית תהיה לעשות חיוב לפי השער הנוכחי בבעת הקנייה, וכעבור כמה ימים לעשות חיוב "תיקון שער" או משהו כזה. לחייב מחדש על כל הסכום זה הדבר הכי הזוי שניתן לעשות.

הסיבה האמיתית היא שהבנק/חברת האשראי מרוויח/ה באיזה שהיא תצורה מהסיפור וכנראה המפקח על הבנקים עוד לא קנס אותם בסכום נחמד (כמו על "טעויות" עם רשות המיסים בארה"ב). אני מאמין שקנס קטן ויתקנו את כל התקלות.

מהידוע לי, יש מדינות מתוקנות בעולם עם כרטיס דיירקט בלי חיובים כפולים והזויים.

זה לא מסביר כלום. זה אפילו לא פתרון אלא שיטה חלמאית לחלוטין. שיטה יותר נורמלית תהיה לעשות חיוב לפי השער הנוכחי בבעת הקנייה, וכעבור כמה ימים לעשות חיוב "תיקון שער" או משהו כזה. לחייב מחדש על כל הסכום זה הדבר הכי הזוי שניתן לעשות.

הסיבה האמיתית היא שהבנק/חברת האשראי מרוויח/ה באיזה שהיא תצורה מהסיפור וכנראה המפקח על הבנקים עוד לא קנס אותם בסכום נחמד (כמו על "טעויות" עם רשות המיסים בארה"ב). אני מאמין שקנס קטן ויתקנו את כל התקלות.

נכון. אפשר לממש אחרת בתור חברת אשראי.

השאלה היא אם בא למישהו לשבור את הכלים בשביל הדבר הזה.

עוד הצעה - לעבוד עם כרטיס אשראי רגיל פטור מעלות חודשיות שישמש עבור עסקאות מחו"ל בלבד. למיטב ידיעתי, יש כרטיסים שההורדה עבור עסקאות מט"ח מתבצעת באופן מיידי ולא במועד חיוב האשראי.

ממה שאני הבנתי זה "בעיה ידועה" בכרטיסי דיירקט, אבל כנראה שזה בעיקר בדיירקט של ישראכארט (אם מחפשים בגוגל הם מככבים). אני מניח שיש להם איזה באג/חוסר תקשורת עם הבנק ולא ממש מעניין אותם לתקן את זה (ככה זה בישראל בהרבה דברים). אני אישית הייתי מגיש תלונה למפקח על חברות האשראי/הבנקים ועובר בנק. גם לי יצא פעם שבנק העביר חיובים מוזרים לחשבון (של עשרות אגורות) ונאלצתי לפנות למפקח על הבנקים כי הם גם לא נתנו לי ליצור איתם קשר (שזה מוזר בפני עצמו. וכשיצרתי קשר בפורם דרך הקישור מבנק ישראל אז הם טענו שזו מחלקת שיווק ומכירות ואין להם איך לעזור לי. הכל עם תיעוד הגשתי למפקח על הבנקים). יש מספיק בנקים בארץ ואפשר לעבור בקליק אז חבל לבזבז את הזמן על בנקים שצריך לריב איתם.

הבעיה היחידה זה אם אתה מפעיל עסק או אם אתה כבול לבנק בגלל משכנתאות וכל מיני דברים כאלו אז זה באמת יותר מורכב, אבל אני משער שאם זה היה המצב אז היה לך אשראי.
תודה על ההודעה

בסקנדינביה, שהשימוש במזומן שם זניח, גם כרטיסי דיירקט מקומיים חווים דברים הזויים.
למשל, תחנות דלק בשירות עצמי נוהגות לחייב במשהו כמו 150-200 מראש
ורק אחרי התדלוק עצמו (וכמה שעות טובות) מתוקן המצב לחיוב בפועל.
למי שאין יתרה כזו בחשבון יכול להיות בעייתי.
בכרטיס אשראי אין תופעה כזו.

בסקנדינביה, שהשימוש במזומן שם זניח, גם כרטיסי דיירקט מקומיים חווים דברים הזויים.
למשל, תחנות דלק בשירות עצמי נוהגות לחייב במשהו כמו 150-200 מראש
ורק אחרי התדלוק עצמו (וכמה שעות טובות) מתוקן המצב לחיוב בפועל.
למי שאין יתרה כזו בחשבון יכול להיות בעייתי.
בכרטיס אשראי אין תופעה כזו.
זה לא קשור לדביט ולא לסקנדינביה, זה מה שתחנות דלק רבות בעולם עושות גם באשראי. רוב האנשים מבקשים לתדלק "מלא", אז התחנת דלק פותחת את המשאבה עם מגבלת סכום שתספיק למלא את המיכל ומשריינת את המסגרת. גם למי שמסגרת האשראי שלו מלאה, יהיה אותה בעיה.

ספציפית לעניין הדלק, יודע לציין שבגרמניה ואוסטריה המצב אחרת. ניגשים למשאבה, מתדלקים כמה שצריך, רואים את הסכום, וניגשים לדלפק לשלם.
בחיים לא היה עובד בארץ.

זה לא קשור לדביט ולא לסקנדינביה, זה מה שתחנות דלק רבות בעולם עושות גם באשראי. רוב האנשים מבקשים לתדלק "מלא", אז התחנת דלק פותחת את המשאבה עם מגבלת סכום שתספיק למלא את המיכל ומשריינת את המסגרת. גם למי שמסגרת האשראי שלו מלאה, יהיה אותה בעיה.
לא מדוייק. הקטע שבאשראי כל זה עובד אחרת לגמרי.
באשראי יש הבדל בין תפיסת מסגרת לבין חיוב בפועל. תפיסת המסגרת מתבצעת מיידית, ואפשר לבטל אותה תוך כמה ימים (לפעמים מחזיקים למספר רב של ימים, למשל במלונות). החיוב בפועל מתבצע אח"כ, כאשר הוא לא חייב להיות בגובה המסגרת שנפסה.

נכון שיכולה להיות בעיה תיאורטית למי שמסגרת האשראי מלאה, אבל לרוב האנשים זה לא המצב. רוב האנשים לא מגיעים לניצול מלא של המסגרת (לפחות לא באופן קבוע), ומי שכן יכול פשוט להגדיל את המסגרת.
בנוסף, חברות האשראי מאפשרות הרבה פעמים חריגה מהמסגרת.

אגב, הבעיה עם הדביט/דירקט בולטת הרבה יותר בבתי מלון, ששם תפיסת המסגרת יכולה להגיע לסכומים מאוד משמעותיים, והחזרת הכסף במקרה של דביט יכולה לקחת מספר ימים.

מה שמוזר זה מדוע חברות תופסות מסגרת למשך מספר ימים ולא מספר דקות, כאשר מדובר על פעולת רכישה מסתיימת תוך כמה דקות. למשל תחנת דלק יכולה הייתה לשחרר את המסגרת לאחר שהתדלוק הסתיים ובוצע חיוב, איזו סיבה יש לתפוס מסגרת לעוד כמה ימים.

מה שמוזר זה מדוע חברות תופסות מסגרת למשך מספר ימים ולא מספר דקות
ככה זה עובד בכרטיסי אשראי. זאת המערכת.
היא לא יודעת לעבוד ברמה של דקות.
למשל תחנת דלק יכולה הייתה לשחרר את המסגרת לאחר שהתדלוק הסתיים ובוצע חיוב, איזו סיבה יש לתפוס מסגרת לעוד כמה ימים.
טכנית - תפיסת מסגרת מתרחשת מיידית.
ביטול תפיסת מסגרת, כמו גם החיוב בפועל, זה פעולה שלוקחת מספר ימי עסקים.

למה? תשאל את מי שתכנן את המערכת הזאת לפני כמה עשרות שנים. כרגע זה מה שיש וככה המערכת עובדת.

אני לא בטוח שהמערכת לא יודעת לשחרר עסקה בטווח מהר יותר בצד של חברות האשראי.
יש לך מקור שמראה שהבעיה היא דווקא בצד שלהן ולא בצד בית העסק?

לא מדוייק. הקטע שבאשראי כל זה עובד אחרת לגמרי.
באשראי יש הבדל בין תפיסת מסגרת לבין חיוב בפועל. תפיסת המסגרת מתבצעת מיידית, ואפשר לבטל אותה תוך כמה ימים (לפעמים מחזיקים למספר רב של ימים, למשל במלונות). החיוב בפועל מתבצע אח"כ, כאשר הוא לא חייב להיות בגובה המסגרת שנפסה.

נכון שיכולה להיות בעיה תיאורטית למי שמסגרת האשראי מלאה, אבל לרוב האנשים זה לא המצב. רוב האנשים לא מגיעים לניצול מלא של המסגרת (לפחות לא באופן קבוע), ומי שכן יכול פשוט להגדיל את המסגרת.
בנוסף, חברות האשראי מאפשרות הרבה פעמים חריגה מהמסגרת.
גם בדביט מי שמתדלק בתחנת דלק, כנראה שיש לו יותר כסף בחשבון הבנק (והבנק פעמים רבות מאפשר להיכנס למינוס). החיוב באשראי מתבצע במועד החיוב החודשי, כך שזה לא באמת משנה.
הבעיה שמתוארת בפתח השרשור גרועה בהרבה - יש פרק זמן לא זניח בו החיוב הוא כפול מהחיוב בפועל.
אגב, הבעיה עם הדביט/דירקט בולטת הרבה יותר בבתי מלון, ששם תפיסת המסגרת יכולה להגיע לסכומים מאוד משמעותיים, והחזרת הכסף במקרה של דביט יכולה לקחת מספר ימים.
בתי מלון מקבלים בכלל דביט? נראה לי שחברות השכרה למשל דורשות אשראי בשביל הפיקדון.

ספציפית לעניין הדלק, יודע לציין שבגרמניה ואוסטריה המצב אחרת. ניגשים למשאבה, מתדלקים כמה שצריך, רואים את הסכום, וניגשים לדלפק לשלם.
בחיים לא היה עובד בארץ.
בארה"ב פעמים רבות צריך קודם לשלם (בדלפק) ורק אז ניתן לתדלק.
באופן אישי אני שונא את השיטה שצריך להיכנס לדלפק - הרבה פעמים יש תור וזה סתם מעצבן. מעדיף את השיטה שאפשר לשלם ישירות במשאבה.

ביטול תפיסת מסגרת, כמו גם החיוב בפועל, זה פעולה שלוקחת מספר ימי עסקים.

למה? תשאל את מי שתכנן את המערכת הזאת לפני כמה עשרות שנים. כרגע זה מה שיש וככה המערכת עובדת.
זכור לי מנסיון אישי ששחרור מסגרת התבצע מיידית (ברמה שראיתי באתר של חברת האשראי שהמסגרת השתחררה).

גם בדביט מי שמתדלק בתחנת דלק, כנראה שיש לו יותר כסף בחשבון הבנק
קשה לי להאמין.
למי שיש דביט לרוב אין סכומים גבוהים בעו"ש בטח שלא ברמה של מסגרת אשראי ממוצעת.
והבנק פעמים רבות מאפשר להיכנס למינוס
א. על מינוס בעו"ש אתה משלם ריבית (בניגוד למסגרת בכרטיס אשראי).
ב. לרוב המסגרות הללו קטנות יותר מאשר מסגרות אשראי. במיוחד אצל אנשים עם דביט.
החיוב באשראי מתבצע במועד החיוב החודשי, כך שזה לא באמת משנה.
אתה מדבר על החיוב של הלקוח, אני דיברתי על השלב שבו חברת האשראי מעבירה את הכסף לעסק.
הבעיה שמתוארת בפתח השרשור גרועה בהרבה - יש פרק זמן לא זניח בו החיוב הוא כפול מהחיוב בפועל.
בכרטיסי דירקט, לא באשראי. זה סיפור אחר לגמרי.
אני מניח שיש להם באג במימוש והם לא עשו אינטגרציה טובה בין תפיסת מסגרת לבין חיוב (שוב - חיוב כלומר דרישת העסק לקבל כסף מחברת האשראי). כלומר במקום שהחיוב יגיע מתפיסת המסגרת החיוב מבוצע כפעולה נפרדת, מה שגורם לחברת האשראי לחייב את הלקוח הסופי פעמיים.
בתי מלון מקבלים בכלל דביט?
כן.
נתקלתי לא מזמן בסיפור כזה על לקוח שהתעצבן אחרי שהתעקש לתת כרטיס דביט לערבון ולא הבין למה גבו לו כסף מחשבון העו"ש
נראה לי שחברות השכרה למשל דורשות אשראי בשביל הפיקדון.
לא יודע, אני מניח שגם שם אם תתעקש מספיק יסכימו לקחת דביט. אבל שוב - יגבו ממך את כל הסכום בהתחלה ויחזירו לך אותו אחרי שתחזיר את הרכב (מה שאומר שיקח עוד מספר ימי עסקים עד שתראה את הכסף חזרה בעו"ש).
זכור לי מנסיון אישי ששחרור מסגרת התבצע מיידית (ברמה שראיתי באתר של חברת האשראי שהמסגרת השתחררה).
כמו בכל דבר, גם פה יש כל מיני פרוטוקולים ושיטות ותלוי מה זה בדיוק שחרור מסגרת וכו'.
בנוסף, ברשתות מקומיות (כלומר פנים מדינתי, או אפילו אם הסולק והמנפיק הם אותו גוף) יש לפעמים יכולת לבצע דברים שהם לא בסטנדרט הכללי.
וגם, אם תסתכל בפרטים עצמם מה שכנראה תראה מאחורי הקלעים בדוגמא שלך זה שיש לך חיוב שהוא pending ואחריו זיכוי שהוא pending באותו הסכום, ככה שהמסגרת מתעדכנת מיידית, אבל שניהם עדיין במערכת ב pending. רק אחרי מספר ימים שניהם (גם החיוב וגם הזיכוי) נעלמים.

קשה לי להאמין.
למי שיש דביט לרוב אין סכומים גבוהים בעו"ש בטח שלא ברמה של מסגרת אשראי ממוצעת.
לא צריך סכומים גבוהים, צריך עלויות מחייה עד כניסת המשכורת, ועלות מיכל דלק אמורה להיכלל שם.
למי שאין כסף לדלק, הצרות שלו גדולות מהעניין שנגבה ממנו קצת יותר ממה שתידלק למשך יומיים.
א. על מינוס בעו"ש אתה משלם ריבית (בניגוד למסגרת בכרטיס אשראי).
ב. לרוב המסגרות הללו קטנות יותר מאשר מסגרות אשראי. במיוחד אצל אנשים עם דביט.
כאמור, אני מניח שלאנשים יש בחשבון בנק יותר כסף ממה שמחייבים אותם בתחנת הדלק.
אתה מדבר על החיוב של הלקוח, אני דיברתי על השלב שבו חברת האשראי מעבירה את הכסף לעסק.

בכרטיסי דירקט, לא באשראי. זה סיפור אחר לגמרי.
אני מניח שיש להם באג במימוש והם לא עשו אינטגרציה טובה בין תפיסת מסגרת לבין חיוב (שוב - חיוב כלומר דרישת העסק לקבל כסף מחברת האשראי). כלומר במקום שהחיוב יגיע מתפיסת המסגרת החיוב מבוצע כפעולה נפרדת, מה שגורם לחברת האשראי לחייב את הלקוח הסופי פעמיים.
כל הדיון הוא על דיירקט. כל הנקודה שלי הייתה שהחיוב בתחנת דלק הוא לא משהו מאוד ספציפי לדיירקט והרבה פחות נורא מהמתואר בפתח השרשור.
כן.
נתקלתי לא מזמן בסיפור כזה על לקוח שהתעצבן אחרי שהתעקש לתת כרטיס דביט לערבון ולא הבין למה גבו לו כסף מחשבון העו"ש

לא יודע, אני מניח שגם שם אם תתעקש מספיק יסכימו לקחת דביט. אבל שוב - יגבו ממך את כל הסכום בהתחלה ויחזירו לך אותו אחרי שתחזיר את הרכב (מה שאומר שיקח עוד מספר ימי עסקים עד שתראה את הכסף חזרה בעו"ש).
לא יודע אם יסכימו. איך יגבו כסף אם חודש אחרי יגיע דוח תנועה ולא יהיה לך כסף בחשבון?
כמו בכל דבר, גם פה יש כל מיני פרוטוקולים ושיטות ותלוי מה זה בדיוק שחרור מסגרת וכו'.
בנוסף, ברשתות מקומיות (כלומר פנים מדינתי, או אפילו אם הסולק והמנפיק הם אותו גוף) יש לפעמים יכולת לבצע דברים שהם לא בסטנדרט הכללי.
וגם, אם תסתכל בפרטים עצמם מה שכנראה תראה מאחורי הקלעים בדוגמא שלך זה שיש לך חיוב שהוא pending ואחריו זיכוי שהוא pending באותו הסכום, ככה שהמסגרת מתעדכנת מיידית, אבל שניהם עדיין במערכת ב pending. רק אחרי מספר ימים שניהם (גם החיוב וגם הזיכוי) נעלמים.
זה היה בכרטיס ישראלי בחו"ל. אני לא מבין מה באמת קורה מאחורי הקלעים, אבל אל תשכח שיכול להיות שהמסגרת כבר פנויה אבל זה לא משוקף לך דרך האתר שלהם.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ס בעלי אזרח אמריקאי וחשבון הבנק משותף. באופן אוטומטי בית ההשקעות כותב שהוא נהנה בחשבון. זה אומר שבמקרה פטירה 40% מהחשבון ילכו למס ירושה? שוק ההון 1
יוסירחיוסי הבנק התחיל לחייב על כרטיס דיירקט צרכנות פיננסית 18
א מצליחים להזדהות איתי בהרגשה שלי מול הבנק? צרכנות פיננסית 38
E העברת ניירות ערך דרך הבנק לIB שוק ההון 4
T מה הבנק הכי ידידותי להעברות מט"ח הקשורות בקריפטו? השקעות אלטרנטיביות 2
D העברת תיק השקעות לInteractive Brokers דרך הבנק שוק ההון 7
A העברה בנקאית לחו"ל - כדאי דרך הבנק? צרכנות פיננסית 2
H תהיה הבנק של עצמך / Infinite banking צרכנות פיננסית 4
A הבנק עם התנאים האופטימאלים לשותף/ חסכון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
Y חיובים אונליין ביורו או דולר, חשבון מטח, אשראי של הבנק, רק מטבע אחד כל פעם צרכנות פיננסית 17
D טעות של הבנק בהפקדת שיק צרכנות פיננסית 11
N קרן כספית דולרית דרך הבנק או דרך בית השקעות + חריגת מט"ח שוק ההון 3
Y בעיות פוטנציאליות בהעברות בנקאיות בשל חשש של הבנק מהלבנת הון שוק ההון 7
OiNK מסחר עצמאי באמצעות המערכת של ONE ZERO (הבנק הדיגיטלי) ברוקרים ופלטפורמות מסחר 15
C הבנק התנהג כמו בנק וגבה ממני ״עמלת ייצוא״ על הכנסות מאתר, מה יכול לעשות הלאה? אוף טופיק 25
S קרן כספית - דרך הבנק או דרך בית השקעות שוק ההון 3
א האם הבנק מגלם בפקדונות עליות ריבית צפויות ? שוק ההון 6
I האם הבנק יכול לסרב העברת כספים מהלוואות עבור דירה? נדל"ן 9
K האם עבור רכישה אחת של קרן / תעודת סל לטווח ארוך יש יתרון לבית השקעות לעומת הבנק? שוק ההון 10
יוזר משכנתא - האם פגישה עם הבנק שורפת יועץ משכנתאות? נדל"ן 29
א הבנק לא מאשר העברה לbit2c השקעות אלטרנטיביות 10
S בהעברה בנקאית לKraken הבנק מבקש מהות העברה השקעות אלטרנטיביות 3
F האם ניתן לבצע בצורה אוטומטית השקעה בנייר X דרך הבנק? שוק ההון 11
Y הבנק שלי העביר אותי סניף ללא רשותי ולא עונה מאז צרכנות פיננסית 12
שם משתמש בעייתי האם הכסף בעו"ש של הבנק מושקע בשוק ההון? שוק ההון 12
שם משתמש בעייתי דיבידנד: זה משהו שפשוט נכנס לך לחשבון הבנק? שוק ההון 36
S האם הבנק תמיד ״כסף אחרון״ ? נדל"ן 28
I חשבון הבנק החדש של IB ברוקרים ופלטפורמות מסחר 1
T השוואת עמלות בין הבנק למיטב דש שוק ההון 11
1337justme העברת כספים בין חשבונות - כיצד להמנע מטעויות של הבנק? אוף טופיק 8
S פתיחת חשבון מסחר ראשון דרך הבנק- עמלות. ברוקרים ופלטפורמות מסחר 7
c881 "הבנק איבד את האמון בך - את לא זזה מפה חצי שנה אוף טופיק 17
א כמה עולה ייפוי כוח נוטריוני, והאם זה משנה אם זה עבור הבנק? צרכנות פיננסית 6
ד מה ההבדל בדיוק בין -נדל"ן קרן ריסק,קרנות חוב וקרן נד"לן.מה ההבדל בין שלושתם?מה כול אחד מהם בדיוקוכן איפה בכלל משקיעים בהם-באתר הבנק שלי למשל?? השקעות אלטרנטיביות 1
א מספר שאלות תם על מסחר דרך הבנק לעומת ברוקר חוץ בנקאי ברוקרים ופלטפורמות מסחר 6
D הבנק עושה בעיות להכניס שקלים ממכירת קריפטו דרך פלטפורמה ישראלית השקעות אלטרנטיביות 147
P פרעון מוקדם למשכנתא - הוגנות בייעוץ הבנק צרכנות פיננסית 5
stamEhad עמלות שונות בהמרה והעברת מט"ח דרך הבנק שוק ההון 15
S סקר שוק בין הבנקים כדי למצוא את הבנק האטרקטיבי ביותר צרכנות פיננסית 5
A קניית זהב דרך BullionVault - מה לציין בסיבת העברה וקטגוריית המס בעת העברת המט״ח דרך הבנק? השקעות אלטרנטיביות 1
ד למה ברירת המחדל הסולידית היא לא השקעה דרך הבנק? צרכנות פיננסית 20
Trevor הבנק הדיגיטלי הראשון אושר כחבר בורסה צרכנות פיננסית 22
shirbi מעשה באלף דולר שנכנסו לי לחשבון הבנק צרכנות פיננסית 20
R האם אפשר לקנות קרן מחקה דרך הבנק שוק ההון 4
B API של הבנק אוף טופיק 15
Evgeny Sahnin הקפצת ריביות ע״י הבנק באמצע לקיחת המשכנתא נדל"ן 2
R פיקדון בבנק גדול - מה הסיכונים פרט לחדלת פירעון של הבנק? שוק ההון 0
M הבנק לא מעביר את המניות ל- IB שוק ההון 5
Godfather הבנק יכול להשוות תנאים (כשהוא רוצה) שוק ההון 15
JG1 ללכת לקראת הבנק שלי או לא? מחזיק סכום נאה שלהם צרכנות פיננסית 80

נושאים דומים

Back